• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • tuğla yapma makine ve ekipmanları

Sonuçlar

Tuğla yapma makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. UMMANMAK

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Firmamız 45 yıllık deneyime sahiptir ve dünya çapında 400'den tesis kurmuş durumdayız. Asfalt Tesisleri, Beton Santralleri, Kırma ve Eleme Ekipmanları ve Beton Finişer ve Blok Yapma Makineleri üretimi yapmaktayız. Tesislerimiz halihazırda Özbekistan, Kazakistan, Rusya, Mısır, Irak, Cezayir, BAE, Umman, Sudan, Türkiye, Nijerya, Kamerun, Yunanistan, Macaristan, Fas ve Makedonya gibi ülkelerde faaliyet göstermektedir. Geniş bir portföyümüz var: •Beton Santralleri: Sabit, Kompakt ve Mobil tiplerin yanı sıra tüm ihtiyaçlarınız için özel projeler. •Asfalt Tesisleri: Toplu ve Sürekli tipler için Sabit ve Mobil çözümler. •Taş Kırma ve Eleme Ekipmanları. •Beton Finişer ve Blok Yapma Makineleri. Misyonumuz, yüksek teknolojiye sahip tezgah, ekipman, yazılım ve donanımlarımız, yetenekli, bilgili ve deneyimli personelimizle Türkiye'de ve dünyada Makine Sanayi sektörü için yüksek kaliteli, güvenilir tasarım ve üretim yapmaktır. Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 2. MRM CONCRETE BATCHING PLANTS

  Türkiye

  Verified by europages badge

  2014 yılında kurulan MRM Concrete Batching Plants, kompakt, mobil ve sabit beton santralleri konusunda uzmanlaşmış, Türkiye merkezli lider bir üreticidir. Entegre bir tasarım ve üretim süreciyle, dünya çapında çeşitli ülkelerde çok sayıda beton santralini başarıyla kurduk ve devreye aldık ve güvenilir satış sonrası hizmet sunduk. Küresel erişimimiz 4 kıtaya yayılmış olup, mobil ve sabit tip beton santrallerimiz onlarca farklı ülkeye ihraç edilmektedir. Ankara Başkent Organize Sanayi Bölgesi'ndeki son teknoloji ürünü fabrikalarımızda, 12.000 m² kapalı alanda yılda 60 santrale ulaşan kayda değer bir üretim kapasitesine ulaşıyoruz. En son teknoloji ve makinelerle donatılmış uzman iş gücümüz, tavizsiz kalite ve olağanüstü hizmet sunarak hızla marka bilinirliği kazanmıştır. Ürün portföyümüz: •Sabit Beton Santralleri -Mobil Beton Santralleri -Şantiye Tipi Enerji Santralleri -Kompakt Beton Santralleri -Çimento Siloları ve Silo Ekipmanları -Beton Mikserleri MRM Beton Santrallerinde hazır beton santrallerimiz, birinci sınıf üretimden sorunsuz montaja, kapsamlı satış sonrası eğitim ve yedek parça tedarikine kadar geniş bir süreç yelpazesini kapsamaktadır. Kendimizi müşteri memnuniyetine adadık ve her adımda üstün ürün ve hizmetler sunmak için çalışıyoruz. Daha fazlası için bize ulaşın!

 3. OFFICINE SMAC SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Officine Smac, seramik ve karo parlatma ve dekorasyon makineleri ve bantları, dekorasyon, parlatma ve tuğla ve kiremit kaplamaları için serigrafi makineleri, öğütme makine ve donanımları, seramik seleksiyon makineleri, sır, cam, kristal, granüllü ve emaylanmış, silindirli baskı makineleri üretimi alanında faaliyet göstermektedir. Officine Smac S.p.A. 1969 yılından bu yana seramik ve tuğla endüstrilerine yönelik otomasyon sistemlerinin, kontrol sistemlerinin ve donanımlarının üretimi alanında uzmanlaşmıştır.

 4. SKS MACHINES

  Belçika

  Verified by europages badge

  SKS MACHINES, yılında kurulan ve Kullanılmış makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kullanılmış makine ve ekipmanlar, Metal doğramacılık, dövme demir- makine ve ekipmanları, Metalurji - makine ve tesisatlar, Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar, Tuğla yapma makine ve ekipmanları, Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar, Metaller - makineler ve malzeme, Cam ürünleri - Makine ve ekipmanlar, Kullanılmış makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Willebroek, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. EK-TA ENGINEERING LTD

  Türkiye

  Biz Ek-Ta Mühendislik olarak yaklaşık 27 yıldır firma olarak inşaat sektörü için kalite standardı yüksek (CE) gibi bir çok projeler yapıyoruz..Ayrıca müşteri isteğine göre proje tasarim ve üretimler.. 2020 yılı vizyonumuz! Diğer ülkeler ile kazan-kazan yaklaşımı ile küçük makineler üretmek.. About us.. We are a manufacturer factory of nearly 27 years within the Construction industry and the production of special So all as quality CE/Standard – ISO-9001 mentation and is guaranteed .. And equipment of beacuse we many years of experience within in industry because our practices and we are have so knowledge able about recent technological innovations Global for in concstruction sector.. Our vision for 2020! To produce small machines with win-win approach with other countries .. if one day requests from the following projects we can come with our team and make the project in place in any country BIG PROJECTS: Artificial-marble processing line Terrazzo-Tiles machinery line Concrete Blocks making machinery line Concrete Roof-Tile processing machinery line Concrete Batching plant Hydraulic presses 50 to 1000 tons SPECIALL PROCESSING Hollow core processing line Beton sleepers of train under-rail Glass-MosaicTile processing line .. Mining decomposition line Recycling processing line.. (Garbage) Crushing mid sizes processing plant Marble-Stone processing machinery

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ZIM MUHENDISLIK TASARIM MAKINA

  Türkiye

  Ankara’nın İvedik Organize Sanayi Bölgesi’nde 2500 m² kapalı alanda faaliyet gösteren ZİM Mühendislik beton parke, blok, bordür ve altyapı ürünlerini, beton boru, baca, menhol üretim tesislerinin imalatı ve ihracatını yapmaktadır. 1997 yılından beri üretim yapan CONPIMAC markasını da 2015 yılında tüm tecrübe ve bilgi birikimiyle kendi bünyesine katan ZIM Mühendislik sektör lideri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Sahip olduğu yönetim sistemi ve kalite sertifikasyonu ile, dış pazarlarda da geniş talep gören ürünleri başta Cezayir ve Irak olmak üzere Libya, Sudan, Katar, Azerbaycan, Afganistan, Nijer, Umman, Filistin, Rusya, Makedonya, Kıbrıs, Gürcistan gibi ülkelere ihraç edilmektedir. ZİM Mühendislik tüm ürün ve yardımcı ekipmanlarının tasarım, test, imalat ve satışını kendi bünyesinde yapmakta hem de satış sonrası montaj eğitim ve teknik destek ekibi ile iş ortaklarına hızlı ve uluslararası kalitede bir hizmet vermektedir.

 2. TITAN MACHINERY

  Birleşik Krallık

  Titan Machinery Limited unvanlı Çin şirketinin Avrupa ayağını oluşturuyoruz. Çin topraklarında birkaç fabrikamız bulunmaktadır. Otomatik hidrolik yüksek basınçlı tuğla üretme makineleri, vibrasyonlu tuğla ve beton blok makineleri, otoklavlanmış gözenekli beton üretim hatları, çimento fabrikaları için ekipman, atık ayrıştırma hatları, farklı atığı enerjiye dönüştürme ekipmanı, PVD kaplama makineleri ve diğer ürünleri üretiyoruz. Şirketimiz Çin’de ve Doğu Avrupa’daki birkaç üniversite ile işbirliği yapıyoruz.

 3. APPRO-TECHNO

  Belçika

  Appro-Techno size komple üretim sistemleri sunmaktadır (kasaba tipi tuğla üretimi, yarı motorize veya tam otomatik tuğla üretimi. Karo üretim birimleri, komple kiremit üretim birimleri) çok küçük bir yatırımla ekolojik üretim tesisleri. Sıkıştırılmış veya stabilize blok tuğlalardan (veya diğer adıyla beton tuğlalardan) inşaat yapım teknikleri günümüzde Grenoble'de konuşlanmış bulunan Toprak Kökenli Malzemeler Mimari Araştırmalar Merkezi tarafından çok iyi bilinmektedir. Fiberli betondan kiremitlerin üstünlükleri konusunun ise en ateşli savunucusu İsviçre Ortak Araştırmalar Merkezidir. Üretim ekipmanlarımız orta düzeyde eğitim görmüş iş gücü tarafından rahatlıkla kullanılabilir ayrıca makinelerin bakımı da kısıtlı alet edevata sahip yerel sanatkarlar tarafından kolaylıkla gerçekleştirilebilir. Makinelerimiz: Terstaram manuel kullanımlı pres, Yarı otomatik veya Tam otomatik Terstamatik presler, Konveyör bant, Tuğla toprağı öğütücüsü, Sabit veya tekerlekli ve yedekte çekilebilir harmanlama tankı, 3m³ hacimli dozajlama tankı, 200 L'lik çimento dozajlama tankı, Sabit Pres, Tegulamatic AP100 çimento karıştırma ve harç yapma makinesi - AP400 fiberli beton kiremit makinesi.

 4. CLAY TECH (YASAR OKUMUS MACHINERY)

  Türkiye

  Yaşar Okumuş Mühendislik Makine İmalat Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. 30 yıllık makine üretim ve anahtar teslim endüstriyel tesis kurulum tecrübesi ile kurulmuştur. Firmamızın isim babası da olan Makine Yüksek Mühendisi Yaşar Okumuş (1950-2008) Lisans ve Master eğitimini Berlin Teknik Üniversitesinde tamamlamıştır. Firmamıza kazandırdığı yüksek kalite hedefi ile sektörde en mukavemetli makineler imal etmekteyiz. Hedefimiz daima yüksek kalite, yüksek verimlilik olup, tasarımlarımızda Alman teknolojilerin öncülüğü yer almaktadır. Clay Tech markası ile Tuğla ve kiremit endüstrisinde, hazır beton tesislerine, çimento endüstrisinde, çeşitli maden sektörlerinde (taş, kömür, bentonit, vermikülit, altın, tuz ) ve liman endüstrilerine makine ve ekipman imalatı yapmaktadır. Aynı zamanda anahtar teslim tuğla fabrikası ve beton santralleri üretebilmektedir.

 5. MAK-SAN AS.

  Türkiye

 1. TROUVERTOUTICI - MACHINE A PARPAING - FER A BÉTON - PORTE EN BOIS - CENTRALE A BÉTON

  Türkiye

  TROUVERTOUTICI - MACHINE A PARPAING - FER A BÉTON - PORTE EN BOIS - CENTRALE A BÉTON, yılında kurulan ve Tuğla yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Beton blok makinesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trabzon, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. GERMAN PLANT EXPERIENCE PTY LTD

  Avustralya

  GERMAN PLANT EXPERIENCE PTY LTD, yılında kurulan ve Tuğla yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Melbourne, Avustralya 'de bulunmaktadır.

 1. SYNERGY CONCRETE MACHINES

  Türkiye

  SYNERGY CONCRETE MACHINES, yılında kurulan ve Tuğla yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gaziantep, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. CMA SRL

  İtalya

  CMA SRL, yılında kurulan ve Tuğla yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Włochy, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. TUGMAKSAN

  Türkiye

  TUGMAKSAN, yılında kurulan ve Tuğla yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ateşe dayanıklı seramik, tuğla kalıplama makinesi, Ateşe dayanıklı seramik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eskisehir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. CAPACCIOLIMPIANTI

  İtalya

  CAPACCIOLIMPIANTI, yılında kurulan ve Tuğla yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. seramik tuğlalar, tünelli fırın sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sinalunga, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. TALLERES FELIPE VERDÉS

  İspanya

  TALLERES FELIPE VERDÉS, yılında kurulan ve Tuğla yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ektrüzyon makinaları, çekiçli öğütücüler, seramik malzemesi öğütücüleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vilanova Del Camí, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. JETI INDUSTRIAL TECHNOLOGY

  İtalya

  JETI INDUSTRIAL TECHNOLOGY, yılında kurulan ve Tuğla yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. idrar pedleri, çocuk yatakları, absorbanlar, endüstriyel makinelerin yedek parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vacri, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. BRIMAK

  Fas

  BRIMAK, yılında kurulan ve İnşaat tuğlaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tuğla yapma makine ve ekipmanları, pişmiş topraktan yapılma karo, Tuğla yapma makine ve ekipmanları, kiremit bisküvi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Safi, Fas 'de bulunmaktadır.

 8. VESS CONCRETE BLOCK MACHINE - READY MIX BATCHING PLANT

  Türkiye

  VESS CONCRETE BLOCK MACHINE - READY MIX BATCHING PLANT, yılında kurulan ve Tuğla yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Trabzon, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. ADVANCED CONSTRUCTION SYSTEMS

  Birleşik Krallık

  ADVANCED CONSTRUCTION SYSTEMS, yılında kurulan ve Tuğla yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Leicester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. LATERMEC SRL

  İtalya

  LATERMEC SRL, yılında kurulan ve Tuğla yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. pişmiş toprak malzeme için karıştırıcılar, pervane onarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torrile, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. HAMGAM SANAT CO.

  Iran

  HAMGAM SANAT CO., yılında kurulan ve Tuğla yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. briket makinaları, yapı elemanları için beton blok ve beton arme makinaları, pişmiş toprak sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, 9133280238, Iran 'de bulunmaktadır.

 4. MAZZETTI SISTEMI SRL

  İtalya

  MAZZETTI SISTEMI SRL, yılında kurulan ve Tuğla yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. karıştırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castellarano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. METALCERTIMA - INDUSTRIA METALOMECANICA, S.A.

  Portekiz

  METALCERTIMA - INDUSTRIA METALOMECANICA, S.A., yılında kurulan ve Tuğla yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Seramik üretimi - makine ve ekipmanları, Seramik üretimi - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oliveira Do Bairro, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 6. JIANGSU TENGYU MACHINERY MANUFACTURE CO., LTD.

  Çin

  JIANGSU TENGYU MACHINERY MANUFACTURE CO., LTD., yılında kurulan ve Tuğla yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Jiangsu, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. ZHENGZHOU DEYI HEAVY INDUSTRY

  Çin

  ZHENGZHOU DEYI HEAVY INDUSTRY, yılında kurulan ve Tuğla yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, zhenghou, Çin 'de bulunmaktadır.

 8. TCB SARL

  Mali

  TCB SARL, yılında kurulan ve Tuğla yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bsmako, Mali 'de bulunmaktadır.

 9. DREVET MARC (SA)

  Fransa

  DREVET MARC (SA), yılında kurulan ve Tuğla yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir. Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler, Endüstriyel fırın/ocak sistemleri, Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, Endüstriyel ocaklar/fırınlar ve bacalar/şömineler, Endüstriyel fırın/ocak sistemleri, Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Andrézieux Bouthéon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. FUJIAN EXCEELLENCE HONCHA BUILDING MATERIAL EQUIPMENT CO.,LTD

  Çin

  FUJIAN EXCEELLENCE HONCHA BUILDING MATERIAL EQUIPMENT CO.,LTD, yılında kurulan ve Tuğla yapma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Quanzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Tuğla yapma makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

588 Şirketler