• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • tel ve kablolar - demirli metaller

Sonuçlar

Tel ve kablolar - demirli metaller - Ithalat/Ihracat

 1. DFG DRAHTWARENFABRIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Metalden, özellikle tel ve sacdan teknik yapı grubu imalatı. Çelik, yay çeliği ve paslanmaz çelikten yapılmış küçük seriler için de çapı 0, 5 mm ile 14 mm aralığında bulunan tellerin işlenmesi. Vulkaneifel şirketi, 1830 yılından bu yana tel ürünler imal etmektedir. Yaklaşık 200 yıllık bu gelenekte, deneyimli çalışanlarımız 1997 yılından bu yana modern makineler kullanarak Hillesheim'daki tesisimizde tel ve sacdan sepetler ve ızgaralar üretmektedir. Endüstriyel ihtiyaçlar, sanayi tipi mutfaklar, laboratuvarlar, tıp endüstrisi ve ilaç sanayi için tel ve metal ürünlerin geliştirilmesi, üretimi ve satışı, özellikle tel sepetler, ızgaralar ve iskeletler.

 2. LAMBERT MANUFIL

  Fransa

  Verified by europages badge

  LAMBERT MANUFIL, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. paslanmaz çelik tel, tavlı teller, helisel uç sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Couëron, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. MSP-DISPLAY PETER SCHÖBEL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MSP-DISPLAY PETER SCHÖBEL GMBH, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gemünden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. LINDEMANN & KRÖGER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LINDEMANN & KRÖGER GMBH, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hagen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. KAUFMANN DRAHTWAREN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  KAUFMANN DRAHTWAREN GMBH, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Oberndorf-Bochingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. AMIC

  Fransa

  Verified by europages badge

  AMIC, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Nikel ala??m? tel, paslanmaz çelik tel, Çelik ve paslanmaz çelik piyano telleri, Özel ?ekilli parçalar için teller, çerçeve oyma, çelik yay telleri, çelik teller, çubuk telleri, Erkek kış paltosu üreticisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bobigny, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. BALTHUN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BALTHUN GMBH, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bünde, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. WESTFÄLISCHE DRAHTINDUSTRIE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  WESTFÄLISCHE DRAHTINDUSTRIE GMBH, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dortmund, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. KRUMBIEGEL GMBH DRAHTINNOVATIONEN

  Almanya

  Verified by europages badge

  KRUMBIEGEL GMBH DRAHTINNOVATIONEN, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dresden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. AS-FEINSTSEILE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  AS-FEINSTSEILE GMBH, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Delmenhorst, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. CEMKA TEL SANAYI VE TICARET LIMITED ŞIRKETI

  Türkiye

  Cemka Tel Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi, 1990 yılında İstanbul merkezli kurulup, demir&çelik sektöründe faaliyet gösteren bir sanayi şirketidir.İstanbul ve Çorlu'da bulunan iki tesisinde çubuk tel ve yassı lama imal ederek faaliyetini yürütmektedir. Cemka Tel kurulduğu andan itibaren kaliteye, sürekliliğe, müşteri beklentilerine ve tatminine önem vermekte, bunun sonucunda da yurt içinde sektörün önde gelen şirketlerinden biri olarak yer almaktadır.Firmamız tarafından üretilen ürünlerimiz otomotiv, kapı&pencere, aksesuar, mobilya gibi çeşitli sektörlerde kullanılmaktadır.

 2. TIEMANN SCHUTZ-SYSTEME GMBH

  Almanya

  Temel ilkemiz, ürünlerimiz yardımıyla insanları korumak ve makinelerle çalışmayı gerçekten emniyetli hake getirmektir. sistemlerimizi veya hizmetlerimizi kullanmaktan yarar sağlayan ve böylece kendinde veya müşterilerinde memnuniyet duygusu yaratan herkese hizmet etmek bizim için her şeyden daha önemlidir. Müşterilerimizi bireyler olarak görürüz. Bu nedenle, iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını anlamak ve bunları işbirliği içinde karşılamaya çabalarız. Müşterilerimize karşı sorumluluğumuz vardır. Bu nedenle kalitemizi yüksek tutmamız gerektiğini kabul ederiz, çünkü TIEMANN Schutz-Systeme şirketinde sadece yüksek kaliteli hammaddeler ve test edilmiş bileşenler kullanılır. Uzun vadede bu daima en ekonomik seçenektir. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılama yeteneğinin, çalışanlarımızın takım çalışması, çeşitliliği, becerisi ve yaratıcılığına bağlı olduğunu biliriz.

 1. J. S. FEINDRAHTZUG GMBH

  Almanya

  J.S. Feindrahtzug GmbH şirketi, 40 yılı aşkın bir süredir uluslararası pazar için yüksek kaliteli demir ve çelik teller üretmektedir. Üretim, en yüksek kaliteyi sağlayan ve sadece birkaç tedarikçi tarafından kullanılan, zaman yoğun bir süreç olan, ıslak çekme yöntemiyle gerçekleştirilmektedir. 350 ile 4.500 N/mm2 aralığındaki gerilme mukavemetleri ve 0, 08 milimetre'den başlayan çaplarla, Feindrahtzug GmbH şirketi Avrupa pazarında benzersiz bir konuma sahiptir. Almanya ve Avrupa'nın her yerindeki şirketler, Altena'da üretilen ince tellerin olağanüstü ürün özelliklerini takdir etmektedir. Aile şirketi, tüm tel ürünlerini sipariş üzerine üretmektedir. Verimli üretim süreçleri, kısa ve esnek teslimat sürelerinin yanı sıra uygun fiyatlar sağlamaktadır. Ortalama yıllık üretim yakl. 14 milyar metre ince teldir.

 2. MEDICAL CABLE TEC GMBH

  Almanya

  Tıp tekniği için kablolarımız ve halatlarımız tıbbi standartlar dikkate alınarak sıkı üretim ve temizleme yöntemine tabi tutulur. Genel olarak tıp tekniği alanında temizlenmiş, parlak ve homojen yüzey kalitesine sahip, sadece burgu ve gerilimsiz kablo ve halatlar tedarik ediyoruz. Bu alandaki ürünlerimizin çokluğu sayesinde biyo uyumlu malzemelerden kalıptan çekilen izolasyonları ve gerekirse (örn. kalp pili için) yeterli yalıtma değerini dikkate alarak tedarik ediyoruz. Bunun için özellikle temiz üretim alanlarına ve özel tesislere sahibiz. Entegre ölçüm ve test tertibatlarımız yüksek kalite taleplerini güvenli şekilde sağlıyor ve süreci kontrol ediyor. Standart olarak 1.4401, 1.4404 ve 1.4441 malzemelerinden telli ürünlerimizi sunuyoruz. Buna ek olarak tüm diğer bükülebilen ve üretime uygun malzemeleri mantolanmış ve mantolanmamış modellerde teslim edebiliyoruz.

 3. PETKAB CABLE

  Türkiye

  Petkab Cable Co has been specialized in cable industry since 1975.Petkab Cable has a wide range of products, mainly Polyvinylchloride, Polyurethane, Polyethylene, Halogen free, Cross-Linked Polyethylene ( XLPE ), Thermoplastic, Elastomer, and Silicone cables for Telecommunication, Computer, Security, Automation systems, Petroleum - Chemical, Machine, Building construction, Steel and Cement production, Ship building, Defence and Aviation industries and other cables for different applications in it`s new factory localed on area of 4000 m2 in Istanbul–Buyukcekmece.

 4. NANOTECH MEDICAL SAN. INS. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Ağır vasıta lastikleri imalatında kullanılan için her türlü lastik teli, tıbbi ve sanayi filtrelerin metal file teli imalatı her türlü özel siparişler.Beton çatlamasını önleyen özel metal fibralar.Her türlü örgülü tel ve özel siparişler yapılır.

 5. METIZ BROVARY

  Ukrayna

  METIZ BROVARY, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kaynak telleri, bakır teller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brovary, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 6. HSM GMBH + CO. KG

  Almanya

  HSM GMBH + CO. KG, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Frickingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. HINTERDOBLER FABRIKATIONS GMBH

  Almanya

  HINTERDOBLER FABRIKATIONS GMBH, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Griesbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. ARVEL S.R.L.

  İtalya

  ARVEL S.R.L., yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir. metal teller, transpaletler, ticari malları kaldırma için atölye vinçleri, ticari malları kaldırma için hareketli vinçler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Flero, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. OSNOVANIE SPOOO

  Beyaz Rusya

  OSNOVANIE SPOOO, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel ağlar, Hafif metalik yapılar, kamu çalışmaları için metal yapı üretimi, Tel ağlar, kafes inşaatı, Hafif metalik yapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zhlobin, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 2. KABKOM CABLE COMPOUNDS INC.

  Türkiye

  KABKOM CABLE COMPOUNDS INC., yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kompaundlar, cable, hffr, lszh sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. FILIAC

  Fransa

  FILIAC, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tahta perdeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chemilly, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. ELECTRO SHUNT INDUSTRIE

  Fransa

  ELECTRO SHUNT INDUSTRIE, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel ve kablolar - Demirli metaller, Tel ve kablolar - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bazeilles, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. CABLERIE STEIN

  Fransa

  CABLERIE STEIN, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik tel ve kablolar, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, Çelik tel ve kablolar, Kaldırma - ekipmanlar ve aksesuarlar, Kumanda kabloları, kompanzasyonlu kablolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Danjoutin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. SOCIETE DES FILIERES BALLOFFET

  Fransa

  SOCIETE DES FILIERES BALLOFFET, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hassas aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lagnieu Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. RESSORTS MASSELIN

  Fransa

  RESSORTS MASSELIN, yılında kurulan ve Yaylar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tel ve kablolar - Demirli metaller, Tel ve kablolar - Demirsiz metaller, Tel ve kablolar - Demirli metaller, Tel ve kablolar - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Petit Quevilly Cédex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. ECKERT DRAHTWAREN GMBH

  Almanya

  ECKERT DRAHTWAREN GMBH, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Coesfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. CABLERIES NAMUROISES

  Belçika

  CABLERIES NAMUROISES, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. metal kablolar, ticari malları kaldırma vinçleri için çelik halatlar, çelik halatlar, ticari malları kaldırma palangaları için çelik halatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fernelmont, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. AXES COMMUNICATION RESEAUX DISTRIBUTION

  Fransa

  AXES COMMUNICATION RESEAUX DISTRIBUTION, yılında kurulan ve Tel ve kablolar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kablo aksesuarları, İkincil telekomünikasyonlar, Kablo aksesuarları, İkincil telekomünikasyonlar, optik kablolar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mundolsheim, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Tel ve kablolar - demirli metaller - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.014 Şirketler