• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • torbalama - makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Torbalama - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. CREARTOUR INH. ANDRÉ MANECKE

  Almanya

  Verified by europages badge

  CREARTOUR INH. ANDRÉ MANECKE, yılında kurulan ve Torbalama - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bobitz, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BÜCKMANN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  BÜCKMANN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Torbalama - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Mönchengladbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PRODERMA AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  PRODERMA AG, yılında kurulan ve Torbalama - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Schötz, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. HWH GBR

  Almanya

  Verified by europages badge

  HWH GBR, yılında kurulan ve Torbalama - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Amberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. VITALSTOFFDISCOUNT UG

  Almanya

  Verified by europages badge

  VITALSTOFFDISCOUNT UG, yılında kurulan ve Torbalama - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Nohfelden, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BULK MEDICINES & PHARMACEUTICALS PRODUCTION GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BULK MEDICINES & PHARMACEUTICALS PRODUCTION GMBH, yılında kurulan ve Torbalama - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Parchim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. CTA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CTA GMBH, yılında kurulan ve Torbalama - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Ludwigsburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ZSB VERPACKUNG GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ZSB VERPACKUNG GMBH, yılında kurulan ve Torbalama - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bernau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SUSANNE WICH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SUSANNE WICH GMBH, yılında kurulan ve Torbalama - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Hessisch Lichtenau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. WILKE GROUP HERSTELLUNG UND VERTRIEB INH. MATTHIAS WILKE

  Almanya

  Verified by europages badge

  WILKE GROUP HERSTELLUNG UND VERTRIEB INH. MATTHIAS WILKE, yılında kurulan ve Torbalama - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Gandersheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. LOHN-PACK K.A. WOLF GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  LOHN-PACK K.A. WOLF GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Torbalama - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Florstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. CAS CHEMOTECHNISCHE ABPACK-SERVICE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CAS CHEMOTECHNISCHE ABPACK-SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Torbalama - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Kaltenholzhausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. GFL LOHNVERPACKUNG

  Almanya

  Verified by europages badge

  GFL LOHNVERPACKUNG, yılında kurulan ve Torbalama - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Heusenstamm, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BLIDOR AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  BLIDOR AG, yılında kurulan ve Torbalama - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Langnau Am Albis, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. PER-CHEMIE ABFÜLL- UND VERPACKUNGSSERVICE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  PER-CHEMIE ABFÜLL- UND VERPACKUNGSSERVICE GMBH, yılında kurulan ve Torbalama - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Eisenberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ABFÜLLBETRIEB MID GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ABFÜLLBETRIEB MID GMBH, yılında kurulan ve Torbalama - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Grefrath, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MEITRON GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MEITRON GMBH, yılında kurulan ve Torbalama - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Kempen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. RETTNER ABFÜLL- UND VERPACKUNGS-SERVICE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RETTNER ABFÜLL- UND VERPACKUNGS-SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Torbalama - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Gerolzhofen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. EDELWÄSCHE FISCHER GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  EDELWÄSCHE FISCHER GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Torbalama - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Crinitzberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. LOPA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  LOPA GMBH, yılında kurulan ve Torbalama - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Augustdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SCHLEIFMITTELWERK KAHL ARTUR GLÖCKLER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHLEIFMITTELWERK KAHL ARTUR GLÖCKLER GMBH, yılında kurulan ve Torbalama - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kahl, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FOLA ABFÜLLTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  FOLA ABFÜLLTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Torbalama - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. COSMETIC SERVICE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  COSMETIC SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Torbalama - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Eppertshausen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SIMAG SERVICE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SIMAG SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Torbalama - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mannheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. RELLAU CHEMIE RITA SCHNITH GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  RELLAU CHEMIE RITA SCHNITH GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Torbalama - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Kaltenkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. DORU MACHINERY

  Türkiye

  Firmamız insan ve topluma değer katmak için 2007 yılının Mart ayında kurulmuş; makina imalatı alanında faaliyet göstermeye başlamıştır.Torbalama kantarı imalatıyla başladığımız sektörde, tam otomatik dikey paketleme makineleri, sıvı dolum makineleri, otomatik numune alma sondası imalatıyla üretim kapasitemizi artırdık. Arge çalışmaları sonucunda 2014 yılından itibaren tam otomatik küp şeker üretim tesisleriyle anahtar teslim projeler gerçekleştirmeye başladık. Firmamızın faaliyet alanlarının merkezinde müşterilerimiz vardır. Tüm ürün ve hizmetlerimizi, müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmak, uzun vadeli bir ilişki oluşturmak temelinde şekillendiriyoruz. Kaliteli ürün ve hizmetlerimizle müşterilerimize değer katarken, ilişkilerimizi de güvenilirlik ve çözüm ortaklığı üzerine kuruyoruz. Değişen gereksinimleri önceden görüp, proaktif bir yaklaşımla hızla çözüm üretmeye çalışıyoruz. Dinamik ve deneyimli kadrosu, sağlam finansman kaynakları ile 21.yüzyılın küreselleşen ekonomisinde uluslararası kalite standartlarından taviz vermeden üretim yapan firmamız yakın gelecekte sektörün öncü kuruluşlarından olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

 7. NEWTEC BAG PALLETIZING

  Fransa

  NEWTEC BAG PALLETIZING, torba - çuval paletleme ve endüstri sektörü ürünlerinin nihai ambalajlanmasına yönelik çözümler sağlayan sistemler alanında uzmanlaşmış bir kuruluştur. 40 yıldan daha uzun süredir NEWTEC BAG PALLETIZING, çok katmanlı paletleyiciler ve paletleyici robotlardan oluşan geniş bir ürün serisi ile gıda - tarım (AGROPAL paletleme sistemleri, tohumlar, unlar, şeker), kimya (CHIMIPAL paletleme sistemleri, suni gübre, bakım ürünleri, endüstriyel tuzlar, plastikler ve polimerler) ve inşaat malzemeleri (BATIPAL paletleme sistemleri, çimento, alçı, kireç, yapıştırıcılar) gibi çeşitli pazar segmentlerine yönelik olarak üretim hattı sonu ambalajlama çözümleri geliştirmektedir. Sunduğumuz çözümler üretim gereksinimlerini karşıladığı gibi ürünlerin kalitesinin yükseltilmesini de sağlamaktadır. Bunun için NEWTEC BAG PALLETIZING, üretim alanlarının tümünde kullanılabilecek ve saatte 300 ile 5000 torba - çuval kapasiteli paletleme ve üretim sonu nihai ambalajlama sistem çözümleri geliştirmiştir.

 8. GUANGZHOU WORLDE PACKAGING MACHINERY CO.,LTD

  Çin

  Guangzhou Worlde Packaging Machinery Co., Ltd şirketi 2003 yılında kurulmuştur. Entegre Ar&Ge, üretim, satış ve servis departmanları, dünya çapında paketleme makinesi, dolum makinesi, yapıştırma makinesi, sarma makinesi, vakum paketleme makinesi, kahve için tartı makinesi, şeker, çay, toz, sos, ketçap, atıştırmalık, cips, vida, alet, somun, cıvata paketleme, ayrıca yaygın gıda, ilaç, ilaç, kimya, donanım, mobilya, oyuncak endüstrisinde yaygın şekilde kullanılan her tür poşet çanta stickbag doy-pack kutu karton şişe kavanoz.

 9. GÜR MAKINA ÇELIK

  Türkiye

  Gür makina çelik, 25 yıllık İskenderun Demir-Çelik fabrikası ve 5 yıllık serbest piyasa tecrübesi sonrası kendi firmasını kurmaya karar veren Hasan Gür tarafından 2000 yılında kurulmuştur. Firmamız çelik konstrüksiyon, montaj ve demontaj, kiralık iş makinaları, gübre ve kömür paketleme tesisleri imalatı, konveyör bantları imalatı, torna-freze-planya işleri vb. yapmaktadır. 30 yılı aşkın iş tecrübemizle ve ilerleyen teknolojinin getirdiği yeniliklerle çalışmakta olup doğru ve dürüst iş prensibi anlayışımızla bu sektörde güven kazanmış bulunmaktayız. Gür Makina Çelik kaliteli ve titiz işçilikle çalışan uzman teknik kadrosuyla her türlü istek ve sorunlarınızı çözüme kavuşturmayı ilke edinmiştir.

 10. CONCEPTOGRAM

  Fransa

  CONCEPTOGRAM, yılında kurulan ve Tartı ve dozaj aygıtları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Torbalama - Makine ve ekipmanlar, Doz ayarı - makine ve ekipman, Torbalama - Makine ve ekipmanlar, paketleme hattı, Doz ayarı - makine ve ekipman, NBK koruma giysileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guer, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Torbalama - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

20.924 Şirketler