• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kakao ve çikolata

Sonuçlar

Kakao ve çikolata - Ithalat/Ihracat

 1. SEVAROME

  Fransa

  Verified by europages badge

  Sevarome şirketinin temel faaliyetleri şekerli gıda aromaları (vanilya, kahve, limon, çilek, baharatlar, meyveler, çiçekler, spesiyaliteler), tuzlu gıda aromaları (pişirme yardımcıları), kabuklu yemiş preparatları (Antep fıstığı, fındık, aromalı preparatlar), diğer malzemelerin (vanilya çekirdekleri, gıda boyaları, stabilizatörler, katkı maddeleri...) üretimi ve imalatından oluşmaktadır. Üst düzey gıda ürünlerinin hazırlanmasına yönelik gıda aromaları üretiyoruz, en ünlü şeflerle işbirliği içinde çalışıyoruz ve hazırlayacağınız yiyeceklerde kesin başarı sağlayacak en mükemmel uygulamaları pazara sunuyoruz. Kurumsal prensibimiz damak zevkinin tutku haline getirilmesi, hedefimiz tam müşteri memnuniyeti. SEVAROME: Dondurma aromaları, sorbe aromaları, çikolata aromaları, diyet ürün aromaları, çay aromaları, kahve aromaları, bitki çayı aromaları, doğal bitki ve gıda aromaları, gıda boyaları ve benzeri ürünlerin Fransız geliştiricisi ve üreticisi.

 2. HUBCYCLE

  Fransa

  Verified by europages badge

  Hubcycle, atıkları (örneğin meyve kabukları veya keten lifleri) yeniden kullanım için diğer sanayilere sunarak geri dönüşümünü sağlayıp bitki bazlı bir ileri dönüşüm yapısı geliştiren bir girişimdir. Amacı, yan ürünlerin üretiminin sorumlu ve temiz bitki içeriklerine olan talebi karşılayabildiği gerçekten sürdürülebilir bir küresel ağ yaratmaktır. Hubcycle, gıda ve bitki atıklarını gıda ve kişisel bakım ürünleri için yenilikçi ham maddelere dönüştürerek bir bitkinin farklı bölümlerini kullanan sektörleri bir araya getiriyor. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 3. PROBAL INDUSTRIES BV

  Hollanda

  Verified by europages badge

  Meyve suyu, Gıda Ürünleri, İçecekler, Süt Ürünleri, Şekerlemeler, Bebek ürünleri, Bakkaliye ürünleri tedarikçisiyiz ve Hollanda ve Türkiye'de faaliyet gösteriyoruz. Şirketimizi onlarca yıl önce kurduk ve uluslararası distribütörlere gıda ürünleri tedarikçisi olarak büyük başarılar elde ettik. Bizim için mesele sadece satış değildir. Müşterilerimizle sağlam ilişkiler kurmak ve desteklemek, varlığımızın önemli bir parçasıdır. Kaynaktan alıcıya kadar doğal ürün geliştirme yapısını iyileştirmeye odaklandık. Bunu teşvik etmek, tedarik sağlamak adına geliştirilmiş yanıtlarla yapıyoruz. Kaliteyle yetinmeyiz, ancak son derece benzersiz metodolojileri benimseyerek herkesi mutlu ederiz. Çok sayıda ürünümüz var: - Meyve suları - Gıda ürünleri - İçecekler - Süt ürünleri - Şekerleme - Bebek ürünleri - Bakkaliye ürünleri. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

 4. H. SCHOPPE & SCHULTZ GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Avrupa'nın en büyük hazır içecek üreticilerinden biriyiz ve satış otomatları, HoReCa, perakende gıda ve sanayi alanlarındaki iş ortaklarımızı, marka portföylerini genişletme ve yeni pazarlar açmaları konusunda, uzmanlık alanımızdaki bilgilerimizle destekliyoruz. Her müşterimize bireysel olarak eşlik ediyor ve ön planlamadan müşteriye özel ürüne kadar istenen tedarik zinciri çözümünü sağlıyoruz. Temel yetkinliğimiz satış otomatlarında, kapsüllü makinelerde veya manuel olarak hazırlamada kullanılan kakao, sıcak çikolata, toping, kahve kreması ve her türlü içecek tozlarının geliştirilmesi ve üretimi alanındadır. Eylem odaklı, güvenilirliğe ve profesyonelliğe sahip, esnek, orta ölçekli bir şirket olarak çalışıyoruz. Tabii ki, ISO, IFS ve BRC gibi tüm önemli Avrupa standartlarını takip ediyor, zorlu talepleri bulunan müşteri denetimlerini de başarıyla geçiyor ve müşterilerimizin başarısı için organik, adil ticaret veya UTZ ürünleri de sunuyoruz.

 5. KONSONET

  Litvanya

  Verified by europages badge

  Konsonetas, Doğal rafine edilmemiş şeker ve kakao ürünleri ithalatında uzmanlaşmış bir Litvanya şirketidir. Şeker çeşitlerimiz Demerara, Koyu muscovado, Altın granül, Kahve kristalleridir. Ürünümüz veganlar ve vejetaryenler için uygundur ve İngiliz Perakende Konsorsiyumu (BRC), Kosher, Helal tarafından onaylanmıştır. Ayrıca sağlık segmentinde 2 yeni şeker türünü piyasaya sürdük - Antioksidan küp şeker ve şeker hastaları için Düşük GI küp şeker. 2014 yılından bu yana Konsonet ticari adımız altında Litvanya'da ithalatını ve dağıtımını yaptığımız bir diğer ürün de kakao tozudur. Kakao ürün yelpazemiz Doğal ve Alkalize kakao tozu, Doğal ve Deodorize kakao yağı içermektedir. 2020'den beri Baltık ülkelerindeki en büyük tahıl üreticilerinden biriyle ortaklık yapıyoruz. Jumbo'dan hazır yulaf gevreğine kadar her türlü yulaf ürününü sunabiliriz; yulaf unu ve yulaf taneleri/yulaf ezmesi - hem bütün KDHO hem de çelikle kesilmiş halde. Tüm yulaf ürünlerimiz metaller, pestisitler, mikotoksin seviyeleri açısından bebek maması sınıfının üzerindedir. Ayrıca biyoyakıt olarak da adlandırılan odun briketleri ve odun peletleri gibi ısıtma ürünleri de sunuyoruz. Web sitemizi ziyaret edebilir veya herhangi bir sorunuz için bizimle iletişime geçebilirsiniz, doğru ürünü bulmanıza memnuniyetle yardımcı olacağız.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. NATURELL AB

  İsveç

  Verified by europages badge

  Naturell AB'de organik gıdayı standart haline getirdik. %100 organik gıdanın standart olduğu bir dünyaya inanıyoruz. Organik gıda uzmanı olarak yüksek kaliteli ürünler sunuyoruz. Bu sayede organik gıda alanında lider firma olma yolunda yavaş ama emin adımlarla yükseldik. Ancak organik dökme sağlık gıdaları satmaktan çok daha fazlasını yapıyoruz. Sadece tamamen organik ürünler sunuyoruz. Organik gıda toptancısı olarak toplamda 1000'den fazla farklı organik ürün satıyoruz. Bu ürünler kendi organik çiftçilerimiz ve üreticilerimiz tarafından üretilmektedir. Organik ağımız dünyanın her yerine ulaşıyor. Nakliyeyi asgari düzeyde tutmak için ürünlerimizi eve mümkün olduğunca yakın bir yere götürmeyi amaçlıyoruz. Ürünlerimiz: Badem, Brezilya Cevizi, Kaju Fıstığı, Hindistan Cevizi, Fındık, Fındık Ezmesi, Kavrulmuş Fındık, Yer Fıstığı, Beyazlatılmış Yer Fıstığı, Pikan Cevizi, Çam Fıstığı, Antep Fıstığı, Ceviz. Un, Badem Unu, Ararot, Arpa Unu, Karabuğday Unu, Manyok Unu, Nohut Unu, Hindistan Cevizi Unu, Mısır Unu, Fındık Unu, Yulaf Unu, Patates Nişastası, Kinoa Unu, Pirinç Unu, Çavdar Unu, Kavuzsuz Un, Tapyoka Nişastası, Teff Unu, Buğday Unu. Şeker ve Tatlandırıcılar, Agave Şurubu, Arpa Maltı Ekstresi Tozu, Arpa Maltı Şurubu, Pancar Şekeri Şurubu, Şeker Kamışı, Hindistan Cevizi Şekeri, Mısır Glikoz Tozu, Mısır Maltı Şurubu, Mısır Şurubu, Bal EKO Melanjı, Akçaağaç Şurubu, Hurma Şekeri, Şekeri Kamışı Tozu, Pirinç Şurubu, Pirinç MAlt Şurubu, Buğday Şurubu, Tapyoka Şurubu, Tapyoka Malto Dekstrin. Pirinç, Basmati Pirinci, Arborio Pirinci...

 2. INSITU GREEN TECHNOLOGIES

  Türkiye

  Verified by europages badge

  2019'dan beri güvenilir endüstriyel kenevir üreticiniz olan Insitu Green Technology'ye hoş geldiniz. Son teknoloji süperkritik CO2 sistemiyle elde edilen özleri kullanarak dermo-kozmetik ürünler üretme konusunda uzmanız. Türkiye'nin öncü mikrobiyom dostu ürün üreticisi olarak, mükemmelliği sunmaktan gurur duyuyoruz. Karbondioksit (CO2) SFE ile elde edilen süperkritik ekstraktlarımız hem gıda hem de kozmetik uygulamaları için benzersiz faydalar sağlar. Saflıkları, konsantrasyonları ve değerli biyoaktif bileşikleri muhafaza etmeleriyle tanınan bu özütler kalite standardını belirlemektedir. Kozmetik markamız CforB altında bir dizi dermokozmetik mucize sunuyoruz: • Mucizevi yüz serumu: Gün boyunca cildin yenilenmesi için yaşlanma karşıtı, cildi yatıştırıcı ve nem dengeleyici özelliklerin kilidini açın. •Y Şeklinde Yağ: Yüzünüz ve boynunuz için sıkılaştırıcı ve hücre yenileyici etkileri, dengeli cilt tonunu ve artan nemi deneyimleyin. Kenevir sabunu: Cilde zarar vermeden elleri etkili bir şekilde temizler. CforB Oil koleksiyonumuz ile doğal iyilikler dünyasını keşfedin: • Kenevir Çekirdeği Özleri - Kahve Çekirdeği Özleri - Kekik Özleri - Tohum Özleri - Kakao Özleri - Keten Tohumu Özleri - Çörek Otu Özleri - Nar Çekirdeği Özleri Ürünlerimiz sıkı kozmetik testlerden başarıyla geçerek olumlu sonuçlar ve tavizsiz kalite sunmaktadır. Sosyal sorumluluk girişimlerimizin bir parçası olarak, kadın kooperatifleri kurduk ve kenevir sabunlarımızın üretiminde kadınları güçlendirdik.

 3. ELITOPHE SAS

  Fransa

  Verified by europages badge

  ELITOPHE SAS, 2022 yılından bu yana gıda ürünleri ticaretinde uzmanlaşmış bir şirkettir. ELITOPHE SAS esas olarak kakao, özellikle de kakao çekirdeği tedarikçisidir ve organik kakao çekirdekleri geliştirmektedir. Şirket ayrıca uluslararası alanda kakao çekirdeği, soya fasulyesi, susam ve fıstık da tedarik ediyor. Bunlar Fildişi Sahili, Gine veya Benin gibi Afrika ülkelerinden gelen doğal, organik ürünlerdir. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 4. BABBI S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  Şirket 1952 yılından bu yana geleneksel türlerde dondurma üretimi için hammaddeler, kornetler ve kaplar, gofret kökenli özel şekerleme malzemeleri ve çikolata üretimi alanında faaliyet göstermektedir. BABBI S.R.L., seçkin, araştırılmış, orijinal ve uzun ve titiz bir el işçiliği ile elde edilmiş malzemeler kullanılarak "benzersiz ve özgün tatlı spesiyalleri" yapımı için özel olarak hazırlanmış bir tatlıcılık ürünleri bölümüne sahiptir.

 5. ROVACOS

  Belçika

  Verified by europages badge

  ROVACOS şirketi 50 yılı aşkın bir süreden beri unlu mamuller - pastane, şekerleme ve çikolata işletmeleri süsleme pazarında aktif biçimde yer almaktadır. Yenmez süsleri ve badem ezmesi, şeker, çikolata ve meyve jölesinden mamul yenilebilir süsleri imal ediyoruz. Pasta ve dondurma süsleri, ürün çeşitlerimiz mevcut tüm kutlamaları ve etkinlikleri kapsamaktadır. Avrupa ve Amerika kıtalarından ve Orta Doğu ülkelerinden toptancılar - perakende satıcılar ve endüstriyel imalatçılar hedef müşteri kitlemizi oluşturmaktadır.

 1. FOODCOM S.A.

  Polanya

  Verified by europages badge

  Gıda endüstrisinde faaliyet gösteren bir ticaret şirketi. Biz süt ürünleri ticareti konusunda uzmanız; bitkisel proteinler; gıda ve yem katkı maddeleri. Teklif, B2B sektöründeki şirketlere yöneliktir.Ekibimiz sayesinde şirket birçok sadık İş Ortağı kazandı ve daha da genişliyor. 2019 yılında, Polonya'da gıda sektöründe en hızlı büyüyen şirketi prestijli ödülü kazandık. Şu anda, şirket, Polonya, Almanya, Hollanda ve İtalya olmak üzere dört Avrupa ülkesinde kayıtlıdır.

 2. LES CHOCOLATS DE BALATA

  Fransa

  Verified by europages badge

  Les Chocolats de Balata, en kaliteli çikolataların üretiminde uzmanlaşmış bir artizanal çikolata fabrikasıdır. Saint James romu dolgulu çikolata barları, bitter çikolatalı trüfler ve kakao çekirdekli çikolata paletleri gibi çok çeşitli çikolata ürünleri, çikolata severlerin damak tadına hitap edecektir. Online çikolata satışları, dünyanın her yerinden müşterilerin Martinik'in lezzetli çikolatalarını keşfetmesini sağlamaktadır.

 1. CHOCOLATS JANIN

  Fransa

  Verified by europages badge

  CHOCOLATS JANIN, yılında kurulan ve Eriyik halde ve kalıp halde çikolata sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kakao ve çikolata, çikolatalar, Kakao ve çikolata, çikolata tabletleri, Kişisel logolu çikolatalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Boissy Saint Leger, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. VIJAYA - SAS JEAN LOUIS BOYERE

  Fransa

  Verified by europages badge

  VIJAYA - SAS JEAN LOUIS BOYERE, yılında kurulan ve Kuru yemişler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yağ bitkileri, Diyetik ve organik yiyecekler, Adil ticaret, Kakao ve çikolata, Yağ bitkileri, tohumlar, meyve ve sebze toptancısı, Diyetik ve organik yiyecekler, badem sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montenay, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. INCA VALLEY / INCA CAO

  Belçika

  Verified by europages badge

  INCA VALLEY / INCA CAO, yılında kurulan ve Kakao ve çikolata sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çikolata tabletleri, çikolatalar, sütlü çikolatalar, şekersiz çikolata, bitter çikolata, sütlü çikolata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wingene, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. LA ROYALE NORMANDE SARL

  Fransa

  Verified by europages badge

  LA ROYALE NORMANDE SARL, yılında kurulan ve Kakao ve çikolata sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çikolatalar, hediye çikolata kutuları, sanatsal çikolatalar, sütlü çikolata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Épaignes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. BELLO & ANGELI

  Fransa

  Verified by europages badge

  BELLO & ANGELI, yılında kurulan ve Çikolata şekerleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kakao ve çikolata, çikolata tabletleri, Kakao ve çikolata, Üstün kalitede çikolata, bitter çikolata sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint Orens De Gameville, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. KONFAG INNOVATIONS PRODUCTS

  Almanya

  Verified by europages badge

  KONFAG INNOVATIONS PRODUCTS, yılında kurulan ve Kakao ve çikolata sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Bautzen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. LES DOUCEURS DE LOUIS

  Fransa

  Verified by europages badge

  LES DOUCEURS DE LOUIS, yılında kurulan ve Çikolata şekerleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kakao ve çikolata, çikolatalar, fındıklı çikolata, Kakao ve çikolata, sanatsal çikolatalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Etaples, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. SWEETWARE GMBH & CO KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  SWEETWARE GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Kakao ve çikolata sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Vogtsburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. VINCHOC - ENJOY THE SENSES JOCHEN KÜTTNER

  Almanya

  Verified by europages badge

  VINCHOC - ENJOY THE SENSES JOCHEN KÜTTNER, yılında kurulan ve Kakao ve çikolata sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Eningen Unter Achalm, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. VIVI RETAIL DISTRIBUTION LTD

  Bulgaristan

  Verified by europages badge

  VIVI RETAIL DISTRIBUTION LTD, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Meyve ve sebze ithalat - ihracatı, İçecek ithalat - ihracatı, Tek kullanımlık karton sofra takımı ve parçalar, Hijyen/Sağlık ve güzellik - Ürünler, Meyve suları, Patates, Kakao ve çikolata, Çikolata olmayan şekerleme, Kuru yemişler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Burgas, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 3. CALDIC INGREDIENTS DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CALDIC INGREDIENTS DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Kakao ve çikolata sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Düsseldorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. CHOCOLATSTEHLE

  Fransa

  Verified by europages badge

  CHOCOLATSTEHLE, yılında kurulan ve Kakao ve çikolata sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çikolatalar, sanatsal çikolatalar, elde hazırlanmış ev yapımı çikolatalar, kakao  sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wingles, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. PVN DIE LAKRITZWELT

  Almanya

  Verified by europages badge

  PVN DIE LAKRITZWELT, yılında kurulan ve Kakao ve çikolata sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Osterrönfeld, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. BURCAK FRANCE

  Fransa

  Verified by europages badge

  BURCAK FRANCE, yılında kurulan ve Baharatlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kek karışımı, Salçalar, soslar, Hamur işleri, Kakao ve çikolata, kahve, Kek karışımı, Salçalar, soslar, sirke, kırmızı biber sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Livry Gargan, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. DELIKATES MANUFAKTUR INH. SIMON WALTER

  Almanya

  Verified by europages badge

  DELIKATES MANUFAKTUR INH. SIMON WALTER, yılında kurulan ve Kakao ve çikolata sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Schaafheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. RIGOLI EISDIELENBEDARF GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  RIGOLI EISDIELENBEDARF GMBH, yılında kurulan ve Kakao ve çikolata sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Waltrop, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. CHOCOLATERIE BATAILLE

  Fransa

  Verified by europages badge

  CHOCOLATERIE BATAILLE, yılında kurulan ve Kakao ve çikolata sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. çikolatalar, elde hazırlanmış ev yapımı çikolatalar, firma hediyeleri, el yapımı çikolatalı şeker üreticisi, çikolata tabletleri, badem kurabiyeleri, Tatlılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bellême, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. CANDELA BIO-HANDELS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CANDELA BIO-HANDELS GMBH, yılında kurulan ve Kakao ve çikolata sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kuru yemişler, Kuru yemişler, brezilya cevizi, tereyağı, kuru meyveler, Kakao yağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Seevetal, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Kakao ve çikolata - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.068 Şirketler