• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • bükme ve eğirme - makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Bükme ve eğirme - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. OREMUS S.R.O.

  Çek Cum.

  Verified by europages badge

  OREMUS S.R.O., yılında kurulan ve Çelik ve metallerin bükülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metallerin doğrultulması/düzeltilmesi, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metallerin tavlanması/kalıplara dökülmesi, Çelik ve metaller - kaynak edilmiş ve pirinç, Çelik ve metallere kaynak yapılması, Endüstriyel metal levha işleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Bükme ve eğirme - Makine ve ekipmanlar, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pribram, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 2. AFACAN MAKINE METAL SAN. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Afacan machinery 1978 yılında Balıkesir Ağır Sanayi Bölgesinde kurulan AFACAN, kollu inşaat demiri kesme makasları ile başladığı sektördeki faaliyetlerine istikrarlı ve emin adımlarla ilerleyerek günümüze kadar gelmiştir. Geçen 45 sene içerisindeki imalat tecrübesiyle Balıkesir Organize Sanayi Bölgesinde 4000 m2 si kapalı toplam 10000 m2 alanda imalat kalitesini sürekli geliştirdiği son teknoloji uygulamalarla inşaat demiri kesme ve bükme sektöründe gerek el aletleri gerekse makineler konusunda güven yaratmış olan AFACAN yurtiçi piyasalarda olduğu kadar yurtdışı piyasalarda da müşterilerine en iyi hizmet ve kaliteyi hedeflemiştir. AFACAN'ın 45 yıllık deneyimini yansıtan ürün yelpazesinde el aletleri grubu ; kollu demir kesme makasları (Bolt cutter), oturak demir kesme makasları (Rebar cutter), etriye kıvırma kolları ( stirrup bender ), demir bükme anahtarından ( bar bending keys ), makine grubu ; portatif demir kesme makineleri ( portable rebar cutting machine), portatif demir bükme makineleri (portable rebar bending machine), mekanik demir kesme makineleri ( mechanic rebar cutting machine ), hidrolik demir kesme makineleri, demir bükme makineleri ve yardımcı aparatlardan oluşmaktadır.

 3. SÖMEL METAL A.Ş.

  Türkiye

  1991 yılında Demir - Çelik sektöründe faaliyet göstermeye başlayan Sömel Metal A.Ş, 2005 yılına gelindiğinde müşteri ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla makine parkurunu genişletmiştir. Kurulduğu ilk günden itibaren sektöründeki değişimleri izleyerek, sürekli kendini geliştirip ve yenilenerek; müşterilerine hizmette, kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde sektöründe kısa sürede tanınmış ve bu ilkelerden asla vazgeçmemiştir. Firmanın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur. Artık en son teknolojiye sahip cihazlarla donanmış halde olan firmamız, günümüzde lazer kesim işleminde tüm rakipleri arasından sıyrılarak farklı bir konuma ulaşmış ve sektöründe öncü konuma gelmiştir. 2013 yılında ayrı bir satış departmanı oluşturarak Demir Çelik Ürünleri satışına başlanmıştır.

 4. LIV MACHINE

  Türkiye

  Livmakina olarak 1979 yılından beri boru bükme makinaları imalatı yapmaktayız. Mekanik makinelerden son teknoloji ürünü olan 5 Eksen CNC Boru bükme makinalarına kadar çeşitli makine imalatlarımız mevcuttur. Yurt içi ve yurt dışı bir çok referansa sahip firmamız makine üretim aşamasından başlayarak satış öncesi ve sonrası hizmet, kalite, müşteri memnuniyeti ve ar-ge çalışmaları konusunda yıllara varan tecrübeye sahiptir. Üretimini gerçekleştirdiğimiz boru bükme makinalarımız şu şekildedir; -Mekanik Boru Bükme -NC Boru Bükme -Çift Kafa Boru Bükme -Arabalı Yarı CNC Boru Bükme -Malafalı CNC Boru Bükme -5 Eksen CNC Boru Bükme Üretimini yaptığımız makinalarımız mobilya , tarım araçları, otomotiv, spor aletleri, yatak-baza, okul sırası, park-bahçe mobilyaları, ofis mobilyaları ve daha birçok alanda gerçekleşen üretimlerde kullanılmaktadır. We are a company that have been manufacturing Tube Bending Machines Since 1979. We are manufacturing tube bending machines from the most simple mechanical tube bending machines to the 5 axis CNC tube bending machines. Liv Machine has had long years of experience in terms of production phase from the beginning , before and after sale service, quality machines, customer satisfaction and research and development studies. There are the machines that we manufacture ; -Mechanical Pipe Bending -NC Pipe Bending -Double Head Pipe Bending -Semi CNC Tube Bending -CNC Pipe Bending with Mandrel -5 Axis CNC

 5. BBEND MAKINA ITH. IHR. SAN. VE TIC. LTD STI

  Türkiye

  BBEND MAK? NA olarak 2005 y? l? ndan günümüze imalat? n? sürdürmekte oldu? umuz boru-profil bükme ve kurta? z? açma makinas? n? n yurtiçi ve yurtd? ? ? nda sat? ? , servis ve yedek parça hizmeti ile teknik bir kadroya sahip olup, her türlü istek ve sorunlar? n? z? çözüme kavu? turmay? ilke edinmi? tir. Ana dü? üncemiz ürünlerimizin kalitesini yükseltmek, kapasitesini artt? rmak ve mü? terilerimize kullan? ? l? , modern dizaynl? ve avrupa birli? i standartlar? na uygun makinalar sunmakt? r. BBEND Makine San. Ve Tic. Ltd. ? ti. olarak üretim departman? m? z; Kaynak, Tala? l? ? malat, Boya ve Montaj bölümlerinden olu? maktad? r. ? malat? m? z ar-ge çal? ? malar? m? z neticesinde üç boyutlu tasar? m çizim programlar? nda ? ekillenmektedir. Daha sonra önce kaynak bölümünde argonark 5 gazl? gazalt? kaynak makinalar? ile kaynak yap? lmaktad? r. Tala? l? imalatta dijital ve cnc kontrollü tak? m tezgahlar? kullan? lmaktad? r. Boya bölümünde ise elektrostatik toz ve ya? f? r? n boya kullan? lmaktad? r. H? ZMET ÇE? ? TLER? M? Z; Manuel ve hidrolik, boru-profil bükme makinalar? Dijital ve Plc kontrollü, boru-profil bükme makinalar? Nc ve Cnc kontrollü, boru-profil bükme makinalar? Boru ve profil kaynak a? z? açma makinas?

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BTS APARAT KALIP MAK. ITH. IHR. SAN. VE TIC. LTD.STI

  Türkiye

  BTS Makina 2005 yılında Bursa’da iş hayatına adımını atmıştır. Boru ve profil bükme makinaları imalatı ile üretime başlayan firmamız, sürekli olarak teknolojik altyapısını ve ar-ge çalışmalarını yenileyerek çok kısa bir sürede hidrolik, yarı otomatik, otomatik, NC ve CNC kontrollü Boru ve profil bükme makinaları ile üretimine devam etmektedir. Ayrıca hitap edilen sektörlerin talebi doğrultusunda 2006 yılında boru ve profil ağız açma makinası (kurtağzı açma) üretimine de başlanmıştır. Aynı yıl içerisinde ilk ihracatını İngiltere’ye yapan firmamız ilerleyen zamanlarda İran, Irak, Yunanistan, Bulgaristan ve B.A.E olmak üzere ihracatlar gerçekleştirmektedir.İmalatını sürdürmekte olduğumuz Malafalı Boru ve profil bükme makinalarının ve kurtağzı açma makinasının yurt içi ve yurt dışında satış, servis ve yedek parça hizmeti ile teknik bir kadroya sahip olup, her türlü istek ve sorunlarınızı çözüme kavuşturmayı ilke edinmiştir. Ana düşüncemiz ürünlerimizin kalitesini yükseltmek, kapasitesini

 2. CCM MACHINE

  Türkiye

  1982 yilinda Gaziantep 1. Organize Sanayi Bölgesinde, tekstil sektörünün makina ve yedek parça tedarikçi firmasi olarak faaliyete geçmistir. Zaman içinde Furkan Tekstil, müsteri memnuniyetini referans alan hizmet politikasiyla Dünya'nin önde gelen tekstil firmalari arasinda hak ettigi yeri almistir. Furkan Tekstil, müsteri taleplerini dikkate alarak hizmet yelpazesini genisletmis, ikinci el makine alim - satim, danismanlik, distribütörlük ve yedek parça tedariki gibi farkli sahalarda hizmetlerine devam etmektedir. Son yillarda hizla açilan ülke ekonomisinin avantajlarini degerlendirme yoluna giden Furkan tekstil, Bugün Dünyanin bir ucundan bir ucuna makine ihraç eden bir firma olarak ülke ekonomisine de büyük katki saglamaktadir. Deneyimli kadrosu, ürün ve hizmet kalitesiyle Furkan tekstil, dün oldugu gibi bugün de her türlü tekstil makine ve yedek parça ihtiyac noktasinda yani basinizdadir.

 3. NINGBO CREDIT OCEAN MACHINERY & ELECTRON CO., LTD

  Çin

  NINGBO CREDIT OCEAN MACHINERY & ELECTRON CO., LTD., Çin'in ekonomik olarak gelişmiş Ningbo şehrinde bulunmaktadır. Biz esas olarak yüksek hızlı iğne dokuma tezgahı, çözgü makinesi, yüksek hızlı örgü makinesi, kordon örgü makinesi, bobin sarıcı ve sarma makinesi, metal uçlar, asetat selüloz filmi ve ilgili aksesuarlarının ihracatını gerçekleştiriyoruz. Ürün kalitemiz yurtiçi ve yurtdışında lider konumdadır.

 4. CESURBEND MAK. YED. PAR. ITH. IHR. SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  CESURBEND MAK. YED. PAR. ITH. IHR. SAN. TIC. LTD. ŞTI., yılında kurulan ve Bükme ve eğirme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. boru bükme makinası, cnc boru bükme makinası, hidrolik boru bükme makinası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. ROJ S.R.L.

  İtalya

  ROJ S.R.L., yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bükme ve eğirme - Makine ve ekipmanlar, Bükme ve eğirme - Makine ve ekipmanlar, elektronik kartlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Biella, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. TESSIL GOMMA

  İtalya

  TESSIL GOMMA, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bükme ve eğirme - Makine ve ekipmanlar, Bükme ve eğirme - Makine ve ekipmanlar, tekstil silindirleri bakımı, lastik silindirler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lessona, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. OFFICINE GAUDINO S.P.A.

  İtalya

  OFFICINE GAUDINO S.P.A., yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bükme ve eğirme - Makine ve ekipmanlar, Bükme ve eğirme - Makine ve ekipmanlar, bükme ve eğirme için makina ve ekipmanlar, dokuma ipliği işçilikleri, yün bükme tezgahları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cossato, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. KARL MAYER ROTAL S.R.L.

  İtalya

  KARL MAYER ROTAL S.R.L., yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bükme ve eğirme - Makine ve ekipmanlar, Bükme ve eğirme - Makine ve ekipmanlar, tekstil çözgü makinası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mezzolombardo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ASIEUR TEXTILE SPARE PARTS

  İrlanda

  ASIEUR TEXTILE SPARE PARTS, yılında kurulan ve Tekstil - makineler ve malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dokuma - Makine ve ekipmanlar, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, Dokuma - Makine ve ekipmanlar, bükme ve eğirme için makina ve ekipmanlar, Apreli örme ürünler - Makine ve ekipmanlar, tekstil makinaları için sökülebilir parçalar ve aksesuarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Galway, İrlanda 'de bulunmaktadır.

 3. ALYA TEXTILE MACHINARY PARTS

  Türkiye

  ALYA TEXTILE MACHINARY PARTS, yılında kurulan ve Bükme ve eğirme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekstil - makineler ve malzeme, Tekstil - makineler ve malzeme, lamalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. GEBRÜDER OTTO GMBH & CO.KG

  Almanya

  GEBRÜDER OTTO GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Bükme ve eğirme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Zorla bağlantı vidaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dietenheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MECATEX S.R.L.

  İtalya

  MECATEX S.R.L., yılında kurulan ve Tekstil - makineler ve malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, bükme ve eğirme için makina ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Terranuova Bracciolini, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. 4M PLANTS

  İtalya

  4M PLANTS, yılında kurulan ve Bükme ve eğirme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. iplik eğme makinesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Magnago, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. ERREBI S.R.L.

  İtalya

  ERREBI S.R.L., yılında kurulan ve Bükme ve eğirme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Oggiono, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. MAHESH TWISTO TECH EUROPE S.R.O.

  Çek Cum.

  MAHESH TWISTO TECH EUROPE S.R.O., yılında kurulan ve Bükme ve eğirme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. örme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pardubice, Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 1. CORMATEX S.R.L.- MACCHINARIO TESSILE E IMPIANTI

  İtalya

  CORMATEX S.R.L.- MACCHINARIO TESSILE E IMPIANTI, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bükme ve eğirme - Makine ve ekipmanlar, Bükme ve eğirme - Makine ve ekipmanlar, yün tarama ve kabartma makina ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montemurlo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. INTERSPINNING

  Belçika

  INTERSPINNING, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bükme ve eğirme - Makine ve ekipmanlar, Bükme ve eğirme - Makine ve ekipmanlar, tekstil sanayisi, Fiber/Elyaf tekstil hazırlığı - Makine ve ekipmanlar, keten, kenevir ve jüt bükme tezgahları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mariakerke (gent), Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. J. JAKUBIAK S.A. FIRMA PRZEDSTAWICIELSKO - HANDLOWA

  Polanya

  J. JAKUBIAK S.A. FIRMA PRZEDSTAWICIELSKO - HANDLOWA, yılında kurulan ve Suni ve sentetik fiber/elyaf sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bükme ve eğirme - Makine ve ekipmanlar, Kilimler ve halılar, Doğal tekstil elyafları, Bükme ve eğirme - Makine ve ekipmanlar, Kilimler ve halılar, Doğal tekstil elyafları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lódz, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. QINGDAO HOPER MACHINERY CO., LTD

  Çin

  QINGDAO HOPER MACHINERY CO., LTD, yılında kurulan ve Bükme ve eğirme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Qingdao, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. KMS KUBA TEXTILE MACHINES

  Türkiye

  KMS KUBA TEXTILE MACHINES, yılında kurulan ve Bükme ve eğirme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. COLOR SERVICE S.R.L.

  İtalya

  COLOR SERVICE S.R.L., yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Bükme ve eğirme - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Bükme ve eğirme - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dueville, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. KRENZLER FLECHT- UND KLÖPPELSPITZENMASCHINEN

  Almanya

  KRENZLER FLECHT- UND KLÖPPELSPITZENMASCHINEN, yılında kurulan ve Bükme ve eğirme - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. örme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wuppertal, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. S.I.M.A. HOLDING S.R.L.

  İtalya

  S.I.M.A. HOLDING S.R.L., yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Bükme ve eğirme - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Bükme ve eğirme - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, CRESPELLANO, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. CUBOTEX S.R.L.

  İtalya

  CUBOTEX S.R.L., yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Bükme ve eğirme - Makine ve ekipmanlar, Tekstil sanayi - Baskı, (kumaş) boyama ve apreleme makineleri, Bükme ve eğirme - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pregnana Milanese, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. TECHNO TRADE CORPORATION

  Kanada

  TECHNO TRADE CORPORATION, yılında kurulan ve Tekstil sanayi - Hazırlık, eğirme ve dokuma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tekstil makinaları, ip bükme, burma, bobin sarma ve sarım açma makinaları için parça ve aksesuarlar, bükme ve eğirme için makina ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Winnipeg, Kanada 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz