• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • liyofilizasyon - makinalar ve donanım

Sonuçlar

Liyofilizasyon - makinalar ve donanım - Ithalat/Ihracat

 1. CIK SOLUTIONS GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CIK SOLUTIONS GMBH, yılında kurulan ve Liyofilizasyon - makinalar ve donanım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Karlsruhe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. CFR GLOBAL

  Türkiye

  CFR GLOBAL "We Make It Globally" is an international trade company in Istanbul, Türkiye. CFR GLOBAL endeavours to meet the requirements of its customers with a great value and benefit. CFR GLOBAL is an excellent trade hub point for importing made in Türkiye goods from Türkiye to your country or exporting your goods from your country to Türkiye and transit trade to other countries. CFR GLOBAL provides sourcing services from China with its powerful infrastructure through liaison office in China. CFR GLOBAL has been sales distributor of Teinnova, European manufacturer of robotic cleaning and disinfection equipment for air duct and kitchen exhaust ducts for years. CFR GLOBAL is contracted sales representative of 100-year-old European company UNIOR Special Machines. CFR GLOBAL is authorized representative of Turkish ultra low freezer for vaccine storage and medical cooler brand Coolermed for international markets. CFR GLOBAL is authorized representative of Turkish freeze dryer and lyophilization brand Liyolife for international markets. CFR GLOBAL is a registered exporter of TİM (Turkish Exporters Assembly). CNVEST is a registered brand of CFR GLOBAL for "Investment Consultancy".

 3. GREIF LABORLÖSUNGEN GMBH

  Almanya

  GREIF LABORLÖSUNGEN GMBH, yılında kurulan ve Liyofilizasyon - makinalar ve donanım sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Karlsruhe, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. EUROLYO

  Fransa

  EUROLYO, yılında kurulan ve Liyofilizasyon - makinalar ve donanım sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Chartres, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. MECHATECH SYSTEMS LTD

  Birleşik Krallık

  MECHATECH SYSTEMS LTD, yılında kurulan ve Liyofilizasyon - makinalar ve donanım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. donmalı kurutucular, vakum sistemi tesisleri ve bileşenleri, vakum pompası bakımı, liyofilizasyon donanımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thornbury, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. LABOGENE APS

  Danimarka

  LABOGENE APS, yılında kurulan ve Laboratuar ekipman ve aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Liyofilizasyon - makinalar ve donanım, donmalı kurutucular, liyofilizasyon donanımları, Liyofilizasyon - makinalar ve donanım sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Allerød, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 2. PLAZMA UYGULAMA ENERJI URETIMI

  Türkiye

  PLAZMA UYGULAMA ENERJI URETIMI, yılında kurulan ve Liyofilizasyon - makinalar ve donanım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Isparta, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 3. SERAIL

  Fransa

  SERAIL, yılında kurulan ve Liyofilizasyon - makinalar ve donanım sektöründe faaliyet gösteren bir. Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler, donmalı kurutucular, Ticari ve endüstriyel soğutma - Cihaz ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Le Coudray St Germer, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. CHANGZHOU HENGBO MACHINERY CO., LTD.

  Çin

  CHANGZHOU HENGBO MACHINERY CO., LTD., yılında kurulan ve Liyofilizasyon - makinalar ve donanım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Changzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. SANJIE PACKAGING EQUIPMENT CO.,LTD

  Çin

  SANJIE PACKAGING EQUIPMENT CO.,LTD, yılında kurulan ve Liyofilizasyon - makinalar ve donanım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ambalaj paketleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Foshan, Çin 'de bulunmaktadır.

 1. OCTOFROST

  İsveç

  OCTOFROST, yılında kurulan ve Liyofilizasyon - makinalar ve donanım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Malmo, İsveç 'de bulunmaktadır.

 2. HOPKINS FISH AND CHIPS FRYING RANGES

  Birleşik Krallık

  HOPKINS FISH AND CHIPS FRYING RANGES, yılında kurulan ve Liyofilizasyon - makinalar ve donanım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Pudsey, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. GANZHOU COOLBEST REFRIGERATION EQUIPMENT CO.,LTD

  Çin

  GANZHOU COOLBEST REFRIGERATION EQUIPMENT CO.,LTD, yılında kurulan ve Liyofilizasyon - makinalar ve donanım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ganzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. CARRIER REFRIGERATION NORWAY AS

  Norveç

 3. WEBER FOOD TECHNOLOGY GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Hassas ağırlıkta kesimden, salam, sucuk, pastırma, et ve peynirin hassas şekilde yüklenmesi ve paketlenmesine kadar: Weber Maschinenbau şirketi, dilimleme uygulamaları için önde gelen sistem sağlayıcılarından ve gıda işleme endüstrisi için en önemli adreslerden biridir. Ürün yelpazemiz çok geniştir ve tüm gereksinimler ve uygulama alanları için mükemmel çözümler sunmaktadır. Dünya çapında yaklaşık 1.500 çalışanımızla dünya pazar lideri ve en iyi işvereniz! Weber Maschinenbau 35 yılı aşkın süredir salam, sucuk, pastırma, et, peynir ve diğer yiyeceklerin işlenmesi ve rafine edilmesi için öncü sistemler üretmektedir. Merkezi Almanya'nın Hessen eyaletindeki Breidenbach kentinde bulunan Weber şirketler grubu, ve 18 ülkedeki 22 tesisiyle, son derece çeşitlilik gösteren benzersiz bir ürün yelpazesi sunmaktadır - dünyanın her yerindeki memnun müşterilerimiz, bu kalite ve teknik bilgi bileşimini takdir etmektedir.

 4. SARONG SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  SARONG, İtalya'nIn kuzeyindeki Reggiolo (RE) bölgesinde bulunan bir şirkettir. Şirket 1972 yılında eczacılıkta kullanılan fitillerin üretimi için ilk otomatik ambalaj makinesini (Mod. SG-12) piyasaya sürmek amacıyla kurulmuştur. SARONG yıllar içinde ambalaj gamını genişletmiş ve fitil makineleri tasarlamaya ve üretmete başlamıştır (Mod. SAAS). Lam Sarong'un merkezi Reggiolo (RE) ilindedir.

 5. GUZEL MACHINE

  Türkiye

 6. CIKOLATA, BISKUVI VE KEK URETIMINDE KULLANILAN MAKINALARIN IMALATI

  Türkiye

  Şirketimiz 1996 yılında kuruldu. Merkezi İstanbul / Türkiye’de bulunan şirketimiz 1200m² kapalı alanda 20 uzman personeli ve CAD destekli imalatı ile birçok şirkete çikolata, bisküvi ve kek makinaları tasarladı ve üretti. Bizler AkayGAM olarak çikolata makinesi, bisküvi ve kek imalatında kullanılan hazırlama ve şekillendirme makinesi geliştirir ve üretiriz. Ürünlerimizde kaliteli malzemeler ve güncel teknolojileri kullanırız. Zor şartlara dayanıklı ürünler üretiriz. Öncelikle ürünlerimizi katı modelleme yazılımı yardımı ile tasarlarız. Üretim parçalarının imalat zorluklarını, parça kesişimlerini ve montaj sırasında karşılaşabileceğimiz zorlukları inceleriz. İnceleme işlemi tamamlandıktan sonra gerekli düzeltmeleri yapar ve makinada bulunan bütün parçaların kodları ve diğer özellikleri ile birlikte (CAD yazılımının sunduğu BOM listesi) excel ortamına aktarırız. Excel’de geliştirdiğimiz script sayesinde bütün parçaları otomatik olarak belli gruplara ayırır ve sıralarız. Parçalar bir makinada genelde 4 ana gruba ayrılır; bunlar standart parçalar, sac parçaları, tesisat/şase parçaları (boru, profil, HVAC, PPRC vb.) ve üretim parçaları. Satınalma işlemlerimizi kolaylaştırmak ve herhangi bir yanlışlığı engellemek için gruplama ile birlikte script sayesinde belli kriterlere göre sıralarız, bu kriterler sac kalınlığına göre olabileceği gibi tedarikçi ismine göre de olabilir.

 7. ARSONI COMMERCIAL REFRIGERATION, AND FOOD MACHINES

  Türkiye

  ARSONI markası olarak, olarak Pastane, Fırın, Restaurant, Bar ve benzeri yerler için Soğutma Ekipmanları, Dondurma ekipmanları, Mutfak Ekipmanları ve Gıda makineleri üretmekteyiz. ÜRÜN ÇEŞİTLERİMİZ. TAVA DONDURMA MAKİNELERİ - RULO DONDURMA - TAYLAND DONDURMA - MARAŞ DONDURMA FIÇILARI - SALAMURALI DONDURMA MAKİNELERİ - DONDURMA REYONLARI - ÇİKOLATA DÖNER MAKİNELERİ - ÇİKOLATA ÇEŞMELERİ - PASTA REYONLARI - ÇUBUK WAFFLE MAKİNELERİ - DONDURMA MİKSERLERİ - KREP MAKİNELERİ - KORNET MAKİNELERİ - KORNET KALIPLARI, ÖZEL TASARIM ÜRÜNLER. 2014 yılından başlayarak, ülkemizde ve dünyada Tayland Dondurması olarak bilinen, Tava Dondurma - Rulo Dondurma makineleri imalatı yapmakta ve ICE FRUTTI ( www.icefrutti.com ) markası olarak bayilikler vermekteyiz. 2015 ve 2018 yılları arasında, toplamda 7 kez uluslararası fuarlara katılarak, bu ürünün ülkemizde tanıtılmasında öncülük etmiş bulunmaktayız. 2016 - 2018 yıllarında ürünlerimizi, 15 ülkeye (Afganistan - Almanya - Arnavutluk - Cezayir - Gürcistan - Hollanda - Irak - İngiltere - İran - İrlanda - Kanada - Katar - Makedonya - Mozambik - S. Arabistan) göndermekten gurur duyuyoruz. Hedefimiz Gelecek yıllarda ürünlerimizi daha fazla ülkeye göndermek, uluslararası, bilinen ve tercih edilen bir marka olmaya çalışmaktır.

 8. SAMPLUS MAKINE VE DIŞ TICARET LTD STI

  Türkiye

  Türkiyede atıştırmalık ürünler kategorisinde anahtar teslimi çözümler üreten en büyük grup firmalarından biriyiz. Çikolata Kaplama Makineleri, Çikolata soğutma tünelleri, bisküvi paketleme makineleri ve hamur mikseri gibi makineleri üreten firmayız. Özellikle gıda hazırlık ekipmanları ve çikolata kaplama hatlarında çok güçlü referanslarımız ve tecrübemiz mevcuttur. Birbirinden güçlü ve teknolojik makinelerimizden bazıları; Çikolata Bilyalı Değirmen (Chocolate Ball Mill) Çikolata ve Karamel Kaplama (Chocolate and Caramel Enrobing/Coating) Marshmallow Hazırlık Ekipmanları (Marshmallow Preparing Equipments) Bisküvi Paketleme (On-Edge Flowpack Biscuit Packaging) Kek hazırlık ekipmanları (Cake Preparing Equipments) Komple Kek Hatları (Cake Manufacturing Turnkey Lines) Sıgma Hamur Mikserleri (Double Arm Sigma Mixer) Sizin için en uygun makineleri birlikte seçebilmek için mutlaka bizimle iletişeme geçin.

 1. OPTIMA PHARMA GMBH

  Almanya

  Doldurma ve ambalajlama tekniğinin, dondurarak kurutmanın, izolatör ve sınırlama teknolojisinin gereksinimleri söz konusu olduğunda, Optima Pharma 25 yıldan uzun süredir uzman iş ortağınızdır.

 2. TERLET B.V.

  Hollanda

  TERLET B.V., yılında kurulan ve Gıda hülâsası - makinalar ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kakao ve çikolata - makinalar ve donanım, Balıklar - işlem için makinalar ve donanım, Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler, Pirinç işleme makine ve ekipmanları, Kakao ve çikolata - makinalar ve donanım, Balıklar - işlem için makinalar ve donanım, Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler, Pirinç işleme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zutphen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. ETABLISSEMENTS BAURES PRODUITS

  Fransa

  ETABLISSEMENTS BAURES PRODUITS, yılında kurulan ve Boru tesisatçılık işleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Çelik ve metaller, donanım, Vida fabrikası - makinalar, Çelik ve metaller sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montpellier, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. CABINE DE SABLAGE

  Fransa

  CABINE DE SABLAGE, yılında kurulan ve Kum püskürterek temizleme ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metalize kaplama kabini, endüstriyel donanım kumlama, kumlama kabini, kumlama makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sorgues, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. BIODIS

  Fransa

  BIODIS, yılında kurulan ve Hastaneler için yataklar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hekimlik ve cerrahlık - donanım ve malzeme, Elektrik - makinalar, Hekimlik ve cerrahlık - donanım ve malzeme, Elektrik - makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Loos, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. AKAZEN GMBH

  Almanya

  AKAZEN GMBH, yılında kurulan ve Tıp ve cerrahi - Cihaz ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hekimlik ve cerrahlık - donanım ve malzeme, Elektronik veri işleme - yazılım, Endüstriyel elektrikli parça ve kısımlar, Elektrik - makinalar, Hekimlik ve cerrahlık - donanım ve malzeme, Elektronik veri işleme - yazılım, Endüstriyel elektrikli parça ve kısımlar, Elektrik - makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rosenheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. TIMBROSHOP SA

  İsviçre

  TIMBROSHOP SA, yılında kurulan ve İşaretleme - İşaret levhaları ve standartlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Tipografik ve foto grafik fotoğraf klişesi üretmek için makineler, Hekimlik ve cerrahlık - donanım ve malzeme, Elektrik - makinalar, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Tipografik ve foto grafik fotoğraf klişesi üretmek için makineler, Hekimlik ve cerrahlık - donanım ve malzeme, Elektrik - makinalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Genève, İsviçre 'de bulunmaktadır.