• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • eğlence parkları - ekipman ve sistemler

Sonuçlar

Eğlence parkları - ekipman ve sistemler - Ithalat/Ihracat

 1. METALLBAU EMMELN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Metallbau Emmeln DNV 2, 7-1 ve -2 ve EN 12079 standartlarına göre açık deniz konteynerlerinin üretimine odaklanmıştır. Burada geliştirme ve test / belgelendirme GL (Alman Loydu) ile işbirliği içinde yürütülmektedir. Ürünlerimiz: Trafo konteynerleri, yangın geçirmez konteynerler, gürültü geçirmez konteynerler, özel konteynerler, dağıtım panosu konteynerleri. Açık deniz sektöründe kullanılacak konteynerlere, diğer konteynerlerin karşılayamadığı kadar ağır koşullar getirilmiştir. Açık deniz konteynerler, sadece mal taşımak amacıyla değil, aynı zamanda makineler, tesisler ve kumanda üniteleri için depolama alanı olarak veya petrol ve gaz sondaj kulelerinin yanı sıra trafo platformlarında çalışanların ikameti için de kullanılır.

 2. BERTAZZON 3B SRL

  İtalya

  Verified by europages badge
 3. DEMO BELGIUM

  Belçika

  Verified by europages badge

  DEMO BELGIUM, yılında kurulan ve Nakledilebilir vinçler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Eğlence parkları - Ekipman ve sistemler, Elektrikli ekipman, makaralar, demiryolları sanayisi için elektrikli besleme, Kablo kılıfları, ayaklıklar, Eğlence parkları - Ekipman ve sistemler, sanayi için ürünler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Daverdisse, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. SELA GROUP

  İtalya

  Verified by europages badge

  SELA GROUP, yılında kurulan ve Eğlence parkları - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. atlıkarınca ve panayır oyunları, lunapark için elektrikli makineler, luna parklar için mini pistler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Forli', İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. ECEM YACHT

  Türkiye

  Ece Yacht olarak 20 yılı aşkın süredir Yat İmalat sektöründe profesyonel ekibimizle Antalya-Türkiye merkezli olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Proje aşamasından son teslim aşamasına, imalat ve satış sonrası destek veren firmamız gerek yurtiçi gerekse de yurtdışı birçok projeye imza atmıştır. Değişen piyasa ve müşteri beklentileri doğrultusunda; kompozit mimari ürün ve hizmetlerini de bünyesine ekleyen firmamız bu konuda otel, belediye, mimari ofisler ve birçok kurumsal firmaya hizmet etmektedir. Alanında tecrübeli ekibimiz, güçlü ve dinamik yapımız, yutiçi ve yurtdışı proje tecrübemizle dün olduğu gibi bugün de sizlere hizmet devam ediyoruz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. VIYA CELIK PARK TASARIM MUH. INS. A.S.

  Türkiye

  HAKKIMIZDA VİYA ÇELİK PARK TASARIM MÜH. A.Ş. olarak; CE , TÜV VE İSO güvencesi ile, sizi alanınızda öne çıkartıyoruz, profesyonel ekibimiz ve kendi tasarımlarımız olan 400’den fazla ürün yalpazemizle hizmet vermekteyiz. Firmanıza özel TEMATİK PARKLAR ile İÇ VE DIŞ MEKAN OYUN GRUPLARI, SOFT PLAY OYUN ALANLARI, TOP HAVUZLARI, TRAMBOLİNLER, TIRMANMA DUVARLARI, SPOR SAHALARI VE EKİPMANLARI MESLEKİ ATOLYELER alanınıza özel proje mimarlık ve mühendislik, mekatronik tasarımlar, tüm ürünlerimize hareket kabiliyeti katarak, ahşap ve çelik birleşimi ürünlerin proje ve mühendislik imalatını yapmaktayız. Ayrıntılı bilgi ve görseller için internet sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz. ABOUT US Viya Celik Park is the manufacturer, designer and installer of indoor and outdoor playgrounds located in Izmir Turkey since 2004. We are pleased to introduce our product line to customers with more than 400 kinds of products that completely our designs and our production with certificates of CE, ISO, TUV and %100 customer satistaction. Our product range is focused on soft play playgrounds, trampolines, salto trambolines, ball pools, ziplines, climbing walls, wood playgrounds, inflatables parks, water balls and pool products, sports arena equipments, luna park equipments, indoor and outdoor sport equipments. For more details please visit our website.

 2. INOX PLAYGROUND AND URBAN FURNITURE

  Türkiye

  SIMAT LTD.ŞTİ. (INOX PARK markası) 2012 yılında kurulmuş olup, çocuk oyun parkları ve oyun elemanları, HDPE çocuk oyun parkları ve elemanları, Ahşap çocuk oyun parkları ve oyun elemanları, ipli çocuk oyun parkları ve ipli çocuk oyun elemanları ve Paslanmaz çelik kaydıraklar ve tüm çocuk oyun parkları yedek parçaları, açık hava fitness ekipmanları, oturma bankları, çöp kovaları, kamelyalar ve diğer tüm kentsel mobilyalar ihtiyaçlarınıza en hızlı ve en güvenilir çözümleri sunar. Oyun parklarında kullanılan tüm ürünlerimiz uluslararası EN 1176 standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Bütün çocuk oyun parklarında kullandığımız hammaddeler tamamen orijinaldir. kesinlikle geri dönüştürülmüş hammaddeler kullanmıyoruz. Hammadde içeriğinde kullandığımız boyalar çocuk ve insan sağlığı için uygundur. Çocuk Oyun Parkları, Macera ve Doğa Sporları Ekipmanları, Kent Mobilyaları ve Ekipmanları, İpli çocuk Oyun Sistemleri, Tırmanma çocuk Oyun Sistemleri, HDPE çocuk oyun parkları-yedek parçaları, Paslanmaz çelik kaydırak-yedek parçaları ve Oyun Parkı Zemin Düzenleme Tasarımı alanlarında imalat ve satış faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Şirketimizin öncelikleri, sağlığa zararlı olmayan ürünleri seçerek güvenlik standartlarını ön planda tutmaktır. İş Sağlığı ve Güvenliği tedbirlerimizle çalışanlarımıza ne kadar önem verdiğimizi gösteriyoruz.

 3. PLANET OYUN MAKINELERI

  Türkiye

  Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik hizmet ve ürünler sunan, ticari faaliyetler işlevselliğini arttıran ve kendini sürekli geliştiren, Planet Games Grubu girişimci yenilikçi ve sorumluluk taşıyan vizyoner ruhuyla 1996 yılında kurulmuştur.Oyun ve eğlence merkezi işletmeciliği sektöründe başladığı faaliyetlerine; kısa sürede satış, servis ve danışmanlık hizmetleri de vererek sektörsel büyümeye katkıda bulunmuştur.Daha sonrasında üretim, ar-ge, yazılım ve programlama alanlarını da ekleyerek bir Şirketler Grubu haline gelmiştir. Planet Games, geçen yıllar içerisinde yurt içinde ve yurt dışında birçok farklı projeye imza atmıştır.Kısa sürede gerçekleşen bu hızlı büyüme, zamanla istikrara dönüşmüş Planet Games sektörünün saygın ve güvenilir kuruluşları arasındaki yerini almıştır. Kuruluşumuzun ilk günkü heyecanıyla, kaliteli ve sağlam oyun makineleri üretiyoruz.Her daim üretiğimiz ve ithal ettiğimiz ürünlerin arkasında durarak, oyun makinaları sektörüne katma değerler sağlıyoruz. Oyun makineleri konusunda uzmanlığımızla gurur duyan bir Planet Games ailesiyiz. Bu ailemizde barındırdığımız uzman teknik ekip kadromuz da ; 1 - Elektronik Mühendisimiz. 1- Bilgisayar Mühendisimiz. 4-Elektronik Teknisyeni 2-Mekanik Teknisyeni 1- Polyester Döküm ve Onarım Ustamız Bulunmaktadır. Müşterimiz dahi olmasanız teknik destek konusunda size yardım etmekten gurur duyarız.

 4. SFB EXPORT

  Türkiye

  SFB Export, dünyanın dört bir yanından yüksek kaliteli ev tekstili ürünlerini, şehir mobilyalarını ve eğlence parkı ekipmanlarını en iyi fiyatlarla bulmak isteyen işletmelerin ilk adresidir. 10 yılı aşkın tecrübemizle sektörde saygın bir isimiz. Müşterilerimizin beklentilerini karşılayan ve aşan yüksek kaliteli tekstil ürünleri sunmak için çok çalışıyoruz. Dünyanın her yerindeki müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler sunmak için yorulmadan çalışan tutkulu bireylerden oluşan bir ekibiz. İşimizle büyük gurur duyuyoruz ve müşterilerimizin vizyonlarını gerçeğe dönüştürmelerine yardımcı olmak en önemli misyonumuzdur.

 5. PARK DIZAYN KENT EKIPMANLARI. LTD. STI

  Türkiye

  Park Dizayn City Equipment Co Ltd, which is a professional City Equipment manufacturer specialized in producing Outdoor playgrounds,  Playground equipment Parts,  Outdoor fitness equipment, and City furniture. The company is located in Mersin/TURKEY, Park Dizayn Province, Turkey which covers 19, 000 Square maters area,  and employees reached more than 70. Meanwhile, We are ISO 9001 / EN 1176 / TUV enterprise withall products certified by CE. After 15 years of hard work, as statistics shows,  ParkDizayn products already sold to the world 20 countries and districts. We are awarded by customers as the most reliable supplier.

 1. STY WATERPARKS

  Türkiye

  STY Waterparks olarak 16 yıldır su kaydırakları ve fiber havuz sektöründe hizmet vermekteyiz. Sektöründe alanında uzman üretim elemanları, kalıp ustaları, aquapark yüksek mühendisleri ve profesyonel satış ekibimizle sizlere hizmet vermektedir. Kendini her geçen gün yenileyen inovasyon ve ARGE çalışmalarını yakından takip eden firmamız ‘Feel Light-Hand Lay-up’ üretimin yanı sıra sektörde nadir üreticilerin kullandığı ‘RTM’üretimde gerçekleştirmektedir. Üretimsel teknolojileri yakından takip eden mühendislerimiz son teknolojilerden yararlanmak, ulusal ve uluslararası standartlara uygun ve güvenli aquaparkla rinşaa etmek için özveri ile çalışmaktadırlar. Şirketimiz kalite politikasının temellerini oluşturan bu hususlar bizim için vazgeçilmezdir. Rakiplerimizi ve Dünya su kaydıraklarında yaşanan gelişmeleri yakından takip etmekle birlikte, kalıp üretimi konusunda oldukça iddialı ve yeniliklere açığız. Extrem kaydırak grupları da dahil envanterimize her geçen gün yeni kaydırak kalıpları ekleyerek ürün gamımızı genişletmekteyiz. Yurt içi satışımız ve ihracatımızda da her geçen gün yükselen bir grafik içindeyiz. Sorunsuz teslimat memnun müşteri en önemli önceliğimiz.

 2. TEKIN LUNAPARK

  Türkiye

  TEKIN LUNAPARK, yılında kurulan ve Eğlence parkları - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ankara, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. INDUSTRIE RICREATIVE SRL

  İtalya

  INDUSTRIE RICREATIVE SRL, yılında kurulan ve Spor - malzeme ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Eğlence parkları - Ekipman ve sistemler, Eğlence ve etkinlikler, Eğlence parkları - Ekipman ve sistemler, eğlence - donanımlar, Eğlence ve etkinlikler, tramlen sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Porto Mantovano (mn), İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. GUM AND FUN SÜD GMBH & CO. KG

  Almanya

  GUM AND FUN SÜD GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Eğlence parkları - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Himmelkron, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. ZHONGSHAN CHUANGYU AMUSEMENT EQUIPMENT CO.LTD

  Çin

  ZHONGSHAN CHUANGYU AMUSEMENT EQUIPMENT CO.LTD, yılında kurulan ve Eğlence parkları - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zhongshan, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. ALBA INFORMATION TECHNOLOGIES INC.

  Türkiye

  ALBA INFORMATION TECHNOLOGIES INC., yılında kurulan ve Eğlence parkları - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. XIAMEN RAPID PROTOTYPE CO., LTD

  Avustralya

  XIAMEN RAPID PROTOTYPE CO., LTD, yılında kurulan ve Eğlence parkları - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. 3 ve 5 eksenli dijital kumandalı makine programlama, Alüminyum serbest döküm sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Xiamen, Avustralya 'de bulunmaktadır.

 6. MARTINA BROSS HANDELSVERTRETUNGEN CDH SPIEL-, SPORT- U. FREIZEITANLAGEN

  Almanya

  MARTINA BROSS HANDELSVERTRETUNGEN CDH SPIEL-, SPORT- U. FREIZEITANLAGEN, yılında kurulan ve Eğlence parkları - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Şirket, Willstätt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. PARKS AND PARKS

  Fas

  PARKS AND PARKS, yılında kurulan ve Eğlence parkları - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. eğlence parkları inşaatı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Agadir, Fas 'de bulunmaktadır.

 8. SELA GROUP

  İtalya

  SELA GROUP, yılında kurulan ve Eğlence parkları - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir. atlıkarınca ve panayır oyunları, luna parklar için mini pistler, lunapark için elektrikli makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Forli', İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. ANIMIX

  Belçika

  ANIMIX, yılında kurulan ve Eğlence parkları - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Lunaparklar için ekipman ve malzeme, Kutlama ve parti malzeme ve süsleri, Lunaparklar için ekipman ve malzeme, animasyon ve gösteri düzenleme tesisatlarının kurulması, Kutlama ve parti malzeme ve süsleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zarren (kortemark), Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. DK RENTS

  Belçika

  DK RENTS, yılında kurulan ve Eğlence parkları - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Lunaparklar için ekipman ve malzeme, Lunaparklar için ekipman ve malzeme, çocuklara yönelik gösteriler için tesisatın yerleştirilmesi, çocuklar için atraksiyon, bayram süslemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Geetbets, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. ETS MARCEL LUTZ EML

  Fransa

  ETS MARCEL LUTZ EML, yılında kurulan ve Eğlence parkları - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. atlıkarınca ve panayır oyunları, Binicilik alanı kurulumu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ingwiller, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. HENAN SWONDER AMUSEMENT RIDES CO., LTD

  Çin

  HENAN SWONDER AMUSEMENT RIDES CO., LTD, yılında kurulan ve Eğlence parkları - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Yulong, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. ADS AMUSEMENTSVERHUUR

  Belçika

  ADS AMUSEMENTSVERHUUR, yılında kurulan ve Eğlence parkları - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Lunaparklar için ekipman ve malzeme, Lunaparklar için ekipman ve malzeme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aalst, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. CHATEAUX LORIES

  Belçika

  CHATEAUX LORIES, yılında kurulan ve Eğlence parkları - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Lunaparklar için ekipman ve malzeme, Kutlama ve parti malzeme ve süsleri, Lunaparklar için ekipman ve malzeme, şişme şato kiralama, şişmeli çocuk oyuncaklarının kiralanması, Kutlama ve parti malzeme ve süsleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tournai, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. ALBA ARCADE

  Türkiye

  ALBA ARCADE, yılında kurulan ve Eğlence parkları - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. eğlence salonları için elektronik oyun makinaları, panayır fuar ekipmanları, elektronik oyunlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 8. GARTEN-LAUTSPRECHER INH. CHRISTIAN HENDRICH

  Avusturya

  GARTEN-LAUTSPRECHER INH. CHRISTIAN HENDRICH, yılında kurulan ve Eğlence parkları - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Traunkirchen, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 9. COSMOS EVENTS

  Belçika

  COSMOS EVENTS, yılında kurulan ve Eğlence parkları - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Lunaparklar için ekipman ve malzeme, Lunaparklar için ekipman ve malzeme, bayram süslemeleri, tente kiralanması, çadır kiralama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Overpelt, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. NP DÉVELOPPEMENT

  Fransa

  NP DÉVELOPPEMENT, yılında kurulan ve Eğlence parkları - Ekipman ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. park tasarımı, Binicilik alanı kurulumu, atlıkarınca ve panayır oyunları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tourcoing, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz

Fiyat teklifi bul