• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • dolap yapımı için makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Dolap yapımı için makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. BOYGA MAKINA SANAYI DIS TICARET LTD. STI.

  Türkiye

  Boyga Makina Sanayi Dış Ticaret Ltd. Şti. makine sektöründe temelleri 2000'li yılların başında atılmıştır. Mobilya ve ahşap kapı makinalarının üretimi ve ihracatında üstün başarılar gösteren firmamız 50'den fazla ülkeye doğrudan satış, teknik servis hizmetleri vermektedir. Bünyesinde; kenar bantlama makineleri, panel ebatlama, CNC router, çizicili yatar daire, CNC delik delme, profil sarma, boya, sıcak ve soğuk presler, vakum pres, kapı ebatlama, kasa profili çekme, 45 derece kasa kesme ve delme, pervaz yapıştırma, mdf çoklu dilimleme, kapı kol kilit menteşe yeri açma ve diğer ağaç işleme makinelerini bulundurmaktadır. Anahtar teslim kapı ve mobilya fabrikaları projelendirmelerinde de Boyga Makina çözüm ortaklığı sunmaktadır. Hizmet verdiği tüm alanlarda değer katma misyonuyla hareket eden Boyga Makina, yaptığı işlerde her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Dünya’daki ve Türkiye’deki teknolojileri yakından takip ederken, dinamik yapısı, genç ve nitelikli çalışanları ile Boyga Makina, ülkemizde ihracatı artırma politikasının öncüleri arasındaki yerini almaktadır.

  Tüm ürünler arasında "dolap yapımı için makine ve ekipmanlar"

 2. GAT MACHINERY

  Yunanistan

  GAT MACHINERY, yılında kurulan ve Dolap yapımı için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mobilya imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Özel makineler - İnşaat/Yapı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Palaiochori, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 3. HUIYE HARDWARE & ELECTRICAL EQUIPMENT COMPANY LTD

  Çin

  HUIYE HARDWARE & ELECTRICAL EQUIPMENT COMPANY LTD, yılında kurulan ve Dolap yapımı için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. teneke yapılar, hassas mekanik işlemeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jiangmen, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. PMSB PRODUITS D'ANTAN

  Fransa

  PMSB PRODUITS D'ANTAN, yılında kurulan ve Endüstriyel Hırdavat sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar, Dolap yapımı için makine ve ekipmanlar, Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar, Dolap yapımı için makine ve ekipmanlar, deri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. ALTANIS BROS

  Yunanistan

  ALTANIS BROS, yılında kurulan ve Dolap yapımı için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İşyeri tezgahları, Metal dolaplar, İşyeri tezgahları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Metamorfosis, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. FURNIHOUT

  Hollanda

  FURNIHOUT, yılında kurulan ve Dolap yapımı için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Oosterbeek, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. WOODLEY

  Hollanda

  WOODLEY, yılında kurulan ve Dolap yapımı için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. marangozlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eindhoven, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. OY NIKOTRON AB

  Finlandiya

  OY NIKOTRON AB, yılında kurulan ve Dolap yapımı için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Porvoo, Finlandiya 'de bulunmaktadır.

 4. TIMAS

  Iran

  TIMAS, yılında kurulan ve Dolap yapımı için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Karaj, Iran 'de bulunmaktadır.

 5. VAN DUUR MEUBELMAKERIJ

  Hollanda

  VAN DUUR MEUBELMAKERIJ, yılında kurulan ve Dolap yapımı için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ağaç işleri, ısmarlama mobilyalar, kereste, mobilyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nijverdal, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. HOUTZE

  Hollanda

  HOUTZE, yılında kurulan ve Dolap yapımı için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mobilyalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hilvarenbeek, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. FARSTRUP FURNITURE

  Danimarka

  FARSTRUP FURNITURE, yılında kurulan ve Dolap yapımı için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Søndersø, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 1. MIMI INTERIEURBOUW

  Hollanda

  MIMI INTERIEURBOUW, yılında kurulan ve Dolap yapımı için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. marangozlar, ev kuzineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Breukelen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. INTERIEURBOUW CUSTOM EXPO

  Hollanda

  INTERIEURBOUW CUSTOM EXPO, yılında kurulan ve Dolap yapımı için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. iç tasarım – yenileme, marangozlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Emmeloord, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. 180 GRADEN ZUID

  Hollanda

  180 GRADEN ZUID, yılında kurulan ve Dolap yapımı için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Den Haag, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. MB KEMIDA

  Litvanya

  MB KEMIDA, yılında kurulan ve Dolap yapımı için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mobilyalar için keçeler, mobilyalar için şömineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kaunas, Litvanya 'de bulunmaktadır.

 5. JOHN HABES

  Hollanda

  JOHN HABES, yılında kurulan ve Dolap yapımı için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Oss, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 6. MEUBELMAKERIJ 'T HELMHOUT

  Hollanda

  MEUBELMAKERIJ 'T HELMHOUT, yılında kurulan ve Dolap yapımı için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Şirket, Harlingen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 7. KROGH-BUILT CABINETRY

  Amerika Birleşik Devletleri

  KROGH-BUILT CABINETRY, yılında kurulan ve Dolap yapımı için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. marangozlar, banyo yenileme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alpharetta, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 8. DUSAN RAJCAN - V.O.Z

  Slovakya

  DUSAN RAJCAN - V.O.Z, yılında kurulan ve Büro mobilyaları ve rafları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ev mobilyaları, Dolap yapımı için makine ve ekipmanlar, Ev mobilyaları, Dolap yapımı için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stara Kremnicka, Slovakya 'de bulunmaktadır.

 1. SCHREINEREI GEORG UND SANDRA NESER OHG

  Almanya

  SCHREINEREI GEORG UND SANDRA NESER OHG, yılında kurulan ve Dolap yapımı için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Doğramacılık ve marangozluk işleri, Doğramacılık ve marangozluk işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Burgebrach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. BCS MÖBELWERKSTÄTTEN GMBH

  Almanya

  BCS MÖBELWERKSTÄTTEN GMBH, yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dolap yapımı için makine ve ekipmanlar, Dolap yapımı için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Köln, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. REINHARDT RAUMKONZEPT GMBH

  Almanya

  REINHARDT RAUMKONZEPT GMBH, yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dolap yapımı için makine ve ekipmanlar, Dolap yapımı için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dörverden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. KARL LINDENTHAL GESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

  KARL LINDENTHAL GESELLSCHAFT M.B.H., yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dolap yapımı için makine ve ekipmanlar, Dolap yapımı için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Langenzersdorf, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. VIXEN SURFACE TREATMENTS LIMITED

  Birleşik Krallık

  VIXEN SURFACE TREATMENTS LIMITED, yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dolap yapımı için makine ve ekipmanlar, Dolap yapımı için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stockton-On-Tees, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. KRAFT MAWEG MASCHINENUND ANLAGENBAU GMBH

  Almanya

  KRAFT MAWEG MASCHINENUND ANLAGENBAU GMBH, yılında kurulan ve Dolap yapımı için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metalurji - makine ve tesisatlar, Metalurji - makine ve tesisatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rietberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. NOSTALGISCH WONEN

  Hollanda

  NOSTALGISCH WONEN, yılında kurulan ve Dolap yapımı için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. marangozlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ochten, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 8. NEGELE MÖBELWERKSTÄTTEN GMBH

  Almanya

  NEGELE MÖBELWERKSTÄTTEN GMBH, yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dolap yapımı için makine ve ekipmanlar, Dolap yapımı için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Korb, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. FRÖHLICH, BAU- UND MÖBELSCHREINEREI KG

  Almanya

  FRÖHLICH, BAU- UND MÖBELSCHREINEREI KG, yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dolap yapımı için makine ve ekipmanlar, Dolap yapımı için makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ottrau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. ALFRED SPÄH - INNENAUSBAU GMBH

  Almanya

  ALFRED SPÄH - INNENAUSBAU GMBH, yılında kurulan ve Dolap yapımı için makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ağaç işleri enerjisiz el aletleri, Ağaç işleri enerjisiz el aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Essen, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Dolap yapımı için makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

388 Şirketler