• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • marangozluk - makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Marangozluk - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. PAUL OTT GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  Paul OTT GesmbH şirketi makine mühendisliği alanında uzun yıllara dayanan teknik bilgi birikimine sahip bir aile işletmesidir. Şirket bünyesinde ağaç işleme için özel makineler geliştirilmekte ve üretilmektedir. Çelik konstrüksiyondan nihaî montaja ve ayarlamaya kadar tüm üretim aşamaları Lambach'taki iki fabrikada gerçekleştirilmektedir. OTT kenar yapıştırma alanında hassas çözümler sunmaktadır. Müşterilerimiz hem Almanya içi ve dışında bulunan marangozluk ve mobilya şirketleridir. Üstün kalitedeki kenar bantlama makinelerinin önde gelen üreticilerinden biriyiz.

 2. SCHÊNE

  Belçika

  Verified by europages badge

  SCHÊNE, yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tahta zımparalama/parlatma makineler, Marangozluk - Makine ve ekipmanlar, Tahta zımparalama/parlatma makineler, Marangozluk - Makine ve ekipmanlar, Tahta makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chaineux, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. ATELIER LES GAILLETTES

  Belçika

  Verified by europages badge

  ATELIER LES GAILLETTES, yılında kurulan ve Sipariş üzerine paketleme sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Marangozluk - Makine ve ekipmanlar, sürgülü vanalar, Kriyojenik ekipman, dış düzenleme, marangozluk, İç döşemeler, set bahçe barakası, ahşap dağ evleri, gıda işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Battice, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. BOYGA MAKINA SANAYI DIS TICARET LTD. STI.

  Türkiye

  Boyga Makina Sanayi Dış Ticaret Ltd. Şti. makine sektöründe temelleri 2000'li yılların başında atılmıştır. Mobilya ve ahşap kapı makinalarının üretimi ve ihracatında üstün başarılar gösteren firmamız 50'den fazla ülkeye doğrudan satış, teknik servis hizmetleri vermektedir. Bünyesinde; kenar bantlama makineleri, panel ebatlama, CNC router, çizicili yatar daire, CNC delik delme, profil sarma, boya, sıcak ve soğuk presler, vakum pres, kapı ebatlama, kasa profili çekme, 45 derece kasa kesme ve delme, pervaz yapıştırma, mdf çoklu dilimleme, kapı kol kilit menteşe yeri açma ve diğer ağaç işleme makinelerini bulundurmaktadır. Anahtar teslim kapı ve mobilya fabrikaları projelendirmelerinde de Boyga Makina çözüm ortaklığı sunmaktadır. Hizmet verdiği tüm alanlarda değer katma misyonuyla hareket eden Boyga Makina, yaptığı işlerde her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Dünya’daki ve Türkiye’deki teknolojileri yakından takip ederken, dinamik yapısı, genç ve nitelikli çalışanları ile Boyga Makina, ülkemizde ihracatı artırma politikasının öncüleri arasındaki yerini almaktadır.

 5. RAMIA S.R.O.

  Çek Cum.

  RAMIA s.r.o. şirketi masif ahşaptan marangoz ve doğramacı mobilyaları üreten Çek menşeli aile şirketidir. Marangoz ve doğramacı tezgahları ve çalışma masaları konusunda uzmanız. Geleneksel doğramacı tezgahlarının yanı sıra profesyoneller ve hobi tutkunları için yeni doğramacı tezgahları ve çocuklar için yüksekliği ayarlanabilir tamir tezgahları da üretiyoruz. Marangoz ve doğramacı tezgahlarımız usta doğramacılar ve oymacılar tarafından kullanıldığı gibi okullar ve mesleki eğitim merkezleri tarafından da tercih edilmektedir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. HAYAL TADILAT

  Türkiye

  İstanbul'un tüm bölgelerinde hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda hizmet vermektedir. Her türlü tadilat ve dekorasyon konusunda hizmet alabilirsiniz. Bizlere 7 gün 24 saat ulaşım sağlayabilirsiniz. Marangoz, korniş, cam balkon, mutfak dolabı vb. her türlü dekorasyon hizmeti almak için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Ev dekorasyonu için belki de en önemli alanlar mutfaklardır. Çünkü mutfaklar için dekorasyon mutfak dolaplarından aydınlatmaya kadar her ayrıntıyı kapsar. Firma mutfak dolapları için istenen her ayrıntıyı sağlıyor. Üstelik klasikten renkliye, country tarzdan eskimeye kadar son trend akımlar da uygulanıyor. Eğer mutfaklarınıza ilişkin tesisat probleminiz var ise başka bir firma ile daha anlaşmanıza gerek yok. Çünkü bu firma dekorasyon hizmetleri yanında tesisat hizmetleri de sağlamakta. Siz yalnızca mutfağınızda istediğiniz akımı söyleyin ve gerisine karışmayın. Çok kısa bir sürede son trend kullanışlı ve harika mutfaklar sizi bekliyor olacak. Ayrıca laminant parke ve amerikan kapı gibi tercihleriniz de bulunuyor ise doğru adrestesiniz. Çünkü firma dekora ve tadilata dair her ayrıntıya hakim.

 2. COMPENSATI SU MISURA FAI DA TE

  İtalya

  Taranto’da yer alan Compensati Su Misura Fai da Te, kaliteli ahşap bulmak ve alışverişlerinizde size eşlik etmek için uzman bir personelin danışmanlığını almak için ideal bir yerdir. Çeşitli ürünler sunuyoruz : kesim, ahşap çalışma tezgahları, kameriyeler, lamelli ahşap, kontrplaklar, tadilat ürünleri, yapıştırıcılar, çitler, bina donanımları ve yüksek kaliteli vernikler.

 3. FSM MAKINE GRUP IÇ VE DIŞ TICARET LIMITED ŞIRKETI

  Türkiye

  Ağaç i̇şleme maki̇nalari - marangoz maki̇nalari - kenar bantlama maki̇nalari - çi̇zi̇ci̇li̇ yatar dai̇re - yatar - kompresörler - cnc maki̇nalari - kapi üreti̇m maki̇nalari - şeri̇t testere maki̇nalari - toz emme si̇stemleri̇ - mi̇ni̇fi̇x maki̇nalari - deli̇k delme maki̇nalari - presler - di̇k freze - şaküllü freze - cnc i̇şleme maki̇nalari - kapi ebatlama - ebatlama - kapi kol ki̇li̇t maki̇nalari - kapi kol ki̇li̇t menteşe maki̇nalari - tekni̇k servi̇s ve yedek parça desteği̇

 4. ISIK MAKINA SANAYI

  Türkiye

  sanayi makinalari ve marangoz makinalari uretim satis ve pazarlama..metal isleme, marangoz makinalari ikinci el alim satim ve takas..

 5. MOSOCH

  Türkiye

 1. POUWELS MB TECHNOLOGY

  Belçika

  POUWELS MB TECHNOLOGY, yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Marangozluk - Makine ve ekipmanlar, Marangozluk - Makine ve ekipmanlar, Merdiven frezesi, El frezesi, CNC freze sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thimister-B, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. MBM METALWORK JSC

  Bulgaristan

  MBM METALWORK JSC, yılında kurulan ve Marangozluk - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Lazerli kesici ve kaynak makineleri, Lazerli kesici ve kaynak makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ruse, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 1. ECMA CONCEPT

  Fransa

  ECMA CONCEPT, yılında kurulan ve Marangozluk - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ancenis, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. KAZI TANI

  Fransa

  KAZI TANI, yılında kurulan ve Marangozluk - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar, Makine mühendisliği ithalat - ihracatı, Alüminyum - doğrama makine ve ekipmanları, Kullanılmış makine ve ekipmanları, Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar, Makine mühendisliği ithalat - ihracatı, Alüminyum - doğrama makine ve ekipmanları, Kullanılmış makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nevers, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. VACUUM-CNC

  İspanya

  VACUUM-CNC, yılında kurulan ve Marangozluk - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dijital kumandalı makineler, vakum sistemi için bileşenler, Çekme vantuzu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Alcorcón, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. TECAUMA

  Fransa

  TECAUMA, yılında kurulan ve Marangozluk - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tahta deposu, Otomatik depolama sistemleri, endüstriyel robotlar, yükleme ve boşaltma robotları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Les Essarts, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. SÜMA GMBH

  Almanya

  SÜMA GMBH, yılında kurulan ve Marangozluk - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. ağaç işleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ottersweier, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. OUVÉO

  Fransa

  OUVÉO, yılında kurulan ve Marangozluk - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hareketli sürgülü storlu perde/jaluzi, Katlı kepenkler, pencere üretim fabrikası, Hareketli sürgülü storlu perde/jaluzi, Katlı kepenkler, kapı ve pencereler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, St Médard De Guizières, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. TIMMERBEDRIJF GROENER

  Hollanda

  TIMMERBEDRIJF GROENER, yılında kurulan ve Marangozluk - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Doğramacılık ve marangozluk işleri, marangoz, marangozluk, Doğramacılık ve marangozluk işleri, doğrama işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, De Lutte, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 8. CUTWRIGHTS LTD

  Birleşik Krallık

  CUTWRIGHTS LTD, yılında kurulan ve Marangozluk - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Hanworth, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. MENARD DISTRIBUTION

  Fransa

  MENARD DISTRIBUTION, yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Marangozluk - Makine ve ekipmanlar, Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler, Marangozluk - Makine ve ekipmanlar, marangozluk malzemeleri, Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler, kameriye sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, L Union, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. SARL EXPLOITATION NORALU

  Fransa

  SARL EXPLOITATION NORALU, yılında kurulan ve Hafif metal yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Marangozluk - Makine ve ekipmanlar, Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar, Marangozluk - Makine ve ekipmanlar, Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruyères-Et-Montbérault, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. HAMA ALU HOLZBAUWERK GMBH

  Almanya

  HAMA ALU HOLZBAUWERK GMBH, yılında kurulan ve PVC ve Alüminyum Kapı ve Pencere imalat makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Doğramacılık ve marangozluk işleri, Çatı kaplama işleri, Marangozluk - Makine ve ekipmanlar, Doğramacılık ve marangozluk işleri, Çatı kaplama işleri, Marangozluk - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rottenburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. VAUGEOIS MACHINE A BOIS

  Fransa

  VAUGEOIS MACHINE A BOIS, yılında kurulan ve Marangozluk - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Bonchamps-Les-Laval, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. VERGA ERCOLE DI ROBERTO VERGA & C. SAS

  İtalya

  VERGA ERCOLE DI ROBERTO VERGA & C. SAS, yılında kurulan ve Marangozluk - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. ikinci el makina alım satımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cantu', İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. AMELIA HOME

  Fransa

  AMELIA HOME, yılında kurulan ve Marangozluk - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler, Dövülmüş, tavlanmış ve presli demir - Ürünler, kameriye, Alüminyum kaplama, Alüminyum işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wassy, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. SOCOMEC S.R.L.

  İtalya

  SOCOMEC S.R.L., yılında kurulan ve Marangozluk - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. dairesel makas, şerit testere, zımpara makinaları, ahşap planyaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Torriana, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. OLIVIER PINOT MENUISERIE

  Fransa

  OLIVIER PINOT MENUISERIE, yılında kurulan ve Hafif metal yapılar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar, Marangozluk - Makine ve ekipmanlar, Kilitler, asma kilitler ve anahtarlar, Marangozluk - Makine ve ekipmanlar, pencereler, verandalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Port-Sur-Saone, Fransa 'de bulunmaktadır.

 9. NOUVEAUX DOCKS

  Fransa

  NOUVEAUX DOCKS, yılında kurulan ve Taşınabilir aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kendin Yap için motorlu el aletleri, Marangozluk - Makine ve ekipmanlar, Kendin Yap için motorlu el aletleri, Marangozluk - Makine ve ekipmanlar, yalıtım sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gerardmer, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. UM&BAU GMBH

  İsviçre

  UM&BAU GMBH, yılında kurulan ve Marangozluk - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Bern, İsviçre 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Marangozluk - makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

21.033 Şirketler