• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • profiller ve çubuklar - demirsiz metaller

Sonuçlar

Profiller ve çubuklar - demirsiz metaller - Ithalat/Ihracat

 1. TABELARAIZ

  Portekiz

  Verified by europages badge

  Şubat 2011'de kurulan Tableraíz, yapısal hazırlık, tedarik ve montaj dahil olmak üzere kapsamlı bir çözüm yelpazesi sunan metal konstrüksiyon alanında önde gelen bir oyuncudur. Uzmanlığımız metalik kaplamaların uygulanmasına, ruhsatlandırma süreçlerinin yürütülmesine, mimari ve inşaat mühendisliği projelerinin gerçekleştirilmesine ve titiz inşaat denetimi sağlanmasına kadar uzanmaktadır. Fotovoltaik pazarına odaklanarak, fotovoltaik yapılar açısından rekabetçi çözümler sunabiliyoruz. Tableraíz, fotovoltaik aksamları için mühendislik çözümleri tasarlar ve fotovoltaik kurulumlar için güvenilir bir yapı imalatçısıdır. Vizyonumuz, hem inşaat ürünlerinde hem de metal işleme hizmetlerinde mükemmellik ölçütünü belirleyerek pazarda önemli bir rakip olarak ortaya çıkmaktır. Etik, sorumluluk, bağlılık, ekip ruhu ve saygı gibi bir dizi temel değerin rehberliğinde, kalıcı bir etki yaratmaya kararlıyız. Yıllar boyunca edindiğimiz zengin deneyim ve rafine bilgi birikimiyle Planlama, İnşaat ve Mühendislik alanlarında farklı çözümler sunma kabiliyetine sahibiz. Müşterilerimiz her projede profesyonelliğimize, teknik rehberliğimize ve kaliteye olan sarsılmaz bağlılığımıza güvenebilirler. Uzmanlığımız birçok yönü kapsamaktadır: Planlama, Tedarik, Refakat, Lisanslama, Kaplamalar, Montajlar ve İnşaat. Taahhüdümüz kaliteyi sunmaktır.

 2. M.M. GRIGLIATI

  İtalya

  Verified by europages badge

  M.M. şirketi 40 senedir PRFV fiberglas (fiberglas ile güçlendirilmiş plastikler) konusunda uzmanlaşmıştır ve yüksek kaliteli paletler, profiller ve kompozit yapılar üretmektedir. PRFV'nin kendine özgü özellikleri (özellikle korozyon direnci, a-manyetizma, elektrik yalıtımı ve bakım gerekmemesi) çok yönlü bir kullanıma izin verir. ISO 9001: 2015 Bureau Veritas kalite sertifikası.

 3. ALUMINIUMWERK UNNA AG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ALUMINIUMWERK UNNA AG, yılında kurulan ve Demir olmayan metal parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Alüminyum boru ve tüpler, Alüminyum ve alaşımlar, Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller, geri dönüşümlük kağıt, alüminyum tüpler, alüminyum barlar, özel borular, Alüminyum boru ve tüpler, Alüminyum çizim profilleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Unna, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. WIPRO GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  WIPRO GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wickede, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. AP ALUPROFIL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AP ALUPROFIL GMBH, yılında kurulan ve Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Winterberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. EASYFENSTER GÖPPER INH. THOMAS GÖPPER

  Almanya

  Verified by europages badge

  EASYFENSTER GÖPPER INH. THOMAS GÖPPER, yılında kurulan ve Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kehl, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GUK ALWO HANDELS GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  GUK ALWO HANDELS GMBH, yılında kurulan ve Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Oberndorf Bei Salzburg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. EVENT TEXTIL SERVICE

  Almanya

  Verified by europages badge

  EVENT TEXTIL SERVICE, yılında kurulan ve Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Maintal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ALUFEFA-GMBH - TECHNIK-HANDEL & CONSULTING

  Avusturya

  Verified by europages badge

  ALUFEFA-GMBH - TECHNIK-HANDEL & CONSULTING, yılında kurulan ve Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Braunau Am Inn, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. ALU-SYSTEMTEC EILENBURG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ALU-SYSTEMTEC EILENBURG GMBH, yılında kurulan ve Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Eilenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. TBM TECHNISCHES BÜRO MÜNCHEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TBM TECHNISCHES BÜRO MÜNCHEN GMBH, yılında kurulan ve Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. DOGUS KALIP, METAL VE FORM SANAYI

  Türkiye

 1. AUBRY NTV

  Fransa

  AUBRY NTV 1899 yılından bu yana çeşitli formlarda her türden özel ve karmaşık profili demir içeren veya içermeyen metaller kullanarak üretir: Çelik ve alüminyum çeşitleri, özel alaşımlar, bakır, her türden paslanmaz malzemeler, pirinç ve titanyum … "Ismarlama" konusunda uzman olarak müşterilerimizin planlarına göre üretim yapıyoruz. Her türden özel profil taleplerini değerlendiriyoruz: Lamine, çekme, soğuk, sıcak çekme profilleri ÇELİK, ALÜMİNYUM, PASLANMAZ, BAKIR, PİRİNÇ, TİTANYUM veya diğer ALAŞIMLAR.

 2. EXPALUM

  İspanya

  1995 yılında ana şirketimiz olan Cristales y Persianas López'in kuruluşundan bu yana panjur sektörünün her alanında, profillerimiz, levhalarımız ve kutularımızla her zaman bir vardık. Web sitemizden hepsi bizim üretimimiz olan alüminyumdan mamul ürünlerin tümünü görebilirsiniz: panjur çıtaları, kutular, oluklar, tahliye boruları, çubuklar, ekstrude lamalar, panjurlara yönelik motorlar ve diğer alüminyum aksesuarlar. İspanya, Brezilya ve Arjantin'de şubelerimiz mevcuttur.

 3. CAN ALUMINYUM SANAYI VE TICARET A S

  Türkiye

  CAN ALUMINYUM SANAYI VE TICARET A S, yılında kurulan ve Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Demir olmayan metal parçalar, Demir olmayan metal parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. HYDRO EXTRUSION NENZING GMBH

  Avusturya

  HYDRO EXTRUSION NENZING GMBH, yılında kurulan ve Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nenzing, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. ALUSO GMBH

  Almanya

  ALUSO GMBH, yılında kurulan ve Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ludwigsfelde, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. ASK MONTAGETECHNIK GMBH

  Avusturya

  ASK MONTAGETECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Anthering, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 7. PLASTICMETALL GMBH

  Avusturya

  PLASTICMETALL GMBH, yılında kurulan ve Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 8. MONDIALPOSTA GROUP S.R.L.S.

  İtalya

  MONDIALPOSTA GROUP S.R.L.S., yılında kurulan ve Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dönem evleri için posta kutusu, alüminyum posta kutuları, pvc posta kutuları, ahşap posta kutuları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. WARSTEINER ALU SYSTEME GMBH

  Almanya

  WARSTEINER ALU SYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Warstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GIORGI METALLI SRL

  İtalya

  GIORGI METALLI SRL, yılında kurulan ve Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Milano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. 3S-B (SUNSCREEN SYSTEM BUILDING)

  Fransa

  3S-B (SUNSCREEN SYSTEM BUILDING), yılında kurulan ve Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Şirket, St Andre Du Bois, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. APORE

  Fransa

  APORE, yılında kurulan ve Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demir olmayan metal parçalar, Demir olmayan metal parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-André-De-Corcy, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. ROTHE FERMETURES

  Fransa

  ROTHE FERMETURES, yılında kurulan ve Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ev ve bina otomasyonu, Parmaklıklar ve giriş kapıları, Ev ve bina otomasyonu, Parmaklıklar ve giriş kapıları, motorizasyon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cheny, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. HIMMEL GMBH

  Almanya

  HIMMEL GMBH, yılında kurulan ve Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Gescher, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. PERFISA - FABRICA DE PERFIS METALICOS, S.A.

  Portekiz

  PERFISA - FABRICA DE PERFIS METALICOS, S.A., yılında kurulan ve Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çubuklar ve kornişler, Demir olmayan metal parçalar, Çubuklar ve kornişler, Demir olmayan metal parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, São Pedro Do Sul, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 8. NOVAPROFIL

  Fransa

  NOVAPROFIL, yılında kurulan ve Demir metallerden ince borular ve borular sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller, Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller, Demirsiz metallerden ince borular ve borular, Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller, Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tignieu-Jameyzieu, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. SARL D PERRIER

  Fransa

  SARL D PERRIER, yılında kurulan ve Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demir olmayan metal parçalar, Metal veranda, Demir olmayan metal parçalar, Metal veranda, stor perdeler, pencereler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Dizier, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. ALUFEFA-GMBH - TECHNIK-HANDEL & CONSULTING

  Avusturya

  ALUFEFA-GMBH - TECHNIK-HANDEL & CONSULTING, yılında kurulan ve Profiller ve çubuklar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Braunau Am Inn, Avusturya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Profiller ve çubuklar - demirsiz metaller - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.277 Şirketler