• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları

Sonuçlar

Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. SRD MACHINE

  Türkiye

  HAKKIMIZDA Elevatorsan®, Tahıl işleme ve iyileştirme ekipmanları ve hemen hemen her çeşit gıda ve endüstriyel taşıma ve depolama sistemleri üretiminde, dünya çapında tecrübeli bir firmadır. Özellikle Tahıl işleme ve temizleme, Taşıma ve depolama sistemleri ile birlikte paketleme işlerine sayısız çözüm üretebilmekten gurur duyuyoruz. Yeni model universal sistemlerimiz her çeşit taneli ürünleri temizler ve ürün içinde istenmeyen taş, toz, çöp, ve kırık veya iyi yetişmemiş yabancı maddeleri ayırır. Ayrıca Teknolojik son sürüm seçme makinelerimiz ürünlerinizi ağırlığına, boyutuna hatta rengine göre bile ayırabilir. Tüm bu taşıma ve işleme basamaklarından sonra paketleme ve çuvallama makinelerimizle süreci sonlandırıyoruz. Elevatorsan® makine sistemleri mekanik olarak veya bilgisayarlar ile kontrol edilebilir. Bizim amacımız, müşterimizin bütçesine göre taşıma ve depolama problemlerine alternatif çözüm teklifleri sunmak. Ek olarak tüm makine sistemlerimiz kapasite ve uyumluluk isteklerinize göre tasarlanır ve üretilir. ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA Bizim ürün portföyümüz, bu sektörede faaliyet gösteren değerli müşterilerimizle olan uzun süreli ilişkilerimiz ile birlikte Ürün taşıma ve depolama sistemlerinde ki geniş kapsamlı tecrübemizin bir sonucudur. Kalitemizin temeli, araştırmaya ve geliştirmeye olduğu kadar, geniş endüstri standartları ve becerimizle birlikte hem teknolojinin getirdiği yeniliklere hemde müşteri taleplerine dayanır. Biz Elevatorsan olarak, her çeşit universal Taşım

 2. FEDERMETAL

  Türkiye

 3. NOSTED MECHANIKA, UAB

  Litvanya

  Nosted mechanika, UAB şirketi TRYGG kaymayı önleyen tekerlek zincirleri ve IGLAND kar temizleme, hafif ormancılık araçlarının ve kaldırma ekipmanlarının üretimi konusunda deneyimli bir firmadır. 1939'dan beri tanınan TRYGG zincirleri o tarihten beri güvenilirlik ve kalitenin simgesi olmuştur. Çeşitli türler, boyut, kalınlık ve ağırlıklarda ürettiğimiz TRYGG zincirleri otomobiller, ATV'ler, kamyon ve otobüsler, ağır kar temizleme araçları, ormancılık, tarım, balıkçılık endüstrisi ve inşaat araçlarında kullanılmaktadır. En popüler IGLAND ürünleri: kütük yükleme vinçleri, ağaç kesme ve işleme makineleri, kar makineleri, kum dökme makineleri, arazi düzleştirme makineleri, kar küreyiciler, palet liftleri, İngiliz anahtarları, kıskaçlar ve dozer bıçakları. En yeni ürünlerimiz: balya tutucular, kaya kepçeleri, gübre paketleri için liftler ve malzeme dökmek için kepçeler. Nosted mechanika ayrıca şu hizmetleri de sunar: lazerle çelik levha kesimi, CNC kesim, tornalama, frezeleme, bükme; metal yüzeylerin boyama öncesinde kumlamayla hazırlanması ve boyanması.

 4. DEWULF

  Belçika

  DEWULF, yılında kurulan ve Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, paletli kök sökme aracı, Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roeselare, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. VAN ENGELEN

  Hollanda

  VAN ENGELEN, yılında kurulan ve Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları, Çiftlik makineleri, Biçme makine ve ekipmanları, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları, Çiftlik makineleri, Biçme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nunspeet, Hollanda 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. VERSTRAETE CONSTRUCT

  Belçika

  VERSTRAETE CONSTRUCT, yılında kurulan ve Endüstriyel ekipmanlar onarımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, tarım makineleri, arazi iş makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pittem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. BETON DOBBELAERE

  Belçika

  BETON DOBBELAERE, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları, Beton bloklar, Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları, endüstriyel prefabrik malzemeler, Beton bloklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tielt, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. HARU TOOLS & SERVICES

  Belçika

  HARU TOOLS & SERVICES, yılında kurulan ve Tarımsal makine ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları, Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları, tarım makinesi parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Opglabbeek, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. SC MASTERAGRI HV SRL

  Romanya

  SC MASTERAGRI HV SRL, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tarımsal makine ve aksesuarlar, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, tarım için çalı temizleme makineleri, Tarımsal makine ve aksesuarlar, tarım makineleri ihracatı, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Feldioara, Romanya 'de bulunmaktadır.

 5. MPS ASANSOR MAKINA OTOMOTIV SAN. TIC. LTD.STI

  Türkiye

  MPS ASANSOR MAKINA OTOMOTIV SAN. TIC. LTD.STI, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. hidrolik ekipmanlar, otomatik kaynak makineleri, asansör, kaldırma platformları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. DENNIS KLAHR ENTREPRENAD

  İsveç

  DENNIS KLAHR ENTREPRENAD, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Malungsfors, İsveç 'de bulunmaktadır.

 2. XIAMEN OUJIA BEARING COMPANY

  Çin

  XIAMEN OUJIA BEARING COMPANY, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Xiamen, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. GLOBAL LIGHTHOUSE SHIPPING LTD

  Gana

  GLOBAL LIGHTHOUSE SHIPPING LTD, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. üçüncü şahıslar hesabına denizcilik tavsiyeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tema, Gana 'de bulunmaktadır.

 2. HSU ZIBO CHEMICAL MACHINERY CO., LTD.

  Çin

  HSU ZIBO CHEMICAL MACHINERY CO., LTD., yılında kurulan ve Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Zibo, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. ETS GARD

  Fransa

  ETS GARD, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Potelières, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. BRB COMERCIAL

  İspanya

  BRB COMERCIAL, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Sevilla, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. RIKO (UK) LTD

  Birleşik Krallık

  RIKO (UK) LTD, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Tarımsal makine ve aksesuarlar, Tarımsal makine ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bordon, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. CONSERVATION TECHNOLOGY & MACHINERY LTD

  Birleşik Krallık

  CONSERVATION TECHNOLOGY & MACHINERY LTD, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Tarımsal makine ve aksesuarlar, Tarımsal makine ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Richmond, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. ENGINEERING & HIRE LTD

  Birleşik Krallık

  ENGINEERING & HIRE LTD, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Tarımsal makine ve aksesuarlar, Tarımsal makine ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lincoln, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. FRANCIS BUGLER LTD

  Birleşik Krallık

  FRANCIS BUGLER LTD, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Tarımsal makine ve aksesuarlar, Tarımsal makine ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beaminster, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. GEORGE HAMILTON

  Birleşik Krallık

  GEORGE HAMILTON, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Tarımsal makine ve aksesuarlar, Tarımsal makine ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Antrim, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. HORTICULTURAL SUPPLIES

  Birleşik Krallık

  HORTICULTURAL SUPPLIES, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Tarımsal makine ve aksesuarlar, Tarımsal makine ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ipswich, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. COWCARE SYSTEMS

  Birleşik Krallık

  COWCARE SYSTEMS, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Tarımsal makine ve aksesuarlar, Tarımsal makine ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ballymoney, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. BRUCE FARM MACHINERY

  Birleşik Krallık

  BRUCE FARM MACHINERY, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Tarımsal makine ve aksesuarlar, Tarımsal makine ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Banff, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. OAKES BROS

  Birleşik Krallık

  OAKES BROS, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Tarımsal makine ve aksesuarlar, Tarımsal makine ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Horsham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. SHROPSHIRE LAVENDER

  Birleşik Krallık

  SHROPSHIRE LAVENDER, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Tarımsal makine ve aksesuarlar, Tarımsal makine ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Newport, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. DANEQUIP (UK) LTD

  Birleşik Krallık

  DANEQUIP (UK) LTD, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Tarımsal makine ve aksesuarlar, Tarımsal makine ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bordon, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. WILLIAMS SINCLAIR HORTICULTURE LTD

  Birleşik Krallık

  WILLIAMS SINCLAIR HORTICULTURE LTD, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Tarımsal makine ve aksesuarlar, Tarımsal makine ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carlisle, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. KILNWICK SPRAYERS LTD

  Birleşik Krallık

  KILNWICK SPRAYERS LTD, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Tarımsal makine ve aksesuarlar, Tarımsal makine ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, York, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. KOLLER GESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

  KOLLER GESELLSCHAFT M.B.H., yılında kurulan ve Ağaç temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları, Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kufstein, Avusturya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

5.125 Şirketler