• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • salçalar- soslar

Sonuçlar

Salçalar- soslar - Ithalat/Ihracat

 1. GROUPE RIVIERE

  Fransa

  Verified by europages badge

  Fransa'nın güneyinde güçlü yerel köklere sahip olan Rivière Group, 3 nesildir geleneksel Fransız tariflerine dayalı gurme ve yenilikçi hazır yemekler hayal ediyor ve geliştiriyor. Doğal malzemelerden yapılmış tarifleri renklendirici, koruyucu ve yapay aroma içermez. Groupe Rivière, markaları aracılığıyla ürünlerinin kalitesine olan bağlılığını ve bir RSE yaklaşımına olan bağlılığını göstermektedir. Maison Rivière, Güney-Batı'dan et bazlı yemekler için geleneksel Fransız tariflerini ortaya koyuyor. Mets de Provence, mutfak yardımcıları, çeşniler, sürülebilir mezeler ve Provençal notalarla pişirilmiş yemekler ve sebzelerle tabağı aydınlatıyor. Aroma One, pratik ve lezzetli pişirme için tüplerde bitki ve baharat pürelerinde uzmandır. Solvia çeşniler, soslar ve organik pişmiş sebzelerle damak tadınızı ve 5 duyunuzu dünyanın farklı yörelerine götürür. Kaliteli ürünler için taahhütlerimiz: - Fransa'da üretilm - Fransa menşeli et ve sebzeler - Temiz etiket ve besin açısından dengeli tarifler - Üretim tesislerimizin KOBİ+ etiketlemesi (RSE) - Yüksek performanslı üretim araçları ve uluslararası standartlara göre akreditasyon (IFS, BRC, Bio)

 2. AZA GLOBAL IMPEX B.V

  Hollanda

  Verified by europages badge

  AZA Global Impex BV, dünyanın dört bir yanından temin edilen çok çeşitli ürünlerin ithalatında uzmanlaşmıştır. İster benzersiz bir konsepti hayata geçirmek istiyor olun, ister belirli bir ürünün üretimi konusunda yardıma ihtiyacınız olsun, özel ekibimiz her zaman hizmetinizdedir. 'Hayır' kelimesi sözlüğümüzde yoktur; gereksinimlerinize tam olarak uyan özel çözümler bulmaya kararlıyız. Yeteneklerimiz, yalnızca sizin yararınıza özel ürünler tedarik etmeye uzanmaktadır. Çok çeşitli ürün portföyümüzde çiçekler, kozmetikler, Noel paketleri ve Hızlı Tüketim Malları (FMCG) gibi geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Herhangi bir şirketin benzersiz özelliklerine hitap eden anlaşmaları müzakere etmekte ustayız. Sürdürülebilirliğe olan bağlılığımızla geri dönüşümde de önemli bir rol oynuyoruz. Kullanılmış giysileri çanta veya özelleştirilmiş giysiler gibi yeni ve yenilikçi ürünlere dönüştürüyoruz. Tıbbi ve dental cihaz ihtiyaçlarınız için, tüm gereksinimlerinizi karşılayacak özel departmanımıza güvenebilirsiniz. Gıda ürünleri alanında, departmanımız sebze ve balık da dahil olmak üzere hem dondurulmuş hem de taze geniş bir ürün yelpazesini tedarik edecek donanıma sahiptir. Sadece etik olarak üretilen, çocuk işçiliği içermeyen ve ilgili tüm işçiler için adil ücretler garanti eden ürünlerle ilgileniyoruz. Bunun ötesinde, aileler için istihdam fırsatları yaratmak ve faaliyet gösterdiğimiz bölgelerin ekonomik büyümesine katkıda bulunmak için aktif olarak çalışıyoruz.

 3. HEALTHY BEVERAGE & FOODS

  Fransa

  Verified by europages badge

  HEALTHY BEVERAGE & FOODS, yılında kurulan ve Kahve, çay ve bitkisel çaylar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Çay, Bitki çayları, İçecekler, İçecek ithalat - ihracatı, Yiyecek ithalat - ihracatı, İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım, Sağlıklı yaşam ve formda kalma, Salçalar, soslar, Çay sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Charbonnières-Les-Bains, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. PRIVATE ENTERPRISE VIKTOR & K

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  1998 yılında fabrikamızın inşasıyla 1 vardiya başına 30 ton kapasiteyle ayçiçeği çekirdeği işlemeye başladık. 2002 yılında, "Royal Smack" ticari markamızı tescilledik, ardından "Victor and K" şirketinin ürünleri o marka altında üretildiler. 2002 yılında mayonez üretimine başlandı. Farklı yağ içeriklerinde 11 çeşit mayonez üretilmektedir ve farklı ambalajlarda sunulmaktadır, bunlar arasında: cam kavanozlar, polimer kovalar, teneke kutular, kaseler, bardaklar, küüçük paketler, torbalar.

 5. DANO FOOD-DELIBELGE®

  Belçika

  Verified by europages badge

  Dano Food, tarım temelli ürünlerin ihracatı konusunda uzmanlaşmış güvenilir bir Belçikalı gıda şirketidir. Asya, Afrika, Avrupa ve Kuzey Amerika'daki müşterilerimizin ihracat ihtiyaçlarına hizmet etmekteyiz. Dano'nun önderliğinde, kapsamlı uluslararası ihracat deneyimi alıcıların ihtiyaçlarının ihracat çözümlerine mükemmel bir şekilde eşlenmesini sağlar. Müşteriye dönük çalışanlarımız benzer durumlarda mükemmel çözüm bulur ve ülkelere özel gereksinimler konusunda geniş bilgiye sahiptir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. FOODCOM S.A.

  Polanya

  Verified by europages badge

  Gıda endüstrisinde faaliyet gösteren bir ticaret şirketi. Biz süt ürünleri ticareti konusunda uzmanız; bitkisel proteinler; gıda ve yem katkı maddeleri. Teklif, B2B sektöründeki şirketlere yöneliktir.Ekibimiz sayesinde şirket birçok sadık İş Ortağı kazandı ve daha da genişliyor. 2019 yılında, Polonya'da gıda sektöründe en hızlı büyüyen şirketi prestijli ödülü kazandık. Şu anda, şirket, Polonya, Almanya, Hollanda ve İtalya olmak üzere dört Avrupa ülkesinde kayıtlıdır.

 2. OLIO CALVI

  İtalya

  Verified by europages badge

  OLIO CALVI, yılında kurulan ve Zeytinyağı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İçi hazırlanmış zeytin, Sebze turşusu, Salçalar, soslar, Yağlı sebze konserveleri, Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri, Zeytin, öğütücüler, İçi hazırlanmış zeytin, Sebze turşusu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Imperia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. MAISON ANETH

  Fransa

  Verified by europages badge

  MAISON ANETH, yılında kurulan ve Sebze konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konserveler, Şarküteri, Salçalar, soslar, Konserveler, Şarküteri, Salçalar, soslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vincennes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. PLUKON CONVENIENCE OLEN

  Belçika

  Verified by europages badge

  PLUKON CONVENIENCE OLEN, yılında kurulan ve Salçalar, soslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. av etleri, pasta kalıbı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Olen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. LE. PICANT FEINKOST GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  LE. PICANT FEINKOST GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Salçalar, soslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Schloß Holte-Stukenbrock, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BURCAK FRANCE

  Fransa

  Verified by europages badge

  BURCAK FRANCE, yılında kurulan ve Baharatlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kek karışımı, Salçalar, soslar, Hamur işleri, Kakao ve çikolata, kahve, Kek karışımı, Salçalar, soslar, sirke, kırmızı biber sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Livry Gargan, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. SAUCEN UND GEWÜRZHANDEL

  Almanya

  Verified by europages badge

  SAUCEN UND GEWÜRZHANDEL, yılında kurulan ve Salçalar, soslar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Pforzheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. ULU TRADING GROUP OF COMPANIES

  Türkiye

  Ulu aiming to compete for the world's leaders in the food sector which our main target while not abandoning the quality of the goods and services, as much as focusing on providing affordable and high-end products to the world market. Within several years, we are planning to have the same strategy for each sector that we step into. We strive to be the best through strong performance, dedication and the application of our expertise and creativity in support of our clients’ success. We win as a team, both in our relationship with our clients and with each other. We believe that diversity and collaboration deliver better results. By acting with integrity, we act on our values. Everything we do is inspired by honesty and respect, openness, trust and fairness. We care for our clients, our co-workers and our communities. We are loyal to each other, take ownership for our actions and advice and take care to ensure our employees have an appropriate work-life balance. Our priority is to support clients’ business objectives through effective communication and a superior level of service. Our companys is driven by the shared benefit of excellent work, to deliver success for our clients and to underpin the future success of ULU.

 2. TOPRAK SU FIDAN A.S.

  Türkiye

  ORGANIC FRUIT JUICES Like our grandfathers we produce our products without any additives during the growth process in the eld. They are not genetically modied. The purpose of organic products is to protect and enrich the environment without damaging the natural cycle. All of our produsts are grown in natural circum stances and therefore they are ready for consumption in their” natural forms. We choose the most qualied fruits and produce our qualied BenOrganic juices and serve to our customers in bottles. BenOrganic products are controlled and certird in every stage of production by Ceres Cert GmBH. Don’t forget to check the labels of bottles before drinking. They should contain the organic food symbol and the approval of the certicate institution. It is very Important for us to gain your condence. Squezed Fresh Fruits BenOrganic, is produced from squezed fresh fruits, which are collected from organic certied farms. Just Fresh Fruits BenOrganic, is from of bottled fresh fruits without any additives. Products are no sugar added. 100% Organic BenOrganic, is produced by organic farming and certied organic fruits. Every stage of the production process is controlled before serving our products to our customers. Not From Concentrate BenOrganic, products are not from concentrate. Most of the 100 fruit juices on the market are produced from concentrates, water and sorbet but BenOrganic is directly producet from sgueeezed fresh fruits. Packing 946 ml or 250 ml bottles

 3. TARIMNET LIMITED

  Türkiye

  Şirketimiz 2019 yılından bu yana tarım ürünleri konusunda üreticilere gübre, tohum, fide tedarikçiliği ve satışını yapmakta olup, sebze ve meyve ürünleri konusunda geniş ürün yelpazesine sahip olan şirketimizin başlıca hedefi kaliteli ve sağlıklı ürünler ile iç ve dış pazar taleplerini karşılayarak müşteri memnuniyeti kazanmaktır. Kara yolu ve Deniz yolu sevkiyatı ile Avrupa ve Asya dan gelen talepleri karşılamaya açığız. Bizimle İletişime Geçiniz: Whatsapp : +905428272872 E-mail : export@tarimnet.com

 4. MAKKI COMPANY

  Türkiye

  Al-Haysam Makki Genel Ticaret Şirketi Genel ticaret, gıda ticareti, otomotiv, inşaat malzemeleri ile iç ve dış dekorasyon ürünleri gibi alanlarda yüksek kaliteye ek olarak, yetkinlik ve uzmanlardan oluşan bir kadroya sahip olmamızla öne çıkıyoruz. Şirketin ithalat ve ihracat yaptığı durumlarda, şirket yararına ve talep üzerine diğer şirketlerle birlikte çalışıyoruz. Ürünlerimizin kalitesi ile yerel pazar ve dünya ile rekabet etmekte olup, Avrupa ve Orta Doğu ülkeleri pazarlarından destek almaktayız. Özellikle gıda sektöründeki yelpazemizi genişleneterek hem ulusal hem de uluslararası arenada bu sektör için gereken yenilikleri kendimiz ve birlikte çalıştığımız ortaklarımız adına gerçekleştiriyoruz. Yaptığımız pazar araştırmlarıyla piyasaya son derece hakimiz. BİRLİKTE ÇALIŞMAYA NE DERSİNİZ ?

 5. KOTA EXPORT GIDA VE DIŞ TIC.LTD.ŞTI.

  Türkiye

  We are a company, Kota Export, has strong economic power and always work with reliable and genuine partners using high quality products, that deals with import and export products in Türkiye (Turkey), as well as providing consultancy services. Together with our solution partners we work with, we trade the products in the web pages. At the same time, we offer product supply service to meet the demands not included in the catalog. We are also producer of CHICKEN and EGG, NOODLE not shown on catalog. we can supply your CHICKEN, EGG and NOODLE requirements. Türkiye (Turkey) offers better quality, affordable and reliable trade opportunities for all products with its location, EU-compliant legislation, and advanced capacity in agriculture and industrial production. The product catalog, including the products we manufacture, at web page www.kotaexport.com. Firmamız üretmiş/ürettirmiş olduğu şeker, ayçiçek yağı, zeytin yağı, salça ve soslar (ketçap, mayonez, hardal v.s.) ve tahıl ürünlerini Avrupa Ülkeleri , Amerika Birleşik Devletleri ve Afrika Ülkelerine ihraç etmektedir. Ayrıca pellet ihracatı yapmaktayız.

 6. SEFASAN GIDA

  Türkiye

  Sefasan Gıda, gıda sektöründe 30 yılı aşkın bir süreç içinde profesyonel olarak kazanılan deneyimlerin sahada uygulanması için 2018 yılında faaliyetine başlamıştır. İlkadım/Samsun ve Orhangazi/Bursa’da bulunan fabrikalarında ISO 9001: 2015, ISO 22000: 2005 kalite belgeleri ve HELAL GIDA sertifikasıyla üretim yapmakta olup, Tüm Türkiye’ye toptan satış ile hizmet vermekte olan Sefasan Gıda, profesyonel kadrosuyla müşterisini odağına alarak “Sofranızdaki Lezzet “ olmayı hedeflemektedir. Amacımız, sizleri “Lezzeti Hissedenler İçin”‘ sloganında birleştirmek olacaktır. Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Sefasan Gıda , gösterdiğiniz yakın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir. Olumlu geri dönüşlerinizi bekler, sizlerle iş ortaklığı yapmaktan büyük bir mutluluk duyacağımızı belirtiriz. SEFASAN GIDA

 7. NOVAVERA GIDA VE TARIM SAN.TIC.A.Ş.

  Türkiye

  Hikayemiz, uzun yıllar bilgi sistemleri sektöründe çalıştıktan sonra 2016 yılında Ayvalık’da bir zeytin bahçesiyle, doğaya yakın olma ve sağlıklı yaşam arayışlarımızla başladı. Nova Vera olarak, gerek zeytin yetiştiriciliğinde, gerek zeytinyağı üretiminde temiz, sürdürülebilir, doğaya zarar vermeyen, sağlığı birincil önceliğe koyan yöntemleri uygulayarak farklılaşmayı hedeflemekteyiz. Tüm bahçelerimizde satın aldığımızdan bu yana organik tarım prensiplerine uygun bakım yapmaktayız. Zeytini en doğru şekilde işleyerek sağlığa faydalı bileşenleri en yüksek zeytinyağını üretmek bizim tutkumuz… Sadece 2 yılda uluslararası yarışmalarda 65’in üzerinde en çok ödül aldık ve EVOOWorldranking - Dünyanın En İyi Zeytinyağları sıralamasında 2018’de ilk 50’ye 2019’da ilk 30’a giren tek Türk zeytinyağı markası olduk. 2020’de de Evooleum -İspanya yarışmasında 93 puan ile dünyanın en iyi ilk 20 zeytinyağından biri seçildik. Bütün bu başarının arkasında özenle seçilmiş ekipman, işini severek yapan titiz bir ekip ve taviz vermeden uyguladığımız denetim süreçleri var. Tüm süreçleri en iyi şekilde kontrol edebilmek amacıyla kendi kotrolümüzdeki bahçelerin zeytinlerini işliyor, dışarıya sıkım yapmıyor, sıkım yaptığımız tüm zeytinlerimizde sıfır pestisit bulunduğunu web sitemizde de yayınladığımız analizlerimizle garanti ediyoruz. Yüksek polifenol elde edebilmek için erken hasat ve sadece soğuk sıkım yapıyor, tüm ürünlerimizin analizlerini web sitemize ekliyoruz.

 8. GOURMELID

  Türkiye

  Since 1970, we continue our work by developing and renewing our organic production potential in our own lands and contracted manufacturers. All areas in our facilities are designed according to food safety standards. Under hygienic conditions, production is made by a professional team. Our company, which aims to bring high quality products with our customers, has all the necessary certificates in food safety and facility areas. With our latest technology machines, we make all kinds of packaging between 150 gr and 12.7 kg. Alibaba.com shop: https: //tr29015452705rngd.trustpass.alibaba.com/? spm=a2700.7756200.0..55351afaM3a2qJ

 1. KAYFOOD

  Türkiye

 2. CAP SOLUTIONS CULINAIRES

  Fransa

  CAP Solutions Culinaires specialises in the manufacture of sauces, marinades, gravies, flavoured butters and bards for agri-food businesses and catering professionals in France and internationally. Experts in culinary solutions and coating and decorative products, we create mouthwatering made-to-order recipes to meet the needs of our customers. A team of three chefs focused on applied research, an R&D laboratory dedicated to product development and a customer reception room. A semi-industrial pilot workshop. A trained in-house tasting team. Two dedicated, certified industrial production sites covering more than 12, 000 m2, high-tech and scalable. Flexible tools offering excellent responsiveness and tailored production. Numerous manufacturing and packaging processes for each of our specialisms. Products: Sauce, Marinades, Gravies, flavoured butters in liquid -(Pods, Pouches, Container), IQF frozen portion, IQF frozen dice, IQF frozen pellet, Sliceable roll. Traditional & Retextured Products : Lardecor® (retextured pork fat), Volailledecor® (retextured poultry fat) GELEE : Geleedecor®, Duodecor®, Moussedecor®. Retexturel vegetables and fruits : Vegedecor®, Primdecor®, Pulpedecor®.

 3. ANTIK KENT GURMELAND

  Türkiye

 4. CONTINENTAL FOODS BELGIUM

  Belçika

  Continental Foods çok yüksek sayıdaki kategoride üretim yapmaktadır, örneğin. mayonez, soğuk ve sıcak soslar, baharatlar, çorbalar, tatlılar, et suları ve bulyonlar. Ünlü Devos & Lemmens (D&L) markası, 1886’dan beri Belçika ailelerinin çocuğuna günlük hayatta eşlik etmektedir. D&L perakende ve horeca sektörleri için oldukça geniş mayonez ve sos, yenilikçi ürünler (avokado yağı ve zeytinyağı ile yapılan mayonezler) ve özel soslar (brasil, black pepper, pita…) ve aynı zamanda, tartar, kokteyl ve samuray gibi büyük klasik soslar sunmaktadır...

 5. BLANCA FOOD

  Türkiye

  THE TASTE THAT COMES TO YOUR HOME FROM NATURE It is our priority to produce quality products based on e-environmental awareness in line with customer expectations and needs. We are aware of the importance of hygiene, so we are taking steps to a healthier lifestyle. We are directing this sector with the steps we take.

 6. ZAHRA GIDA

  Türkiye

 7. PRODUITS HABI SA

  Belçika

  « Produits Habi » şirketi, 1914’ten beri kaliteli gıda konserveleri üretimi konusunda faaliyet gösteren bir aile şirketidir. Büyük mağazalarda, Otel, Restoran, Kafe ve hazır gıda sektörlerinde Habi markası ürünlerinin & aynı zamanda Private Label ürünlerin satışını yapıyoruz. Müşterilerimiz için hazır yemekler, soslar, dip soslar, marmelatlar, vb... yaratıyor ve hazırlıyoruz. Renklendirici, koruyucu ve özel tatlandırıcılar kesinlikle kullanmıyoruz.

 8. DLA CONSTRUCTION AND FOREING TRADE

  Türkiye

 9. MANNA FOODS NV

  Belçika

  Aynı zamanda özel etiket alında da, yüksek kaliteli sıcak ve soğuk sos üreticisi. Şirket, etli veya etsiz spagetti sosu pazarında liderdir. Manna Foods ürünlerini, perakende, yemek servisi şirketleri, cateringler, fabrika üretimleri ve ihracat gibi farklı zincirler sayesinde dağıtmaktadır. Şirket, etli veya etsiz spagetti sosu pazarında liderdir.

 10. JANETS COUNTRY FAYRE

  İrlanda

  Janet’s Country Fayre eşsiz ödül kazanmış meyveli, sebzeli çeşniler & pesto sosları üreten ve bunları tamamen kendine özgü mor etiketli kare kavanozlara ambalajlayan Uzman İrlandalı Gıda kuruluşudur. Bütün ürünlerimiz elde üretilir ve hem geleneksel hemde çağdaş stilde bütün mutfaklara uyan tatlardır.Janet’in Tatlı Biber Çeşnisi “muhtemelen İrlanda da üretilmiş en çok kopyalanan gıda ürünüdür”.Bridgestone İrlanda Gıda Kılavuzu. Katkı veya koruyucu içermeyen tamamen en iyi malzemeler

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz