• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları

Sonuçlar

Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. SRD MACHINE

  Türkiye

  HAKKIMIZDA Elevatorsan®, Tahıl işleme ve iyileştirme ekipmanları ve hemen hemen her çeşit gıda ve endüstriyel taşıma ve depolama sistemleri üretiminde, dünya çapında tecrübeli bir firmadır. Özellikle Tahıl işleme ve temizleme, Taşıma ve depolama sistemleri ile birlikte paketleme işlerine sayısız çözüm üretebilmekten gurur duyuyoruz. Yeni model universal sistemlerimiz her çeşit taneli ürünleri temizler ve ürün içinde istenmeyen taş, toz, çöp, ve kırık veya iyi yetişmemiş yabancı maddeleri ayırır. Ayrıca Teknolojik son sürüm seçme makinelerimiz ürünlerinizi ağırlığına, boyutuna hatta rengine göre bile ayırabilir. Tüm bu taşıma ve işleme basamaklarından sonra paketleme ve çuvallama makinelerimizle süreci sonlandırıyoruz. Elevatorsan® makine sistemleri mekanik olarak veya bilgisayarlar ile kontrol edilebilir. Bizim amacımız, müşterimizin bütçesine göre taşıma ve depolama problemlerine alternatif çözüm teklifleri sunmak. Ek olarak tüm makine sistemlerimiz kapasite ve uyumluluk isteklerinize göre tasarlanır ve üretilir. ÜRÜNLERİMİZ HAKKINDA Bizim ürün portföyümüz, bu sektörede faaliyet gösteren değerli müşterilerimizle olan uzun süreli ilişkilerimiz ile birlikte Ürün taşıma ve depolama sistemlerinde ki geniş kapsamlı tecrübemizin bir sonucudur. Kalitemizin temeli, araştırmaya ve geliştirmeye olduğu kadar, geniş endüstri standartları ve becerimizle birlikte hem teknolojinin getirdiği yeniliklere hemde müşteri taleplerine dayanır. Biz Elevatorsan olarak, her çeşit universal Taşım

  Tüm ürünler arasında "tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları"

 2. FEDERMETAL

  Türkiye

  2010 yılında sıcak demircilik sektörde yerini almıştır. 2015 yılında Oto yedek parça, Bijon ve Bijon anahtarları, Levye imalatına başlayıp konusunda aranılan bir marka haline gelmiştir. 2018 yılında makina parkuru ve iş sahasını genişleterek önce müşteri memnuniyeti ilkesi ile dinamik ve sağlam adımlarla iş potansiyelini yükseltip, sektöre katkısını artırmıştır. Yılların verdiği tecrübe ile 2010 yılından bugüne ismi ile takip eden’’ değil takip edilen’’ bir firma olarak gelişimini sürdürmektedir.

  Tüm ürünler arasında "tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları"

 3. NOSTED MECHANIKA, UAB

  Litvanya

  Nosted mechanika, UAB şirketi TRYGG kaymayı önleyen tekerlek zincirleri ve IGLAND kar temizleme, hafif ormancılık araçlarının ve kaldırma ekipmanlarının üretimi konusunda deneyimli bir firmadır. 1939'dan beri tanınan TRYGG zincirleri o tarihten beri güvenilirlik ve kalitenin simgesi olmuştur. Çeşitli türler, boyut, kalınlık ve ağırlıklarda ürettiğimiz TRYGG zincirleri otomobiller, ATV'ler, kamyon ve otobüsler, ağır kar temizleme araçları, ormancılık, tarım, balıkçılık endüstrisi ve inşaat araçlarında kullanılmaktadır. En popüler IGLAND ürünleri: kütük yükleme vinçleri, ağaç kesme ve işleme makineleri, kar makineleri, kum dökme makineleri, arazi düzleştirme makineleri, kar küreyiciler, palet liftleri, İngiliz anahtarları, kıskaçlar ve dozer bıçakları. En yeni ürünlerimiz: balya tutucular, kaya kepçeleri, gübre paketleri için liftler ve malzeme dökmek için kepçeler. Nosted mechanika ayrıca şu hizmetleri de sunar: lazerle çelik levha kesimi, CNC kesim, tornalama, frezeleme, bükme; metal yüzeylerin boyama öncesinde kumlamayla hazırlanması ve boyanması.

 4. VERSTRAETE CONSTRUCT

  Belçika

  VERSTRAETE CONSTRUCT, yılında kurulan ve Endüstriyel ekipmanlar onarımı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, tarım makineleri, arazi iş makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pittem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. VAN ENGELEN

  Hollanda

  VAN ENGELEN, yılında kurulan ve Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları, Çiftlik makineleri, Biçme makine ve ekipmanları, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları, Çiftlik makineleri, Biçme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nunspeet, Hollanda 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. DEWULF

  Belçika

  DEWULF, yılında kurulan ve Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, paletli kök sökme aracı, Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roeselare, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. BETON DOBBELAERE

  Belçika

  BETON DOBBELAERE, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları, Beton bloklar, Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları, endüstriyel prefabrik malzemeler, Beton bloklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tielt, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. HARU TOOLS & SERVICES

  Belçika

  HARU TOOLS & SERVICES, yılında kurulan ve Tarımsal makine ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları, Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları, tarım makinesi parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Opglabbeek, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. SC MASTERAGRI HV SRL

  Romanya

  SC MASTERAGRI HV SRL, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tarımsal makine ve aksesuarlar, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, tarım için çalı temizleme makineleri, Tarımsal makine ve aksesuarlar, tarım makineleri ihracatı, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Feldioara, Romanya 'de bulunmaktadır.

 5. MPS ASANSOR MAKINA OTOMOTIV SAN. TIC. LTD.STI

  Türkiye

  MPS ASANSOR MAKINA OTOMOTIV SAN. TIC. LTD.STI, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. hidrolik ekipmanlar, otomatik kaynak makineleri, asansör, kaldırma platformları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. DENNIS KLAHR ENTREPRENAD

  İsveç

  DENNIS KLAHR ENTREPRENAD, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Malungsfors, İsveç 'de bulunmaktadır.

 2. HSU ZIBO CHEMICAL MACHINERY CO., LTD.

  Çin

  HSU ZIBO CHEMICAL MACHINERY CO., LTD., yılında kurulan ve Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Zibo, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. GLOBAL LIGHTHOUSE SHIPPING LTD

  Gana

  GLOBAL LIGHTHOUSE SHIPPING LTD, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. üçüncü şahıslar hesabına denizcilik tavsiyeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tema, Gana 'de bulunmaktadır.

 2. XIAMEN OUJIA BEARING COMPANY

  Çin

  XIAMEN OUJIA BEARING COMPANY, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Xiamen, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. ETS GARD

  Fransa

  ETS GARD, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Potelières, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. BRB COMERCIAL

  İspanya

  BRB COMERCIAL, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Sevilla, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. R C BOREHAM & CO

  Birleşik Krallık

  R C BOREHAM & CO, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Tarımsal makine ve aksesuarlar, Tarımsal makine ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chelmsford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. D M HANDLING SYSTEMS LTD

  Birleşik Krallık

  D M HANDLING SYSTEMS LTD, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Tarımsal makine ve aksesuarlar, Tarımsal makine ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Falkirk, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. SOCIETY OF PLOUGHMEN LTD

  Birleşik Krallık

  SOCIETY OF PLOUGHMEN LTD, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Tarımsal makine ve aksesuarlar, Tarımsal makine ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Doncaster, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. GB (UK)

  Birleşik Krallık

  GB (UK), yılında kurulan ve Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Tarımsal makine ve aksesuarlar, Tarımsal makine ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Woodbridge, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. COTSWOLD FARM MACHINERY LTD

  Birleşik Krallık

  COTSWOLD FARM MACHINERY LTD, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Tarımsal makine ve aksesuarlar, Tarımsal makine ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cheltenham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. GEO BROWN IMPLEMENTS LTD

  Birleşik Krallık

  GEO BROWN IMPLEMENTS LTD, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Tarımsal makine ve aksesuarlar, Tarımsal makine ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Buckingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. AGRICAR LTD

  Birleşik Krallık

  AGRICAR LTD, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Tarımsal makine ve aksesuarlar, Tarımsal makine ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kilmarnock, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. K J STONEMAN & CO LTD

  Birleşik Krallık

  K J STONEMAN & CO LTD, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Tarımsal makine ve aksesuarlar, Tarımsal makine ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Crediton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. R E S TRACTOR & MACHINERY SERVICES LTD

  Birleşik Krallık

  R E S TRACTOR & MACHINERY SERVICES LTD, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Tarımsal makine ve aksesuarlar, Tarımsal makine ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Melton Mowbray, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. ROBERT D WEBSTER LTD

  Birleşik Krallık

  ROBERT D WEBSTER LTD, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Tarımsal makine ve aksesuarlar, Tarımsal makine ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hull, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. ALAN MACKAY MACHINERY LTD

  Birleşik Krallık

  ALAN MACKAY MACHINERY LTD, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Tarımsal makine ve aksesuarlar, Tarımsal makine ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Forfar, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. N C TRACTOR SPARES

  Birleşik Krallık

  N C TRACTOR SPARES, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Tarımsal makine ve aksesuarlar, Tarımsal makine ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Omagh, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. D A COTTON & SON

  Birleşik Krallık

  D A COTTON & SON, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Tarımsal makine ve aksesuarlar, Tarımsal makine ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. PROMOVE SRL

  İtalya

  PROMOVE SRL, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları, Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Molfetta (Ba), İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Tarım ve ormancılık temizleme makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

5.128 Şirketler