• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kiriş direk - demirli metaller

Sonuçlar

Kiriş direk - demirli metaller - Ithalat/Ihracat

 1. NEK STEEL

  Türkiye

  "NEK STEEL" paslanmaz ve demir çeliksektöründeki 14 yıllık tecrübesiyle; savunma sanayi, otomotiv, mimarlıkve inşaat, beyaz eşya, otomotiv, konveyör, mutfak gereçleri, taşımacılık, gemi inşa, tarım makinaları vb.sektörlere hammadde sağlamaktadır. Paslanmaz Çelik Ürünler: Paslanmaz Çelik Rulo Sac Paslanmaz Çelik Plaka/Levha Paslanmaz Çelik Quarto Plaka/Tabaka Paslanmaz Çelik Tel Paslanmaz Çelik Yuvarlak Mil, Altı Köşe, Kare Çubuk, Lama, Köşebent Paslanmaz Çelik Boru, Kutu-Dikdörtgen Profil Profil Ürünleri: Siyah Kare Kutu Profil, Siyah Dikdörtgen Kutu Profiller Astar Boyalı Kare-Dikdörtgen Kutu Profiller Galvanizli Kare-Dikdörtgen Kutu Profiller Boru Ürünleri: Spiral Kaynaklı Dikişli Çelik Borular (SAW) Boyuna Kaynaklı Dikişli Çelik Borular (ERW) Dikişsiz Çelik Çekme Borular Hadde Ürünleri: NPI (IPN), NPU (UPN), IPE, HEA, HEB, HEM, T Profil Demirleri Eşkenar L Köşebent, Çeşitkenar L Köşebent Demirleri, Kare Dolu Demirler, Lama ve Silme Demirler, Yuvarlak (Mil) Dolu Demirler Yuvarlak Nervürlü-Nervürsüz İnşaat Demiri Kangal Filmaşin Yassı Çelik Ürünler: Soğuk Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş, Sıcak Haddelenmiş Asitlenmiş Rulo/Sac/Plaka Siyah, HRP, DKP, Galvanizli, Boyalı Rulo/Sac/Plaka Silisli GO (Trafo sacı), Silisli NGO (Dinamo Sacı) Rulo/Sac/Plaka Baklavalı, Baskılı, Delikli, Gözyaşı Desenli Rulo/Sac/Plaka Aşınmaya Dayanıklı Docol Wear, Hardox, Weldox Rulo/Sac/Plaka

 2. HALIVES S.A. STEEL HOLLOW PRODUCTS

  Yunanistan

  HALIVES S.A. firması 1950'den bu yana Yunanistan'da demir ve çelik metal ürün ticareti yapmaktadır. Bugün kendine ait tesislerinde oyuk kesitler, sıcak rulo levhalar, Oyuk Dikdörtgen Kirişler, Yuvarlak oyuk kesitli borular, Kirişler: UPN, IPN, IPE, HEA, HEB, Satış Çubukları: Düz, Kare, Yuvarlak, Açılı, T şekilli, dar kiriş IPN, levhalar ve sıcak rulo şeritler, Oluklu levhalar, bobinler, Şerit Levhalar ve plakalar, kaynaklı kesitler, kaynaklı oyuk kesitler, siyah yuvarlak borular, siyah ve çapaksız metal levhalar üretmektedir.

 3. MULLER ACIERS LES FERS DE L'EST

  Fransa

  MULLER ACIERS - LES FERS DE L'EST şirketi 1954 yılından beri çelik ithalat ve ihracatında uzmanlaşmıştır ve kaliteli çelik aracılık hizmetleriyle tanınmaktadır. Avrupa'nın en iyi demir-çelik fabrikalarıyla yakın ve güvenilir ilişkiler içindeyiz. Temel çelik türlerine ilave olarak yüksek nitelikli çelik ürünlerinden oluşan geniş yelpazeden ihtiyacınız olanı seçebilirsiniz. Taleplerinizi karşılamak amacıyla her ebat ve kalınlıkta putreller, sac levhalar, plakalar, borular, hadde mamulleri ve benzeri haddeleme ürünlerini stoktan teslim ediyoruz.

 4. POLI-MAKS

  Ukrayna

  POLI-MAKS, yılında kurulan ve Kiriş/direk - demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Dnipro, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. APROMETAL

  Fransa

  APROMETAL, yılında kurulan ve Yuvarlanmış soğuk parçalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. İthalat/İhracat - çelikler ve metaller, Profil ve çubuklar - Demirli metaller, Kiriş/direk - demirli metaller, İthalat/İhracat - çelikler ve metaller, Profil ve çubuklar - Demirli metaller, Kiriş/direk - demirli metaller, kamu çalışmaları için metal yapı üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Martin-Belle-Roche, Fransa 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. METAL-GENT

  Belçika

  METAL-GENT, yılında kurulan ve Kiriş/direk - demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. borular, metal profiller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hoogstraten, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. PRO LIGNUM

  Fransa

  PRO LIGNUM, yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kiriş/direk - demirli metaller, Kiriş/direk - demirli metaller, masif ahşap sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frasne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. MOMSTEELPOR S.A.

  Portekiz

  MOMSTEELPOR S.A., yılında kurulan ve Endüstriyel yapı inşaatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal elektrik direği, Kiriş/direk - demirli metaller, Metal elektrik direği, Kiriş/direk - demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Abrantes, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 4. EDUARDO FARIA & FILHO, LDA.

  Portekiz

  EDUARDO FARIA & FILHO, LDA., yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yolcu otobüsü yapımı, Kiriş/direk - demirli metaller, Yolcu otobüsü yapımı, Kiriş/direk - demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arrifes, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 5. HEUVELMAN STAALHANDEL B.V.

  Hollanda

  HEUVELMAN STAALHANDEL B.V., yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kiriş/direk - demirli metaller, Çelik, Kiriş/direk - demirli metaller, Çelik sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Veenendaal, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 1. SA DE PREFABRICADOS PREFORSA

  İspanya

  SA DE PREFABRICADOS PREFORSA, yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kiriş/direk - demirli metaller, Kiriş/direk - demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Algemesi, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. ETS ALBERT ET COMPAGNIE SA

  Fransa

  ETS ALBERT ET COMPAGNIE SA, yılında kurulan ve Çocuk mobilyaları / Çocuklar için mobilyalar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kiriş/direk - demirli metaller, Depolama hizmetleri, Kiriş/direk - demirli metaller, Depolama hizmetleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cholet, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. STAMO STAHL & MONTAGE GMBH

  Almanya

  STAMO STAHL & MONTAGE GMBH, yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kiriş/direk - demirli metaller, Kiriş/direk - demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gelsenkirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SCHMOLZ+BICKENBACH AG

  İsviçre

  SCHMOLZ+BICKENBACH AG, yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kiriş/direk - demirli metaller, Kiriş/direk - demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Emmenbrucke, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 3. TELMASTAAL B.V.

  Hollanda

  TELMASTAAL B.V., yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kiriş/direk - demirli metaller, Kiriş/direk - demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, 'S-Heerenberg, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 4. BWM DÜBEL UND MONTAGETECHNIK GMBH

  Almanya

  BWM DÜBEL UND MONTAGETECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Kiriş/direk - demirli metaller, Kiriş/direk - demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leinfelden-Echterdingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. FORJADOS MARFE SA

  İspanya

  FORJADOS MARFE SA, yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kiriş/direk - demirli metaller, Kiriş/direk - demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Añover De Tajo, İspanya 'de bulunmaktadır.

 6. LIMTRE H F

  İzlanda

  LIMTRE H F, yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir. Kiriş/direk - demirli metaller, Binaların tamamlanması - Şirketler, Kiriş/direk - demirli metaller, Binaların tamamlanması - Şirketler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fludir, İzlanda 'de bulunmaktadır.

 7. MANUEL FERNANDEZ VILLARES SL

  İspanya

  MANUEL FERNANDEZ VILLARES SL, yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kiriş/direk - demirli metaller, Kiriş/direk - demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Baralla, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. J M STEEL LTD

  İrlanda

  J M STEEL LTD, yılında kurulan ve Kiriş/direk - demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kilkenny, İrlanda 'de bulunmaktadır.

 1. VIGUETAS GUILLENA S.L.

  İspanya

  VIGUETAS GUILLENA S.L., yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kiriş/direk - demirli metaller, Kiriş/direk - demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guillena, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. TM STEEL SP. Z O.O.

  Polanya

  TM STEEL SP. Z O.O., yılında kurulan ve Çelik boru ve tüpler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kiriş/direk - demirli metaller, Kiriş/direk - demirli metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chorzow, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. PRODUITS NOUVEAUX DU BATIMENT

  Fransa

 4. MEISTER STAHLBAU AG

  İsviçre

 5. FB HANDELSAGENTUR, FRANKA BENZAKOUR, E. KFR.

  Almanya

 6. VIGUETAS Y FORJADOS TOR SL

  İspanya

 7. HIERROS CUBELLS, S.L.

  İspanya

  HIERROS CUBELLS, S.L., yılında kurulan ve Profil ve çubuklar - Demirli metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. binalar için metal kiriş yuvaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ribarroja Del Turia, İspanya 'de bulunmaktadır.