• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • zımbalama ve çivileme makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Zımbalama ve çivileme makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. STALGRIT

  Beyaz Rusya

  Stagrit şirketi, çivi tabancaları ve zımbalar için çivi ve zımba üretiminde 20 yılı aşkın deneyime sahiptir. Stalgrit'in üretim yelpazesinde, 16° açılı bobinli çiviler, Ø 2, 1 ila 3, 4 mm, L 32 ila 90 mm; 21° açılı şeritli çiviler, Ø 2, 5 ila 4, 6 mm, L 50 ila 160 mm; PackFix ¾ demir zımba, ebat 35*18 mm; bitüm çatı için çiviler, Ø 3, 1 mm ve L 25 ila 60 mm. Üretici, çeşitli başlı (pürüzsüz, dairesel halka, spiral) ve çeşitli boyutlarda çiviler yapmaktadır.

 2. LLINÁS Y CIA, SA

  İspanya

  LLINÁS Y CIA, SA, yılında kurulan ve Zımbalama ve çivileme makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar, Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar, palet, tahta paletler, ahşap palet üretimi için makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. HAGENAUER+DENK KG (H+D)

  Almanya

  HAGENAUER+DENK KG (H+D), yılında kurulan ve Zımbalama ve çivileme makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Immenstadt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BANOK - WERNER BECKER E.K. INHABER SABINE BECKER

  Almanya

  BANOK - WERNER BECKER E.K. INHABER SABINE BECKER, yılında kurulan ve Zımbalama ve çivileme makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Fürstenfeldbruck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. NAILING MACHINES

  İtalya

  NAILING MACHINES, yılında kurulan ve Zımbalama ve çivileme makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ağaç işleme makineleri için yardımcı ekipmanları, ahşap palet üretimi için makineler, Ambalajlar için perçin makineleri ve dikiş katlama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bologna, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. THE COLLATED NAIL COMPANY / KWIKNAIL

  Birleşik Krallık

  THE COLLATED NAIL COMPANY / KWIKNAIL, yılında kurulan ve Zımbalama ve çivileme makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Derby, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. FASTEC SRL

  İtalya

  FASTEC SRL, yılında kurulan ve Zımbalama ve çivileme makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. pnömatik tabancalar, yapıştırma tabancası, manuel ve havalı aktarma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roma, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. AFPM

  Fas

  AFPM, yılında kurulan ve Zımbalama ve çivileme makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Casablanca, Fas 'de bulunmaktadır.

 4. SC ZETH COMPANY SRL

  Romanya

  SC ZETH COMPANY SRL, yılında kurulan ve Zımbalama ve çivileme makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Plastik yalıtıcı ambalajlar, Kağıt ve karton ambalajlama materyalleri, Paketleme ve ambalaj firmaları, Plastik malzemeden ambalajlar, Plastik yalıtıcı ambalajlar, Kağıt ve karton ambalajlama materyalleri, Paketleme ve ambalaj firmaları, Plastik malzemeden ambalajlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Piatra Neamt, Romanya 'de bulunmaktadır.

 5. FORMHALLS VINTAGE & RACING

  Birleşik Krallık

  FORMHALLS VINTAGE & RACING, yılında kurulan ve Zımbalama ve çivileme makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Madencilik hizmetleri, Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Madencilik hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Salisbury, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. CERTIS BENELUX

  Belçika

  CERTIS BENELUX, yılında kurulan ve Kompresörler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Zımbalama ve çivileme makine ve ekipmanlar, yapıştırma tabancası, Zımbalama ve çivileme makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oostakker, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. A L T SAWS & SPARES LTD

  Birleşik Krallık

  A L T SAWS & SPARES LTD, yılında kurulan ve Zımbalama ve çivileme makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Madencilik hizmetleri, Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Madencilik hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gillingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. P SLATER ENGINEERING

  Birleşik Krallık

  P SLATER ENGINEERING, yılında kurulan ve Zımbalama ve çivileme makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Madencilik hizmetleri, Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Madencilik hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, York, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. GANDTRACK

  Birleşik Krallık

  GANDTRACK, yılında kurulan ve Zımbalama ve çivileme makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Madencilik hizmetleri, Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Madencilik hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oldham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. OCTAGON SPECIALIST ENGINEERING LTD

  Birleşik Krallık

  OCTAGON SPECIALIST ENGINEERING LTD, yılında kurulan ve Zımbalama ve çivileme makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Madencilik hizmetleri, Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Madencilik hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Glenrothes, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. PHOENIX CUTTING SERVICES

  Birleşik Krallık

  PHOENIX CUTTING SERVICES, yılında kurulan ve Zımbalama ve çivileme makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Madencilik hizmetleri, Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Madencilik hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Willenhall, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. CROMWELL APEX

  Birleşik Krallık

  CROMWELL APEX, yılında kurulan ve Zımbalama ve çivileme makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Madencilik hizmetleri, Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Madencilik hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Peterhead, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. SCOTMAZ MACHINE TOOLS LTD

  Birleşik Krallık

  SCOTMAZ MACHINE TOOLS LTD, yılında kurulan ve Zımbalama ve çivileme makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Madencilik hizmetleri, Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Madencilik hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stirling, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. CEANDESS LTD

  Birleşik Krallık

  CEANDESS LTD, yılında kurulan ve Zımbalama ve çivileme makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Madencilik hizmetleri, Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Madencilik hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wolverhampton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. COMAC EUROPE LTD

  Birleşik Krallık

  COMAC EUROPE LTD, yılında kurulan ve Zımbalama ve çivileme makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Madencilik hizmetleri, Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Madencilik hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Peterborough, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. K S J ENGINEERING LTD

  Birleşik Krallık

  K S J ENGINEERING LTD, yılında kurulan ve Zımbalama ve çivileme makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Madencilik hizmetleri, Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Madencilik hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barnoldswick, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. COMPUTERISED CUTTING TECH SERVICES

  Birleşik Krallık

  COMPUTERISED CUTTING TECH SERVICES, yılında kurulan ve Zımbalama ve çivileme makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Madencilik hizmetleri, Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Madencilik hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stockport, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. TISICS

  Birleşik Krallık

  TISICS, yılında kurulan ve Zımbalama ve çivileme makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Madencilik hizmetleri, Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Madencilik hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Farnborough, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. CLYDE BERGEMANN MATERIALS HANDLING LTD

  Birleşik Krallık

  CLYDE BERGEMANN MATERIALS HANDLING LTD, yılında kurulan ve Zımbalama ve çivileme makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Madencilik hizmetleri, Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Madencilik hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Doncaster, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. B & B TECHNICAL SERVICE

  Birleşik Krallık

  B & B TECHNICAL SERVICE, yılında kurulan ve Zımbalama ve çivileme makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Madencilik hizmetleri, Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Madencilik hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Coventry, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. YORKSHIRE DIAMOND PRODUCTS

  Birleşik Krallık

  YORKSHIRE DIAMOND PRODUCTS, yılında kurulan ve Zımbalama ve çivileme makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Madencilik hizmetleri, Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Madencilik hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sheffield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. EDZELL ENGINEERING (BRECHIN) LTD

  Birleşik Krallık

  EDZELL ENGINEERING (BRECHIN) LTD, yılında kurulan ve Zımbalama ve çivileme makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Madencilik hizmetleri, Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Madencilik hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brechin, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. ALTA ENGINEERING

  Birleşik Krallık

  ALTA ENGINEERING, yılında kurulan ve Zımbalama ve çivileme makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Madencilik hizmetleri, Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Madencilik hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barnsley, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. EARLSDON TECHNOLOGY LTD

  Birleşik Krallık

  EARLSDON TECHNOLOGY LTD, yılında kurulan ve Zımbalama ve çivileme makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Madencilik hizmetleri, Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Madencilik hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Coventry, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. GATFIELD SYSTEMS

  Birleşik Krallık

  GATFIELD SYSTEMS, yılında kurulan ve Zımbalama ve çivileme makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Madencilik hizmetleri, Kaynak ve pirinç - Makineler ve malzemeler, Madencilik hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Farnham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz