• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • çevre temizlik - makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Çevre temizlik - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. RVG MBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Ticaret - Değerlendirme - İmha Ocak 2001'de Dinslaken'de kurulan RVG mbH, katı ve sıvı yan ürünlerin, enerji taşıyıcıların, ikame redüksiyon maddelerinin, kimyasalların ve atıkların ticareti konusunda uzmanlaşmış ve uluslararası olarak faaliyet gösteren bir şirkettir. Özellikle günümüzde dünyada mevcut olan ve maliyeti yüksek hammaddelerin kullanımında sorumlu davranmak büyük önem arz etmektedir. Endüstri ile sıkı bir işbirliği içerisinde çalışarak endüstriyel yan ürünlerin ve atıkların etkin biçimde kullanımı ve bu alandaki olanakların geliştirilmesi konusunda sürekli çaba harcıyoruz. Bulduğumuz çözümler hem çevreye faydalı hem de ekonomik olarak verimli bir imha veya örn. yeniden değerlendirme ile müşterilerimize artı değer sağlamaktadır.

 2. ATON SERVICE

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  ATON SERVICE, yılında kurulan ve Hava filtreleme - ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Aspiratörler, gaz ve duman - ekipmanlar, Hava işleme - Cihaz ve sistemler, Endüstriyel amaçlı vantilatörler, Toz çıkarma - Cihaz ve sistemler, Endüstriyel boyama işleri - Makineler ve sistemler, Filtreleme - Cihazlar ve gereçler, Tahliye tesisleri, Çevre Temizlik - Makine ve ekipmanlar, Aspiratörler, gaz ve duman - ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kolchyno, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. PROCOMPACTOR WASTE MANAGEMENT EQUIPMENT

  Türkiye

  ProCompactor provides a variety of superstructure equipment and vehicles for the waste management industry. Procompactor was established in 2005 in Izmir city of Turkey as one of the first Refuse Truck Manufacturer in Turkey. It has then moved its production to Konya City for a better production facility thus started production for a variety of other superstructures and municipal equipment. The World population has been increasing rapidly, human lives have long extended the quality of living time. Since the Industrial Revolution, there has been an increasing demand for the production of many goods and households thus the waste and leftovers have become an issue to deal with therefore Waste Management has become a priority to deal for every single human being. Human leftovers, waste materials should either be recycled or eliminated by safety methods. Thus, avoiding wastage can improve the quality of our lives and living space as well as help climate change slow its phase. A healthier life, a healthier living space, and for a more sustainable world, the World needs carefully and neatly managed waste management methods. This is where ProCompactor comes on stage by providing the following types of equipment such as: Garbage Trucks, Refuse Garbage Trucks Vacuum Tanker, Vacuum Trucks Combi Jetting Vehicles, Sewer Cleaning Vehicles Canal Jetting Trucks, Hooklifts, Hook Loaders, Skip Loaders Telescopic Aerial Platforms, Crane Mounted Vehicles Road & Street Sweepers Fire Fighters

 4. LISA ISLAKHACIM EKIPM.PAS.METAL SAN.TIC.LTD.ŞTI

  Türkiye

  Günümüzde Konutlarda, AVM lerde, Otellerde, Hastanelerde, Üretim yerlerinde yaygın olarak kullanılan, çöp kovaları, Kağıt Havlu Aparatları, Wc Kağıt Aparatları, Kağıt Kombine Dolapları, Havuz Duş Kuleleri, Tutunma Barları, Askılıkları, Galoş Bone Maske Dolapları, El Yıkama Evyeleri , Paspas Yıkama Evyeleri, Hijyenik Paspasları, Engelli Aynaları ve Oturakları Paslanmaz Çelik Saç ve Borulardan imal ederek satmaktayız. Lisa Islak Hacim Ekipmanları olarak, siz müşterilerimize özel üretim imkanı da sunmaktayız.

 5. MAKKO MAKINA

  Türkiye

  We , MAKKO MAKINA SUPERSTRUCTURE EQUIPMENT COMPANY located in İzmir, Turkey. We have our own factory facilities 7000 m2 closed , 10000 m2 open in Kemalpaşa , İzmir. Between 50 - 100 people is working in our factory. We manufacture and export cleaning equipments based on our 15 years experience on this field. Garbage compactors , Disinfection tanker , Disinfection unit, Minipackers, Minipackers with shovel, minipacker with shovel and slide , Portable disinfection tanker , Ground pressing container , Monoblog Garbage Compactor , Water tankers, Vacuum tanker, Jetting tanker, spare parts and other types of special productions take part in our product range to present you valuable customers. We are wellkown and reliable company with our quality and reasonable prices in Turkey. market. We are fresh air for equipment sector with our quality and resonable prices. We exported over 18 countries mostly to Italy, Spain , Romania , France, Holland, Denmark, Jordan , Kuwait , Dubai , UAE, Kosovo, Slovakia, Bulgaria, Ukraine, Chile , Algeria, Bahrain , Iraq etc. You can also check our product range from our website.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. YAVUZ METAL ÇELIK EŞYA SANAYII

  Türkiye

  Firmamız çelik metal dolap soyunma dolabı dosya dolabı arşiv dolapları çalışma tezgahı takım arabası çekmeceli dolap malzeme dolabı ve fabrika işletme spor salonu üretim alanı montaj hattı ve personel çalışan birçok yerde kullanılmak üzere çelik metal eşya malzemeleri üretimi yapmaktadır. Üretimini yaptığımız personel soyunma dolapları metal çelik dolaplar dosya dolapları arşiv sistemleri cep telefonu dolabı emanet dolabı ayakkabı dolabı öğrenci dolabı çok gözlü dolap çok amaçlı dolap kiler dolabı metal keson çekmece kesonu çekmeceli dolap modelleri personel temizlik dolabı temizlik malzemeleri dolabı yangın malzeme dolabı iş güvenliği dolabı yangına müdahale ekipmanları dolabı camlı ve sac kapılı 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 çekmeceli metal çelik keson dolaplar özel ölçü metal çelik dolaplar askılı dosya dolabı özlük dosyası dolabı personel özlük dosya dolabı teleskopik raylı raflı kilitli muhafaza dolapları elektronik şifreli dolaplar çelik raf sistemleri hafif yük rack raf sistemleri metal raflar çelik metal ranzalar çelik metal çalışma tezgahları atölye çalışma masası tamir montaj masası el aleti dolabı seperatörlü bölmeli çelik metal dolaplar bilgisayar dolabı formen dolabı ecza dolabı kiler dolabı anahtar dolabı atık ilaç kutusu atık pil kutusu çok gözlü dolap çok amaçlı dolap çelik metal kilitli personel ayakkabılık çekmeceli takım dolabı yangın dolapları okul sınıf öğretmen dolabı telefon kask dolabı klasör evrak dolabı kartoteks dolap ve birçok ürün seçeneğimiz vardır.

 2. ETS TEKNIK MAKINA

  Türkiye

  ETS, produced with 100% domestic capital Industry Type Cleaning Machines engages in sales and after-sales technical support and consultancy services. We conduct business both nationally and internationally with our main products consisting of Carpet Cleaning machines, Carpet extractors, Carpet Scrubbing machines, Floor cleaners, Industrial Strength Vacuum Cleaners, Automatic Three-Phase Asynchronous Motorized Cleaners, and Multi-Use Pressure Washers. In addition to the construction of our quality machinery, we also feel that customer service is our top priority. We provide all varieties of technical support, can handle all exporting needs, and can even assist with your business ideas and/or problems. *Carpet cleaning machines *Машины для чистки ковров *Μηχανές καθαρισμού χαλιών *Teppichreinigungsmaschinen *máquinas de limpieza de alfombras *máquinas de limpeza do tapete *secador de tapete *Carpet dryer

 3. MACCHINE PER L'ECOLOGIA - TRATTAMENTO FANGHI

  İtalya

  1997 yılında kurulmuş olan ECOMAC S.r.l. şirketi, ekolojiye yönelik makinelerin üretimi, kentsel ve endüstriyel atık suların temizlenmesi ve geri kazanılması, çıkan çamurların işlenmesine yönelik sistemlerinin kurulması alanlarında faaliyet göstermektedir. Yirmi yıllık deneyime sahip kadrosunun (yöneticiler ve çalışanlar) esnek ve müşterilerinin hizmetine adanmış çalışmalarıyla birkaç yılda çok önemli bir gelişme göstermiş ve yapılan işlerin hacmi ve cirosu bakımından sürekli olarak payını büyüterek alanının ve pazarın en önemli kuruluşlarından birine dönüşmüştür.

 4. NOBILI2000

  Türkiye

  1992 yılında endüstriyel servis, garaj ve temizlik ekipmanları satışı ile satış ve servis hizmetleri vermek üzere kurulmuş olan şirketimiz NOBILI 2000 markası ile basınçlı yıkama makineleri, endüstriyel tip vakum süpürgeleri, garaj ve servis ekipmanları, pastörizasyon, sterilizasyon ve hijyen makineleri, üreterek yurt içinde ve yurt dışında sektörün lideri sıfatı ile kaliteli hızlı hizmet sunmaktadır. Sahip olduğu bayi kanalları yaygın servis ağı, dinamik ve esnek üretim anlayışı satış, pazarlama ve teknik destek organizasyonu ile geniş ürün yelpazesinin yanı sıra, kişisel ve kurumsal ihtiyaçlara en doğru ve en ekonomik çözümleri üreten şirketimiz, sahip olduğu kalite belgeleri ve güçlü referansları ile sektöründe lider olmanın haklı gururunu ve sorumluluğunu taşımaktadır. VİZYONUMUZ Sektöründe lider olan NOBİLİ 2000; kaliteli üretimi ve hizmeti temel alan; yeniliklere ve gelişmelere açık yarattığı katma değeri çalışanları ve iş ortakları ile paylaşan, global bir dünya şirketi olmayı kendisine hedef olarak belirlemiş bir vizyona sahiptir. MİSYONUMUZ Evrensel misyonumuz; Avrupa standartlarında kaliteli ürünler üretmek misyonumuza giden yolda çok çalışmak ve sürekli kendimizi yenileyerek, geliştirmektir.

 5. ÜÇTEM-PLAS PLASTIK

  Türkiye

  Üçtem plastik olarak banyo, mutfak, otel, hastane. cam ve zemin için temizlik ekipmanları alanında 25 yıllık deneyimiz ile 82 ülkeye ihracat yapmaktayız. Hizmet alanlarımızı geliştirmek, sizin ve müşterilerinizin bu alanda temizlik gereçleri ihtiyaçlarınızı karşılamak isteriz

 1. STAR TEMIZLIK MAKINALARI

  Türkiye

  temizlik makinaları, temizlik makinalari, temizlik makineleri imalat ve ithalacısı star temizlik makinaları

 2. CONSULPROGETT SRL

  İtalya

  CONSULPROGETT SRL, yılında kurulan ve Çevre Temizlik - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. konteynerler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Recanati, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. CRIELEC MEDIAMBIENT

  İspanya

  CRIELEC MEDIAMBIENT, yılında kurulan ve Çevre Temizlik - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çevresel temizlik hizmetleri, atık işleme tesisleri mühendislik hizmetleri, Kirlilik - Çevre hizmetleri, Su arıtma ekipmanları, Çevresel temizlik hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sentmenat, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. SERPRO LTD

  Birleşik Krallık

  SERPRO LTD, yılında kurulan ve Çevre Temizlik - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. absorbanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maidstone, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. BIO SIL AIR

  Fransa

  BIO SIL AIR, yılında kurulan ve Çevre Temizlik - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Plogastel Saint Germain, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. DRAIWAT SYSTEM

  İtalya

  DRAIWAT SYSTEM, yılında kurulan ve Çevre Temizlik - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Milazzo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ZWANNY LTD

  Birleşik Krallık

  ZWANNY LTD, yılında kurulan ve Çevre Temizlik - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Cwmbran, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. RÜMPELROBBE

  Almanya

  RÜMPELROBBE, yılında kurulan ve Çevre Temizlik - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. endüstriyel döküntü temizleme, eski eşya büro, antrpo ve mağazaları, atık imha danışmanlığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trier, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. RÜMPEL ENGEL®

  Almanya

  RÜMPEL ENGEL®, yılında kurulan ve Çevre Temizlik - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Dorsten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. RÜMPELLOS ENTRÜMPELUNG & HAUSHALTSAUFLÖSUNG

  Almanya

  RÜMPELLOS ENTRÜMPELUNG & HAUSHALTSAUFLÖSUNG, yılında kurulan ve Çevre Temizlik - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. endüstriyel döküntü temizleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wiesbaden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. DESMI FRANCE

  Fransa

  DESMI FRANCE, yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Santrifüj pompalar, Çevre Temizlik - Makine ve ekipmanlar, Santrifüj pompalar, pompa istasyonları, pompa diyaframları, Çevre Temizlik - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Voisins-Le-Bretonneux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. BARRERAS DE CONTENCIÓN - LCF TECHNOLOGIES

  İspanya

  BARRERAS DE CONTENCIÓN - LCF TECHNOLOGIES, yılında kurulan ve Çevre Temizlik - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yangın önleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. ECO-ALCANCE UNIPESSOAL LDA

  Portekiz

  ECO-ALCANCE UNIPESSOAL LDA, yılında kurulan ve Çevre Temizlik - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Viseu, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. BTP GREENZYME EOR

  Amerika Birleşik Devletleri

  BTP GREENZYME EOR, yılında kurulan ve Çevre Temizlik - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. likit petrol ürünleri depolama tesisatları, petrol rafinajı için katalizörler, çevre temizliği ve kontrolü için danışmanlık hizmeti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dallas, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 5. INTERSEROH DIENSTLEISTUNGS GMBH

  Almanya

  INTERSEROH DIENSTLEISTUNGS GMBH, yılında kurulan ve Geri dönüştürülen ve kurtarılan çeşitli materyaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Atıkların işlenmesi ve geri dönüştürülmesi, Çevre Temizlik - Makine ve ekipmanlar, Atıkların işlenmesi ve geri dönüştürülmesi, Çevre Temizlik - Makine ve ekipmanlar, Dağıtım kapları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. ENTRUEMPELUNG.WIEN

  Avusturya

  ENTRUEMPELUNG.WIEN, yılında kurulan ve Çevre Temizlik - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 7. JMATOS - INDUSTRIA DE DESPOLUIÇÃO LDA.

  Portekiz

  JMATOS - INDUSTRIA DE DESPOLUIÇÃO LDA., yılında kurulan ve Çevre Temizlik - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Trofa, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 8. SPRAYMIST

  Brezilya

  SPRAYMIST, yılında kurulan ve Çevre Temizlik - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. nemlendirme işleri için pislik temizleme ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santana De Parnaiba, Brezilya 'de bulunmaktadır.

 9. DIMASA GRUPO

  İspanya

  DIMASA GRUPO, yılında kurulan ve Çevre Temizlik - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. stoklama tankları, çöp atığı biyogaz toplama ve kullanma tesisatı, içme suyuna dönüştürme tesisatları, su koku giderme tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vacarisses, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. FRANZ KAHL GMBH & CO. KG

  Almanya

  FRANZ KAHL GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çevre Temizlik - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Frankfurt Am Main, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Çevre temizlik - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

815 Şirketler