• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yol döşeme makine ekipmanları

Sonuçlar

Yol döşeme makine ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. JADANECCO

  Hırvatistan

  Verified by europages badge

  JADANECCO, yılında kurulan ve Yol döşeme makine ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kamu taşıma araçları, Endüstriyel Temizleme - Makineler, Endüstriyel sistemler - Montaj ve demontaj, Lazer baskı/basım, Ağaç ürünler, bina inşaatları, Özel makineler - İnşaat/Yapı, Kamu taşıma araçları, Endüstriyel Temizleme - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Đurđevac, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

 2. MULAG FAHRZEUGWERK HEINZ WÖSSNER GMBH U. CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  MULAG FAHRZEUGWERK HEINZ WÖSSNER GMBH U. CO KG, yılında kurulan ve Yol döşeme makine ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Oppenau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. WEISIG MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Merkezi Alfeld'de olan Weisig Maschinenbau GmbH şirketi 50 yıldan uzun süredir Weiro ® markası altında inşaat makinesi arabaları, yapı ve büro konteynerleri ve asfaltlama için püskürtme makinelerini geliştirme, üretme ve satmaya odaklanmıştır. Ürünlerin sürekli geliştirilmesi ve yenilikçilik hevesimiz sayesinde Weiro ® ürünleri bugün tüm dünyada talep edilmektedir. Ticari ortaklarımız sayesinde Weiro ® ürünleri tüm dünyada satılmaktadır. Weisig Maschinenbau GmbH üçüncü jenerasyonuyla uluslararası alanda faaliyet gösteren bir aile şirketidir. Üretim merkezi Alfeld'de "Weiro®" marka adı altında uluslararası satış için özel ürünler üretilmektedir.

 4. ÜNSAM CONCRETE PAVER SOLUTIONS

  Türkiye

  Beton Finişeri Çözümleri; Havalimanı Apron ve Taksi Yolları, Beton Yollar, V-Kanallar, ​Tünel Kablo Kanalları, Otoyol Bordür ve Bariyerleri Hizmetlerimiz; İş, Ekip ve Makine Organizasyonu, Yerinde Uygulama, Makine Kiralama, Süpervizör Hizmetleri, Projenize Uygun Kalıp İmalatları Gomaco ve Power Curber Beton Finişerleri geniş makine seçenekleri, uzman kadro.

 5. TECHNOPARK IMPULSE LLC

  Rusya

  LLC Technopark Impulse, Tradicia'nın farklı alanlarda faaliyet gösteren endüstriyel şirketler grubunun bir parçasıdır. Teknopark Impulse, yol yapımı, belediye, madencilik ve tarım sektörlerindeki işletmelere özel ekipman olarak ataşmanlar üretmektedir: hidrolik ekipman, inşaat makineleri, asfalt döşeme makine ve ekipmanları, maden çıkarma makine ve ekipmanları - mineraller ve cevherler, sokak temizleme makineleri, kovalar ve tırnaklı kaldıraçlar, vinç ataşmanları. Şirket, ataşmanların geliştirilmesinden ve üretiminden bunların teslimatına, servisine ve teknik desteğine kadar eksiksiz bir çözüm yelpazesi uygulamaktadır. Tesis tam bir üretim döngüsü yürütmektedir. Üretilen tüm ürünler bağlı tasarım ofisinde geliştirilir ve tüm parçaların üretimi ve nihai ürünlerin son montaj işlemi kuruma ait üretim tesislerinde gerçekleştirilir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. KOLBERG GMBH

  Almanya

  Her türlü yol inşaat makinesinin üretim, pazarlama, satış ve onarımı; Yedek parça depolama ve satışının yanı sıra teknik danışmanlık Ürün ve hizmetlerimiz: Asfalt makineleri, asfalt ısıtıcıları, damperli kamyonlar (devirmeli kasalı kamyonlar), münferit makine üretimi, tabaka asfalt, tabaka asfalt döküm mastarları, özel makine imalatı, yol inşaatı için mıcır dağıtıcı, makine mühendisliği

 2. HAMEVAC VACUUMTECHNIEK

  Hollanda

  HAMEVAC VACUUMTECHNIEK, yılında kurulan ve Yol döşeme makine ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Haarlem, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. BAW BAUMASCHINENVERTRIEB WARBURG GMBH

  Almanya

  BAW BAUMASCHINENVERTRIEB WARBURG GMBH, yılında kurulan ve Yol döşeme makine ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Warburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. B&Z BAUMASCHINEN HANDELS GMBH

  Almanya

  B&Z BAUMASCHINEN HANDELS GMBH, yılında kurulan ve Yol döşeme makine ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Kreuzau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ACQUISITIE BELIË

  Belçika

  ACQUISITIE BELIË, yılında kurulan ve Demir ve çelik sanayi ve dökümhanelerinin ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar, Yol döşeme makine ekipmanları, İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar, Yol döşeme makine ekipmanları, bina makineleri, şahsa özel mekanik işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maasmechelen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. MEGA-MAT

  Belçika

  MEGA-MAT, yılında kurulan ve Yol döşeme makine ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar, İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar, koruyucu çizmeler, iş giysileri, koruma kiti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heusden-Zolder, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. DE CEUSTER & CO

  Belçika

  DE CEUSTER & CO, yılında kurulan ve Şantiyeler - Ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yol döşeme makine ekipmanları, İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar, Yapı/bina vinçleri, Yol döşeme makine ekipmanları, İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar, Yapı/bina vinçleri, ikinci el makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lommel, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. AVACO

  Belçika

  AVACO, yılında kurulan ve Demir ve çelik sanayi ve dökümhanelerinin ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yol döşeme makine ekipmanları, İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar, Yol döşeme makine ekipmanları, İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar, aletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Melle, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. FORMACH INDUSTRIAL MACHINES AND EQUIPMENT

  Türkiye

  FORMACH INDUSTRIAL MACHINES AND EQUIPMENT, yılında kurulan ve Yol döşeme makine ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Parçalama/Kırma ve ovalama/öğütme - Sistemler ve makineler, Beton karıştırıcılar, Parçalama/Kırma ve ovalama/öğütme - Sistemler ve makineler, Beton karıştırıcılar, Kaldırım taşı makinesi, mineral kırıcı makinaları tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. SOMEFE-SOCIEDADE DE METAIS E FUNDIÇAO, LDA

  Portekiz

  SOMEFE-SOCIEDADE DE METAIS E FUNDIÇAO, LDA, yılında kurulan ve Yol döşeme makine ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Quinta Pupe,, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. BONNE TRADING

  Belçika

  BONNE TRADING, yılında kurulan ve Demir ve çelik sanayi ve dökümhanelerinin ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yol döşeme makine ekipmanları, İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar, Yol döşeme makine ekipmanları, İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar, endüstriyel merdivenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Destelbergen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. ASPHALTCO

  Belçika

  ASPHALTCO, yılında kurulan ve Yollar - İnşaat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sivil mühendislik - müteahhitler, Yol döşeme makine ekipmanları, şehir içi yol inşaatı, Sivil mühendislik - müteahhitler, yol ve asfalt işlemlerinin gerçekleştirilmesi, Yol döşeme makine ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Antwerpen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. MISTA SP. Z O.O.

  Polanya

  MISTA SP. Z O.O., yılında kurulan ve Yol döşeme makine ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yol düzeltme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stalowa Wola, Polanya 'de bulunmaktadır.

 7. HST

  Belçika

  HST, yılında kurulan ve Yol döşeme makine ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar, Beton karıştırıcılar, İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar, ekskavatörler, motorlu fırçalar, Beton karıştırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tessenderlo, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. MISOM OP JSC

  Beyaz Rusya

  MISOM OP JSC, yılında kurulan ve Tahta zımparalama/parlatma makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yol döşeme makine ekipmanları, inşaat makinelerinin yedek parçaları, düzelticiler, Yol döşeme makine ekipmanları, beton karıştırıcı kolu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Minsk, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 1. PORTAL DE MAQUINARIA

  İspanya

  PORTAL DE MAQUINARIA, yılında kurulan ve Yol döşeme makine ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Granada, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. BOBCAT CENTER ANTWERPEN

  Belçika

  BOBCAT CENTER ANTWERPEN, yılında kurulan ve Beton pompaları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yol döşeme makine ekipmanları, Yol döşeme makine ekipmanları, ekskavatörler, teleskopik yük arabaları, gokart kiralama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kontich, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. MAROPSA

  İspanya

  MAROPSA, yılında kurulan ve Devlet taahhüdü müteahhitleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Yol döşeme makine ekipmanları, Yol döşeme makine ekipmanları, yol kaplamaları, yol ve otoyol asfaltlama, yol ve otoyol inşaatı için makina ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Móstoles - Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. HMB-HYUNDAI MACHINES BELGIUM

  Belçika

  HMB-HYUNDAI MACHINES BELGIUM, yılında kurulan ve Yol döşeme makine ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. ekskavatörler, demiryolu yükleyicileri, Kırıcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paal-Beringen, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. SNIJERS BOUWKRANEN

  Belçika

  SNIJERS BOUWKRANEN, yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Demir ve çelik sanayi ve dökümhanelerinin ekipmanlar ve sistemler, Yol döşeme makine ekipmanları, Yapı/bina vinçleri, Demir ve çelik sanayi ve dökümhanelerinin ekipmanlar ve sistemler, Yol döşeme makine ekipmanları, Yapı/bina vinçleri, vinç kiralama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tessenderlo, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. MARCHANDISE

  Belçika

  MARCHANDISE, yılında kurulan ve Demir ve çelik sanayi ve dökümhanelerinin ekipmanlar ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Yol döşeme makine ekipmanları, İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar, Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, Arazi taşıtları, Yol döşeme makine ekipmanları, İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar, Özel taşıtlar - yapımı ve ekipmanları, Arazi taşıtları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Clermont-Sous-Huy, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. VAN HOOF W

  Belçika

  VAN HOOF W, yılında kurulan ve Katranlar ve bitumenler - İnşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Yol döşeme makine ekipmanları, Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar, asfalt kesme makineleri, Yol döşeme makine ekipmanları, Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar, yol ve otoyol inşaatı için makina ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hove, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. SE DES ETS DUSCIO

  Fransa

  SE DES ETS DUSCIO, yılında kurulan ve İş makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Yol döşeme makine ekipmanları, Yol döşeme makine ekipmanları, reklam çalışmaları için makina ve ekipmanların kiralanması, yeni yedek parça satışı, ikinci el parça satışı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Boe, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. DIGBITS

  Birleşik Krallık

  DIGBITS, yılında kurulan ve Yol döşeme makine ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rugeley, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. DORELECTROMAH LTD

  Beyaz Rusya

  DORELECTROMAH LTD, yılında kurulan ve Yol döşeme makine ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarak makinesi, Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler, ticari otomobil, Tarak makinesi, ekskavatörler, Kar temizleyiciler ve tuz serpici makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Smolevichi, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Yol döşeme makine ekipmanları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.730 Şirketler