• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • tütün sanayi - makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Tütün sanayi - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. MUZER MAKINA SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  1960’lı yıllarda tütün işleme tesislerinde bakım, onarım ve montaj konularında faaliyet göstererek, tütün sektörüne giren “MUZER” geçen zaman içinde bilgi birikimlerini ve deneyimlerini teknolojik ve mühendislik imkânlarıyla destekleyerek, anahtar teslimi Yaprak Tütün İşleme Tesisleri kurmakta ve sigara üretim fabrikalarının Primary bölümleri için makinalar ve hatlar üretmektedir. Ayrıca öncelikli olarak çay, baharat gibi ürünler için gıda işleme sektörüne de endüstriyel makinalar ve komple hatlar üreten Muzer gerek yurtiçi özel sektörde gerekse yurtdışı firmalarda kalitesini kabul ettirmiştir. Mevcut tesislere; Otomasyon, Sistem Adaptasyonu, Makine Ekipman ve Proje hizmetleri de vererek müşterilerinin her zaman yeni teknoloji ile tanışmasını sağlamış ve daha kaliteli ürünler elde etmesi için sürekli olarak çözüm üretmiştir. Söz konusu tesislere, servis ve bakım hizmetleriyle her zaman destek olarak maksimum müşteri memnuniyetini hedef edinmiştir.

 2. ELEKTRONIK SIGARA ANTALYA

  Türkiye

 3. YUSUF FAJJAL

  Türkiye

  Selamun aleyküm biz bir şirketiz KARACAOĞLU MAKİNA Türkiye, Konya İli Türk ve Avrupa sanayi makineleri alanında çalışıyoruz Metaller, demir ve demir için kullanılır cnc-Lazer-torno-plazma Her türlü Hepsine aktar Arap ülkeleri WhatsApp veya Emo ile iletişim kurmak için 00905425234251

 4. INSPIRE COMMERCIAL KITCHEN SOLUTIONS

  Birleşik Krallık

  INSPIRE COMMERCIAL KITCHEN SOLUTIONS, yılında kurulan ve İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Tütün sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları, Tütün sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kurumsal yerler için mutfak makine ve ekipmanları, Mekanik havalandırma, Soğuk odalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Middlesbrough, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. D3 TEKNIK

  Türkiye

  D3 TEKNIK, yılında kurulan ve Tütün sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Atasehir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. K G DISTRIBUTORS LTD

  Birleşik Krallık

  K G DISTRIBUTORS LTD, yılında kurulan ve Tütün ve tütün içmek için ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tütün sanayi - Makine ve ekipmanlar, Tütün sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Whitley Bay, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. HERBAS D.O.O.

  Hırvatistan

  HERBAS D.O.O., yılında kurulan ve Tarımsal makine ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tütün sanayi - Makine ve ekipmanlar, şifalı otlar, gıda endüstrisi için kurutucular, Tütün sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pitomača, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

 3. STOPFMASCHINESHOP

  Hollanda

  STOPFMASCHINESHOP, yılında kurulan ve Tütün sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Maastricht, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. A&V REFRIGERATION CORPORATION

  Amerika Birleşik Devletleri

  A&V REFRIGERATION CORPORATION, yılında kurulan ve Tütün sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. blok ve parça su buzu makineleri, kalıp buzlar, endüstriyel makineler, mağaza, bar ve restoranlar için buz makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hialeah, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 5. NO.1 EJUICE

  Birleşik Krallık

  NO.1 EJUICE, yılında kurulan ve Tütün sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bexley, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. WINICKER & LIEBER E.K.

  Almanya

  WINICKER & LIEBER E.K., yılında kurulan ve Tütün sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ham tütün için mekanik dilme makinaları, tütün kesme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Varel, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. AIRINOTEC GMBH

  Almanya

  AIRINOTEC GMBH, yılında kurulan ve Yiyecek ve içecek bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt - işleme makineleri, Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri, Tütün sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kağıt - işleme makineleri, Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri, Tütün sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bayreuth, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. PRIMPOL

  Polanya

  PRIMPOL, yılında kurulan ve Tütün sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Poraj, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. ORCHID TOBACCO MACHINERY DUBAI

  Birleşik Arap Emirlikleri

  ORCHID TOBACCO MACHINERY DUBAI, yılında kurulan ve Tütün sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dubai, Birleşik Arap Emirlikleri 'de bulunmaktadır.

 3. TMQS GMBH

  Almanya

  TMQS GMBH, yılında kurulan ve Tütün sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Şirket, Büchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SHANGHAI PINXING EXPLOSION-PROOF MOTOR GROUP

  Çin

  SHANGHAI PINXING EXPLOSION-PROOF MOTOR GROUP, yılında kurulan ve Tütün sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Shanghai, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. TUNIBRIDGE

  Tunus

  TUNIBRIDGE, yılında kurulan ve Tütün sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. nümerik kontrollü sac kıvırma tezgah makinaları, mekanik sac kıvırma presleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tunis, Tunus 'de bulunmaktadır.

 6. TOBACCOLAND AUTOMATENGESELLSCHAFT MBH & CO. KG

  Almanya

  TOBACCOLAND AUTOMATENGESELLSCHAFT MBH & CO. KG, yılında kurulan ve Tütün ve tütün içmek için ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tütün sanayi - Makine ve ekipmanlar, Tütün sanayi - Makine ve ekipmanlar, tütün yetiştirme gereçleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mönchengladbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. GALA INTERNATIONAL TRADING

  İtalya

  GALA INTERNATIONAL TRADING, yılında kurulan ve Tütün sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Greve In Chianti, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. PADILLA SERVENDING S.L.

  İspanya

  PADILLA SERVENDING S.L., yılında kurulan ve Tütün sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. CENTRAMAN

  Fas

  CENTRAMAN, yılında kurulan ve Tütün sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Casablanca, Fas 'de bulunmaktadır.

 2. SCHLUMBERGER INC

  Amerika Birleşik Devletleri

  SCHLUMBERGER INC, yılında kurulan ve Tütün sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Alaska, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 3. SHENZHEN ZHONGLICHANG TECHNOLOGY CO., LTD

  Çin

  SHENZHEN ZHONGLICHANG TECHNOLOGY CO., LTD, yılında kurulan ve Tütün sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Shenzhen, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. QINGDAO PRECISION PLASTIC MACHINERY MANUFACTURING CO,.LTD.

  Çin

  QINGDAO PRECISION PLASTIC MACHINERY MANUFACTURING CO,.LTD., yılında kurulan ve Tütün sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şirket, Qingdao, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. BLAKEMAR BRIARS

  Birleşik Krallık

  BLAKEMAR BRIARS, yılında kurulan ve Tütün ve tütün içmek için ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir. Tütünler, Tütün sanayi - Makine ve ekipmanlar, Tütünler, Tütün sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Towcester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. NEW WAVE INCOMPREST SRL

  Romanya

  NEW WAVE INCOMPREST SRL, yılında kurulan ve Tütün sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. temizleme, Otomasyon sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucharest, Romanya 'de bulunmaktadır.

 7. COMAS S.P.A.

  İtalya

  COMAS S.P.A., yılında kurulan ve Tütün sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ham tütün kurutucuları, tütün fermantasyonu için tesisat ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Silea, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. SHANGHAI TOBACCO MACHINERY COMPANY

  Çin

  SHANGHAI TOBACCO MACHINERY COMPANY, yılında kurulan ve Tütün sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tütün paketleme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Shanghai, Çin 'de bulunmaktadır.

 9. SOLVAIR LTD

  Birleşik Krallık

  SOLVAIR LTD, yılında kurulan ve İçecek/İçki sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tütün sanayi - Makine ve ekipmanlar, Tütün sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Littleborough, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. CIGARETTE BINS DIRECT

  Birleşik Krallık

  CIGARETTE BINS DIRECT, yılında kurulan ve Tütün ve tütün içmek için ürünler sektöründe faaliyet gösteren bir. Tütünler, Tütün sanayi - Makine ve ekipmanlar, Tütünler, Tütün sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Walsall, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Tütün sanayi - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

10.530 Şirketler