• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • genişletme contaları bağlantıları - demirli metaller

Sonuçlar

Genişletme contaları bağlantıları - demirli metaller - Ithalat/Ihracat

 1. FELLNER BODENSYSTEME FÜR GEWERBE UND INDUSTRIE GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  FELLNER BODENSYSTEME FÜR GEWERBE UND INDUSTRIE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nürnberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. TROEGER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TROEGER GMBH, yılında kurulan ve Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Veitshöchheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. 3KS PROFILE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  3KS PROFILE GMBH, yılında kurulan ve Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Simbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MÜLLER FUGENSYSTEME GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MÜLLER FUGENSYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Rammenau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ESN BAUPROFILE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ESN BAUPROFILE GMBH, yılında kurulan ve Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dietersburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TEKNOMET BAGLANTI ELEMANLARI LTD STI

  Türkiye

  Tekno-met Bağlantı Elemanları Ltd Şti, 2003 yılında kurulmuş bir firmadır. Hidrolik, pnömatik, su ve sıcaklık kontrol sistemleri için çeşitli bağlantı elemanları, otomatik rakorlar üretimi gerçekleştirmektedir. Firma, yaklaşık olarak 30 ülkeye ihracat gerçekleştirme olup, ana ihracat ülkeleri Avrupa Birliği'nde yer alan ülkelerdir. İtalya, İspanya, Portekiz, Rusya, Çekya, Polonya gibi ülkelere ihracat gerçekleştiren firma, 5000 m2'lik yerinde, üretim ve ihracat çalışmalarına devam etmektedir. ISO 9001: 2015 Kalite Yönetim Sistemi ile sertifikalandırılmış olan firma, üst düzey müşteri memnuniyetini hedefleyen, talep edilen ürünleri, istenen kalite ve fiyatlarda ürün sunmak ve dünya pazarlarında yer almak hedefindedir. Alanında uzman ve kalifiye kadrosu, en üst düzey makine ve ekipman ile firma, günden güne büyüyen ve gelişen bir organizasyondur. Bağlantı elemanları taleplerinizde, stok ürünler ya da size özel çözümler için bizlerle iletişim kurmanızı dileriz.

  Tüm ürünler arasında "genişletme contaları bağlantıları - demirli metaller"

 2. INVENTIVE PRODUCTION CENTER (IPC), LLC

  Rusya

  Invention Production Center LLC (IPC), paslanmaz çelik ve demir içeren borular, gaz ve petrol boru hatlarının inşası için endüstriyel bağlantı parçaları üreticisidir. IPC'nin ana faaliyetleri, iç ve dış korozyon önleyici kaplamalı çelikten yapılmış boru ve boruların üretimi için teknolojilerin ve ekipmanların geliştirilmesi ve tanıtılması; borular için kalıcı dövme bağlantı elemanlarına sahip boru hatları ve kanalların yapımı; demir içermeyen boru bağlantı parçaları ve valf üretimi; polietilen astarlı çelik boruların ve içten kaplanmış bağlantı parçalarının üretimi; kaçak akımlara ve elektrokimyasal korozyona karşı koruma için yüksek basınçlı elektrik izolasyon parçalarının üretimi ve tedariki. Şirket, montaja hazır metal borular ve boru hatları sunmaktadır; ürünü müşterinin projesine uyarlamak; korozyon önleyici kaplama uygulaması; voltaj dalgalanması izleme ekipmanının kurulumu; danışmanlık ve teknik destek; yerel standartlara uygunluk denetimi.

 3. LECO LAGERTECHNIK AG

  İsviçre

  LECO LAGERTECHNIK AG, yılında kurulan ve Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Nussbaumen B. Baden, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 4. PRO-FIL KUNSTSTOFF GMBH

  Avusturya

  PRO-FIL KUNSTSTOFF GMBH, yılında kurulan ve Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Wernberg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. ALUBAU-METALLBAU SONNLEITNER E.U.

  Avusturya

  ALUBAU-METALLBAU SONNLEITNER E.U., yılında kurulan ve Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Böheimkirchen, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. KÖLBL WOLFGANG - DIENSTLEISTUNGS BAU- UND ABDICHTUNGSHANDEL

  Avusturya

  KÖLBL WOLFGANG - DIENSTLEISTUNGS BAU- UND ABDICHTUNGSHANDEL, yılında kurulan ve Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Trumau, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 2. NIEWIELITH BODENSYSTEME GMBH

  Almanya

  NIEWIELITH BODENSYSTEME GMBH, yılında kurulan ve Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Laer, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. NEXA S.P.A.

  İtalya

  NEXA S.P.A., yılında kurulan ve Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Genişletme contaları - Demirsiz metaller, Metal tertibatlar, Genişletme contaları - Demirsiz metaller, Metal tertibatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zocco Di Erbusco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. ISURKAI, S.L.

  İspanya

  ISURKAI, S.L., yılında kurulan ve Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. lastik kompansatörler, genleşme contası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sondika, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. SEIRIS-SA

  Fransa

  SEIRIS-SA, yılında kurulan ve Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dizel motorlu beton karıştırıcılar, metal genleşme bağlantısı elemanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Coudray Montceaux, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. MACOGA METAL EXPANSION JOINTS

  İspanya

  MACOGA METAL EXPANSION JOINTS, yılında kurulan ve Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal genleşme bağlantısı elemanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ordenes, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. CORTARTEC, LDA

  Portekiz

  CORTARTEC, LDA, yılında kurulan ve Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ankraj, genleşme contası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Calle Neville, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 6. ĐURO ĐAKOVIĆ KOMPENZATORI D.O.O.

  Hırvatistan

  ĐURO ĐAKOVIĆ KOMPENZATORI D.O.O., yılında kurulan ve Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. genleşme contası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Slavonski Brod, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

 7. G.S HIGH-TECHER CO., LTD.

  Güney Kore

  G.S HIGH-TECHER CO., LTD., yılında kurulan ve Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. genleşme contası, özel yapım dövme parçalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Busan, Güney Kore 'de bulunmaktadır.

 8. L.G. LAVORAZIONE GOMMA

  İtalya

  L.G. LAVORAZIONE GOMMA, yılında kurulan ve Kauçuk contalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Genişletme contaları - Demirsiz metaller, Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Genişletme contaları - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bergamo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. ITALIAN GASKET S.P.A.

  İtalya

  ITALIAN GASKET S.P.A., yılında kurulan ve Kauçuk contalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Genişletme contaları - Demirsiz metaller, Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Genişletme contaları - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paratico, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. TECNOGOMMA INTERNATIONAL S.P.A.

  İtalya

  TECNOGOMMA INTERNATIONAL S.P.A., yılında kurulan ve Genişletme contaları - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Metal tertibatlar, Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Metal tertibatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Adrara San Martino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. METAL GASKETS ITALY S.R.L.

  İtalya

  METAL GASKETS ITALY S.R.L., yılında kurulan ve Kauçuk contalar sektöründe faaliyet gösteren bir. Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Genişletme contaları - Demirsiz metaller, Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Genişletme contaları - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villongo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. VIESSE S.R.L.

  İtalya

  VIESSE S.R.L., yılında kurulan ve Kauçuk contalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Genişletme contaları - Demirsiz metaller, Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Genişletme contaları - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Adrara San Martino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. FCE GOMMA S.R.L.

  İtalya

  FCE GOMMA S.R.L., yılında kurulan ve Contalar ve paketleme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk contalar, Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Kauçuk contalar, Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Turate, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. SEMMLER GMBH

  Almanya

  SEMMLER GMBH, yılında kurulan ve Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir. çatı olukları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grünberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. HPS S.R.L.

  İtalya

  HPS S.R.L., yılında kurulan ve Kauçuk contalar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Genişletme contaları - Demirsiz metaller, Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Genişletme contaları - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reggio Emilia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. THE - MA S.R.L.

  İtalya

  THE - MA S.R.L., yılında kurulan ve Tutkallar, yapıştırıcılar ve uygulamaları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Genişletme contaları - Demirsiz metaller, Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Genişletme contaları - Demirsiz metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Minerbio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. BER - PA S.R.L.

  İtalya

  BER - PA S.R.L., yılında kurulan ve Contalar ve paketleme malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kauçuk contalar, Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller, Kauçuk contalar, Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Capriolo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. SBM BELLOWS

  Hindistan

  SBM BELLOWS, yılında kurulan ve Genişletme contaları/bağlantıları - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. körükler, genleşme contası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kolkata, Hindistan 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz