• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • taş çıkarımı - makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Taş çıkarımı - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. LEHMANN INDUSTRIE

  Almanya

  Verified by europages badge

  LEHMANN INDUSTRIE, yılında kurulan ve Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Hörgertshausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. VIRIDI ORBIS GMBH

  İsviçre

  Verified by europages badge

  VIRIDI ORBIS GMBH, yılında kurulan ve Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Schachen B. Reute, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. CONPROMAC BLOCK MACHINES

  Türkiye

  Conpromac Makine müşteriye özel çözüm odaklı olarak Beton Parke ve Briket makinesi ve tüm ekipmanlarını üretimi yaparak yurt içi ve yurt dışı müşterilerimize hizmet vermekteyiz. CONPROMAC beton parke ve briket makinalarında müşteri odaklı çözümler üreterek ve müşteri ihtiyaçlarına en uygun yaklaşımlar sunarak müşterilerinin oluşturacağı tesis tiplerinde kendilerine en uygun üretim hattı kurmalarında doğru kararları verebilmeleri konusunda çözümler üretmeyi kendisine amaç kılmıştır. CONPROMAC, ürettiği beton parke ve briket makinaları ve ekipmanlarında , güvenilirliği ve performansı uluslararası kabul görmüş malzeme ve ekipman markaları kullanmaktadır. CONPROMAC ekipman seçiminde yılların tecrübe ve titizliği ile en mükemmeli yapma çabasındandır. Tesislerinin kurulumu yüksek tecrübeye sahip süpervizörler tarafından yapılmakta, montaj sonrasında operatörlere santralın en verimli şekilde ve sorunsuz olarak çalıştırılması için gerekli işletme ve bakım eğitimleri verilmektedir.

 4. TSA

  Türkiye

  Taş, toprak, maden sanayinin ihtiyaç duyduğu alanlarda, malzeme kırma-eleme, nakletme, kurutma, paketleme vb. makina teçhizat imalatı / tasarımı, sınai tesis tasarımı şeklinde tüm mühendislik ve imalat faaliyetleri başlıca hizmet alanlarındandır. # Madencilik ve Sanayi Tesisleri, Kırma – Eleme Tesisleri, Madencilik makineleri ve ekipmanlarının tasarım ve kurulumu # Müşterilerimize özel çözümler, Proje odaklı tasarım # Planlama, Mühendislik ve İmalat Kırma – Eleme Tesisleri için ürünlerimiz: # Çeneli Kırıcılar # Primer Darbeli Kırıcılar # Sekonder Darbeli Kırıcılar # Tersiyer Kırıcılar # Titreşimli Elekler # Titreşimli Besleyiciler # Yıkama ve Kurutma Sistemleri # Öğütücüler (Değirmenler) # Malzeme Nakil Sistemleri # Bant Konveyörler # Flexowell Konveyörler # Depolama Üniteleri - Bunker ve Silolar Daha detaylı bilgi için bize ulaşın…

 5. OFFICINE CARLINO FERNANDO

  İtalya

  OFFICINE CARLINO FERNANDO, yılında kurulan ve Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İnşaat - makineler ve malzemeler, inşaat şantiyeleri için kesme makineleri, gemiler için makina ve ekipmanları, İnşaat - makineler ve malzemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Galatone, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MECHANICAL FOUNDRY LLC

  Ukrayna

  MECHANICAL FOUNDRY LLC, yılında kurulan ve Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. döküm, madenlerin işlenmesi, yünlü koleksiyon kumaşları, demir döküm atölyesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Novovolynsk, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. ASE TECHNIK AG

  İsviçre

  ASE TECHNIK AG, yılında kurulan ve Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel yapı inşaatı, Taşıyıcı bandlar, çakıl, endüstriyel tesislerin tasarımı, Endüstriyel yapı inşaatı, Taşıyıcı bandlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hochdorf, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. LE.CO.ME.T

  İtalya

  LE.CO.ME.T, yılında kurulan ve Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. binalar için blok kesme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gallese Scalo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. PEDRA JARDIM

  Portekiz

  PEDRA JARDIM, yılında kurulan ve Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Leiria, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. AIREMARMORES, LDA

  Portekiz

  AIREMARMORES, LDA, yılında kurulan ve Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kalker, mermer blokları, mermer plakalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Porto De Mos, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. COMEC BINDER S.R.L.

  İtalya

  COMEC BINDER S.R.L., yılında kurulan ve Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Parçalama/Kırma ve ovalama/öğütme - Sistemler ve makineler, Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Parçalama/Kırma ve ovalama/öğütme - Sistemler ve makineler, çöp gübresi sistemleri için ayırma tesisatı, binalar için karıştırma - öğütme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Morgano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. FRAVIZEL - METALOMECÂNICA

  Portekiz

  FRAVIZEL - METALOMECÂNICA, yılında kurulan ve Buldozer ve graderler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, delik delme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pé Da Pedreira, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. ANNABLUME SCHEDL GESMBH

  Avusturya

  ANNABLUME SCHEDL GESMBH, yılında kurulan ve Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Herzogenburg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. PC STONES (REVENIR SEPTEMBRE 2023)

  Portekiz

  PC STONES (REVENIR SEPTEMBRE 2023), yılında kurulan ve Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Bina dış yüzey taşaronları, kalker taşları, taş karelerin kaplanması, Bina dış yüzey taşaronları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leiria, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 3. RODRES HANDLING TECHNOLOGIES S.R.L.

  İtalya

  RODRES HANDLING TECHNOLOGIES S.R.L., yılında kurulan ve Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Madencilik, yüzeye çıkarma makine ve ekipmanları, Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Madencilik, yüzeye çıkarma makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Savona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. SANTAFIORA S.R.L.

  İtalya

  SANTAFIORA S.R.L., yılında kurulan ve Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taş ocağı, Devirle cilalanmış taşlar, doğal taşlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vitorchiano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. DUCLOS

  Fransa

  DUCLOS, yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şantiyeler - Ekipmanlar, Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar, Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar, Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Şantiyeler - Ekipmanlar, Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar, Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar, Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Etienne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. HARRER GESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

  HARRER GESELLSCHAFT M.B.H., yılında kurulan ve Madencilik, yüzeye çıkarma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Turba çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Mermer işleme makineleri, Maden çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Turba çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Mermer işleme makineleri, Maden çıkarımı - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Deutschfeistritz, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 7. BRECCIE BVBA

  Belçika

  BRECCIE BVBA, yılında kurulan ve Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Avelgem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. GRBM

  Ukrayna

  GRBM, yılında kurulan ve Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ternopil, Koroliova St. 12, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 1. B. & W. MECHANICAL HANDLING LIMITED

  Birleşik Krallık

  B. & W. MECHANICAL HANDLING LIMITED, yılında kurulan ve Mermer işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Madencilik, yüzeye çıkarma makine ve ekipmanları, Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar, Madencilik, yüzeye çıkarma makine ve ekipmanları, Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ely, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. L'ETÀ DELLA PIETRA

  İtalya

  L'ETÀ DELLA PIETRA, yılında kurulan ve Mermer ve doğal taşlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel kireçtaşı, Endüstriyel zeminler, Taş merdivenler, Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel kireçtaşı, Endüstriyel zeminler, Taş merdivenler, Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gonnesa (Ci), İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. ATELIER BRANGER ET CIE

  Fransa

  ATELIER BRANGER ET CIE, yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şantiyeler - Ekipmanlar, Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar, Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Şantiyeler - Ekipmanlar, Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar, Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monthou Sur Cher, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. KÖNIG BAUMASCHINEN

  Almanya

  KÖNIG BAUMASCHINEN, yılında kurulan ve Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Warburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. B.S.I. S.R.L.

  İtalya

  B.S.I. S.R.L., yılında kurulan ve Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Madencilik, yüzeye çıkarma makine ve ekipmanları, Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Madencilik, yüzeye çıkarma makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Passirano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. CHESHIRE BOUND STONE LTD

  Birleşik Krallık

  CHESHIRE BOUND STONE LTD, yılında kurulan ve Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Reddish, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. CO.ME.MANTI S.R.L.

  İtalya

  CO.ME.MANTI S.R.L., yılında kurulan ve Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Madencilik, yüzeye çıkarma makine ve ekipmanları, Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Madencilik, yüzeye çıkarma makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Condofuri, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. MAVECO B.V.

  Hollanda

  MAVECO B.V., yılında kurulan ve Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bladel, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 9. ASSIST GRU S.R.L.

  İtalya

  ASSIST GRU S.R.L., yılında kurulan ve Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Madencilik, yüzeye çıkarma makine ve ekipmanları, Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Madencilik, yüzeye çıkarma makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Turbigo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. SSB SEEGER + SEEGER GMBH

  Almanya

  SSB SEEGER + SEEGER GMBH, yılında kurulan ve Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz