• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kakao ve çikolata - makinalar ve donanım

Sonuçlar

Kakao ve çikolata - makinalar ve donanım - Ithalat/Ihracat

 1. CIKOLATA, BISKUVI VE KEK URETIMINDE KULLANILAN MAKINALARIN IMALATI

  Türkiye

  Şirketimiz 1996 yılında kuruldu. Merkezi İstanbul / Türkiye’de bulunan şirketimiz 1200m² kapalı alanda 20 uzman personeli ve CAD destekli imalatı ile birçok şirkete çikolata, bisküvi ve kek makinaları tasarladı ve üretti. Bizler AkayGAM olarak çikolata makinesi, bisküvi ve kek imalatında kullanılan hazırlama ve şekillendirme makinesi geliştirir ve üretiriz. Ürünlerimizde kaliteli malzemeler ve güncel teknolojileri kullanırız. Zor şartlara dayanıklı ürünler üretiriz. Öncelikle ürünlerimizi katı modelleme yazılımı yardımı ile tasarlarız. Üretim parçalarının imalat zorluklarını, parça kesişimlerini ve montaj sırasında karşılaşabileceğimiz zorlukları inceleriz. İnceleme işlemi tamamlandıktan sonra gerekli düzeltmeleri yapar ve makinada bulunan bütün parçaların kodları ve diğer özellikleri ile birlikte (CAD yazılımının sunduğu BOM listesi) excel ortamına aktarırız. Excel’de geliştirdiğimiz script sayesinde bütün parçaları otomatik olarak belli gruplara ayırır ve sıralarız. Parçalar bir makinada genelde 4 ana gruba ayrılır; bunlar standart parçalar, sac parçaları, tesisat/şase parçaları (boru, profil, HVAC, PPRC vb.) ve üretim parçaları. Satınalma işlemlerimizi kolaylaştırmak ve herhangi bir yanlışlığı engellemek için gruplama ile birlikte script sayesinde belli kriterlere göre sıralarız, bu kriterler sac kalınlığına göre olabileceği gibi tedarikçi ismine göre de olabilir.

 2. SAMPLUS MAKINE VE DIŞ TICARET LTD STI

  Türkiye

  Türkiyede atıştırmalık ürünler kategorisinde anahtar teslimi çözümler üreten en büyük grup firmalarından biriyiz. Çikolata Kaplama Makineleri, Çikolata soğutma tünelleri, bisküvi paketleme makineleri ve hamur mikseri gibi makineleri üreten firmayız. Özellikle gıda hazırlık ekipmanları ve çikolata kaplama hatlarında çok güçlü referanslarımız ve tecrübemiz mevcuttur. Birbirinden güçlü ve teknolojik makinelerimizden bazıları; Çikolata Bilyalı Değirmen (Chocolate Ball Mill) Çikolata ve Karamel Kaplama (Chocolate and Caramel Enrobing/Coating) Marshmallow Hazırlık Ekipmanları (Marshmallow Preparing Equipments) Bisküvi Paketleme (On-Edge Flowpack Biscuit Packaging) Kek hazırlık ekipmanları (Cake Preparing Equipments) Komple Kek Hatları (Cake Manufacturing Turnkey Lines) Sıgma Hamur Mikserleri (Double Arm Sigma Mixer) Sizin için en uygun makineleri birlikte seçebilmek için mutlaka bizimle iletişeme geçin.

 3. ARSONI COMMERCIAL REFRIGERATION, AND FOOD MACHINES

  Türkiye

  ARSONI markası olarak, olarak Pastane, Fırın, Restaurant, Bar ve benzeri yerler için Soğutma Ekipmanları, Dondurma ekipmanları, Mutfak Ekipmanları ve Gıda makineleri üretmekteyiz. ÜRÜN ÇEŞİTLERİMİZ. TAVA DONDURMA MAKİNELERİ - RULO DONDURMA - TAYLAND DONDURMA - MARAŞ DONDURMA FIÇILARI - SALAMURALI DONDURMA MAKİNELERİ - DONDURMA REYONLARI - ÇİKOLATA DÖNER MAKİNELERİ - ÇİKOLATA ÇEŞMELERİ - PASTA REYONLARI - ÇUBUK WAFFLE MAKİNELERİ - DONDURMA MİKSERLERİ - KREP MAKİNELERİ - KORNET MAKİNELERİ - KORNET KALIPLARI, ÖZEL TASARIM ÜRÜNLER. 2014 yılından başlayarak, ülkemizde ve dünyada Tayland Dondurması olarak bilinen, Tava Dondurma - Rulo Dondurma makineleri imalatı yapmakta ve ICE FRUTTI ( www.icefrutti.com ) markası olarak bayilikler vermekteyiz. 2015 ve 2018 yılları arasında, toplamda 7 kez uluslararası fuarlara katılarak, bu ürünün ülkemizde tanıtılmasında öncülük etmiş bulunmaktayız. 2016 - 2018 yıllarında ürünlerimizi, 15 ülkeye (Afganistan - Almanya - Arnavutluk - Cezayir - Gürcistan - Hollanda - Irak - İngiltere - İran - İrlanda - Kanada - Katar - Makedonya - Mozambik - S. Arabistan) göndermekten gurur duyuyoruz. Hedefimiz Gelecek yıllarda ürünlerimizi daha fazla ülkeye göndermek, uluslararası, bilinen ve tercih edilen bir marka olmaya çalışmaktır.

 4. ÇRZ ROASTING MACHINES - NUTS OVENS, COFFEE ROASTERS, CHIPS FRYERS

  Türkiye

  76 Countries and Counting… Employing cutting-edge manufacturing technology, our objective is to design and produce advanced processing equipment that not only meets but surpasses the expectations of our customers in the nuts and coffee industry, both domestically and internationally. As CRZ MACHINERY matures, we remain dedicated to continuously improving our machinery to ensure it stands as the epitome of quality and performance. Furthermore, we are steadfast in our commitment to our customers, promising to consistently deliver exceptional service and exceed their expectations to earn their trust. We Completed Hundreds Of Orders Yearly, Successfully & Counting… Drawing upon decades of experience in the nuts processing industry since our inception in 1982, we underwent a transformation in 2011, rebranding ourselves as CRZ MACHINERY. Throughout this journey we have remained steadfast in our commitment to innovation, continuously developing new technologies aimed at extracting and enhancing the natural flavors inherent in nuts. Our unwavering focus on customer satisfaction and adherence to stringent production quality standards have solidified CRZ MACHINERY as a symbol of excellence and trust in the nuts and coffee sector.

 5. ALLURE LLC

  Rusya

  Moskova, Rusya’da yer alan Allure LLC’yiz. Biz el yapımı çikolata yapımı için üst sınıf makine üreticileriyiz. Müşterilerimiz arasında 25'ten fazla ülkeden çikolatacı var. Makinelerimiz En İyi Avrupa parçalarından imal edilmiştir. Kalitemiz, Amerika Birleşik Devletleri'nde de geçerli olan Avrupa sertifikaları ile onaylanmıştır. Müşterilerimizin güvenini çok takdir ediyoruz ve ekipmanlarımızın yüksek kalitesini ve güvenilirliğini garanti ediyoruz. Bu makineler ilerici mühendislik fikirlerinin hayata geçmesidir, yüzde 100 kalite ve güvenilirliği garanti ederler. Allure ekipmanını kullanarak, çekirdekten bar haline gelen çikolatalarda en üst seviyede eşsiz tada ulaşabilirsiniz! Verimlilik, üretkenlik, güvenilirlik, nihai sonuca referans eder: tat, aroma, çevre dostu ve el yapımı çikolata doğallığı — bunlar Allure Bean-to-Bar ekipmanının yaratılış ideolojisinin temel ilkeleridir!

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TRAPEZ MAKINA

  Türkiye

  5 yıl süren altyapı çalışması sonunda 03.12.2010 tarihinde Ali ÇAĞLI ve Ramazan YILDIRIM tarafından kurulan TRAPEZ Makina, 25 yıllık imalat tecrübesi ve uzman mühendisliğin buluştuğu noktadır.Her zaman daha fazlasına layık olan insanoğlu için hayatı kolaylaştırmak adına atılmış bir adımdır.TRAPEZ Makina rakipleri için bir denge mekanizması, müşterileri içinse enerji tasarruf aracıdır. Çikolata Paketleme Makinaları ile başlamış olduğumuz imalat sektöründe, müşterilerimizin sorunlarına yönelik özel makinalarda üretmekteyiz.

 2. KADZAMA D.O.O.

  Slovenya

  Çekirdekten çikolataya elle çikolata yapımı için kullanımı kolay ekipmanlar tasarlamaktayız. KADZAMA 2012'de kurulmuş bir şirket olup, Dmitry Mateychik isminde bir çikolatacı tarafından yönetilmektedir. Yarattığımız ürünler onun zanaatkar ve iş adamı olarak olan tecrübesine ve tüm dünyada işbirliği yaptığımız çikolatacıların geri bildirimine dayanmaktadır. Amacımız çikolatacıların karşılaştığı sorunları meydana çıkarmak ve onların en iyi ürünlerini yapma biçimlerini geliştirmek için teknolojik çözümler getirmektir. Çikolatanızın ne kadar lezzetli olduğuna artık siz karar vermektesiniz. Tat kontrolünüz altında. KADZAMA ekipmanları şunlar için kullanılmaktadır: •Çikolata(kakao çekirdeği ve kakao kütlelerinden); •Kabuklu yemiş ezmeleri; •Humus, urbech ve diğer hamur işi atıştırmalıklar; •Katı malzemelerden elde edilen un — (kara buğday, pirinç, bezelye vb..) •Su, afyon, badem, çam fıstığı sütü. En önemli olan ekipmanımızın hayal gücünüze hitap eden bir araç olmasıdır. Şekersiz ya da emülgatörsüz çikolataya ne dersiniz? Ya da sağlıklı biyolojik katkı maddeli bir çikolataya? — Seçim size kalmış!

 3. HAKKAR MAKINA EKIPMANLARI SAN. TIC. LTD. STI

  Türkiye

 4. EUROFOOD TRADING SARL

  Fransa

  Eurofood trading zirai gıda sanayileri için ekipman satmaktadır: Et, peynir, çikolata, bisküvi, şekerleme, konserve ve unlu mamulleri sanayisi. Hizmetlerimize ilave olarak MULTIVAC, HANDTMANN, Wolfking CFS, BONGARD gibi çok çeşitli markalara ait yeni ve ikinci el malzeme sağlıyoruz

 5. BAMIR MACHINERY

  Türkiye

  Makinerimizin TSE standarlarında üretilmektedir. Paketleme besleme ve konveyor taşıma sistemleriyle ihtiyaçlarınıza yap, çalıştır teslim et prensibi ile anahtar teslimi projeler yapmaktadır. Not: Makine özellikleri görüşülerek teklif verilir.

 1. GUZEL MACHINE

  Türkiye

 2. IDEO TECNICA

  İtalya

  IDEO TECNICA, yılında kurulan ve Kakao ve çikolata - makinalar ve donanım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Doz ayarı - makine ve ekipman, Kakao ve çikolata, Doz ayarı - makine ve ekipman, kuru yemiş işlemleri için tesisat ve ekipmanlar, Kakao ve çikolata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villanova Mondovì, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. SCHOKOBEDARF GMBH

  Almanya

  SCHOKOBEDARF GMBH, yılında kurulan ve Kakao ve çikolata - makinalar ve donanım sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Winsen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. CACAO VENEZUELA DELTA

  İspanya

  CACAO VENEZUELA DELTA, yılında kurulan ve Kakao ve çikolata - makinalar ve donanım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kakao ve çikolata, kakao tozu, Kakao ve çikolata, Kakao çekirdeği, Kakao yağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barcelona, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. TERLET B.V.

  Hollanda

  TERLET B.V., yılında kurulan ve Gıda hülâsası - makinalar ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kakao ve çikolata - makinalar ve donanım, Balıklar - işlem için makinalar ve donanım, Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler, Pirinç işleme makine ve ekipmanları, Kakao ve çikolata - makinalar ve donanım, Balıklar - işlem için makinalar ve donanım, Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler, Pirinç işleme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zutphen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. ALPER MAKINA CHOCOLATE PRODUCTION LINES

  Türkiye

  ALPER MAKINA CHOCOLATE PRODUCTION LINES, yılında kurulan ve Kakao ve çikolata - makinalar ve donanım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çikolata şekerleme, çikolata işleme ekipmanları, çikolata üretim ekipmanları, Çikolata şekerleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. THOUET GMBH

  Almanya

  THOUET GMBH, yılında kurulan ve Kakao ve çikolata - makinalar ve donanım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kakao işleme ekipmanları, tavlama makinesi, çikolata makinası, kakao dönüştürme için makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aachen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. ZILCO INDUSTRIAL

  Hollanda

  ZILCO INDUSTRIAL, yılında kurulan ve Kakao ve çikolata - makinalar ve donanım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çikolata kapları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Almere, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 7. LOTHAR A. WOLF SPEZIALMASCHINEN GMBH

  Almanya

  LOTHAR A. WOLF SPEZIALMASCHINEN GMBH, yılında kurulan ve Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kakao ve çikolata - makinalar ve donanım, Kakao ve çikolata - makinalar ve donanım, çikolata makinası, dökümhane devreleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bad Salzuflen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. BETEC

  Belçika

  BETEC, yılında kurulan ve Kakao ve çikolata - makinalar ve donanım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Dahili taşıyıcı sistemler, Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, Dahili taşıyıcı sistemler, Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, kakao preparatları ve çikolata üretimi için tesisat ve ekipmanlar, gıda ürünleri için makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Heist Op Den Berg, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. DEDY GMBH

  Almanya

  DEDY GMBH, yılında kurulan ve Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kakao ve çikolata - makinalar ve donanım, Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar, Süt-peynir ürünleri sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kakao ve çikolata - makinalar ve donanım, Şekerleme/Patiseri - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Essen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GAMI S.R.L.

  İtalya

  GAMI S.R.L., yılında kurulan ve Kakao ve çikolata - makinalar ve donanım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tavlama makinesi, %100 çikolatalı pralin yapımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. CIKOTECH FOOD MACHINERY

  Türkiye

  CIKOTECH FOOD MACHINERY, yılında kurulan ve Kakao ve çikolata - makinalar ve donanım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çikolata ve şekerler - Kağıtla kaplama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. BÖHNKE & LUCKAU GMBH

  Almanya

  BÖHNKE & LUCKAU GMBH, yılında kurulan ve Kakao ve çikolata - makinalar ve donanım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çikolata üretim ekipmanları, kakao preparatları ve çikolata üretimi için tesisat ve ekipmanlar, çikolata makinası, çikolata üretim tesisleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wernigerode, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ALPER MAKINA

  Türkiye

  ALPER MAKINA, yılında kurulan ve Kakao ve çikolata sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kakao ve çikolata - makinalar ve donanım, Şekerleme makine ve ekipmanları, çikolata üretim ekipmanları, Kakao ve çikolata - makinalar ve donanım, Şekerleme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ikitelli, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. YASA MACHINERY

  Türkiye

  YASA MACHINERY, yılında kurulan ve Kakao ve çikolata - makinalar ve donanım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 7. SIOPAY MULTISERVIZI S.R.L.

  İtalya

  SIOPAY MULTISERVIZI S.R.L., yılında kurulan ve Kakao ve çikolata - makinalar ve donanım sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. lojistik hizmetler, elektronik ödeme sistemleri, gıda ürünleri ithalatı, dökümhane modelleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lamezia Term, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. MOL D'ART

  Belçika

  MOL D'ART, yılında kurulan ve Kakao ve çikolata - makinalar ve donanım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kakao preparatları ve çikolata üretimi için tesisat ve ekipmanlar, çikolata makinası, sıcak çikolata makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Webbekom, Belçika 'de bulunmaktadır.

 9. FBM BOSCOLO

  İtalya

  FBM BOSCOLO, yılında kurulan ve Kakao ve çikolata - makinalar ve donanım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bisküviler için kurutma makineleri, bisküvi üretimi için tesisat ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Legnano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. ECOMEC BELGIUM

  Belçika

  ECOMEC BELGIUM, yılında kurulan ve Kakao ve çikolata - makinalar ve donanım sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Şekerleme makine ve ekipmanları, Fırınlar, makarna fabrikaları ve şekerleme imalatçıları - Makine ve ekipmanlar, Şekerleme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Braine L' Alleud, Belçika 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz