• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • süt

Sonuçlar

Süt - Ithalat/Ihracat

 1. MILKONAL (GROUPE HAITONAL)

  Belçika

  Verified by europages badge

  Haitonal, süt ürünlerinin uluslararası dağıtımında uzmanlaşmış bir kuruluş olarak diğerlerinden ayrılmasının yanı sıra, süt, süt tozu ve toz lactoserum tedariki alanında bir referans olmasıyla da uluslararası kapsamda ün yapmış bir kuruluştur. Kurum olarak vazgeçilmez prensibimiz sadece Avrupa'nın süt ürünleri alanında en ünlü çiftliklerinden tedarik ettiğimiz ürünleri yüksek kalite garantisiyle ve her bütçeye uygun olarak satışa sunmaktır. Ünü sınırları aşan bir süt tozu olan Milkonal ile tüm dünyaya süt işleme alanında benzersiz bir deneyim sunmaktayız. Süt tozu alanında en yüksek kalitenin garantisi olan markamız süt ürünleri konusunda dünya çapında bir kalite referansı olarak kabul edilmektedir. Milkonal süt tozunun her zerresi tartışılmaz olarak yüksek kalitenin sembolü halline gelmiştir. Sütten, süt tozu üretimi prosesimiz, sütün toza dönüştürülmesi sırasında tüm doğal zenginliğini ve saflığını korumasını sağlayacak şekilde büyük hassasiyetle tasarlanmış olup özenle uygulanmaktadır. Sunduğumuz her parti ürünün mükemmel olmasına sağlamak için kullandığımız sütler büyük bir özenle seçilmekte ve son derece katı standartlardan oluşan bir kalite kontrol sürecinden geçirilmektedir.

 2. REGILAIT

  Fransa

  Verified by europages badge

  60 yıldan daha uzun süre önce kurulmuş olan Régilait, toz ve granüle süt tozu alanının lideri konsantre süt ve bebek sütleri pazarının önde gelen kuruluşlarından biridir. Régilait ürünleri 60'tan fazla ülkede pazarlanmaktadır. Régilait aynı zamanda, lezzetli içecekler ve ekmek üzerine sürülecek ürünlerin ticaretini yapar. Régilait, Fransa'da mesleğine tutkuyla bağlı 14.000'den fazla üreticiden süt toplayan en önemli iki Fransız Süt Kooperatifinin (Laïta ve Sodiaal) bir iştirakidir.

 3. GLOBAL COMMODITIES TRADING SOLUTIONS

  Fransa

  Verified by europages badge

  Cergy'de bulunan güvenilir ortağınız GLOBAL COMMODITIES TRADING SOLUTIONS, çok çeşitli emtia için ticaret çözümlerinde uzmanlaşmıştır. Brezilya'dan ICUMSA 45 Şeker, Ayçiçeği, Soya, Kolza, Mısır, Zeytinyağı gibi Bitkisel Yağların yanı sıra Tayland, Vietnam ve Kamboçya'dan Pirinç de dahil olmak üzere çeşitli ürünlerin ticaretinde uzmanız. Portföyümüzde ayrıca buğday, mısır ve talep üzerine diğer birçok ürün de bulunmaktadır. Yıllar boyunca edindiğimiz deneyim ve uzmanlığımız, gıda ürünleri ve diğer ürünler konusunda saygın ve güvenilir tedarikçilerle güçlü ortaklıklar kurmamızı sağladı. Özel emtia ticareti ihtiyaçlarınızı karşılamak için kişisel ve profesyonel bir hizmet sunmaya kararlıyız. Ekiplerimiz tüm sorularınıza ve taleplerinize yanıt vermeye hazırdır.

 4. CASEIFICIO VALD'ORCIA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Pienza'nın Cacio peyniri üretimi çok eski çağlara ait bir gelenek olup nesilden nesile geçerek günümüze kadar gelmiştir. Geleneksel dönüştürme yöntemini kullanan ve koruyan süt üreticileri Cooperativa di Cotignano’yu oluşturmak için birleştiler: Val d'Orcia (İtalya) çayırlarının karakteristik aromalarını içeren sütün tedariki, rafine olgunlaştırma süreleri ve özellikle de peynirin kalitesine gösterilen özen.

 5. FOODCOM S.A.

  Polanya

  Verified by europages badge
Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TERRA FOOD

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  TERRA FOOD, yılında kurulan ve Süt sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kyiv, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. HST MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  HST MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Pistonlu pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İçecekler, Süt, süt ürünleri, İçecekler, Süt sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dassow, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. POLEN SÜT VE SÜT ÜRÜNLERI TIC.LTD.ŞTI

  Türkiye

 4. M-TEK MUHENDISLIK VE MAKINA SANAYI

  Türkiye

 5. PDM FILLING MACHINERY CO.

  Türkiye

  Şirketimiz PDM Paketleme ve Dolum Makinaları, 2010 yılında faaliyete başlamıştır.Paketleme ve dolum sektöründe faaliyet gösteren firmamızın temel hedefleri müşteri memnuniyeti, kalite arttırımı ve insan gücü kullanımını azaltmaktır.İşimize duyduğumuz saygı, çalışmalarımızdaki titizlik müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek içindir. PDM olarak, robotlu ayran dolum ve toplama makinaları, rotary ayran dolum makinaları, lineer şişe dolum makinaları, peynir salamura suyu dolum ve kapama makinaları, rotary yoğurt dolum makinaları ve daha birçok çeşitte makinayı Türkiye'de ve yurt dışında (Hollanda, İngiltere, Mısır, Kuveyt, Azerbaycan, Türkmenistan, Nijerya, Belçika, vs) başarı ile yapıp kurmaktan gurur duyarız. Hizmet verdiğimiz sektörler; süt ve süt ürünleri başta olmak üzere, sürülebilir çikolata, meyve suyu, kimyasal akışkanlar, sirke, pekmez vb. sektörlerdir.

 1. DUZDAS MAKINA GIDA SANAYI LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  Düzdaş Gıda ve Endüstri Makinaları San Tic Ltd Şti 01.01.2004 tarihinde İsmail Düzdaş tarafından kuruldu. 3 yıl kısa bir zamanda uluslararası bir Limited Şirketi olma başarısını göstermiş olan , Üretimininin % 45 ‘ini yurtdışına ihraç eden Düzdaş Makina , ihracat payını arttırarak sürdürmeyi ve uluslararası platformda da söz sahibi olmayı hedeflemektedir. Neden Biz? Dünya Süt Sektöründe operasyonel mükemmellik standarlarını belirleyen kurum olmak ” sloganıyla çıktığı bu yolda kaliteden ödün vermeden , en ekonomik ve kaliteli ürünleri sunmayı amaçlamaktadır. Bu hedefe odaklanarak kendi yarattığı çizgide ilerleyerek en mükemmele ulaşmak için yılmadan çalışmaktadır . Ürettiğimiz bütün ürünler müşteriye taahhüt edilen zaman içerisinde en hızlı ve zarar görmeden teslim edilmekte olup 7/24 saat servis hizmetiyle hep yanınızdadır. TARİHÇESİ: Düzdaş ltd şti 01.01.2004 tarihinde İsmail Düzdaş tarafından kuruldu. 3 yıl kısa bir zamanda uluslararası bir limited şirket olma başarısını göstermiş olan düzdaş makina süt makinaları üretiminde öncü bir kuruluş haline geldi. Üretiminin %65 ‘ini yurt dışına ihraç eden düzdaş makina ihracat payını arttırarak sürdürmeyi ve uluslararası platformda da söz sahibi olmayı hedeflemektedir.

 2. LATTERIA SOCIALE NUOVA

  İtalya

  Her gün, 629 numara şile markalanmış 16 kalıp Parmiggiano Reggiano (bir yılda altı bin yapar) üretilmektedir. Herhangi bir aracı kullanmadan Parmiggiano Reggiano satıyoruz (veya ihraç ediyoruz). Sektörün diğer realitelerine aykırı olarak Latteria Sociale Nuova süthanesi hiçbir zaman bir başka kuruluşun bünyesine katılmayı düşünmemiş sadece Bibbiano bölgesinin en iyi peynirinin üretimini desteklemesi amacıyla yeni çözüm ortaklarıyla iş birliği yoluna gitmiştir.

 1. POLAT MAKINA SANAYI VE TICARET A.S.

  Türkiye

  Zeytinyağı Makineleri (Kontinü Sistem), Süt Teknolojileri (Temizleme ve Krema Separatörü) Evsel ve Endüstriyel Atık Su Çamur Yoğunlaştırılması ve Susuzlaştırılması konularında kullanılan Dekantör ve Separatörler üretmekteyiz. Üretimini yaptığımız ileri teknoloji ürünü makinelerimiz ISO 9000-2008, CE, ISO 22000 kalite belgeleri ile desteklenmiştir.

 2. AYDA SÜT

  Türkiye

  1967

 3. GARANTI SOGUTMA MAT MAK SAN TIC LTD STI

  Türkiye

 4. CADÍ

  İspanya

  CADÍ, yılında kurulan ve Peynir sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Süt ürünleri, Süt, peynircilik, tereyağı, Süt ürünleri, Süt sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Seu D'urgell-Lleida, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. CASEIFICIO IGNALAT

  İtalya

  CASEIFICIO IGNALAT, yılında kurulan ve Süt sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. peynirler, mozzarella fıor dı latte, burrata, cacıocavallo sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Noci, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. UCKAR SUT GIDA VE ZIRAI URUN. SAN VE TIC LTD. STI

  Türkiye

  UCKAR SUT GIDA VE ZIRAI URUN. SAN VE TIC LTD. STI, yılında kurulan ve Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Soğutma tankları, süt, Peynir rendeleri, Soğutma tankları, Gıda karıştırıcısı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. SAUDAL GREEN

  Portekiz

  SAUDAL GREEN, yılında kurulan ve Dondurulmuş etler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şeker, Zeytinyağı, Süt, Şaraplar, Şeker, Zeytinyağı, Süt, Şaraplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lisboa, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 8. CASEIFICIO DI GAVASSETO E RONCADELLA

  İtalya

  CASEIFICIO DI GAVASSETO E RONCADELLA, yılında kurulan ve Süt sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. parmıgıano reggıano, rıcotta sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reggio Emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. BOSSOK

  Lüksemburg

  BOSSOK, yılında kurulan ve Yumuşak içecekler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Mineralli sular, Kahve, çay ve bitkisel çaylar, Süt, Mineralli sular, meyve suları, Kahve, çay ve bitkisel çaylar, Süt sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Luxembourg, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 2. MINA MINA - DAIRY PRODUCTS

  Belçika

  MINA MINA - DAIRY PRODUCTS, yılında kurulan ve Süt ürünleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Süt, süt tozları, konsantre şekerli süt, tereyağı, Süt sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Antwerp, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. BULGARICA DAIRY

  Çek Cum.

  BULGARICA DAIRY, yılında kurulan ve Süt sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. toptan sebzeler, toptan süt ürünleri, doğal yoğurtlar, toptan peynirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Prague, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 4. GRUPO SUCHEZ

  İspanya

  GRUPO SUCHEZ, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Süt, yağlar, şeker, Süt sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. CASEIFICIO DI BENEDETTO

  İtalya

  CASEIFICIO DI BENEDETTO, yılında kurulan ve Süt sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. manda mozzarella’sı, zanaatçı yapımı, süt dağıtımı, ürün gönderimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Capaccio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. ZOTT GMBH & CO.

  Almanya

  ZOTT GMBH & CO., yılında kurulan ve Peynir sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Süt ürünleri, Süt, Süt ürünleri, dondurmalı tatlı, Süt sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mertingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. MM PREKYBA

  Birleşik Krallık

  MM PREKYBA, yılında kurulan ve Organik - gıda sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. makadamya cevizi, Hamurlu yiyecekler, süt sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vilnius, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. BIODIA

  Belçika

  BIODIA, yılında kurulan ve Süt sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Diyetik ve organik yiyecekler, süt sığırları, süt ürünleri, Diyetik ve organik yiyecekler, biyolojik sütler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brasschaat, Belçika 'de bulunmaktadır.

 9. ACTUEL TRADING NV

  Belçika

  ACTUEL TRADING NV, yılında kurulan ve Süt sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çikolata olmayan şekerleme, Yumuşak içecekler, Çikolata olmayan şekerleme, alkollü içecekler, Yumuşak içecekler, çikolata tabletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, 8620, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. CASEIFICIO SEPERTINO

  İtalya

  CASEIFICIO SEPERTINO, yılında kurulan ve Süt sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Peynir, peynirler, taze peynirler, Peynir, sert peynirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marene, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Süt - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

10.313 Şirketler