• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları

Sonuçlar

Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. PLATROTEC

  Fransa

  Verified by europages badge

  PLATROTEC, yılında kurulan ve Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Thieux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. TORYAP GRUP

  Türkiye

 3. PAC CNC MAKINA

  Türkiye

  Sektördeki en eski firma olmanın yanısıra PAC MAKİNA isminin de 13. yılını kutluyor; 20 yılı aşkın tecrübemiz ile teknolojiyi birleştirip anahtar teslim komple söve imalat tesisi, stafor ve söve makinaları ve router gruplarında farklı modellerimizle müşterilerimize farklı seçenekler sunmaya devam ediyoruz cnc hotwire strafor kesim router lamba zıvana kaplama makinaları ve hertürlü strafor eps makinası üretimi, Yerli Üretim, 2 Yıl Garanti

 4. ALPHAPLATRE

  Fransa

  ALPHAPLATRE, yılında kurulan ve Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sıva ve sıvı ürünleri, Taşıma - malzeme ve ekipman, Alçıtaşı, Sıva ve sıvı ürünleri, pişirme fırını, Taşıma - malzeme ve ekipman sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verrieres En Anjou, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. DMT DISTRIBUTION

  Cezayir

  DMT DISTRIBUTION, yılında kurulan ve Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. beton santralleri, beton ve harçlar için su kesici ürünler, kireç sıvası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oran, Cezayir 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PORTUGAL-NATURA

  Portekiz

  PORTUGAL-NATURA, yılında kurulan ve Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Selho. S. Jorge Pevidém, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. ERISIM A.S.

  Türkiye

  ERISIM A.S., yılında kurulan ve Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. EIWA LEHM

  Almanya

  EIWA LEHM, yılında kurulan ve Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bisterschied, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BIG INSAN KAYNAKLARI

  Türkiye

  BIG INSAN KAYNAKLARI, yılında kurulan ve Elektrik üretimi sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları, Elektrik jeneratörleri, destekli solunum cihazları, toptan ısınma malzemeleri, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları, Elektrik jeneratörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. POZZATO S.R.L.

  İtalya

  POZZATO S.R.L., yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları, Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sandrigo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. DYWIT

  İtalya

  DYWIT, yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları, Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cusago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. SIGMA

  İtalya

  SIGMA, yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları, Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bellaria Igea Marina, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. SPITTEX ITALIA S.R.L.

  İtalya

  SPITTEX ITALIA S.R.L., yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları, Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bari, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. TIESSE SERVIZI S.R.L.

  İtalya

  TIESSE SERVIZI S.R.L., yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları, Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Firenze, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. SPIC S.R.L.

  İtalya

  SPIC S.R.L., yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları, Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Riese Pio X, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. BEIJING WANJINLONG COLOR-COATED STEEL PRODUCTS CO.,LTD

  Çin

  BEIJING WANJINLONG COLOR-COATED STEEL PRODUCTS CO.,LTD, yılında kurulan ve Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Beijing, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. LUCANA UTENSILI S.R.L.

  İtalya

  LUCANA UTENSILI S.R.L., yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları, Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Matera, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. SOLETRA

  İtalya

  SOLETRA, yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları, Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Solferino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. DECOTANGER, SARL

  Fas

  DECOTANGER, SARL, yılında kurulan ve Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. tek kat harç, boya sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tanger, Fas 'de bulunmaktadır.

 8. TECNOEDILIZIA S.R.L.

  İtalya

  TECNOEDILIZIA S.R.L., yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları, Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Solbiate Arno, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. NUOVA EDILPERRONE S.A.S. DI PERRONE ALFREDO & C.

  İtalya

  NUOVA EDILPERRONE S.A.S. DI PERRONE ALFREDO & C., yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları, Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lecce, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. COMMET NOLEGGIO S.R.L.

  İtalya

  COMMET NOLEGGIO S.R.L., yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları, Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alessandria, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. BATTIFERRO DI MANIAGO

  İtalya

  BATTIFERRO DI MANIAGO, yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları, Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maniago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. PUGLIA LEGNAMI S.R.L.

  İtalya

  PUGLIA LEGNAMI S.R.L., yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları, Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Apricena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. HEBEI LVJOE MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD

  Çin

  HEBEI LVJOE MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD, yılında kurulan ve Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Shijiazhuang, Çin 'de bulunmaktadır.

 6. EDIL - SER S.R.L.

  İtalya

  EDIL - SER S.R.L., yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları, Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Serravalle Sesia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. S.I.R.I. S.R.L.

  İtalya

  S.I.R.I. S.R.L., yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları, Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Modena, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. S.P.T. DI SCLAVERANO PAOLO S.R.L.

  İtalya

  S.P.T. DI SCLAVERANO PAOLO S.R.L., yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları, Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. STORRI S.R.L.

  İtalya

  STORRI S.R.L., yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları, Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arezzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. AUSONIA NANUTTI BELTRAME S.P.A.

  İtalya

  AUSONIA NANUTTI BELTRAME S.P.A., yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları, Çimento yapma makine ve ekipmanları, Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maniago, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Sıva ve sıva ürünleri makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

933 Şirketler