• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yem ve saman

Sonuçlar

Yem ve saman - Ithalat/Ihracat

 1. FODER BIO-TECH

  Polanya

  Verified by europages badge

  Biz, soya fasulyesi ve keten tohumundan yapılan yağlar, yemler, küspeler ve unlar üreten Avrupalı ​​bir üreticiyiz. Foder biotech ayrıca tüm yağlı tohumlarda %99, 99'a varan oranda üretim, işleme ve temizleme hizmetleri sunmaktadır. Yem katkılarımız GMP ve EU-BIO sertifikalarıyla garantili ve onaylanmıştır. Bu, BIO ürünlerimiz için yalnızca Polonya'daki ve Avrupa'nın diğer bölgelerindeki ekolojik çiftliklerde yetiştirilen sertifikalı tohumları kullandığımız anlamına gelir. Geleneksel ve organik küspeler, yağlar, yemler ve GDO'suz unlar, hayvan yemlerinde mükemmel bir protein ve enerji kaynağıdır. 1998'den beri dünyanın dört bir yanından yem üreticileri ve ticaret şirketleriyle işbirliği yapıyoruz. Üretimimiz tamamen doğal, kimyasal kullanılmadan yapılmaktadır. Ekstrüzyon işleminde taneler ısıtılır ve daha sonra pres makinelerine aktarılır. Ürünlerimizin kalitesini ve güvenliğini yıllardır sağlıyoruz. Tüm çalışanların ortak çabası sayesinde bu aile şirketi her yıl büyümektedir. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. SARL TASCHET

  Fransa

  Verified by europages badge

  SARL TASCHET, yılında kurulan ve Yem ve saman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yonca, Kuru ot sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roiffé, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. FORRAJES Y PAJA LOS VENTEROS S.L.

  İspanya

  Verified by europages badge

  FORRAJES Y PAJA LOS VENTEROS S.L., yılında kurulan ve Yem ve saman sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. birinci kalite saman, preslenmiş saman, buğday samanı, buğday samanı, yulaf samanı, alfalfa bitkisi, Sığır yemi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Campana-Sevilla, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. TRONAGERGAARD STRAW

  Danimarka

  Verified by europages badge

  TRONAGERGAARD STRAW, yılında kurulan ve Tarım ürünleri ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yem ve saman, hayvan yiyecekleri, ağaç kabukları, domuzayrığı otu, saman, malçlama için ağaç kabukları, saman ve kuru otlar, hayvan yemi ekipmanları, tarım aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Slagelse, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 5. ST. HIPPOLYT MUEHLE EBERT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ST. HIPPOLYT MUEHLE EBERT GMBH, yılında kurulan ve Yem ve saman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dielheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. UNIVERT FOIN

  Fransa

  Verified by europages badge

  UNIVERT FOIN, yılında kurulan ve Yem ve saman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hasır, yonca, hayvan yemleri, saman ve kuru otlar, Kuru ot sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bouzonville, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. EARL DE LA ROMANE

  Fransa

  Verified by europages badge

  EARL DE LA ROMANE, yılında kurulan ve Yem ve saman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kuru ot sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Blet, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. YADEM GRUP

  Türkiye

  YADEM Grup continues to contribute to the regional and international economy with its investments in various fields. The mananagement approach that respects people and the environment with technological investments and international certificates, it establishes customer-oriented organizations and offers innovative solutions to their sectors.

  Tüm ürünler arasında "yem ve saman"

 4. KUHN

  Fransa

  KUHN grubu tarım donanımları alanında geniş bir seçenekler yelpazesi sunarak tarım profesyonellerinin tüm beklentilerini karşılıyor. İster çiftçi ister işletmeci olun ihtiyaçlarınızı en iyi karşılayan donanımları bulacaksınız: 2 ile 12 gövdeli pulluklar, toprak işleme için makineler ve aynı zamanda, ekim için geniş ürün yelpazesi. Online ekim makinesi ve havadan ekim makineleri her türlü ekime adapte olur. Ekim kombineleri seriyi avantajlı şekilde arttırır. Gübreleme için, gübre ekicilerimiz hassaslık ve ayarlama kolaylığı sağlar ve gübre serpiciler organik malzemenin optimal yönetimine katkıda bulunur. Markamız 33’ten fazla biçme makinesi modeli ile kuru ot malzemesi konusunda ün yapmıştır ve tüm yem toplama şantiyelerini kapsar. Yetiştiricilik ve peyzaj bakımı için malzeme konusunda, serinin ürünleri en talepkar profesyonellere uygun olacaktır.

 5. ERDALLAR AGRICULTURAL MACHINERY

  Türkiye

 1. DUREPAIRE

  Fransa

  DUREPAIRE, yılında kurulan ve Yem ve saman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dökme gıdalar, yonca sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Verdille, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ALFALFA MONEGROS

  İspanya

  ALFALFA MONEGROS, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yem ve saman, Yem ve saman sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sariñena-Huesca, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. BARENBRUG FRANCE

  Fransa

  BARENBRUG FRANCE, yılında kurulan ve Yem ve saman sektöründe faaliyet gösteren bir. topraklı çim, spor sahaları için topraklı çim kaplamalar üretimi, biyostimülanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marne La Vallée Cedex 3, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. TRANSPORT FOURNIER

  Fransa

  TRANSPORT FOURNIER, yılında kurulan ve Yem ve saman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. eşyaların kara yolu ile nakliyatı, Kuru ot, Tahıl ve tohumlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tourtenay, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. COABA

  İspanya

  COABA, yılında kurulan ve Yem ve saman sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Barrax-Albacete, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. PROFARRATGES BALAGUER S.L

  İspanya

  PROFARRATGES BALAGUER S.L, yılında kurulan ve Yem ve saman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Balaguer, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. AGRA INVEST, A.S.

  Slovakya

  AGRA INVEST, A.S., yılında kurulan ve Yem ve saman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kuru ot, buğday, arpa, saman ve kuru otlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Banská Bystrica, Slovakya 'de bulunmaktadır.

 6. DIRK DE BAERE

  Belçika

  DIRK DE BAERE, yılında kurulan ve Yem ve saman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. paketlenmiş mısır, Kuru ot, dökme gıdalar, gübre sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Knesselare, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. SC ELUNOS SRL

  Romanya

  SC ELUNOS SRL, yılında kurulan ve Tarım ürünleri ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Mahsul hizmetleri, Kimyasal gübre, Yem ve saman, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Mahsul hizmetleri, Kimyasal gübre, Yem ve saman, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gaesti, Romanya 'de bulunmaktadır.

 8. CEREALES UTRERA, S.L.

  İspanya

  CEREALES UTRERA, S.L., yılında kurulan ve Tarım ürünleri ithalat-ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yem ve saman, Sığır ve kümes hayvanları için saman, Yem ve saman sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Utrera, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. ALEJANDRO MONTES MUÑOZ

  İspanya

  ALEJANDRO MONTES MUÑOZ, yılında kurulan ve Yem ve saman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Villodrigo-Palencia, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. ANGERMUND GMBH & CO KG

  Almanya

  ANGERMUND GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Yem ve saman sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar, Çiftlik ve kümes hayvanları için karışımlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ALBSTREU

  Almanya

  ALBSTREU, yılında kurulan ve Yem ve saman sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Neufra, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SARL DOMAINE DE FRAY

  Fransa

  SARL DOMAINE DE FRAY, yılında kurulan ve Yem ve saman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hasır, zeytin yağları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Martin De Crau, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. STREUFLO PRODUKTIONS- UND VERTRIEBSGMBH

  Avusturya

  STREUFLO PRODUKTIONS- UND VERTRIEBSGMBH, yılında kurulan ve Yem ve saman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hayvanlar için biyolojik gıdalar, dökme gıdalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zahling, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 6. OVALI YEM SANAYI

  Türkiye

  OVALI YEM SANAYI, yılında kurulan ve Yem ve saman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Evcil hayvan yemleri, yem karışımı, hayvan yemleri, hayvan yemleri ve zootekni , Evcil hayvan yemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Erzurum, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. DUMONT DANIEL ET FREDERIC

  Fransa

  DUMONT DANIEL ET FREDERIC, yılında kurulan ve Yem ve saman sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. hasır, hayvan yemleri, ürün nakliye ve teslimatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chauvirey Le Chatel, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. ALVER HOLZ

  Almanya

  ALVER HOLZ, yılında kurulan ve Yem ve saman sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Pirmasens, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. CHUCHI TRANSPORTES S.L.

  İspanya

  CHUCHI TRANSPORTES S.L., yılında kurulan ve Yem ve saman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Pedrosillo El Ralo Salamanca, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. PETER LÜCK E.K.

  Almanya

  PETER LÜCK E.K., yılında kurulan ve Yem ve saman sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar, Mantar tapalar, Ağaç ürünler, Çubuklar ve kornişler, Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar, Mantar tapalar, Ağaç ürünler, Çubuklar ve kornişler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mannheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz