• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • bar kod basma makineleri

Sonuçlar

Bar kod basma makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. ACCRAPLY EUROPE LTD

  Birleşik Krallık

  Verified by europages badge

  Ürününüzün paketi nasıl olursa olsun (şişeler, tenekeler, kutular, esnek ambalajlar vb.) Accraply sizin için endüstriyel bir etiketleme makinesine sahiptir. Biz, basınca duyarlı etiketleyiciler, rulo beslemeli etiketleme sistemleri ve shrink kaplamalı etiket uygulama teknolojisinde uzmanlaşmış, etiketleme ve shrink kaplama dönüştürme ekipmanı sağlayan Barry-Wehmiller Packaging Systems şirketiyiz. Güvenilir etiketleme makineleri markalarımız (Accraply, Harland, Trine ve Graham & Sleevit), yiyecek ve içecek, ilaç, ev ve tüketim malları veya sağlık ve güzellik dahil çok çeşitli sektöre hizmet vermektedir. Stanford shrink kaplama dönüştürme ekipmanımız bize, müşterilerimize shrink kaplama etiketleme teknolojisinin tüm yönlerinde güvenle rehberlik etme yeteneği sağlıyor. Accraply çözümleri, URS Uyumluluğu, Serileştirme özelliği, Doğrulama/Dokümantasyon, CFR21 uyumluluğu sunarak farklı pazarların özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır ve izleme ve ıskarta/takip uyumlu çözümlerdir.

 2. ARDAX TECH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ARDAX TECH GMBH, yılında kurulan ve Bar kod basma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Hamburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. INTEGER SOLUTIONS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  INTEGER SOLUTIONS GMBH, yılında kurulan ve Bar kod basma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wölfersheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. DATA SCALES GESELLSCHAFT FÜR WÄGETECHNIK UND SYSTEME MBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DATA SCALES GESELLSCHAFT FÜR WÄGETECHNIK UND SYSTEME MBH, yılında kurulan ve Bar kod basma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Ostermünchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. D-UND-S BÜROTECHNIK GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  D-UND-S BÜROTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Bar kod basma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Amstetten, Avusturya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CAREMA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CAREMA GMBH, yılında kurulan ve Bar kod basma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. D & D E-TIKETTEN

  Almanya

  Verified by europages badge

  D & D E-TIKETTEN, yılında kurulan ve Bar kod basma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Frankfurt A. Main, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. EDS DINSLAKEN INH. ARACA

  Almanya

  Verified by europages badge

  EDS DINSLAKEN INH. ARACA, yılında kurulan ve Bar kod basma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Voerde, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. EWL DISPLAY & PRINTING SOLUTIONS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  EWL DISPLAY & PRINTING SOLUTIONS GMBH, yılında kurulan ve Bar kod basma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Sauerlach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ESC BARCODE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ESC BARCODE GMBH, yılında kurulan ve Bar kod basma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Neuried, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. RATIOLABEL INTERNATIONAL GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RATIOLABEL INTERNATIONAL GMBH, yılında kurulan ve Bar kod basma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Linden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. ELMICRON DR. HARALD OEHLMANN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ELMICRON DR. HARALD OEHLMANN GMBH, yılında kurulan ve Bar kod basma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Naumburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BARCODAT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BARCODAT GMBH, yılında kurulan ve Bar kod basma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Dornstetten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. DOBLER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  DOBLER GMBH, yılında kurulan ve Bar kod basma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Stuttgart, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. CODIPROF, LDA

  Portekiz

  CODIPROF, LDA, yılında kurulan ve Bar kod basma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. yapışkanlı etiketler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maia, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. ETIPRINT- INDÚSTRIA DE ETIQUETAS

  Portekiz

  ETIPRINT- INDÚSTRIA DE ETIQUETAS, yılında kurulan ve Bar kod basma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kendiliğinden yapışan boş etiket, yapışkanlı etiketler, baskılı etiketler, kişiye özel yapışkanlı etiketler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vila Nova De Famalicão, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. ALFRED MARSCHALL GMBH & CO.KG

  Almanya

  ALFRED MARSCHALL GMBH & CO.KG, yılında kurulan ve Bar kod basma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Porta Westfalica, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. COM CLEMENS GMBH

  Almanya

  COM CLEMENS GMBH, yılında kurulan ve Bar kod basma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Arolsen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. TYPOGRAPHUS GMBH

  Almanya

  TYPOGRAPHUS GMBH, yılında kurulan ve Bar kod basma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. AJK ETIKETTEN- UND BARCODESYSTEME GMBH

  Almanya

  AJK ETIKETTEN- UND BARCODESYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Bar kod basma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Langen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. AISCI IDENT GMBH

  Almanya

  AISCI IDENT GMBH, yılında kurulan ve Bar kod basma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bad Salzuflen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SERVOPACK HAFTETIKETTEN GMBH

  Almanya

  SERVOPACK HAFTETIKETTEN GMBH, yılında kurulan ve Bar kod basma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bad Zwischenahn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. BSI® VERTRIEBS GMBH

  Almanya

  BSI® VERTRIEBS GMBH, yılında kurulan ve Bar kod basma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Büttelborn, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BEIC IDENT GMBH

  Almanya

  BEIC IDENT GMBH, yılında kurulan ve Bar kod basma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Baddeckenstedt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. DYNAMIC SYSTEMS GMBH

  Almanya

  DYNAMIC SYSTEMS GMBH, yılında kurulan ve Bar kod basma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Wörthsee, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. HAUSER BÜROTECHNIK - INH.VIKTOR HAUSER

  Almanya

  HAUSER BÜROTECHNIK - INH.VIKTOR HAUSER, yılında kurulan ve Bar kod basma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Wesseling, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. RLS RATIOLABEL SERVICE GMBH

  Almanya

  RLS RATIOLABEL SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Bar kod basma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Etiketler, kırtasiye, Barkod teknolojisi, Etiket basım sistemleri, Etiketler, kırtasiye, bobin halinde etiketler, Barkod teknolojisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Flörsheim Am Main, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. QUALIROLL GMBH

  İsviçre

  QUALIROLL GMBH, yılında kurulan ve Bar kod basma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Auw, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 9. HIV-HOFFMANN GMBH

  Almanya

  HIV-HOFFMANN GMBH, yılında kurulan ve Bar kod basma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bielefeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. VIGNETTA GEIGER GMBH

  Almanya

  VIGNETTA GEIGER GMBH, yılında kurulan ve Bar kod basma makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bempflingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz