• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • turba çıkarımı - makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Turba çıkarımı - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. STAUDACHER MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  STAUDACHER MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Turba çıkarımı - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Schussenried, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. VITEBSKENERGO RUE

  Beyaz Rusya

  VITEBSKENERGO RUE, yılında kurulan ve Turba çıkarımı - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. turba sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vitebsk, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 3. ALBERT ZUBRÄGEL MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  ALBERT ZUBRÄGEL MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Turba çıkarımı - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lohne, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. DIFCO LTD

  Birleşik Krallık

  DIFCO LTD, yılında kurulan ve Turba çıkarımı - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. turba ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Belfast, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. HARRER GESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

  HARRER GESELLSCHAFT M.B.H., yılında kurulan ve Madencilik, yüzeye çıkarma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Turba çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Mermer işleme makineleri, Maden çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Turba çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Mermer işleme makineleri, Maden çıkarımı - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Deutschfeistritz, Avusturya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GLS GRUP GROUP OF COMPANY

  Türkiye

  GLS GRUP GROUP OF COMPANY, yılında kurulan ve Tarım ürünleri ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Turba çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Turba çıkarımı - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. FUZHOU CHENGLONG ROCKDRILL CO. LTD.

  Çin

  FUZHOU CHENGLONG ROCKDRILL CO. LTD., yılında kurulan ve Turba çıkarımı - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Fuzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. PINDSTRUP MOSEBRUG SAE

  İspanya

  PINDSTRUP MOSEBRUG SAE, yılında kurulan ve Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Turba çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Turba çıkarımı - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Merindad De Rio Ubierna, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. BIOLAND TOZEGFELDOLGOZO KFT

  Macaristan

  BIOLAND TOZEGFELDOLGOZO KFT, yılında kurulan ve Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Turba çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Turba çıkarımı - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Potrete, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 5. XINXIANG CITY ZHENYUAN MACHINERY EQUIPMENT CO.,LTD.

  Çin

  XINXIANG CITY ZHENYUAN MACHINERY EQUIPMENT CO.,LTD., yılında kurulan ve Turba çıkarımı - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Xinxiang City, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. ENERGY ALLIANCE

  Ukrayna

  ENERGY ALLIANCE, yılında kurulan ve Turba ve kompost gübreler sektöründe faaliyet gösteren bir. Turba çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Turba çıkarımı - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kiev, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 2. DIFFUSION AUTIERO SARL

  Fransa

 1. NIVA ROMANOVITCHA S.G. U P P

  Beyaz Rusya

 2. MIXON S.R.L.

  İtalya

 3. DEMARAIS GERARD MATERIEL

  Fransa

  DEMARAIS GERARD MATERIEL, yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Şantiyeler - Ekipmanlar, Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar, Maden çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Şantiyeler - Ekipmanlar, Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar, Maden çıkarımı - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Salaise Sur Sanne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. ASSIST GRU S.R.L.

  İtalya

  ASSIST GRU S.R.L., yılında kurulan ve Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Madencilik, yüzeye çıkarma makine ve ekipmanları, Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Madencilik, yüzeye çıkarma makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Turbigo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ZATO S.R.L. UNIPERSONALE

  İtalya

 6. ANTONINI GESTIONI E CONSULENZE SA

  İsviçre

 7. CATALANO ANNA

  İtalya

 8. KOMOTZKI BERGBAUBEDARF GMBH

  Almanya

 1. ARBASI MICHELE & C. S.A.S.

  İtalya

 2. KENT MADENCILIK SAN. VE TIC. AS

  Türkiye

  KENT MADENCILIK SAN. VE TIC. AS, yılında kurulan ve Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Maden çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Maden çıkarımı - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. MATRAI EROMU KOZPONTI KARBANTARTO KFT.

  Macaristan

 4. SC UPSROM SA

  Romanya

 5. MASCHINENFABRIK VÖLKMANN GMBH

  Almanya

  MASCHINENFABRIK VÖLKMANN GMBH, yılında kurulan ve Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Maden çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Maden çıkarımı - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dortmund, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. LAMBERTINI S.R.L.

  İtalya

 7. ATELIERELE CENTRALE SA

  Romanya

 8. ZAKLADY MECHANICZNE GLIMAG S.A.

  Polanya

  ZAKLADY MECHANICZNE GLIMAG S.A., yılında kurulan ve Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Maden çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Maden çıkarımı - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gliwice, Polanya 'de bulunmaktadır.

 9. SSB SEEGER + SEEGER GMBH

  Almanya

  SSB SEEGER + SEEGER GMBH, yılında kurulan ve Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Taş çıkarımı - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Solingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. UKRVUHLEPOSTACH PUBJSC

  Ukrayna

  UKRVUHLEPOSTACH PUBJSC, yılında kurulan ve Madenler ve maden ocakları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Maden çıkarımı - Makine ve ekipmanlar, Maden çıkarımı - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Donetsk, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz