• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • ciltleme için makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Ciltleme için makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. ALTMANN GRAPHISCHE MASCHINEN GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Yaklaşık 100 yıldır aile şirketimiz için tutkuyla yaşıyor ve çalışıyoruz: Josef Altmann, 1919 yılında bir dizgici olarak aldığı eğitimiyle grafik sanatları endüstrisindeki aile geleneğimizin temel taşlarını attı. 1949 yılında oğlu Gerhard ve 1955 yılında kardeşi Werner onun yolunu izledi. Peter Altmann 1993'ten beri mirası devam ettiren üçüncü nesil oldu. 1980 yılında Altmann Graphische Maschinen GmbH'nın kurulmasıyla, temel yetkinliğimiz olan baskı ve son işlem için kullanılan makinelerde uluslararası ticarette uzmanlaştık. O zamandan beri Stuttgart yakınlarında bulunan Magstadt kentindeki merkezimizde sınırların çok ötesinde, ciddi, profesyonel olarak deneyimli ve hizmet odaklı bir ortak olarak itibarımızı sürekli genişlettik. Makinelerimiz tüm dünyada kullanılmaktadır. Bununla gurur duyuyoruz. Vizyonumuz, sizlere en uygun fiyata en iyi makineleri ve en iyi hizmeti sunmaktır.

 2. MÜLLER MARTINI AG

  İsviçre

  Grafik endüstrisinde bir öncü olarak Muller Martini, dünya çapında birinci sınıf kalitede baskı sonlandırma sistemleriyle tanınmaktadır. Biz, piyasa trendlerini erkenden tanıyan ve 1946'da kurulduğundan beri uluslararası alanda aktif, bağımsız bir aile şirketiyiz. Bugün, Muller Martini'de tam otomatik makinelerin hepsi son teknolojidir. Finishing 4.0 geliştirme stratejisi kapsamında, dijital ve ofset baskının işlenmesi için yenilikçi çözümler sunuyoruz. Muller Martini dünyasından 1.400'den fazla insan her gün sizin için hazırdır. Kendi satış ve servis şirketlerimizle tüm önemli pazarlarda faaliyetteyiz. Teknik açıdan deneyimli satış ve servis uzmanlarımız, yetkili kişilerdir. Muller Martini şu anlama gelir: Bir aile şirketi olarak bağımsızlık, grafik değer zincirinin teknik bilgisi, İsviçre'ye özgü yenilikler ve mühendislik, yüksek çözüm ve sistem yetkinliği.

 3. POLAR-MOHR MASCHINENVERTRIEBSGESELLSCHAFT GMBH & CO KG

  Almanya

  POLAR markası ile satılan ürün portföyü son yıllarda sürekli olarak geliştirilmiş ve bugün kesme sistemlerinin yanı sıra karmaşık, tam otomatik kesme sistemleri, kesme ve zımbalama etiketleri için etiketleme sistemleri, kağıt toptancıları için özel sistemler, üç taraflı kesiciler ve küçük formatlı baskı alanı için kompakt kesme makineleri gibi makineleri de kapsamaktadır. Slogan: POLAR - Power and Precision in Postpress.

 4. IMAGING SOLUTIONS AG

  İsviçre

  IMAGING SOLUTIONS AG, yılında kurulan ve Ciltleme için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Regensdorf, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 5. GMP BELGIUM-BIBLIOFILM

  Belçika

  GMP BELGIUM-BIBLIOFILM, yılında kurulan ve Ciltleme öncesi dikiş - makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Ciltleme için makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Ciltleme için makine ve ekipmanlar, cilt plastik kaplama makinaları, doküman değerlendirme ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Evere, Belçika 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GRAPHIC SYSTEMS

  Almanya

  GRAPHIC SYSTEMS, yılında kurulan ve Kitap,gazete ve sürekli yayınlar ithalat ve ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Kullanılmış makine ve ekipmanlar, Ciltleme için makine ve ekipmanlar, fleksografi makineleri, ofset baskı makineleri, Kullanılmış makine ve ekipmanlar, Ciltleme için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Remscheid, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. AKONDA

  Polanya

  AKONDA, yılında kurulan ve Ciltleme için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. ikinci el makineler, baskı katkı maddeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Piaseczno, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. METALOGRAFIJA, UAB

  Litvanya

  METALOGRAFIJA, UAB, yılında kurulan ve Tipografik ve foto grafik fotoğraf klişesi üretmek için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ciltleme için makine ve ekipmanlar, Baskı gereçleri, Foto gravür, Matbaa harfleri fontları, Ciltleme için makine ve ekipmanlar, Baskı gereçleri, Foto gravür, Matbaa harfleri fontları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, VILNIUS, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 4. 2020 MAILING EQUIPMENT LTD

  Birleşik Krallık

  2020 MAILING EQUIPMENT LTD, yılında kurulan ve Ciltleme için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Allington, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. BABICKY GRAPHIC SERVICE GMBH

  Avusturya

  BABICKY GRAPHIC SERVICE GMBH, yılında kurulan ve Etiketleme ve markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Ciltleme için makine ve ekipmanlar, Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Ciltleme için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berndorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. DGR GRAPHIC GMBH

  Almanya

  DGR GRAPHIC GMBH, yılında kurulan ve Etiketleme ve markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Ciltleme için makine ve ekipmanlar, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Ciltleme için makine ve ekipmanlar, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Espelkamp, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GEBRAUCHTMASCHINENHANDEL MANFRED MASSOW

  Almanya

  GEBRAUCHTMASCHINENHANDEL MANFRED MASSOW, yılında kurulan ve Etiketleme ve markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Ciltleme için makine ve ekipmanlar, Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Ciltleme için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wasbek, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. BINDESYSTEME-JETBIND® E.K.

  Almanya

  BINDESYSTEME-JETBIND® E.K., yılında kurulan ve Etiketleme ve markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Ciltleme için makine ve ekipmanlar, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Ciltleme için makine ve ekipmanlar, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tettnang, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. THEODOR ATTENBERGER BUCHBINDEREI GMBH

  Almanya

  THEODOR ATTENBERGER BUCHBINDEREI GMBH, yılında kurulan ve Etiketleme ve markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Ciltleme için makine ve ekipmanlar, Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Ciltleme için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. B&R MOLL INTERNATIONAL

  Birleşik Krallık

  B&R MOLL INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Ciltleme için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Essex, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. B. KRUSE-BSAT GMBH

  Almanya

  B. KRUSE-BSAT GMBH, yılında kurulan ve Etiketleme ve markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Ciltleme için makine ve ekipmanlar, Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Ciltleme için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Minden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. GRAFISCHE MASCHINEN & ZUBEHÖR

  Almanya

  GRAFISCHE MASCHINEN & ZUBEHÖR, yılında kurulan ve Etiketleme ve markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Ciltleme için makine ve ekipmanlar, Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Ciltleme için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, München, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. SYSTEM GESELLSCHAFT MIT BESCHRAENKTER HAFTUNG PRODUKTIONSSYSTEME UND SERVICE

  Almanya

  SYSTEM GESELLSCHAFT MIT BESCHRAENKTER HAFTUNG PRODUKTIONSSYSTEME UND SERVICE, yılında kurulan ve Etiketleme ve markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Ciltleme için makine ve ekipmanlar, Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Ciltleme için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Berlin, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. ANCIENS ETABLISSEMENTS GH PUT

  Belçika

  ANCIENS ETABLISSEMENTS GH PUT, yılında kurulan ve Klaptanla işleme/Brokar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Ciltleme için makine ve ekipmanlar, Ciltleme için makine ve ekipmanlar, kitap ciltleri, deri ciltler, cilt sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 8. SPYDER TRADE

  Avusturya

  SPYDER TRADE, yılında kurulan ve Etiketleme ve markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Ciltleme için makine ve ekipmanlar, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Ciltleme için makine ve ekipmanlar, Fotoreprodüksiyon - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dornbirn, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. PROBOOK-TECH GMBH

  İsviçre

  PROBOOK-TECH GMBH, yılında kurulan ve Etiketleme ve markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Ciltleme için makine ve ekipmanlar, Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Ciltleme için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zofingen, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 2. HAAS AG

  İsviçre

  HAAS AG, yılında kurulan ve Etiketleme ve markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Ciltleme için makine ve ekipmanlar, Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Ciltleme için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Volketswil, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. H. HOLLE BUCHBINDEREIMASCHINEN GMBH

  Almanya

  H. HOLLE BUCHBINDEREIMASCHINEN GMBH, yılında kurulan ve Etiketleme ve markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Ciltleme için makine ve ekipmanlar, Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Ciltleme için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Essen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. D & S METALLTECHNIK INH. STEFAN STAUCH

  Almanya

  D & S METALLTECHNIK INH. STEFAN STAUCH, yılında kurulan ve Etiketleme ve markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Ciltleme için makine ve ekipmanlar, Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Ciltleme için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tarmstedt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SOUREN GRAPHIC- & PRINTSERVICE

  Almanya

  SOUREN GRAPHIC- & PRINTSERVICE, yılında kurulan ve Etiketleme ve markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Ciltleme için makine ve ekipmanlar, Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Ciltleme için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aachen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. JAMES BURN INTERNATIONAL

  Fransa

  JAMES BURN INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Ciltleme için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, LA FLECHE, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. HEIDELBERG POSTPRESS DEUTSCHLAND GMBH WERK LEIPZIG

  Almanya

  HEIDELBERG POSTPRESS DEUTSCHLAND GMBH WERK LEIPZIG, yılında kurulan ve Etiketleme ve markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Ciltleme için makine ve ekipmanlar, Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Ciltleme için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leipzig, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. GEDO IMPEX SRL

  Romanya

  GEDO IMPEX SRL, yılında kurulan ve Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ciltleme için makine ve ekipmanlar, Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar, Ciltleme için makine ve ekipmanlar, Kauçuk sanayi - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bucuresti Sectorul 3, Romanya 'de bulunmaktadır.

 9. YIWU TONGHE IMP. & EXP.TRADING FIRM

  Çin

  YIWU TONGHE IMP. & EXP.TRADING FIRM, yılında kurulan ve Ciltleme için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Yiwu, Çin 'de bulunmaktadır.

 10. SHORT RUN ENGINEERING GMBH

  Almanya

  SHORT RUN ENGINEERING GMBH, yılında kurulan ve Etiketleme ve markalama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Ciltleme için makine ve ekipmanlar, Kağıt ve karton/mukavva sanayi - Makine ve ekipmanlar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Ciltleme için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leipzig, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Ciltleme için makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

21.103 Şirketler