• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • sabit kilitler

Sonuçlar

Sabit kilitler - Ithalat/Ihracat

 1. IMT GES. FÜR INDUSTRIELLE MASCHINENTECHNOLOGIE MBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  IMT GES. FÜR INDUSTRIELLE MASCHINENTECHNOLOGIE MBH, yılında kurulan ve Sabit kilitler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Heuchelheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. KPTEC PRECISION PARTS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KPTEC PRECISION PARTS GMBH, yılında kurulan ve Sabit kilitler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schorndorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. FISCHER FORTUNA GMBH

  Almanya

  FORTUNA marka hassas makine broşlarının geliştirilmesi, üretimi ve satışı. FISCHER ve PRECISE marka hassas makine broşları için danışmanlık ve satış. Harici tahrik ve doğrudan tahrik için makine broşları, HF broşlar, değişken takım ara birimleri, manuel veya otomatik takım bağlama. Müşteri taleplerine uygun özel imalatlar. Yüksek incelik oranına sahip deliklerin iç taşlaması için çok uzun broşlar. FISCHER, FORTUNA ve PRECISE makine broşlarının yanı sıra DİĞER ÜRETİCİLERİN makine broşları için onarım hizmeti Ürün ve hizmetlerimiz: Hidrostatik broşlar, motor broşları, broş servisi, yüksek frekanslı motorlar, takım tezgâhları için ana broşlar, taşlama broşlarının tamiri, freze broşlarının tamiri (işleme merkezleri için takım broşlarının ardıl taşlanması), yüksek frekans broşlar, freze broşları, matkap broşları

 4. SPINDELSERVICE 1 A GMBH

  Almanya

  SPINDELSERVICE 1 A GMBH, yılında kurulan ve Sabit kilitler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Geislingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. TURNER MACHINE TOOLS LTD

  Birleşik Krallık

  TURNER MACHINE TOOLS LTD, yılında kurulan ve Açıcı makine aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Sabit kilitler, Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Sabit kilitler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Birmingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PRECISE PRÄZISIONSSPINDELN GMBH

  Almanya

  PRECISE PRÄZISIONSSPINDELN GMBH, yılında kurulan ve Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sabit kilitler, Sabit kilitler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leichlingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. NAMDEMIR ESYA SAN.TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  NAMDEMIR ESYA SAN.TIC. LTD. STI., yılında kurulan ve Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sabit kilitler, Sabit kilitler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. FISCHER PRECISE DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

 4. IBAG SWITZERLAND AG

  İsviçre

 5. DOCKING SOLUTION UND SERVICE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Esnek lojistik çözümleri için iş ortağınız. 5 yıldan uzun süredir docking Solution und Service GmbH uzman satış ve servis şirketlerine yükleme tekniği alanında yedek parçalar ve bileşenler sunmaktadır. Genç yaşına rağmen mydocking ekibi yükleme tekniği alanında yakl. 200 yıllık bir deneyime sahip. Sunulan geniş yelpazede yükleme tekniği alanında tanınmış üreticilerin birçok yedek parçaları bulunmaktadır. Örneğin: Yükleme rampaları, yükleme körükleri ve aksesuarlar. Ayrıca çevrimiçi mağaza ile sürekli erişilebilirlik sayesinde şirket 2008 yılından bu yana müşterilerinin memnuniyeti sağlamaktadır.

 1. RITE-HITE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Rite-Hite GmbH şirketi önde gelen Alman yükleme sistemleri üreticilerinden biridir ve kapı ve yanaşma sistemlerinde Amerika'da lider olan RITE-HITE Corporation'ın Avrupa merkezidir. Şirketin temel yetkinlikleri, yükleme noktasında koruma, emniyet, üretkenlik ve enerji verimliliğinin önemli ölçüde iyileştirilmesi şirketin temel yetkinlikleri arasındadır. Geniş ürün yelpazemiz, ISO yükleme noktaları, yükleme kapakları, yükleme köprüleri, yükleme körükleri, motorlu kara taşıtları için merkezi kilitleme sistemleri, güvenlik bariyerleri, soğuk hava depo kapıları ve yüksek hızlı kapılar ve sınaî fanların yanı sıra yükleme noktası yönetimi eklenti ürünlerini içermektedir. Küresel üretim tesisleri, şube ve bayi ağı sayesinde, RITE-HITE geniş ürün yelpazesini hemen hemen her ülkenin bölgesel gereksinimlerine uyarlayabilecek ve uç noktalarda ilgili yerinde servis hizmeti sunabilmek konumdadır.

 2. WERNER KEMMINER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Metal işleme sanayisinde bir şirket olarak, 1960'ların başlarından bu yana flanş / flanş halkası, germe halkası, lastik ve rondela üretimi konusunda uzmanlaşmış bulunmaktayız. Siparişinizi en hızlı bir şekilde sevk edebilmek amacıyla, sizin için, hem 1 mm hem de 2 - 3 mm borular için iki parçalı germe halkaları ve EN 12220 (yayım 06/98), DIN 24154 (yayım 07/66) dizi 2-5 standardının yanı sıra, DIN 24154 (yayım 07/90) kısım I+II standardına uygun galvanizli ve paslanmaz çelik (malzeme 1.4301, 1.4541, 1.4571) 100.000 adet flanş halkasını daima stokumuzda tutmaktayız. Üretim hatlarımızın yüksek esnekliği sayesinde, özel boyuttaki flanşları sipariş üzerine, en kısa sürede, hassas ve makul fiyatlarda üretebiliyoruz. Size bir teklif sunmaktan mutluluk duyacağız. Güvenilirlik, esneklik ve yüksek kalite. Bunlar, yurt içi ve dışındaki müşterilerimiz tarafından takdir edilen özelliklerimiz.

 1. KOVINSKI IZDELKI HRAST CNC TURNING

  Slovenya

  Verified by europages badge

  KOVINSKI IZDELKI HRAST CNC TURNING, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Vidalar, hassas aletler, otomatik tornalama, CNC çevrilmiş parçalar, hassas mekanik ekipmanlar, CNC freze tezgahı, ısıl işlemler, rektifiye işlemleri, Sabit sütunlu frezeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Breginj, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 2. BIRLESIK YEMINLI TERCUME VE DANISMANLIK HIZMETLERI

  Türkiye

  Türkiye'nin metropol şehirlerinde kilit noktalardaki ofisleriyle, yaygın, doğruluğu ve geçerliliği sabit çevreler ile kalite uzmanları tarafından kabul gören, çeviri standartlarına uygun şekilde hizmet hayatını sürdürmektedir. Kendi bünyesinde oluşturduğu birçok departman ile uzmanlık gerektiren bir konuyu birden fazla uzmanla paylaşarak çeviriyi tamamlarken çevirinin yerelleşmesine, dil birliğinin sağlanmasında büyük hassasiyetle üzerinde durulur, editör kontrolünden geçirilip uzman redaktörler/ mühendisler/dilbilimciler tarafından yeniden kontrol edilerek her bir adımda titizlikle hareket eder, alınan adrese ve/veya istenilen adrese çıktı/fax/mail/cd ve farklı formatlarda söz verdiği en kısa zamanda ulaştırmanın gururunu yaşamaktadır. Başlatmış olduğumuz düşük fiyat politikasını asla kalitemize yansıtmamaktayız. TEKNİK, HUKUKİ UZMANLIK GEREKTİREN TERCÜMELER, NOTER ONAYLI TERCÜME HİZMETLERİ, TİCARİ YAZIŞMALAR, SİMÜLTANE, ARDIL, SÖZLÜ TERCÜME HİZMETLERİ, BROŞÜR, ÜRÜN KATALOGLARI, WEB SİTELERİNİZİN GELİŞTİRİLMESİ (YERELLEŞTİRME) ÇEVİRİ PROJELERİNDE TRADOS™ VE DEJAVU™ DESTEĞİ İLE FİRMAMIZ BİRLEŞİK YEMİNLİ TERCÜME VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ İSTANBUL, ANKARA, BURSA, TEKİRDAĞ GİBİ ÇEŞİTLİ ŞEHİRLERDE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE İSTENİLDİĞİ TAKDİRDE NOTER TASDİKİ, VALİLİK VE KAYMAKAMLIK TASDİKLERİ (APOSTİL ), ELÇİLİK TASDİKİ, DIŞİŞLERİ TASDİKİ GİBİ SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN ZAMANINI ALACAK İŞLEMLER İÇİN DE HİZMET VERMEKTEYİZ. SİZ BİZE ULAŞIN GERİSİNİ BİZE BIRAKIN. 0541 33 888 30

 3. BRICK MAKING MACHINE

  Türkiye

  Briket makinası üretimlerimiz MUSSAN GROUP olarak 1973 yılında baba mesleği olarak başlamıştır. O günden itibaren bünyesine kattığı deneyimli ve uzman kadrosu sayesinde hızla büyümeye başlayan firmamız; ürettiği briket makinası, beton santralleri ve kilit parka taşı makineleri sektöründe yurt içi ve yurt dışına yaptığı satışlarla ülke ekonomisine katkıda bulunmuştur. Firmamız İstanbul’daki modern tesislerinde her türlü briket makinası - parke makinası - bims makinası ve kalıp taleplerine cevap verecek şekilde ticari hayatına devam etmektedir. Ayrıca şirketimiz yaptığımız briket makinası tanıtım çalışmaları ile yurt dışı pazarında belli bir pazar payına ulaşıp bir çok farklı ülkeye ihracaat yapan bir firma konumuna gelmiştir. Ürün çeşitliliği olarak Yumurtlayan briket makinası, sabit briket makinası, manuel briket makinası, otomatik briket makinası ve tam otomatik briket makinası üretimleri ile her çeşit üretimleri yerine getirebilmektedir.