• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • gıda katkı maddeleri

Sonuçlar

Gıda katkı maddeleri - Ithalat/Ihracat

 1. SEVAROME

  Fransa

  Verified by europages badge

  Sevarome şirketinin temel faaliyetleri şekerli gıda aromaları (vanilya, kahve, limon, çilek, baharatlar, meyveler, çiçekler, spesiyaliteler), tuzlu gıda aromaları (pişirme yardımcıları), kabuklu yemiş preparatları (Antep fıstığı, fındık, aromalı preparatlar), diğer malzemelerin (vanilya çekirdekleri, gıda boyaları, stabilizatörler, katkı maddeleri...) üretimi ve imalatından oluşmaktadır. Üst düzey gıda ürünlerinin hazırlanmasına yönelik gıda aromaları üretiyoruz, en ünlü şeflerle işbirliği içinde çalışıyoruz ve hazırlayacağınız yiyeceklerde kesin başarı sağlayacak en mükemmel uygulamaları pazara sunuyoruz. Kurumsal prensibimiz damak zevkinin tutku haline getirilmesi, hedefimiz tam müşteri memnuniyeti. SEVAROME: Dondurma aromaları, sorbe aromaları, çikolata aromaları, diyet ürün aromaları, çay aromaları, kahve aromaları, bitki çayı aromaları, doğal bitki ve gıda aromaları, gıda boyaları ve benzeri ürünlerin Fransız geliştiricisi ve üreticisi.

 2. MN Própolis

  Brezilya

  Verified by europages badge

  MN Propolis, Brezilya'nın Minas Gerais Eyaleti'nde üretilen özel Yeşil Propolis'in lider üreticisi ve ihracatçısıdır. Yeşil Propolis konusunda uzmanız ve 30 yılı aşkın süredir sürdürülebilir süreçler uyguluyoruz. Propolise olan talep, ana bileşiği olan Artepillin-C üzerine yapılan çalışmalar nedeniyle artmıştır. Farklı propolis türleri üretiyoruz; en çok satan ürünümüz, üretim sürecinde propolisin kullanımını kolaylaştıran suda çözünür bir toz olan Dondurularak Kurutulmuş Ekstrakt. Kullandığımız Ham Propolis en yüksek biyoaktif bileşik seviyelerine sahiptir ve bitmiş toz sadece bu seviyeleri değil, aynı zamanda organoleptik özelliklerini de korur. Sadece Yeşil Propolis ile çalışıyoruz, ürünlerimiz Artepellin-C, Flavonoidler ve Fenolik Bileşikler içeriğine göre standardize ve kontrol edilmektedir. Müşterilerimiz bu ürünü kapsüller, süper gıdalar, süper içecekler, şekerlemeler ve cilt bakım ürünleri üretmek için satın almaktadır. MN Propolis, dünya çapında benzersiz ve standartlaştırılmış ürünler ihraç eden en büyük propolis üreticileri arasında öne çıkmaktadır. Kataloğumuzu ziyaret edin ve ekibimizle iletişime geçin!

 3. ALPHANOSOS

  Fransa

  Verified by europages badge

  Alphanosos, başta botanikler olmak üzere farmasötik olmayan bileşenlerin özlerinin karışımlarına dayanan aktif bileşenleri ve ürünleri keşfetmek, geliştirmek ve pazarlamak için kendi Yapay Zeka algoritmalarını kullanmaktadır. Bazıları antimikrobiyal aktiviteleri nedeniyle 15 ülkede patentli olan bu aktif karışımlar, hayvan hijyeni, dermokozmetik, gıda koruma ve kozmetik sektörlerine ve daha uzun vadede fonksiyonel gıdalar ve hastalık tedavilerine yöneliktir. Ar-Ge çalışmalarına 2015 yılında başlayan şirket, şu anda ürünleri için distribütörler aracılığıyla, lisanslama ve yeni Ar-Ge projeleri için ise endüstriyel ve ticari gruplar aracılığıyla faaliyet gösteren ticari bir işletmedir. Alphanosos şu anda patentli aktiflerini egzama ve piyoderma gibi özel ihtiyaçları hedefleyen hayvan ve insan bakım ürünlerinde kullanmaktadır. Yapay zeka platformu, özellikle antibakteriyel ve antifungal, aynı zamanda antiviral ve kozmetik ve tıbbi kullanım için ilgi çekici çeşitli hücresel aktiviteler veya biyo-üretimlerin optimizasyonu gibi endüstriyel ilgi alanları gibi güçlü biyolojik aktiviteler üzerinde fikri mülkiyet oluşturmak amacıyla yeni aktif bileşenler keşfetmek ve formülasyonları optimize etmek için ortaklıklarda kullanılmaktadır.

 4. CAVAS INTERNATIONAL B.V.

  Hollanda

  Verified by europages badge

  Küresel gıda bileşenleri pazarındaki önde gelen ortağınız Cavas International BV'ye hoş geldiniz. Merkezi Hollanda'da bulunan şirketimiz, faaliyetlerinin her alanında mükemmelliğe ve güvenilirliğe kendini adamıştır. Başarımız, birinci sınıf tedarikçilerle güçlü ortaklıklar kurarak siz değerli müşterilerimiz için birinci sınıf kalite ve hizmet sağlamak üzerine inşa edilmiştir. Rekabetçi fiyatlar, pazar analizleri sunarak ve saygın şirketlerle kalıcı işbirlikleri kurarak öne çıkıyoruz. Çok çeşitli ürün yelpazemiz taze dondurulmuş meyve ve sebzeleri içermektedir. Cavas International BV'de, benzersiz ihtiyaçlarınıza odaklanırken süreçleri basitleştiriyoruz. Endüstriyel müşteriler için toplu paketleme sunuyor ve ayıklama, kalibre etme ve karıştırma gibi katma değerli hizmetler sağlıyoruz. Perakende ortaklarımız için özelleştirilmiş perakende ambalaj çözümleriyle esneklik sağlıyoruz. Sadece sizin için özelleştirilmiş bir kalite ve lezzet yolculuğunda bize katılın.

 5. PACS CORPORATION

  İspanya

  Verified by europages badge

  PACS International, Barselona merkezli bir İspanyol şirketidir ve dünya çapında hammadde, içerik, ambalaj (cam, plastik, alüminyum, PVC / PVDC) komple çözümlerinin dağıtımında ve üçüncü şahıslar ile ilaç endüstrisi, kozmetik, kişisel hijyen ve gıda sektörleri için üretimde uzmanlaşmıştır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. FOODCOM S.A.

  Polanya

  Verified by europages badge
 2. LAMBERT CHEMICALS SRL

  Belçika

  Verified by europages badge

  LAMBERT CHEMICALS SRL, yılında kurulan ve Gıda katkı maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kimyada inorganik hammaddeler ve türevleri, Eriticiler ve incelticiler, amonyak, aseton, kazan taşı sökme ürünleri, endüstriyel kimyasal ürünler, gıda endüstrisi için kimyasal ürünler, klorohidrik asit, demineralize su sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Herstal, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. OXYGENE

  Fransa

  Verified by europages badge

  OXYGENE, yılında kurulan ve Diyetik ve organik yiyecekler sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Gıda katkı maddeleri, Gıda emülsiyonlaştırıcıları, Gıda katkı maddeleri, Gıda emülsiyonlaştırıcıları, doğal emülgatörler, lécıthıne sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fouras, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. HUILERIE MORISSET

  Fransa

  Verified by europages badge

  HUILERIE MORISSET, yılında kurulan ve Besleyici yağlar ve yağlılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bitkisel yağlar, Endüstriyel yağlar, Gıda katkı maddeleri, Bitkisel yağlar, Endüstriyel yağlar, Gıda katkı maddeleri, Sızma zeytinyağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poursac, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. SCHWARZWALDMILCH GMBH OFFENBURG

  Almanya

  Verified by europages badge

  SCHWARZWALDMILCH GMBH OFFENBURG, yılında kurulan ve Diyet ve spor için entegre beslenme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda katkı maddeleri, Gıda katkı maddeleri, kamp ekipmanı, Gıda sanayisi için katkı maddeleri, süt türevleri, süt tozları, toz krem, yulaf sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Offenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. INKA SWEET KFT.

  Macaristan

  Verified by europages badge

  INKA SWEET KFT., yılında kurulan ve Gıda katkı maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şeker, Doğal hammadde çıkarma, tatlandırıcılar, Şeker, Özel Marka sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Budapest, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 2. BUDWERK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BUDWERK GMBH, yılında kurulan ve Gıda katkı maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kenevir sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stuttgart, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. D - INGREDIENTS S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  D - INGREDIENTS S.R.L., yılında kurulan ve Yiyecek ve içecek bileşenleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda katkı maddeleri, gıda endüstrisi için kimyasal asitlendiriciler, gıda ve konserve endüstrisi doğal kalınlaştırıcı katkı malzemeleri, Gıda katkı maddeleri, gıda ve konserve endüstrisi doğal aromalar, gıda ve konserve endüstrisi kimyasal katkı malzemeleri, içki endüstrisi için kimyasal katkı malzemeleri, gıda amaçlı kullanıma yönelik katkı maddeleri, renklendiriciller ve boyar maddeler, gıda ve konserve endüstrisi doğal katkı malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bonate Sopra, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. DRGREEN E.U.

  Avusturya

  Verified by europages badge

  DRGREEN E.U., yılında kurulan ve Gıda katkı maddeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kenevir, biyolojik tamamlayıcı gıda katkıları, bitki özleri, organik gıdalar, bitkisel ürün, gemmo deri ve (özel bitki türevleri) sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Suben, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. STERNMAID GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  STERNMAID GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Ambalajlama firmaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Atletik besleme, Akışkan yatak granülatörleri, Akışkan yatak, Toz biçiminde hammaddelerin fason imalatı, Fason toz dolumu, Atletik besleme, kimya endüstrisi için kurutucular, Fason granül dolumu, şişeleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wittenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SOLUTIVE

  Fransa

  Verified by europages badge

  SOLUTIVE, yılında kurulan ve Özel gıdalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda katkı maddeleri, gıda malzemeleri, Gıda katkı maddeleri, doğal koyulaştırıcılar, Gıda endüstrisi, Tarım ve gıda endüstrisi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Josselin, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. APM

  Türkiye

 6. YALOGA-NT

  Rusya

  2016 yılında kurulan Yaloga-NT Company, KREDA markası altında gıda sektörüne yönelik katkı maddeleri (jel gıda boyaları, doğal gıda boyaları) üretimi yapmaktadır. Gıda boyaları, yiyecek ve içeceklerin renklendirilmesinde, şekerleme ürünlerinde, unlu mamüllerin süslemesinde vb. kullanılır. Renklerle çalışırken uzun yıllara dayanan bilgi ve deneyimlerinden yararlanan şirketin KREDA ürünleri bilim ve doğanın birlikteliğini yansıtır. Kreda konsepti, mutfak anlayışı açısından bilinçli malzeme seçimi fikrini de kapsar. Ürünlerimizin kalitesine, bulunabilirliğine ve insanlar ve çevre açısından güvenliğine öncelik veriyoruz. KREDA ürünleri, Avrupa sertifika merkezi Untersuchungs-und Forschungslaboratorium GmbH'de (Almanya) yapılan kalite ve güvenlik testlerinden başarıyla geçmiştir. KREDA gıda boyaları • Her ürün için geniş renk paleti • Güvenli kullanım • Boyalı tabanın özelliklerini değiştirmez • Tüketimde tasarruf

 7. EMSAF GROUP

  Türkiye

  Firmamız 2015 yılından bu yana yurt içi ve yurt dışında etkinliğini hızla arttırmaktadır. Toz şeker, salca, ayçiçek yağı, un ve makarna ana satış kalemleri olan firmamız büyük bir gıda toptancisidir. Tüm bu ürünlerin yanı sıra firmamız Maltitol ve Sorbitol şurup satışlarına da baslamis olup, Balkanlar, Orta Asya ve Arap yarımadasi pazarinda geniş bir yelpazeye yayılmıştır. Müşteri memnuniyeti ve kaliteden ödün vermeyen firmamız siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını kaliteli ve uygun fiyatlı urunlerle karşılamaya devam edecektir.

 8. SPEROPHARM GMBH - CBD GROSSHANDEL

  İsviçre

  Kanabinoidlerin ve kanabinoid içeren ürünlerin farmasötik kalitede araştırılması, özütlenmesi ve üretimi konusunda uzmanız. Kannabidiolleri çeşitli şekillerde sunmaktayız. İster kurutulmuş çiçek, ister yağ, isterse de sıvı olarak, yakıp dumanını teneffüs etmek ya da yemek/içmek üzere. İsviçre'nin önde gelen bir CBD toptancısı olarak, yüksek kaliteli kenevir mamulleri üretmekteyiz, onları sarhoş edici olmayan CBD ürünlerine dönüştürmekte ve dünya çapındaki çevrim içi mağazalara, kozmetik, gıda ve ilaç şirketlerine satmaktayız. Uzun bir süredir kurmakta olduğumuz satış ve dağıtım ağımız ve sektörümüzdeki geniş deneyimimiz sayesinde, CBD üretimine ek olarak, CBD B2B sektöründe de kendini kanıtladık. İsviçreli bir CBD üreticisi ve CBD toptancısı olarak, her türlü kurutulmuş CBD çiçeği için sürekli olarak yüksek teslimat kapasitelerini garanti etmekteyiz.

 1. LEOVIT NUTRIO LTD

  Rusya

  LEOVIT Nutrio, 20 yılı aşkın deneyimiyle diyet ve organik gıdalar, gıda takviyeleri, sporcu beslenmesi, terapötik ve koruyucu beslenme ve diyet ürünü geliştiren bir araştırma ve üretim şirketidir. Şirket, kendi geliştirdiği ürünleri, ileri teknolojiyi, yüksek kaliteli içerik ve malzemeleri kullanarak diyet takviyeleri, sağlıklı yemekler için organik fonksiyonel gıdalar, kilo kontrolü için terapötik ve koruyucu ürünler üretimine odaklanmaktadır. LEOVIT Nutrio, kilo kaybı ve enerji kazanımı için terapötik ve koruyucu ürünler de dahil olmak üzere 500'den fazla ürün çeşidi üretir; yetişkinler ve çocuklar için meyve barları, protein ve müsli barları; Tehlikeli ortamlarda çalışan insanlar için vücut detoks ürünleri. LEOVIT Nutrio'nun ürünleri, Rusya'nın önde gelen tıp merkezlerinde klinik deneylerden başarıyla geçmektedir. Şirket ISO9001 ve HACCP sertifikalıdır ve şirketin üretim süreci ISO22000 standardına uygundur.

 2. EVAROM FOOD ADDITIVES

  Türkiye

  1998 yılında kurulan EVAROM Gıda Katkı Maddeleri, başarılı geçmişiyle sektörünün önde gelen kurumları arasında yer almakta ve alanında bölgesel lider olma vizyonuyla hareket etmektedir. Firmamız EVAROM Gıda Katkı Maddeleri Türkiye üzerinde üretim ve ihracat faaliyetleri ile uğraşan, vitamin & mineral premixleri, antioksidant ve renklendirici ürün gruplarında ihracat yapmaktadır. Firmamız ayrıca mevcut hizmet verdiği alanların yanı sıra yeni proje ürünleriyle de müşterilerin değişen taleplerine karşılık vermekte ve gıda katkıları sektöründeki yatırımlarını arttırmaktadır. Türkiye'nin önde gelen tedarikçi firmaları arasında yer almakta ve size en iyi fiyat ve kaliteyi sunmaktayız.

 3. EGEM TOPTAN KIMYA GIDA ITH. IHR. SAN. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  EGEM KİMYA&GIDA olarak laboratuvar malzemeleri, ambalaj grupları, gıda katkı maddeleri ve hijyen-sanitasyon grupları başta olmak üzere, süt ürünleri üretiminde işletmelerin ihtiyaç duyduğu her türlü ürünü tedarik etmenin yanı sıra teknik danışmanlık hizmetleri de sunmaktayız. Vizyonumuz & Misyonumuz Yenilikçilik anlayışımız ile müşterilerimizin ürün ve teknik destek ihtiyaçlarını tespit ederek, ürünlerimiz ile birlikte bilgi ve deneyimlerimizi onlara aktarmaktır. İnsan sağlığından ve yasal düzenlemelerden ödün vermeden kaliteli ürün ve üstün hizmet sunarak sektörde öncü bir firma olmak. Mandıra ve Sarf Malzemeleri Peynir Mayaları Laboratuvar Ürünleri Gıda Katkı Maddeleri Starter Kültürler Temizlik Kimyasalları

 4. GOLDEN PEANUT GMBH

  Almanya

  Golden Peanut – beslenme destek özel ürünleri, insanlar ve hayvanlar için bakım ve Wellness ürünleri. Golden Peanut markası son yıllarda özellikle online satış üzerinden beslenme destek ürünleri, sporcu besinleri, kozmetik hammaddeler ve özütler, atlar için yüksek kaliteli tamamlayıcı yemler alanında isim yapmıştır. Ürün paletimizin ağırlık noktaları psilyum ürünleri, çia tohumları, goji meyveleri ve diğer bitkisel hammaddeler, özütler, bağlayıcı ve jelleştirici malzemeler, mikro algler, yağlar, aminoasitler ve at, kedi ve köpek gıda destekleri. Özel ambalajlarla sevkiyat, karıştırma ve yenilikçi ürün fikirlerini hazırlama gibi özel istekler uygun fiyatlara gerçekleştirilir.

 5. CARIF

  Fransa

  CARIF S.A işletmesi un geliştirici katkı maddeleri, unlu mamuller, pastacılık, çörekçilik ve bisküvicilik için katkı maddeleri ve hamur geliştiriciler, ekmek hamuru enzimleri, özel ekmekler için karışım ve ön karışımlar, pastacılık ve pastane işletmeleri için hazır karışımlar, aromalar ve özel renklendiriciler imal ediyor. CARIF S.A. unlu mamuller zincirleri, fırıncılık, pastacılık ve un değirmeni sektörlerinin profesyonelleri için 600 çeşidin üzerinde katkı maddesini ISO 9001/2008 kalite güvencesi altında formüle ediyor, üretiyor ve pazarlıyor.

 6. ESPECIAS RUCA

  İspanya

  Başlangıçta faaliyetlerimiz sandviç ve mezeleri saklamak için hazırlanan çeşni ürünlerinin üretimine odaklanmıştı. Bu tariflerin teknolojik gelişimi sayesinde, faaliyet konumuz et endüstrisine yönelik preparatların imalatına yöneldi. Sürekli büyüyen faaliyetlerimiz baharat ithalatçısı olarak tanınmamızı sağladı. Son zamanlardaki gelişmeler salamura et karışımlarının da ürün yelpazemize girmesine yolaçtı.

 7. PRODUCTOS LA CONSTANCIA S.L.

  İspanya

  1945'ten bu yana, en iyi İspanyol hammaddeleri ve ithal hammaddelerle çalışmaktayız, ambalajlama yöntemimiz en iyi sunum ve temizlik garantilerini sunmaktadır, bu durum bizi piyasanın en yüksek düzeyine yerleştirmektedir. Tüketici güvenliğini sağlamak için tüm ürünlerimiz sıkı hijyen ve kalite kontrollerine tabi tutulmaktadır. İnternet sitemizi ziyaret edip geniş ürün yelpazemizi ve çeşitlerimizi keşfedin: paprika (tatlı ve acı), baharatlar, her tür şarküteri için hazır ürünler, enfüzyonlar...

 8. LYCKEBY CULINAR A.S.

  Çek Cum.

  Gıda sektörüne yönelik katkı maddeleri üretim ve satışı, modifiye nişasta, patates nişastası, lif, harmanlar, baharatlar, katkılar, kaplamalar, dekstrinler, pektinler. Culinar, gıda üreticilerine fikirler, deneyimler ve ürün geliştirme aşamalarında destek sunarken geniş yelpazedeki özel ürünleri, hammaddeleri ve katkı maddeleriyle lezzet, kıvam ve işlev de kazandırmaktadır.

 9. TOBA GIDA KIMYA SAN.TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  Müşterilerimizin talebine bağlı olarak; vitamin, mineral, sporcu besinleri, bitkisel ürünler gibi zengin içerikli gıda takviyeleri bulunmaktadır. Normal beslenmeyi zenginleştirmek amacıyla; en bilinen vitamin ve mineral grubunun yanı sıra protein, karbonhidrat, bitkisel ürünler ve bunların ekstreleri, fitokimyasallar, amino asitler.

 10. TURKSOY SOYA URUNLERI GIDA PAZ.SAN.VE TIC.LTD.STI.

  Türkiye

  Şirketimiz Yağsız Soya Unu, Soya Unu, Pastörize Soya Unu, Soya Proteini, Çikomiks, Ekmek Katkı Maddeleri ve çeşitli Gıda Katkı Maddeleri üretimi yapmaktadır. Müşteri odaklı yaklaşımı ile her zaman yeni ürünlere ve yeniliklere açık; müşteri talepleri doğrultusunda araştırma geliştirme faaliyetleri yürütebilme kapasitesi ile Müşteriye özel ürünler üretibilme ayrıcalığına sahip bir şirketiz.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Gıda katkı maddeleri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

576 Şirketler