• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • hava temizleme - makine ve ekipmanları

Sonuçlar

Hava temizleme - makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. INSTAL-FILTER SA

  Polanya

  Verified by europages badge

  INSTAL-FILTER SA, yılında kurulan ve Toz çıkarma - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava filtreleme - ekipmanlar, Hava temizlemesi/arıtması - Cihaz ve sistemler, Hava temizleme - makine ve ekipmanları, Hava kirliliği kontrol hizmetleri, filtre torbaları, şömine dumanı baca delikleri, endüstriyel toz filtreleri, Hava filtreleme - ekipmanlar, Hava temizlemesi/arıtması - Cihaz ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kościan, Polanya 'de bulunmaktadır.

 2. AIRPROTECH SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  AIRPROTECH SRL, yılında kurulan ve Hava temizlemesi/arıtması - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava dezenfeksiyonu - Cihaz ve sistemler, Çevre mühendisliği, Çevresel temizlik hizmetleri, Hava temizleme - makine ve ekipmanları, Hava kirliliği kontrol hizmetleri, hava arıtma tesisatı, hava temizleme makineleri, Hava dezenfeksiyonu - Cihaz ve sistemler, atmosfer kirletici ajanları arıtım hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Magenta, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. KRISTAL LTD. STI.

  Türkiye

  Kristal Ltd. Sti., kurulduğu günden beri, müşterileriyle birçok yenilikçi mühendislik projelerinde işbirliği yapmıştır. Farklı mühendislik hizmetleri kapsamında toplumsal gelişmeye destek olacak son teknolojileri kullanıyoruz. AVEVO markamızla, uluslararası standartlara uygun kalitede ve son teknolojiye uygun duman ve toz emiş sistemleri üretiyoruz. Başlıca amacımız farklı sektörlerde faaliyet gösteren müşterilerimize daha güvenli çalışma alanları sunmaktır. Avevo; her müşterinin ihtiyaçlarını karşılayacak geniş bir ürün yelpazesi sunar. Kaynak dumanı emiş sistemleri, toz emiş sistemleri ve endüstriyel havalandırma mühendislik hizmetleri, sunduklarımızdan sadece bir kaçıdır. Tasarımdan son kalite kontrol sürecine kadar her aşamada ürünlerimiz hep güvenilir ve olağanın üstünde bir kalitede olsun diye sıkı çalışıyoruz. Bir çok farklı ülkede iş ortaklarımız için OEM üretim de yapıyoruz. Sektörün en tanınmış isimlerden biri olmak bize gurur veriyor. Ürünlerimizin size sağlayacağı avantajları görmek için bize ulaşın.

 4. UGMA

  Türkiye

  Dünyada Bir İlk, En Yüksek Performanslı Filtrasyon Teknolojisi! Hava kaynaklı virüs, bakteri, maya, küf tehlikesi sona eriyor. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı, tamamen doğal ve organik yapıların karışımından oluşan jel yapısı ile UGMA Filtrasyon Teknolojisi ürünleri; virüs, bakteri, maya, küf, küf sporları, alerjenler gibi mikrobiyal ajanları, 0, 10 mikrona kadar partikülleri ve ortamdaki kötü kokuları %99, 9 oranında filtre eder. Sağlık, ilaç, toplu taşıma, gıda, turizm, eğitim, savunma sanayi sektörleri başta olmak üzere, tıbbi maske uygulamaları, ev, ofis, laboratuvar, Ar-Ge merkezleri, kamu kurumları, toplu yaşam ve çalışma alanları gibi geniş kullanım alanına sahiptir. UGMA Filtrelerden geçen hava miktarının diğer filtrelere göre en az 3 kat daha fazla olduğu kanıtlanmıştır. Düşük fark basıncı ile yüksek enerji verimliliği sağlamaktadır. Nemden etkilenmeyen yapısı ile yüksek nemli ortamlarda da kullanıma uygundur. UGMA Filtrasyon Teknolojisi ürünleri yüksek performansı ile ortamdaki kirli havayı %99, 9 oranında filtreleyerek sizlere temiz ve sağlıklı bir yaşam alanı sunar.

 5. AOM TURKEY

  Türkiye

  AOM KÖTÜ KOKULARI ALIR, TEMİZ HAVA SİZE KALIR sloganıyla çıktığımız bu yolda ALTIN İŞ HAVALANDIRMA firması olarak sektördeki 25 yıllık deneyimimizi günümüz teknolojisiyle birleştirdik. Bu doğrultuda AOM elektrostatik filtrenin ithalatına başladık ve yemek pişen tüm mekânların en büyük sorunu olan duman ve kokuyu yok etmeyi amaçladık. Tüm Türkiye’de uygulamaya başladığımız bu sistem ile geleceğimize temiz bir hava bırakma amacımıza bir adım daha yaklaştık. Amacımız, Türkiye’nin dört bir yanında sunduğumuz çözümler ve dürüst ticaret prensibimiz sayesinde çözüm ortağı olduğumuz firmalarla her zaman iyi ilişkilerde olmak.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. THE FUME CUPBOARD COMPANY LTD

  Birleşik Krallık

  THE FUME CUPBOARD COMPANY LTD, yılında kurulan ve Hava temizleme - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Şirket, Braintree, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. OJI EUROPE GMBH

  Almanya

  OJI EUROPE GMBH, yılında kurulan ve Hava temizleme - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Nauen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. PUMPPORT

  Türkiye

  PUMPPORT, yılında kurulan ve Hava temizleme - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. pompa diyaframları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. SHENZHEN DIYATEL ELECTRONIC CO., LTD

  Çin

  SHENZHEN DIYATEL ELECTRONIC CO., LTD, yılında kurulan ve Hava temizleme - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Shenzhen, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. CLAUGER

  Fransa

  CLAUGER, yılında kurulan ve Hava işleme - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Hava temizleme - makine ve ekipmanları, Endüstriyel soğutma, Hava temizleme - makine ve ekipmanları, gıda ve konserve endüstrisinde dondurma ve derin dondurma işlemleri için tesisat ve ekipmanlar, Soğutma hücreleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brignais, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. AZT-FILTER

  Almanya

  AZT-FILTER, yılında kurulan ve Hava temizleme - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hava temizleme makineleri, mutlak filtre sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Küstriner Vorland, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. TITANI OOD

  Bulgaristan

  TITANI OOD, yılında kurulan ve Hava temizleme - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Aksakovo, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 1. AFROASIA TRADES LTIMITED

  Birleşik Krallık

  AFROASIA TRADES LTIMITED, yılında kurulan ve Hava temizleme - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. aksesuar ve yedek parça sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. KVT

  Belçika

  KVT, yılında kurulan ve Endüstriyel Isıtma - Sistem ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Endüstriyel ısıtıcılar, Hava temizleme - makine ve ekipmanları, Endüstriyel ısıtıcılar, hvac tasarımı, havalandırma, Hava temizleme - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lier, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. POLO FILTER-TECHNIK BREMEN GMBH

  Almanya

  POLO FILTER-TECHNIK BREMEN GMBH, yılında kurulan ve Hava temizleme - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava filtreleme - ekipmanlar, Hava filtreleme - ekipmanlar, bant filtreler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Achim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. STIVENT INDUSTRIE

  Fransa

  STIVENT INDUSTRIE, yılında kurulan ve Hava temizleme - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava kirliliği kontrol hizmetleri, Hava kirliliği kontrol hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, MIREBEAU, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. AIR SCIENCE, INC.

  Güney Kore

  AIR SCIENCE, INC., yılında kurulan ve Hava temizleme - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Daejeon, Güney Kore 'de bulunmaktadır.

 6. PRAGER GESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

  PRAGER GESELLSCHAFT M.B.H., yılında kurulan ve Hava temizleme - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Enerji ve hammaddeler sanayiine hizmetler, Su - Üretim ve Dağıtımı, Gaz ve petrol işleme, Enerji ve hammaddeler sanayiine hizmetler, Su - Üretim ve Dağıtımı, Gaz ve petrol işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wien, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 7. POLYDAMIC SDN BHD

  Malezya

  POLYDAMIC SDN BHD, yılında kurulan ve Hava temizleme - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. duman temizleyiciler, gaz yıkama kuleleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Seberang Perai Tengah, Malezya 'de bulunmaktadır.

 8. HUNAN KASTAR GROUP COMPANY

  Çin

  HUNAN KASTAR GROUP COMPANY, yılında kurulan ve Hava temizleme - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Changsha, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. BDC-R&D

  Beyaz Rusya

  BDC-R&D, yılında kurulan ve Hava temizleme - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Minsk, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 2. SZANYO VAGYONKEZELO KFT

  Macaristan

  SZANYO VAGYONKEZELO KFT, yılında kurulan ve Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava temizleme - makine ve ekipmanları, Hava temizleme - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Budapest, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 3. XIAMEN ZHONGXINDA HYDROGEN ENERGY TECHNOLOGY CO., LTD.

  Amerika Birleşik Devletleri

  XIAMEN ZHONGXINDA HYDROGEN ENERGY TECHNOLOGY CO., LTD., yılında kurulan ve Hava temizleme - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Xiamen, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 4. XI'AN LIB ENVIRONMENTAL SIMULATION INDUSTRY

  Çin

  XI'AN LIB ENVIRONMENTAL SIMULATION INDUSTRY, yılında kurulan ve Hava temizleme - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Xi'an, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. ILMALINJA OY

  Finlandiya

  ILMALINJA OY, yılında kurulan ve Hava işleme - Cihaz ve sistemler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava temizleme - makine ve ekipmanları, Hava temizleme - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Espoo, Finlandiya 'de bulunmaktadır.

 6. BREITFUß MEßTECHNIK GMBH

  Almanya

  BREITFUß MEßTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava temizleme - makine ve ekipmanları, Hava temizleme - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Harpstedt, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. SEVERN ENVIRONMENTAL ENGINEERING LIMITED

  Birleşik Krallık

  SEVERN ENVIRONMENTAL ENGINEERING LIMITED, yılında kurulan ve Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hava temizleme - makine ve ekipmanları, Hava temizleme - makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cwmbran, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. SZELLÕZÕ MÛVEK KFT.

  Macaristan

  SZELLÕZÕ MÛVEK KFT., yılında kurulan ve Hava temizleme - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar, Çevrenin korunması - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Budapest, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 9. GIENT

  Çin

  GIENT, yılında kurulan ve Hava temizleme - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, chongqing, Çin 'de bulunmaktadır.

 10. VENTILATOR GROUP

  Hırvatistan

  VENTILATOR GROUP, yılında kurulan ve Hava temizleme - makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Marija Bistrica, Hırvatistan 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Hava temizleme - makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

551 Şirketler