• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • doğal gübre

Sonuçlar

Doğal gübre - Ithalat/Ihracat

 1. TECHSEALAB

  Fransa

  Verified by europages badge
 2. REKYVA, AB

  Litvanya

  Verified by europages badge

  Rekyva, SC Baltık bölgesindeki en büyük yosun üreticilerinden biridir. Litvanya merkezli şirket, hem hobi hem de profesyonel yetiştiriciler için doğal yosun ve profesyonel yosun maddeleri üretmektedir.Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her türlü karışımı üretmeye hazırız. Rekyva AB'nin yosunları, çeşitli tohumların ekilmesinin yanı sıra bitki çimlenmesi ve ana ürünlerimizin yetiştirilmesi için ideal olan yüksek turbiyerli bataklık yosunudur: Doğal beyaz / kahverengi / siyah yosun, pH'si ayarlanmış yosun, döllenmiş yosun, profesyonel maddeler. Ambalajlama: 20 l, 45 l, 70 l, 250 l, 300 l, 3 ile 6 m3 aralığında büyük balyalar. Bunların parçaları: 0-4, 0-7, 0-20, 7-20, 20-40, 0-40, 20-60.Dünyadaki yosun ve yosun malzemeleri üreticilerinin liderlerinden biri olabilmek için makinelerimizi modernize etmeye, yenilikçiliğe, güncellemeye ve yüksek uluslararası yönetim standartlarını kullanmaya devam ediyoruz.Herhangi bir sorunuz varsa web sitemizi ziyaret edin veya bizimle irtibata geçin, size memnuniyetle yardımcı olacağız.

 3. SCANDINAVIAN CHEMICALS INTERNATIONAL AB

  İsveç

  Verified by europages badge

  Skandikem, çeşitli endüstriler için özel kimyasal çözümler sunan lider bir küresel tedarikçidir. İnovasyon ve sürdürülebilirliğe olan bağlılığımızla, müşterilerimizin benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış kapsamlı bir yüksek kaliteli kimyasallar ve hizmetler yelpazesi sunuyoruz. Şirketimiz uzmanlık, güvenilirlik ve müşteri memnuniyeti temelleri üzerine kurulmuştur. Skandikem olarak, kimyasalların birçok sektörde ilerleme sağlamadaki öneminin farkındayız. Çok çeşitli ürün portföyümüz ilaç, kişisel bakım, endüstriyel üretim, tarım ve daha birçok alanı kapsamaktadır. Süreçlerini geliştiren, verimliliği artıran ve büyümeyi destekleyen özelleştirilmiş çözümler geliştirmek için müşterilerimizle yakın işbirliği içinde çalışıyoruz. İnovasyon, faaliyetlerimizin merkezinde yer almaktadır. Kimyasal ilerlemelerin ön saflarında yer almak için en son araştırma ve geliştirmeye yatırım yapıyoruz. Sürekli olarak yeni olasılıkları araştırarak ve sınırları zorlayarak, hizmet verdiğimiz sektörlerin değişen ihtiyaçlarına uygun sürdürülebilir ve çevre dostu çözümler geliştirmeyi hedefliyoruz. Küresel varlığımız, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize hizmet vermemizi sağlıyor. Güçlü tedarik zinciri ağımız ve etkin dağıtım kanallarımızla ürünlerimizi coğrafi sınırlardan bağımsız olarak hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim ediyoruz. Skandikem, hem yerel hem de uluslararası düzeyde müşterilerimizin başarısına ve büyümesine katkıda bulunmaktan gurur duymaktadır.

 4. SENAPRO GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Vertriebs- und Marketinggesellschaft SeNaPro® GmbH, doğal taş sektöründe 150 yıldan fazla bir süredir faaliyet gösteren Carl Sebald Söhne KG şirketinin bir yan kuruluşudur. SeNaPro® Frankonya Juraları'ndan çıkarılan kaya türlerini, daha sonra en uygun bileşimlerde tarım ve ormancılık alanlarında kullanmak üzere, mümkün olan en yüksek verimlilikle yüksek kaliteli doğal gübrelere dönüştürmeyi hedeflemiştir. Sistematik teknik bilgi ve sadece doğal üretim bileşenlerinin tutarlı bir şekilde kullanılması, gelecekte başarılı bir ürün stratejisi için gerekli temeli oluşturur. Teknik Denetim Derneği tarafından verilmiş olan DIN ISO 9001: 2008 sertifikasına sahibiz. SeNaPro'nun temel yetkinliği, müşterilerinin bireysel ihtiyaçlarına esnek ve hızlı bir şekilde cevap verebilmesinde yatmaktadır.

 5. ZOBERBAC AGROCOMPANY S.L.

  İspanya

  Verified by europages badge

  ZOBERBAC AGROCOMPANY S.L., yılında kurulan ve Mahsul hizmetleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Diyet ve spor için entegre beslenme, Fidanlar ve gübreler, Gıda özleri, Doğal gübre, Gübreler ve toprak verimliliği, Tarım danışmanlığı, biyolojik tarım, Gıda endüstrisi, organik ve biyolojik gübre sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sant Pere De Ribes, İspanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. SPN AGROBIO®

  Fransa

  Verified by europages badge

  SPN AGROBIO® şirketi, kaynatma, maserasyon ve enfüzyon yoluyla bitkilerden elde edilmiş temel maddelerle ve en önemlisi ısırgan otu (urtica diocica) purini olmak üzere diğer bitkisel kökenli purinlerin, seçilmiş çeşitli bitkilerden biyolojik tarımda kullanılabilecek formülasyonların tasarımını, üretimi ve pazarlamasını yapmaktadır. Hububat, sebze, fidan, çiçek yetiştiricilerine ve golf sahaları, yeşil alanlar, toplu kullanım hobi bahçeleri, amatör bahçeciliğe yönelik komple bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Mantar, zararlı böcek ve sineklerle ilgili her türden sorunlarınıza cevap verebilmek için sizi dinlemeye her zaman hazırız.

 2. TIME FOR LIME- GRANULATED LIME FERTILIZERS

  Polanya

  Verified by europages badge

  Time for Lime, toprak sağlığını iyileştirmek için geleneksel yöntemleri sürdürülebilir uygulamalarla birleştiren bir tarımsal yenilikçilikte liderdir. Kireç, Kalsiyum karbonat ve çeşitli özel gübreleri içeren çok çeşitli ürün yelpazemiz, ağaç yetiştiricilerinin, pazar bahçıvanlarının ve daha büyük tarımsal operasyonların özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. Gelecek nesiller için toprak sağlığını destekleyen katı ve doğal gübreler sunarak sürdürülebilirliği vurguluyoruz. Özellikle, Kara Tebeşir Gübremiz ve Granül Kara Tebeşirimiz, Granül Magnezyum Kireç & Magnezyum Oksit ile birlikte, toprak yapısını iyileştirmek ve besin eksikliklerini gidermek için hedefe yönelik çözümler sunarak bitkilerin gelişmesini sağlar. Doğal çözümlere ve çevre yönetimine bağlılıkla hareket eden Time for Lime'ın ürünleri kapsamlı araştırma ve geliştirmelerin sonucudur. Tarım dünyasını toprak hazırlığından hasada kadar başarı için etkili, çevre dostu araçlarla güçlendirmeyi amaçlıyoruz.

 3. SERKIM KIMYA

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Bursa, Türkiye merkezli Serkim Kimya, Hayvansal Kaynaklı Amino Asitler ve doğal gübrelerin önde gelen üreticilerinden biridir. Değerlerimiz: kalite, etik, sürdürülebilirlik. HELAL ilkeleri kaynak kullanımının temelini oluşturur. Sunduğumuz ürünler arasında çeşitli ihtiyaçlara uygun çok çeşitli doğal, organik ve helal amino asitler bulunmaktadır. Ürünlerimiz tarımda mükemmeldir ve en üst düzey hayvan yemi katkı maddeleri olarak hizmet vermektedir. Daha fazla ayrıntı için bize ulaşın!

 4. BIOCOMPIG BV

  Hollanda

  Verified by europages badge

  BIOCOMPIG, Avrupa ve dünya pazarında organik granül gübre konusunda destek ve danışmanlık konusunda faaliyet gösteren bir şirkettir. Pazardaki tarım ve bahçe işletmelerini ve biyolojik sektörü tedarik ediyoruz. Organik granül gübreler, yasal standart ve değerlere uygun olarak üretilir ve teslim edilir, çuvallar, torbalı ürünler [25 kg] veya ambalajsız [üfleme/dökme] yoluyla tüm yıl boyunca homojen ürünler teslim edebiliriz.

 5. BENEFERT

  Hollanda

  Verified by europages badge

  BENEFERT, yılında kurulan ve Doğal gübre sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. sıvı gübre, amine asit, Fülvik asit, biyostimülanlar, Sürekli Gelişme için gübreler, organik ve biyolojik gübre, biostimulatörler - gübre, biyolojik tarım gereçleri, Toprak iyileştirici doğal ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eindhoven, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. FKL FERTILIZERS

  Belçika

  Verified by europages badge

  FKL FERTILIZERS, yılında kurulan ve Gübreler ve toprak verimliliği sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Doğal gübre, organik gübreler, komposto gübreler, biyolojik tarım ürünleri, Doğal gübre, organik ve biyolojik gübre sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kallo, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. HERMES AGRI-COMPANY LTD

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  HERMES AGRI-COMPANY LTD, yılında kurulan ve Yersolucanı, gübre sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gübreler ve toprak verimliliği, Doğal gübre, Turba ve kompost gübreler, Gübreler ve toprak verimliliği, Doğal gübre, organik gübreler, sıvı gübre, tahıl kültürü için gübre, fidan yetiştiricisi için gübre sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Znamianka, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 1. LA VAGUE ECO

  Fransa

  Verified by europages badge

  LA VAGUE ECO, yılında kurulan ve BİYOLOJİK TARIM sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Doğal gübre, Kurutulmuş kan, Doğal gübre, organik gübreler, kaolin sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trebedan, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. VERIM GÜBRE ANONIM ŞIRKETI

  Türkiye

  VERİM GÜBRE Anonim Şirketi 2017'de kurulmuş olup, Ar-Ge çalışmalarını, yatırımlarını ve hazırlıklarını 2020'de tamamlamış, organik, organo-mineral ve mineral gübre üretimlerine başlamıştır. VERİM GÜBRE A.Ş olarak öncelikli ilkelerimiz; daha iyi toprak, bitki ve insan sağlığıdır. Daha yüksek mahsul verimini ve daha besleyici gıdaları desteklemek için en kaliteli gübreleri üretip, gübre kullanımında en iyi uygulamaları teşvik ediyoruz. Biz Verim Gübre markası olarak, yeni ürünlerimizi geliştirirken ve üretirken; su verimliliğini yükseltebilen, toprağı koruyan, değerli bitkilerinizi en zor şartlarda dahi besleyebilen, gıda güvenliğini ön plana çıkaran, iklim değişikliklerine dayanabilecek, yüksek ve düşük sıcaklıkta çalışan, her türlü toprak koşulunda maksimum düzeyde verimlilik sağlayan bitki besleme ürünleri sunuyoruz. Ürünlerimiz organik, organomineral sıvı-toz gübre, organomineral granül gübre, mineral NP ve NPK gübre gruplarından oluşmaktadır. Bu üretimlerimiz haricinde şirketimizin ithal ettiği mineral gübrelerinde pazarlama ve dağıtımını yapmaktayız. Verim Gübre, arazide ve online tarımsal danışmanlık hizmetlerinde; toprak analizi eğitimi ve bitki besleme reçetelendirmeleri, üretici bilinçlendirme toplantıları, model tarla uygulamalarıyla ve yenilikçi ürünlerle tarım sektörüne katma değer sağlamaktayız.

 3. GÜRSOY TARIM GÜBRE ÜRETIMI

  Türkiye

  Topraktaki organik madde miktarının azlığından dolayı kullanılan gübreleri alamayan bitkilerin gelişimini tamamlaması ve tohumun genetik potansiyelinin maximuma çıkması için, %100 doğal element ve madenler kullanarak ürettiğimiz SIVI HÜMİK ASİT, SIVI ORGANİK GÜBRE, ORGANOMİNERAL VE NPK'lı SIVI GÜBRE çeşitleri üreterek ihracat yapıyoruz. T.C. Tarım bakanlığı tescilli ve lisanslı ürünlerimiz 9 Avrupa ve Afrika ülkesinde kabul görmüştür. Daha az girdi ile daha fazla verim alarak çiftçilerin gelirini arttırmak ve gelecek nesillere ekilebilir ve sürdürülebilir tarım bırakmak hedefinde olan misyonumuz, sağlıklı yaşamak için de sağlıklı beslenmek, sağlıklı beslenmek için de sağlıklı ürünler yetiştirmek olan vizyonumuz, gelişmekte olan ülkelerin tarım sektörlerinde kabul görmüştür. Yerli sermaye ve öz kaynaklarımız ile ürettiğimiz gübreler, dağıtıcıdan nihai kullanıcıya kadar güvenle ulaşan bir ağ ile korunmakta ve takip edilmektedir. Müşteri memnuniyetini en ön planda tuttuğumuz çalışmalarımızda, çiftçilerimizin yüzünün gülmesi, en büyük kazancımızdır.

 4. ASANTA TARIM

  Türkiye

  Asanta Tarım, deneyimli ve profesyonel teknik kadrosuyla, bitkisel üretimde toplam verim ve kaliteyi yükseltmek için araştırma ve geliştirme faaliyetlerine ara vermeden devam etmektedir. Aynı zamanda, en son teknolojileri ve bilimsel araştırmaları takip ederek geliştirdiği yüksek kalite standartlarında, yenilikçi, çevreye duyarlı, organik, organamineral ve kimyasal “Bitki Besleme Ürünleri”nin artan yurt içi ve yurt dışı taleplerini karşılamak için üretim imkân ve kabiliyetlerini ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirmektedir.

 5. KUŞBABA TARIM A.S.

  Türkiye

  Türkiye Antalya ilinde sıvı organik ve kimyasal gübre üretimi ve pazarlamasını yapıyoruz. bünyemizde 6 adet pazarlamacı arkadaş saha da çalışmaktadır. 3 dekar kapalı alanda üretimimizi yapmaktayız. aynı zamanda NPK damlama gübre üretimi de yapmaktayız. Firmamız Antalya da bulunan ADO GRUP firmasının tarım kolu olarak faaliyetini yürütmektedir. Ülkemizde ve bazı yurt dışı ülkelere satışlarımız devam etmektedir. har yıl başarılarımız arttırarak faaliyetlerimiz devam ettirmekteyiz. bu başarımızı ürettiğimiz ürünlerden memnun kalan müşterilerimize borçluyuz. aynı zamanda ph düşürücü ve organik şelatlı ürünlerimizde mevcuttur. ürünlerimizi www.kusbaba.com.tr adresimizden inceleyebilirsiniz. ayrıca gelen talepler üzerine ikinci bir firma daha kurduk ve onu ismi de Ado Tarım oldu. bu firmamızda faaliyetine devam etmektedir. bu firmamızı da www.adotarim.com.tr adresinden inceleyebilirsiniz. biz ürünlerimizi üretime başlamadan önce araştırarak nasıl bir ürün gerekli ve neler yapılabilir ki daha faydalı olsun mantığı ile başlıyoruz. ürünlerimizi önce kendi seralarımızda kullanıyor ve memnun kalırsak sahaya sunuyoruz. bugüne kadar kaliteden ödün vermedik ve vermeyeceğiz. bizim için müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelir. önemli olan ürünümüzü satın alan müşteri aynı ürünü tekrar talep etsin. başarı bence budur. biz her zaman ürünlerimizin arkasındayız. hem kalite ve hem de güven olmazsa olmazımız. ürünlerimizi kullanan çiftçilerimiz memnun.

 6. YARASA GÜBRESI

  Türkiye

  Hakkımızda Konya Selçuklu bölgesinde kurulan şirketimiz, TAM TARIM GIDA markamızla başta Avrupa olmak üzere dünya çapında yapmış olduğumuz araştırma ve AR GE ler sonucunda, kendi buluşlarımız olan sepesifik ürünlerimizi (Yarasa Gübresi, Solucan Gübresi , Organik gübreler, Mikrobiyal Gübreler, Organomineral Taban gübreleri Granül formda ve biyolojik bitki koruma ürünleri) Teknolojik ve Modern Fabrikamızda üreterek Tarım Sektörüne hizmet vermekteyiz. Şirket ortaklarımız ve yeni buluşlarımızda bize destek veren yerli ve yabancı profösör ve mühendislerimizle birlikte iyi bir geçmişe sahip olup, bitki Besleme ve Bitki Koruma ürünleri konusundaki tecrübelerimiz ve zengin bilgi birikimlerimiz ile tarım sektöründe Organik bir Marka olmayı hedefliyoruz.Kısa süreli geçmişimize rağmen; 25 çeşit ürünlerimizden oluşan geniş bir ürün yelpazesi ile Türk ve Dünya çiftçisinin hizmetinde olup, Türkiyede ve Dünyada Tarım sektöründe Biyolojik ve kalıcı yeniliklere imza atmayı kendimize ilke edindik. Ürünlerimiz çevreye ve insana zarar vermeyen, organik üretime yönelik girdilerdir. TAM TARIM GIDA Markamız ile ; üretim ve pazarlama anlayışının en önemli unsurları olan, piyasa ihtiyaçlarını iyi analiz etmek, kaliteli ürünler üretmek, hızlı bir servis hizmeti sağlamak ve çiftçilerimizin vazgeçemediği Organik bir marka olmaktır. TAM TARIM GIDA San.Tic.Şti.

 7. ORGAPELL

  Türkiye

  Our company produces organic and organomineral special base fertilizers, leaf fertilizers and drip irrigation fertilizers, special plant nutrition products and soil conditioners. Our company, which is established in Bursa Turkey, make production to meet customer demands and expectations with our expert staff and present them to the domestic and international markets with the ORGAPELL brand with our experienced sales team. Our patented product, our special formulas that we developed with our customers, our crop-specific products, and our new products that we are constantly trying to develop add strength to our ORGAPELL brand day by day. Our Mission ; “Strong root, Healthy plant, Efficient harvest, Natural product, Real taste and Real smell, Soil ready for replanting” Our goal is a clean future by protecting the soil for the highest satisfaction and sustainable agriculture from the producer to the seller, from the seller to the consumer. Our vision ; To continuously increase the synergy we have created with our customers, suppliers and employees, To provide continuous training, information and support to our farmers for Conscious Agriculture, Respecting nature and the environment, leaving a clean and arable nature to our future, To be a reliable, solution partner, a strong brand that is growing day by day, serving globally.

 8. KÜKÜRT VE ÜRE 46

  Türkiye

  KÜKÜRT HAKKIMIZDA Rafine sülfürün (granüllerin) mikronizasyonu (10µ, 45µ, 90µ ve üzeri inceltme) süreci ve ticareti yapan güvenilir bir şirketiz. Dünya standartlarında üretim ve paketleme yapabilen makine filomuz ile; Ürün kalitesi ve zamanında teslimat prensibiyle iç ve dış pazarda işimizi yönlendiriyoruz. Uluslararası akreditasyona sahip laboratuvar analizlerimizi web sitemizde ve ürünlerimiz üzerinden alıcılarımızla paylaşmak ve ürünlerimizin kalitesinden hiçbir şekilde ödün vermemek, pazar koşullarında güvenilirliğimizin en büyük göstergesidir. (µ; mikron) BELGELERİMİZ iso 9001 iso 14001 iso 22000 iso 22716-gmp Ohsas 18001 KÜKÜRT ÜRETİM KAPASİTEMİZ Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından akredite laboratuvarlar (AgrioLABEN Gıda ve Tarım Deppo Özel Kontrol Laboratuvarı - ODTÜ Merkez Laboratuvarı Zeta Parçacık Ölçüm Laboratuvarı) Yaptığımız analizler ile; Su inceltme kapasitemizin 7, 6 μ'a kadar mümkün olduğu tespit edilmiştir. Bu önlem, bizi dünyada mikronize kükrt üreten birkaç şirket arasına yerleştiriyor. 7.6μ ve üzeri akışkanlaştırma kapasitemiz ve 2000 kg / saat. Üretim kapasitemiz, kükürtün kullanıldığı tüm sektörler için hammadde tedarik etmemizi sağlar.

 1. MOGARG FERTILIZER

  Türkiye

  In 2005, our company has started its activities in the fields of research and development in organic agriculture and organic fertilizers. In 2006, enzyme and amino acid content with Magento brands and Mog began to produce fertilizers in the agricultural sector, and last in the process, sin R & D activities in cooperation with domestic and foreign universities in camel relentlessly continued. Agriculture, Food, and livestock of the Ministry of licenses and permits category fertilizers microbial and enzyme AL first opened in 2011 after Mogarg agricultural biotechnology research and development in the chemical industry, first as a trading company to receive license animal manure deserved. Techno parsed and kept alive using biological methods use enzymes and chemicals all together in the first year of fertilization and animal feed amino acids in a 50% lowering of UTI and in the subsequent years, chemicals 30% of the use of soil improvement to be sufficient in the process of the disappearance of pesticide residues in organic farming eliminates using chemicals and chemical products and the needs and deficiency of healthy crops from maximum to a minimum in a significant and valuable role in the field of Agriculture. MOGARG Agriculture, Research, Development, Chemistry, Biotechnology, ? ndustry Trade LTD.CMP.

 2. RIVASOL ® TARIM HAYVANCILIK MAKINE SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Rivasol ® Ailesi, Kırmızı Kaliforniya Solucanı (Eisenia Fetida) ve Organik Katı Solucan Gübresi üretiminde öncü marka olmayı başarmış ve bu öncülüğü kendi Ar-Ge, pazarlama ve marka yaratma becerisiyle oluşturmuş. Rivasol ® Ailesi sürdürülebilir büyümesinin temelinde; 5 yıllık tecrübesi ve sektörel bilgi birikimi, kurumsal değerlerimiz üreticilere ve müşterilerine her zaman en kaliteli, en güvenilir ürün ve hizmetleri sunmayı esas alan iş anlayışımız, ülkemizin her köşesine ulaşan güçlü satış ve dağıtım ağımız yer alıyor. Rivasol vermicompost company started producing and trading organic fertilizers for good agricultural practitioners in july 2015. The turkish Pillar of our initiative offers worm gertilizer, which is in fully organic nature, to services to producers that performs food agricultural practices, provided throught international trade or by directly producing in the conuntry. Dur head-office is in Edirne, Keşan and the worm farm and fertilizer production facility , is situated in ipsala/edirne/turkey. As Rivasol ® we produce the following products in production facilities created in ‘Rivasol ®’s Ranch’ that we have established in Kesan , Edirne: • Worm beds, • Red Californian worm and its eggs And the following obtained from these two species of worm • Rivasol ® natural solid worm fertilizer • Rivasol ® natural liquid worm fertilizer are produced.

 3. KOOPS ORGANIC WORM FERTILIZER COOPERATIVE

  Türkiye

  Popülaritesi artan organik gübreler içinde solucan gübresinin apayrı bir yeri vardır. Çünkü tamamen doğal yollarla üretilmektedir ve fazla kullanımında dahi bitkilere zarar vermemektedir. Kırmızı Solucan Gübresi Kooperatifi olarak bu gerçekler ışığında, uzun zamandır sürdürdüğümüz AR-GE çalışmaları neticesinde müşterilerimize katma değer sunmak üzere Organik Solucan Gübresi üretimi ve tedariki yapmaktayız. Organik atıkların solucan sindirim sisteminden geçirilmesi suretiyle elde edilen Organik KOOP’S® Katı ve Sıvı Solucan Gübresi ile topraklarımızı ıslah ederken, aynı zamanda gelecek nesillerimize de sağlıklı toprakları miras bırakmayı arzuluyoruz.

 4. ORGANIKSA TURKEY

  Türkiye

  İşimizi sevgi ile yapıyoruz. Firmamız gübre imalatçısı olarak bitki besleme alanında faaliyet göstermektedir; Organik Madensel Gübreler, Humik&Fulvik Asitli Gübreler, Su da Eriyen Gübreler. Organiksa A.Ş., 1991 yılında Duman Grubuna üye olarak gübre sektöründe faaliyetine başladı Organiksa olarak minimum kaynak ile dünyanın ihtiyacı olan en yüksek verimi ve en iyi kaliteyi yakalamak. Yani daha az su, daha az toprak ve daha az teknik araç kullanarak üreticilerin gübre ihtiyaçlarını karşılamak. Bu ihtiyaçları karşılamak için Organiksa, bilimsel yenilik ve araştırmalara önem vererek doğa ya hizmet etmeyi hedefler. Bunu yaparken de geleceğimizi göz önünde bulundurur ve çevreye saygı çerçevesinde yaklaşır. 1991 yılından bu yana üreticilerimizin güvenini kazanarak ürün ağımızı hızla genişlettik. Dinamik kadromuz ve girişimci ruhumuz ile dünya çapında bilinen bir marka haline gelmeye adım adım yaklaşıyoruz.

 5. EKOBIGSOL

  Türkiye

  Ekobigsol, 2017 yılının Ocak ayında organik solucan gübresi üretimi ve organik tarım uygulamaları geliştirmek amacıyla kuruldu. Ekobigsol üretim tesisimiz ve merkez ofisimiz Çanakkale’nin Biga ilçesine bağlı Kaldırımbaşı Köyünde 1000m2’si kapalı alan olmak üzere toplam 7000m2’de faaliyet göstermektedir. Üretim tesisimizde Ekobigsol Katı Solucan Gübresi, Sıvı Solucan Gübresi, Kırmızı Kaliforniya Solucanı (Eisenia Foetida) ve Solucan Mamasından oluşan bir ürün gurubumuz bulunmaktadır. Kosgeb desteğiyle kurmuş olduğumuz tesisimiz ithalat ve ihracatı hedef alarak hem ülkemiz için hem de yurtdışı için yüksek kalitede üretim ve hizmet vermeyi hedeflenmiştir.

 6. AGRIFLUIDE S.L.

  İspanya

  Agrifluide, 40 yılı aşkın deneyime sahip, kendini sıvı gübre üretimi ve pazarlamasına adamış bir şirkettir. Sıvı gübrelerin işlenmesindeki uzun yıllara dayanan tecrübemiz, kimya mühendisliğindeki yeni gelişmeler ve en ileri teknoloji, bizi tarım sektörünün önde gelen şirketlerinden biri olmaya devam ettiriyor. Agrifluide ürünleri, bitkinin vejetatif gelişiminde önemli bir uyarıcı olan PHC olan ayırt edici bir bileşene sahiptir. Grupo Agrifluide'a özel bir organo-mineral bileşik olup, ana bileşeni düşük moleküler ağırlıklı ve ani agronomik etkiye sahip polihidroksikarboksilik veya organik asitlerdir (sırasıyla fulvik veya hümik asitler). PHC'nin avantajları arasında aşağıdakiler öne çıkıyor: • Besin kayıplarını en aza indirir. • Gübrelerin etkinliğini en üst düzeye çıkarır • Katyon değişim kapasitesini artırır • Olumsuzluklar karşısında bitkiyi güçlendirir Grupo Agrifluide, dört fabrikamız (Sevilla ve Albacete'de) sayesinde yılda 60.000 tondan fazla dağıtım yapmayı başarıyor. Tüm ürünlerimiz aşağıdaki paketler halinde dağıtılabilir: • 1000 litre • 20 litre • 10 litre • 5 litre

 7. EKOSOL

  Türkiye

  EKOSOL TARIM, Manisa Saruhanlı’da 21 dönüm üzerinde 4500 metrekare kapalı alanda, granül formda EkosolFarm %100 Solucan Gübresi (Worm Casting) ve EkosolFarm Sıvı Solucan Gübresi (Liquid Worm Fertilizer) üreten Türkiye’nin ilk ve en büyük solucan gübresi üreten şirketidir. Ekosol Farming and Livestock Company (Ekosol Tarım ve Hayvancılık Sanayi Ticaret A.Ş.) is the largest company in Turkey producing Organic Worm Casting. Located in Manisa, Turkey. Ekosol is specialized in worm casting and the production of certified EkosolFarm 100% Organic Worm Casting® in grain and liquid form. Ekosol Manisa: Turkey's Largest WarmCasting / Vermicompost Manufacture in Manisa Ekosol Farming and Livestock Company also produces and sells the Domestic Organic Waste Recycling Unit EkosolFarm KompostBox® which enables the organic wastes collected from the kitchens of homes and offices (such as fresh fruit and vegetable peels, egg shells, etc.) to be transformed into high quality organic worm casting with the help of worms.

 8. BIOERA-MOSCOW, LLC

  Rusya

  BioEra şirketi, solucan gübresi, biyogübreler, mantar ve bakteri bazlı bitki koruma ürünleri, saf amino asitlerin yanı sıra bakteriyel gübreler ve toprak düzenleyiciler dahil olmak üzere mahsul çiftçiliği için biyo ürünler üretir ve satar. 2016 yılından itibaren Rusya pazarına ürün tedarik eden firma, 2022 yılından itibaren komşu ülkelere (Sırbistan, Beyaz Rusya, Gürcistan, Kazakistan, Özbekistan, Kırgızistan) satış alanını genişletmiştir. Şirket ayrıca Afrika ülkelerine sevkiyat başlatmak için aktif olarak müzakere ediyor. Şirket aşağıdaki ürünleri üretir ve tedarik eder: Tohum ilaçlama; -Bitki besleme; - Toprak verimliliğini artırmak ve sürdürmek için hazırlıklar (arazi rehabilitasyonu dahil); - Atık işleme ve biohumus üretimi için solucanlar; - Vermikompostlama ve biohumus üretimi için ekipman; - Katı biohumus; Bakteriyel formülasyonlar (biyofungisit, nitrojen, fosfor ve potasyum fiksasyonu için formülasyonlar). BioEra, yüksek kaliteli formülasyonlar sağlayarak tarımsal kalkınmayı teşvik etmek için bir dizi hizmet sunar. Şirketin uzmanları, uygulama planlarını geliştirir, sonuçları izler ve tedarik edilen formülasyonların tüm uygulama süreçlerini kontrol eder..

 9. EDAGUM SM RUS LLC

  Rusya

  Edagum SM Rus LLC, yüksek kalitesi ve verimliliği 30'un üzerinde Rus ve yabancı araştırma enstitüsünün yaptığı araştırmalar sonucunda onaylanmış EDAGUM® markası altında organik gübre ve yem katkı maddesi imal eden bir firmadır. EDAGUM®SM gübre, çevre dostu bitki materyallerinden üretilmiş doğal bir bitki büyüme stimülatörü ve toprak kondisyonlayıcıdır. Humik (40-50 g / l) ve biyogübredir (15 çeşit bakteri), şu konularda yüksek verimlilik sağlar: %50'ye varan verim artışı, mineral gübre ve tarım ilaçlarında %40'a varan tasarruf. EDAGUM®SM yem katkı maddesi, çeşitli doğal hammaddelerin karışımından üretilir ve büyükbaş ile küçükbaş hayvanlarda, kümes hayvanlarında ve su ürünleri yetiştiriciliğinde verimliliğin artırılmasına ve hastalıkların görülme sıklığının azaltılmasına yönelik kullanılır. Ürünlerin kalitesini ve çevreye uyumunu yükseltir. Antibiyotiklere mükemmel bir alternatiftir.

 10. RIVERM SOLUCAN GÜBRESI

  Türkiye

  Riverm Kimyevi ve Zirai Maddeler Gıda Madencilik San. ve Tic. Ltd. Şti, iyi tarım uygulayıcılarına yönelik organik gübre üretimi ve ticareti yapmak amacıyla Mart 2013’te kurulmuş olup Türkiye ve Ukrayna ortak girişimidir.   Biz Riverm şirketi olarak, uzun yıllar boyunca Ukrayna’da organik ve doğal gübre üretimi hususunda elde ettiğimiz bilgi ve deneyimlerimizi, Türkiye’de kurulduğumuz günden bu yana yaptığımız Ar-Ge çalışmaları ile birlikte daha da ileriye taşıdık. Bu birikimli olarak ilerleyen bilgi ve deneyimleri siz doğa dostu kişi, kurum veya kuruluşların hizmetine "Doğadan Doğaya®" sloganı ile aktarmak için yola çıktık. "İnsan doğanın bir parçası, doğa ise insanın anasıdır.’" felsefesini ilke olarak benimseyip Rivo® yu siz değerli doğa dostlarının bahçe veya tarlanızda, meyve ve sebze üretiminizde güvenle kullanmanız amacıyla geliştirdik.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz