• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • restoranlar lokantalar - makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Restoranlar lokantalar - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. STECKO MEBLE S.J.

  Polanya

  Verified by europages badge

  Stecko Meble, yaşam ve ofis alanlarını dönüştürmek için yüksek kaliteli ve şık mobilya çözümleri sunan tanınmış bir mobilya üretim şirketidir. Ürün yelpazemiz, çeşitli ihtiyaç ve tercihlere hitap edecek düzeyde geniş ve çeşitlidir. Aradığınız ister zarif oturma odası takımları, ister ergonomik ofis mobilyaları, modern yatak odası koleksiyonları veya fonksiyonel mutfak çözümleri olsun, farklı tarz ve ihtiyaçlara uygun geniş seçenekler sunuyoruz. Klasik tasarımlardan çağdaş trendlere kadar, ürün yelpazemizi sürekli olarak çağın bir adım önünde olmak ve gelişen müşteri taleplerini karşılamak için geliştiriyoruz. Yetenekli tasarımcılardan ve ustalardan oluşan ekibimizle, bireysel özelliklere göre özel yapım mobilyalar yaratma becerimizle gurur duyuyoruz. Konsept geliştirmeden kuruluma kadar, müşterilerimiz için sorunsuz ve tatmin edici bir deneyim sağlıyoruz. Karbon ayak izimizi en aza indirerek ve daha yeşil bir geleceğe katkıda bulunarak aktif olarak çevre dostu malzemeler ve üretim süreçleri arıyoruz. Güvenilirlik ve mükemmellik üzerine kurulu güçlü itibarımızla, konut müşterileri, iç mimarlar ve ticari kuruluşlar da dahil olmak üzere geniş bir müşteri yelpazesine başarıyla hizmet verdik. İster tek bir mobilya parçası ister kapsamlı bir mobilya projesi olsun, her taahhüdü profesyonellik ve beklentileri aşmaya adamış bir yaklaşımla ele alıyoruz.

 2. IZERMAK SALIERI

  Türkiye

 3. KARCIG SOGUTMA

  Türkiye

 4. MAYAPAZ INDUSTRIAL KITCHEN EQUIPMENTS

  Türkiye

  Maya markası adı altında 1994 yılında kurulmuş olan Mayapaz Endüstriyel Mutfak, kurucularının sektörde daha önceden edinmiş oldukları bilgi, tecrübe ve deneyimlerinin birikimleri ile güçlü ve sağlam bir altyapı üzerine kurulmuştur. Üretimde çok uzun yılların tecrübesini gelişen teknolojileriyle harmanlayan Maya, müşterilerine kaliteli ve güvenilir ürünler sunmaktadır. 2005 yılından sonra oluşturduğu Mayapaz markası ile daha dinamik ve daha gelişimci bir imalat sürecine giren işletmemiz, sürekli yeni ürünler geliştirerek, size daha iyi hizmet etmek için çalışmaktadır. Yenilikçi çizgisini, kaliteden ödün vermeden koruyan Mayapaz, siz değerli müşterilerimize kusursuz hizmet sunmayı amaçlamaktadır. Mayapaz, mutfak alanında uzman mühendislerin, uzun ve titiz çalışmalarıyla elde ettiği mutfak makinelerini ve projelerini, teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak üretime geçirmektedir. Sektöre ilk adım attığı zaman, ilkeli ve çalışkan bir yapıyı, saygın müşteri ilişkilerini, üstün kalite prensibini en üst seviyede tutabilmeyi hedefleyen Mayapaz, bugün ise geçmişte belirlediği hedeflere ulaşmış olmanın güveni ile sektör liderliğini ele almış bir firma olmayı amaçlamaktadır. Mayapaz imzasıyla sunulan her ürün, sizlere kalitenin keyfini ve rahatlığını yaşatacaktır.

 5. FASTGAS

  Hollanda

  FastGas, Avrupa'nın en büyük yüksek kaliteli azot oksit krem a doldurucu üreticilerinden biridir. Kalite, N2O pazarında çok büyük bir rol oynamaktadır, bu nedenle şirketimiz, müşterilerinin ihtiyaçlarını uluslararası standartlara göre karşılamak için ürünlerinin kalitesini garanti eder, çünkü kalitesiz azot oksit tedarik etmek çok tehlikeli olabilir. Bu nedenle, Avrupa Birliği tarafından belirlenen bir takım gereksinimler vardır. Bunlar azot oksit kullanımını ve taşınmasını kesinlikle kontrol ederler. Günümüzde çevreyi düşünmenin iyi olmasının yanı sıra, özellikle şirketimizin üzerinde hareket etmek istediği büyük bir önceliği temsil ettiğinden, aynı zamanda ekonomik bir avantajdır. Büyük azot oksit krema doldurucu satan bir üretici aramanızı öneririz. Küçük (7.5g) krema doldurucu için, 615g'lık bir krema doldurucuyla aynı miktarda azot oksit gazına sahip olmak için 85 krema doldurucuya ihtiyacınız vardır. Bu, müşterilerimizin paketleme maliyetlerinden, depolama alanından ve nakliye maliyetlerinden tasarruf etmelerini sağlar. Web mağazamızdaki yelpazemiz ihtiyacınız olan miktarları sunmuyorsa, o zaman web sitemizdeki distribütör formunu doldurarak bir distribütör olmak mükemmel bir çözüm olabilir. Fiyat dalgalanmalarından ve özel tekliflerden ilk siz haberdar olacaksınız, her zaman mümkün olan en iyi fiyatı sunuyoruz ve şirketinizin stoklarının asla tükenmediğinden emin oluyoruz! Size siparişlerinizi yönetmede yardım edebilecek ve sorularınızı cevaplayacak satış yöneticilerimizle bire bir iletişim halinde olacaksınız. Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DIAMOND EUROPE

  Belçika

  Diamond® 1985'ten beridir profesyonel mutfaklara yönelik ekipmanlar ve soğutma ekipmanları sektörünün gelişimine katkıda bulunmaktadır; markanın yol gösteren bir teşkilatla desteklenen ünü ve başarısı Diamond® Europe şirketini 30 milyon Avro'yu aşan bir ciroyla Avrupa'daki dağıtımın en tepesindeki 5 şirket arasına sokmaktadır. Diamond® ürünlerinin dağıtımı, uluslararası düzeye yayılmak üzere birkaç yılda Avrupa sınırlarını bile aşmıştır. 30'dan fazla ülkede 1200'den fazla yetkili satıcı ve servis, bayi ve temsilcisiyle faaliyet gösteren şirket profesyonellikle, deneyim ve uzmanlığı harmanlayarak tam ihtiyaca uygun çözümler sunmaktadır. Diamond® çalışma felsefesi: işiniz kolaylaştırmak üretimi artırmak ve masrafları düşürmektir. Bizi biz yapan değerler: Müşteriye saygı, Çözüm ortaklarımıza saygı, Çevreye saygı.

 2. CEYLAN GMBH DÖNER KEBAB EQUIPMENT

  Almanya

  Ceylan; yüksek kaliteli döner kesme aletlerinin üreticisidir ve döner hazırlama, döner kesme, ızgara, kebap kesme aletleri donanımında uzun yıllar içeren tecrübeye sahiptir.Ürün yelpazemiz; yüksek kaliteli döner kesme aletleri ve ızgaraların üretimini ve gastronomi cihazlarının 80'den fazla ülke tarafından dünya çapında kullanımını da içermektedir.Markalarımız CEYLAN®, Devran®, Heran® ve Seymen® olmakla birlikte asıl hedefimiz kalite, ekonomiklik ve mükemmel hizmettir

 3. HORECASHOP - JACOBY

  Belçika

  HORECASHOP.net, gıda sektörü profesyonelleri ve gastronomi ile ilgilenen şahıslar için araç ve gereçlerin bulunduğu mutfak ile ilgili, sofra sanatından mutfağınızın komple donanımını sunan bir e-mağazadır. Şirketimiz oteller, restoranlar, işletmeciler, kasaplar, şarküteriler, vs için malzeme tedariğinde uzmandır. Sitemizi keşfedin ve gezin !

 4. HOTELMARKET SRL

  İtalya

  Kuruluşumuz iç ve dış ortam mobilyaları, plaj mobilyaları, bar sandalyeleri ve tabureleri, dekorasyon eşyası, küçük el aletleri, bahçe mobilya ve malzemeleri, halı ve masa örtü ve tekstili alanlarında sunduğu ürünlerin kalitesiyle diğerlerinden kolaylıkla ayrılmaktadır. Tüm beklenti ve gereksinimlerinizi karşılayabileceğiniz ve aradığınız çözümleri bulabileceğiniz 3000 m²'lik sergi salonlarımıza sizleri bekliyoruz.

 5. SPIRITSANDWINE.EU

  İtalya

  Spiritsandwine şirketi yüksek kalitede ve orijinallikte şarap, likör, cin ve viskinin internet ortamında satışında bir referans noktası haline gelmeyi amaçlıyor. Tabirlere olan deneyimimiz ve konuyla ilgili derin bilgimiz bu kataloğu sektördeki en iyisi olarak görülen mükemmel bir çevrimiçi vitrin haline getirdi. En özel şişelerden istediğinizi seçebilirsiniz: Cin, Likör, Viski, Tekila, Şampanya, Mezcal, Rom, Aperitifler, Bitter, Brendi!

 1. ARTE ENDÜSTRIYEL MUTFAK

  Türkiye

  Endüstriyel mutfak ve hastane ekipmanları alanında faliyet gösteren Arte Endüstriyel, yurt içi ve yurt dışı satışları ile geniş müşteri ağına sahiptir.

 2. UYAR OTEL EKIPMANLARI

  Türkiye

  UYAR OTEL EKIPMANLARI, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar, Restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, otel ekipmanı, Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar, Restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, otel ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. COCINAHORECA.COM

  İspanya

  COCINAHORECA.COM, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, Otel ticaret makineleri, otel, lokanta hizmetleri ve halka açık yerel ortak tesisler için makina ve ekipmanlar, Restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, endüstriyel mutfaklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cáceres, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. MATORECA

  Belçika

  MATORECA, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları, Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar, Restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, soğutucu dolaplar, Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları, Bar ve kafe - Makine ve ekipmanlar, Restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Namur, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. KARACASAN

  Türkiye

  KARACASAN, yılında kurulan ve Restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. YAMANLAR METAL INDUSTRIAL KITCHEN EQUIPMENTS

  Türkiye

  YAMANLAR METAL INDUSTRIAL KITCHEN EQUIPMENTS, yılında kurulan ve Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, Renk ve koruyucu içermeyen içecek, brülör, Restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. VESTA LLC

  Rusya

  VESTA LLC, yılında kurulan ve Restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. pizza fırını, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Barbekü ve aksesuarları, Profesyonel kullanım amaçlı fırınlar, pizza fırını, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Barbekü ve aksesuarları, Profesyonel kullanım amaçlı fırınlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Medvedevo, Rusya 'de bulunmaktadır.

 6. MAXIMA KITCHEN EQUIPMENT

  Hollanda

  MAXIMA KITCHEN EQUIPMENT, yılında kurulan ve Fırıncılık - makineler ve materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, Restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, Otel ticaret makineleri, profesyonel mutfaklar, Restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mijdrecht, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 7. GASTRO - HAAL, S.R.O.

  Slovakya

  GASTRO - HAAL, S.R.O., yılında kurulan ve Restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gastro-enteroloji cihaz ve malzemeleri, paslanmaz çelikten rezervuar imalatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nové Zámky, Slovakya 'de bulunmaktadır.

 8. BIOKAN

  Yunanistan

  BIOKAN, yılında kurulan ve Restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kozani, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 1. NUOVA ARREDI NEGOZI SRLS

  İtalya

  NUOVA ARREDI NEGOZI SRLS, yılında kurulan ve Restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. büyük ticari yüzeyler için mobilyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maierato, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. MILORD-SOUS-VIDE

  Fransa

  MILORD-SOUS-VIDE, yılında kurulan ve Restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Vakumlu torbalar, zilli vakum makinesi, gıda için vakumlu makine, Gıda maddeleri için vakumlu ambalajlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verberie, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. CULINA FORNUIZEN

  Belçika

  CULINA FORNUIZEN, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, Pişiriciler, Restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, Pişiriciler, elektrikli fırınlar, Sanal sunucu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hasselt, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. ATMAR HORECA LTD

  Bulgaristan

  ATMAR HORECA LTD, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, Lokantacılık hizmetleri için gereçler, Restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, otel ekipmanı, bar ekipmanları, Lokantacılık hizmetleri için gereçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Varna, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 5. VIKING IP, SIA

  Latviya

  VIKING IP, SIA, yılında kurulan ve Restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar, profesyonel mutfak techizatları, Kasap dükkanı makine ve ekipmanları, Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Riga, Latviya 'de bulunmaktadır.

 6. TSIEN YEN IMPORT EXPORT GMBH & CO. KG

  Almanya

  TSIEN YEN IMPORT EXPORT GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wedel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. VERRAX

  Belçika

  VERRAX, yılında kurulan ve Mutfak mobilyaları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları, Restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları, Restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, mutfak bıçakları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sint-Pieters-Leeuw, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. GRANDICUCINEITALIA DI SAVIT S.R.L.

  İtalya

  GRANDICUCINEITALIA DI SAVIT S.R.L., yılında kurulan ve Restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. VAN RIEL GROOTKEUKENS

  Belçika

  VAN RIEL GROOTKEUKENS, yılında kurulan ve Pansiyon, bar, restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları, Restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar, Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Turnhout, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. PROOST HORECA GROOTHANDEL

  Belçika

  PROOST HORECA GROOTHANDEL, yılında kurulan ve Restoranlar/lokantalar - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları, Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St-Niklaas, Belçika 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Restoranlar lokantalar - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

5.465 Şirketler