• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • ahır temizliği makine ve ekipmanları

Sonuçlar

Ahır temizliği makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. ADEN TARIM HAYVANCILIK EKIP. SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  ADEN TARIM HAYVANCILIK EKİPMANLARI Aden Tarım Hayvancılık Ekipmanları, Konya Da 2010 Yılında Kuruldu. Kuruluşundan İtibaren Öncelikle; Güvenli, Doğru Ve Dürüst Hizmet Vermeyi İlke Edinmiştir. Müşteri Memnuniyeti Devamlı Ön Planda Tutulmuş, Zamanında Iş Teslimine Özen Gösterilmiş, Kaliteli Ve Güvenli Çalışmadan Taviz Vermeksizin Tarım Ve Hayvancılık Sektöründe Kesintisiz Hizmet Sunulmuştur. AR-GE Çalışmaları Doğrultusunda Hizmet Ve Ürün Portföyünü Sürekli Geliştiren Firmamız. Bugün İtibariyle Sektörde; Hayvan Suluğu (Fonksiyonel), Otomatik yalaklar, Yatak Durak Demir Seti, Yemlik Kilit Seti, Hayvan Kaşıma Fırçası, Buzağı Kulübesi, Gübre Karıştırma Makinesi, Otomatik Gübre Sıyırıcı, Gübre Pompası, Travay, Seperatör Gibi Ekipmanlarının Tamamını İmal Etmekte Ve Bunları Türkiye’nin Ve Dünyanın Dört Bir Yanından Gelen Talepler Doğrultusunda Satışını Gerçekleştirmektedir.

 2. ALFARM TARIM HAYVANCILIK TEKNOLOJILERI

  Türkiye

 3. LAKTO DAIRY TECHNOLOGIES

  Türkiye

  LAKTO Dairy Technologies belongs to a family that has been in animal husbandry sector for the last 45 years, academically and as corporate identity. LAKTO provides complete solutions for animal husbandry-namely cattle, sheep and goat farming establishments. Quality equipment, know-how and operating systems are the three necessary conditions for a competitive and profitable operation in farming and animal husbandry. What makes LAKTO unique is our ability to integrate these elements to produce the best possible results for each customer. LAKTO is a successful partnership of proven experts in the field of animal breeding. Our experts have advanced academic backgrounds, specializing in the field of cattle breeding and agricultural mechanization. LAKTO serves the sector with its expert staff, exclusive service quality and with the professional solutions for dairy farming. Our technical team is the most-capable and highest-trained in Türkiye and carries “solution bringing” concept by all means. In addition, we act as a representative for some of the world’s top manufacturers of agricultural equipment. Our clients include major animal breeding farms and plants in Türkiye. For the past 27 years LAKTO and sister corporations serve knowledge and know-how to our clients as well as all parties of agricultural sector to further advance the agricultural industry in Türkiye.

 4. ASIL FARM TECHNOLOGIES

  Türkiye

 5. KOÇAKSAN CATTLE AND FARM EQUIPMENTS

  Türkiye

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. LABORATOIRE ACI

  Fransa

  1974'te kurulan ACI LABORATUVARLARININ amacı : kimyasal ve biyolojik ürün formülü, tasarımı ve dağıtımı, hijyen için uygulama konsepti, sanayi bakım ve yüzey işleme. Üç esas fonksiyona sahibiz : laboratuvarlarımızda ürün araştırması ve tasarımı, Fransa'da üretimi ve dağıtımı, şirkette en yüksek seviyede eğitilen özel V.R.P şebekesi sayesinde, ACI uluslararası Laboratuvarları sayesinde imtiyazlı distribütör ağı ile otuz kadar ülkede dağıtımı. 200 ürünlük serimiz altı kategoriye ayrılmaktadır : Hijyen, dezenfeksiyon, kurutma, su arındırma, yağ arındırma ve yüzeyler için kimyasal hazırlık, yüzey kaplama, çeşitli bakımlar ve harç işleme

 2. STALL-PETER GMBH

  Almanya

  STALL-PETER GMBH, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Stabilizasyon için lokal hazırlama takımları, Ahır temizliği makine ve ekipmanları, Su kanalları, Stabilizasyon için lokal hazırlama takımları, Ahır temizliği makine ve ekipmanları, duman çekme için tesisat ve ekipmanlar, Su kanalları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pyrbaum, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. HUBEI KALEN CLEANING SYSTEM CO., LTD.

  Çin

  HUBEI KALEN CLEANING SYSTEM CO., LTD., yılında kurulan ve Ahır temizliği makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wuhan, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. PACKO INOX

  Belçika

  PACKO INOX, yılında kurulan ve Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel Temizleme - Makineler, Yüksek basınçlı temizleme makineleri, Ahır temizliği makine ve ekipmanları, Fosseptik - Işlenmeler, Endüstriyel Temizleme - Makineler, Yüksek basınçlı temizleme makineleri, Ahır temizliği makine ve ekipmanları, Fosseptik - Işlenmeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zedelgem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. ÖZGÜR MEKATRONIK

  Türkiye

  ÖZGÜR MEKATRONIK, yılında kurulan ve Ahır temizliği makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Tarımsal üretim, endüstriyel otomasyon, Makine otomasyonu, makine ve ekipman imalatı, Tarımsal üretim sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sivas, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. MWS (RUTHIN) LTD

  Birleşik Krallık

  MWS (RUTHIN) LTD, yılında kurulan ve Ahır temizliği makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Ruthin, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. KR'S CUSTOMS INC

  Amerika Birleşik Devletleri

  KR'S CUSTOMS INC, yılında kurulan ve Ahır temizliği makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Alpharetta, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 1. STÖCKIGT STALLTECHNIK GMBH

  Almanya

  STÖCKIGT STALLTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çiftlik hayvanları yetiştirme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ahır temizliği makine ve ekipmanları, Ahır temizliği makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Crossen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. FELLESKJOPET MASKIN BA

  Norveç

 3. KILLEEN MANUFACTURING

  İrlanda

 4. BOUS RENZMANN CLEANTECH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BOUS RENZMANN Cleantech GmbH kendisini sulu bazlı temizlik ve yağ giderme sistemlerinin üretiminde uzman olarak görmektedir. Geçtiğimiz on yıllarda, odak noktası her zaman ilgili tüm bileşenlerin sürekli olarak daha da geliştirilmesi ve optimize edilmesi olmuştur. Sistemlerimiz, örneğin aşağıdaki gibi malzemelerden yapılmış bileşenlerin ve iş parçalarının temizlenmesi ve yağdan arındırılması için kullanılır. Metal, plastik, cam, seramik veya bunların kombinasyonları çok çeşitli sektörlerde kullanılmaktadır. Kapsamlı bir standart programın yanı sıra, müşteri gereksinimlerine göre çok yönlü özel tasarımlara da odaklanılmaktadır. Şirketin kendi pilot tesisinde, temizlik görevinin kapsamını ve temizlik gerekliliklerinin pratik koşullar altında uygulanabilirliğini belirlemek için yıkama testleri gerçekleştirilmektedir. BOUS böylece dünya çapındaki üretim şirketlerinin ürünlerini teslimat veya daha ileri işlemler için en iyi şekilde temizlemelerini sağlar. BOUS, kurulum, devreye alma ve talimatlara ek olarak, arıza durumunda derhal veya yıllık bakım ve benzeri işlemler için düzenli olarak iletişime geçilebilen kendi müşteri hizmetlerine sahiptir. Buna ek olarak, sistemin doğru bakımı ve bakımı konusunda talimat veriyor ve ilk yıkama denemelerine ve ideal yıkama parametrelerinin yerinde belirlenmesine - gerekirse uzun süreli kimyasal ortağımızla işbirliği içinde - eşlik ediyoruz.

 5. RESTORE IT YOURSELF, INC.

  Amerika Birleşik Devletleri

  RESTORE IT YOURSELF, INC., yılında kurulan ve Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Çevre Temizlik - Makine ve ekipmanlar, Çevre Temizlik - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carlsbad, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 6. HELLMANN PROCESS MANAGEMENT GMBH & CO. KG

  Almanya

  HELLMANN PROCESS MANAGEMENT GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çevre Temizlik - Makine ve ekipmanlar, Çevre Temizlik - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Osnabrück, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. GIULIANI ENVIRONMENT S.R.L.

  İtalya

  GIULIANI ENVIRONMENT S.R.L., yılında kurulan ve Temizlik hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar, Çevre Temizlik - Makine ve ekipmanlar, Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar, Çevre Temizlik - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Campobasso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. STRATMANN ENTSORGUNG GMBH

  Almanya

  STRATMANN ENTSORGUNG GMBH, yılında kurulan ve Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çevre Temizlik - Makine ve ekipmanlar, Çevre Temizlik - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dresden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BEIZTECHNIK FÜR KRAFTWERKE GMBH

  Almanya

  BEIZTECHNIK FÜR KRAFTWERKE GMBH, yılında kurulan ve Endüstriyel borular sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel Temizleme - Makineler, Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar, Çevre Temizlik - Makine ve ekipmanlar, Koruma ve güvenlik hizmetleri, Endüstriyel Temizleme - Makineler, Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar, Çevre Temizlik - Makine ve ekipmanlar, Koruma ve güvenlik hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Essingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. EASY LINER GMBH

  Almanya

  EASY LINER GMBH, yılında kurulan ve Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çevre Temizlik - Makine ve ekipmanlar, Çevre Temizlik - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bochum, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. NEHLSEN ENTSORGUNGS GMBH RÜGEN

  Almanya

 4. STEPHAN EINERT

  Almanya

  STEPHAN EINERT, yılında kurulan ve Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çevre Temizlik - Makine ve ekipmanlar, Kaba inşaat, Binaların tamamlanması - Şirketler, Restorasyon ve yenileme müteahhitleri, Çevre Temizlik - Makine ve ekipmanlar, Kaba inşaat, Binaların tamamlanması - Şirketler, Restorasyon ve yenileme müteahhitleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. EXAKT FENSTERRECYCLING GMBH

  Almanya

  EXAKT FENSTERRECYCLING GMBH, yılında kurulan ve Yapı/bina ve genel işler için hammaddeler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar, Çevre Temizlik - Makine ve ekipmanlar, Kaba inşaat, Artık madde işleme ve dönüştürme - Makine ve sistemler, Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar, Çevre Temizlik - Makine ve ekipmanlar, Kaba inşaat sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. HELMUT WESTARP GMBH HANDEL MIT ROHSTOFFEN

  Almanya

  HELMUT WESTARP GMBH HANDEL MIT ROHSTOFFEN, yılında kurulan ve Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Konteynerler, Çevre Temizlik - Makine ve ekipmanlar, Konteynerler, Çevre Temizlik - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aschaffenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. CO.DI.SO.

  İtalya

 8. TEC.AM S.R.L.

  İtalya

 9. MONTALTO AMBIENTE S.P.A.

  İtalya

 10. ISOACQUE DI LAZZARIN DARIO

  İtalya

  ISOACQUE DI LAZZARIN DARIO, yılında kurulan ve Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Çevre Temizlik - Makine ve ekipmanlar, su berraklaştırma işlemleri için tesisat ve ekipmanlar, Çevre Temizlik - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bovolenta, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz