• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • metal ayıklama makineleri

Sonuçlar

Metal ayıklama makineleri - Ithalat/Ihracat

 1. SEDA

  Fransa

  Verified by europages badge

  SEDA, yılında kurulan ve Kuru - temizleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal ayıklama makineleri, endüstriyel donanım kumlama, Aşındırıcılar , Metal ayıklama makineleri, genel renovasyon işleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vers-En-Montagne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. HNK SERVICE

  Fransa

  HNK SERVICE, yılında kurulan ve Madeni yüzeylerin mekanik işlenmesi için makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal ayıklama makineleri, Yüzey metalik kaplamaları için makineler, Yüzey denetim sistemleri, Çinko elektrokaplama, Metal ayıklama makineleri, Yüzey metalik kaplamaları için makineler, Yüzey denetim sistemleri, Çinko elektrokaplama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villeurbanne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. WOODSTRIPPER

  Belçika

  WOODSTRIPPER, yılında kurulan ve Metal ayıklama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. ağaç yüzeyi temizleme makinaları, ahşap mobilyalar, kapaklı mobilyalar, ahşap yüzeylerin işlenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Frameries, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. NITTY-GRITTY S.R.L.

  İtalya

  NITTY-GRITTY S.R.L., yılında kurulan ve Metal ayıklama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. Çelik ve metallerin temizlenmesi, Metallerin ayıklanması - Makineler, Çelik ve metallerin temizlenmesi, Endüstriyel işaretleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Spilamberto, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. RICERCA CHIMICA GROUP

  İtalya

  RICERCA CHIMICA GROUP, yılında kurulan ve Metal ayıklama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması, Çelik ve metallerin temizlenmesi, Çelik ve metallerin temizlenmesi, ayıklanması, saflaştırılması/ovulması, Çelik ve metallerin temizlenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vighizzolo D’Este (Pd), İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. PROBANET SARL

  Fransa

  PROBANET SARL, yılında kurulan ve Metal ayıklama makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, PLOUAY, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. DECAP ILE DE FRANCE

  Fransa

  DECAP ILE DE FRANCE, yılında kurulan ve Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Metal ayıklama makineleri, Metal ayıklama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gennevilliers, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. ZELL OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH &CO.KG

  Almanya

  ZELL OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH &CO.KG, yılında kurulan ve Metaller - Yüzey işleme makine ve sistemleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal ayıklama makineleri, Metal ayıklama makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ehingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. NICOLIS AG

  İsviçre

 5. FIBEX MÜHENDISLIK

  Türkiye

  FIBEX Mühendislik olarak, gıda ve ilaç sektörüne "Food Innovation and Business" mottosuyla yenilikçi ve verimli çözümler ile hizmet vermekteyiz. Temsilciliğini yürüttüğümüz teknoloji firmalarının çözümlerini Türkiye ve çevresindeki gıda üreticileriyle buluşturuyoruz. OPTIMUM SORTING NV: Gıda Ayıklama Makineleri THERMO FISHER SCIENTIFIC: Metal Dedektör, Checkweigher, X-Ray GELLERTENG: Küçük Ölçekli Freeze Dry (Dondurarak Durutma) Makineleri DEVEX GmbH: Kurutma, Ekstraksiyon, Evaporasyon Makineleri ve Büyük Ölçekli Freeze Dry (Dondurarak Durutma) Makineleri ELEA GmbH: PEF (Pulsed Electric Field) Darbeli / Vurgulu Elektrik Alan THYSSENKRUPP UHDE: HPP (High Pressure Processing/Pasteurization) HERAEUS: UVC Çözümleri Müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor ve çözüm üretiyoruz. Müşterilerimizin üretimlerine değer katıyor, onlarla birlikte daha iyiyi hedefliyoruz. Teknik servis hizmetlerimizle de müşterilerimizin yanında olmaya devam ediyoruz. Görüntü algılama ve işleme konusundaki kabiliyetlerimiz ile size özel çözümler üretebiliyoruz. Bize neyi neyden ayırt etmek istediğinizi söylemeniz yeter.

 1. WESPY INDUSTRIAL PARTS WASHING MACHINES

  Türkiye

  Verified by europages badge

  WESPY, Türkiye Konya merkezli bir parça temizleme/yağ alma makineleri üreticisidir. 2005 yılından bu yana, hem perakende hem de toptan makine grubu imalatı yapmaktayız ve işletmemiz kısa sürede Türkiye'nin Yüzey Temizleme Teknolojisi alanında önde gelen uzmanlarından biri haline gelmiştir. Her çeşit ve mükemmel kalitede ürünlere (makinelerimizde Avrupalı markalara ait parçalar ve sadece Paslanmaz çelik kullanıyoruz) ve kesinlikle ilginizi çekecek rekabetçi fiyatlara sahibiz. Geniş bir portföy yelpazemiz bulunmaktadır: -DÖNER SEPETLİ PÜSKÜRTMELİ YIKAMA MAKİNELERİ (Üstten Doldurulan, Önden Doldurulan) -MANUEL FIRÇALI YIKAMA MAKİNELERİ -YÜKSEK BASINÇLI YIKAMA MAKİNELERİ -HELEZON TAMBURLU KONVOYER SERİSİ -PARTİKÜL FİLTRESİ TEMİZLEME MAKİNELERİ -KONVEYÖR ÖZEL HAT YIKAMA MAKİNELERİ -PARTİKÜL FİLTRESİ TEMİZLEME MAKİNELERİ -TEPSİ YIKAMA MAKİNELERİ -HİDROLİK TEST MAKİNELERİ -TORK KONVERTÖRÜ VE KAYNAK TEST MAKİNESİ -VANA TAŞLAMA MAKİNESİ -İŞ MAKİNESİ TAKIMI -SİLİNDİR KAPAK TEST EKİPMANLARI (elektrikli vakum test cihazı, otomatik ve manuel honlama başlığı, küçük ve büyük vana lastiği sökme aleti, açı bileme aparatı, cila makinesi, yuva taşlama motoru vb.) Bunun yanında, değerli müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarına göre standart ve özel ölçülerde hizmet vermekteyiz. Deneyimli ekibimiz ve çok avantajlı fiyatlarımız ile ihtiyaçlarınızı karşılamak için uygun bir iş ortağı olduğumuzu garanti ediyoruz. Bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin ve daha fazla bilgi için web sitemizi ziyaret edin.

 2. ALPHA LASER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ALPHA LASER metal işleme lazer sistemlerinin önde gelen üreticilerinden biridir. Mobil lazer kaynağı alanında öncü olarak, esnek ve mobil uygulamalar için ürün yelpazemizde birçok lazer sistemimiz bulunmaktadır. Nd: YAG (neodimyum katkılı itriyum alüminyum garnetli) lazerin yanı sıra fiber lazer sistemleri sunmaktayız. Hangi lazer kaynağının işlerine en uygununun olduğuna karar vermede müşterilerimizi destekliyoruz. ALPHA LASER lazer cihazları yüksek performanslıdır. Belirtilen lazer gücü aslında iş parçasına bağlıdır. Şubelerimizde tüm makineler test edilebilir. Kaynak uzmanlarımız lazer tel veya metal tozu ile kaynak yapmak için uygulama çözümleri bulmak üzere sizinle birlikte çalışmak için zaman ayırmaktadır. Lazerle sertleştirme konusunda bizde yetkin muhataplar bulabilirsiniz. Dünya çapında bir satış ortağı ağı, müşterinin yakınlığını sağlamaktadır. Lazer geliştirme alanında 25 yıldan fazla deneyime sahibiz. Tesislerimiz Puchheim, Hannover ve Orléans'da bulunmaktadır.

 1. IMM MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  IMM şeritli taşlama makineleri, parlatma makineleri, köprü testereler ve Made in Germany teknik bilgi birikimi anlamına gelir. IMM, 60 yılı aşkın süredir profesyonel yüzey işlemede ​​lider şirkettir. Ürün yelpazemiz manüel taşlama ve parlatma makinelerinden otomatik sistemlere kadar uzanmaktadır. Tıp teknolojisi, enerji, otomotiv ile havacılık ve uzay sanayilerindeki kullanıcılar için komple çözümler sunmaktayız. Sistemlerimiz Riederich'deki tesisimizde geliştirilmekte, üretilmekte ve yenilikçi yeni gelişmeler tüm dünyadaki müşterilerimizin yararına sunulmaktadır. Makinelerimiz sürekli çalışma için tasarlanmıştır. Ağır ve sağlam tasarımımız, düşük titreşimli bir işleme sağlar. Almanya içindeki satış ve dağıtımımız büyük ölçüde doğrudan yapılmaktadır. Dünya çapındaki müşterilerimize 25'in üzerinde yetkili satıcı üzerinden hizmet vermekteyiz. IMM Maschinenbau - Başarınız için çözüm!

 2. SURPLEX GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Kullanılmış makineler alanında hizmet sağlayan Surplex, metal ve ağaç işleme makinelerinin pazarlanması, özellikle de komple tesis kapanışları konusunda uzmandır. Sanayi ve el sanatları sektöründeki satıcılar tek elden yapılan profesyonel ve müşteriye özel çözümlerden yararlanmaktadır.: Surplex, makinelerin münferiden, paket halinde veya komple tesisler halinde satın alınma ve pazarlanması konusunda uzun yıllardan bu yana deneyim sahibidir. Makinelerin ilanları, ayda yaklaşık 500.000 ziyaretçisi olan modern bir çevrimiçi pazar yeri aracılığıyla dünya çapında duyurulmakta ve satıcının amaçlarına bağlı olarak kısa sürede açık artırmaya çıkarılmakta veya geleneksel şekilde takas edilmektedir. Surplex'te iflas yöneticileri, fabrika kapanışları ve yeniden yapılanmalardan sonra büyük endüstriyel ihaleleri gerçekleştirmede için güçlü bir ortak bulacaklar. Yıllardır büyüyen bir iş alanı. Deneyimli uzmanlar, tüm pazarlama sürecini, açık arttırmanın öncesinde, sırasında ve sonrasında kontrol altında tutmaktadır.

 3. MR INDUSTRIES

  Danimarka

  Verified by europages badge

  MR INDUSTRIES, yüksek kaliteli tornalanmış ve frezelenmiş bileşenlerin üretimi için CNC işleme hizmetleri taşeronluğunda uzmanlaşmış özel bir şirkettir. Zaman içinde, çeşitli endüstri kollarında işlenmiş bileşenlerin üst düzey bir taşeronu olarak kendimizi kanıtladık. Kapsamlı yeteneklerimiz, prototiplerden yüksek hacimli siparişlere kadar her parti boyutunda bileşen üretmemizi sağlıyor. Çapı 1 mm'den 32 mm'ye kadar değişen kayar kafa çubuğu kapasitesiyle çok çeşitli gereksinimleri karşılayabiliyoruz. MR Industries olarak, maliyet etkinliği ve verimliliğe odaklanarak hassas işlenmiş bileşenler ve parçalar sunma konusunda sağlam bir itibar kazandık. Gelişmiş Citizen teknolojisini kullanmamız, prototip ve küçük seri projelerden hassas işlenmiş bileşen ve parçaların büyük ölçekli üretim çalışmalarına kadar her şeyin üstesinden gelmemizi sağlıyor. Son teknoloji CNC işleme merkezleriyle donatılmış olarak, kesintisiz üretim sağlayan tam otomatik seri sıralı besleyicileriyle çalışıyoruz. Bu kabiliyet, yüksek kaliteli hassas işlenmiş bileşenler için en verimli geri dönüş sürelerini ve olağanüstü hizmeti sunmamızı sağlamaktadır. Sizi değerli iş ortağımız olarak görme fırsatını sabırsızlıkla bekliyoruz. Daha fazla bilgi veya sorularınız için bize ulaşmaktan çekinmeyin.

 4. SACFORM/AGMLINE

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Sacform/AGMline, hem standart hem de özel makinelerin kavramsallaştırılması, imalatı ve kurulumu konusunda uzmanlaşmış, önde gelen bir Bobin İşleme Makinesi Üreticisi olarak öne çıkmaktadır. 2000'li yılların başında kurulan Metal Parça Üretimi için Makine Hatları, Bobin Dilimleme ve Bobin Boydan Kesme Makineleri alanındaki yolculuğumuz, mükemmelliğe olan bağlılığımızla işaretlenmiştir. Son derece yetenekli profesyonellerden oluşan özel ekibimiz, İSTANBUL'daki sanayi bölgesinin kalbinde stratejik olarak konumlandırılmış fabrikamızda faaliyet göstermekte ve hem yerel hem de uluslararası müşterilere hızlı ve verimli hizmet sağlamaktadır. Kapsamlı bir Anahtar Teslim Makine Çözüm Sağlayıcısı olarak, aşağıdaki metal işleme makinelerini ve hatlarını üretmekten gurur duyuyoruz: •Bobin Boydan Kesme Makineleri -Bobin Dilimleme Makineleri -Mekanik-Hidrolik Açıcılar -Kompakt Pres Besleme Sistemleri (Açıcı-Düzleştirici-Servo Besleyici) Sacform/AGMline olarak öncelikli hedefimiz, müşterilerimizin üretim verimliliğini artıran uygun maliyetli çözümler sunmaktır. Metal işleme alanındaki güvenilirliğimizle tanınan firmamız, İskele, Delikli Metal, Asma Tavan, Metal Izgara Platformu, Panjur, Kablo Kanalı, Metal Raflı Dolap, Hortum ve Boru Kelepçeleri, Mutfak Eşyaları, Menteşeler ve diğer metal parçalar gibi çeşitli sektörlere hizmet vermektedir. Makine projenizin ayrıntılarını aldıktan sonra size en rekabetçi fiyatlarımızı ve birinci sınıf hizmetimizi sunma fırsatını memnuniyetle karşılıyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin !

 5. INDUCTOHEAT EUROPE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  60 yıla dayanan endüksiyon uzmanları karşınızda! Inductoheat Europe - endüktif ısıtma ve ısıl işlemle ilgili her sorununuzda doğru iş ortağı! Tüm dünyada faaliyet gösteren Inductotherm grubunun bir parçası olarak, endüktif ısıtma alanında Avrupa'nın teknoloji lideriyiz. Reichenbach'taki ana fabrikamızda en farklı endüstriyel uygulamalar için endüktif ısıtma tesislerini geliştiriyor, üretiyor ve sizlere sunuyoruz. Hem standart hem de özel sertleştirme sistemlerinin yanı sıra büyük bir bant genişliğinde invertörler de sunuyoruz. Ayrıca Inductoheat Europe Reichenbach ve Darmstadt'taki iki fason üretim tesisinde müşterilerimiz için büyük ve küçük seri sertleştirme işlemlerini de gerçekleştiriyoruz. Endüksiyon imalatımız ile uygulamaya özgü aşınan parçaları orijinal parça kalitesinde üretiyoruz - üstelik isterseniz "Ekspres hız" ile!

 6. MT MAKINA

  Türkiye

  MT sahip olduğu gücünü alanında ki 20 yılı aşkın tecrübesinden ve profesyonel kadrosundan almaktadır. Geri dönüşümün en önemli kaynak olduğu prensibinden yola çıkan firmamız; tüm çalışanları ile kenetlenmiş bir aile anlayışı içindedir. Bu sayede doğru ve dürüst olmaktan taviz vermeden büyümesini istikrarlı bir şekilde sürdürmektedir. Tecrübeli kadromuz çağdaş çalışma alanları ve her geçen gün genişleyen modern makina parkıyla sektörünün en iyisi olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Firmamız parçalayıcı, kırıcı, öğütücü, ezici, kesici, yakıcı, ayrıştırıcı makineler ve tesisler üretmektedir. Ürettiğimiz teknolojiler ile atıklarınızın hacmini ufaltıp, bertaraf edip, tekrar kullanımını sağlayıp, sterilize yapıp veya enerjiye dönüştürüp sizlere yenilikçi çözümler sunarak çevre duyarlılığı ile ilgili tüm sektörlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Firmamız kalite, güven ve titizlik anlayışıyla birlikte en son teknolojik imkanları da kullanmaktadır. Rekabetin sürekli arttığı günümüz pazar ortamında politikamızın, sizlere kalite güvencesi vermek olduğu bilincindeyiz.

 7. FARGO METAL

  Türkiye

  Her türlü makine yedek parça üretimi ve talaşlı imalat alanında faaliyet göstermekte olan firma; vizyonunu ve aynı zamanda gelecek ve günümüz iktisadi hayata bakış açısını özetleyen sloganında da belirtildiği gibi; “We need creative technology - Yaratıcı teknolojiye ihtiyacımız var “ diyerek, yola çıktığı ilk günden itibaren teknolojiyi ve kaliteyi, çalışma prensiplerinin merkezine koymuş, kısa sürede imalat kapasitesi ve personel sayısını artırmıştır. “Önce kalite ve daima kalite” düsturu ile faaliyetine ilk günkü heyecanı ile devam etmekte olan firmamız, kuruluşundan iki yıl sonra yeni yerine taşınarak makine parkını ve üretim kapasitesini 4 kat artırmıştır. Bölgesinde değerli ve sektöründe öncü firmalara hizmet etmekte olan Fargo Metal ve Makine, tamamı 2020 ve 2021 model 4 eksen cnc işleme merkezi ve cnc torna makinelerinden oluşan , aynı zamanda hem seri hem çok hassas işlemlere uygun olan makine parkı, alanında deneyimli ve çözüm üretebilen, yaratıcı ve aynı zamanda tecrübeli ekibi ile bölgesinde örnek gösterilen bir firma olma hedefini hızla gerçekleştirmektedir. Yeni yerindeki faaliyetinin birinci yılının sonunda firma, hizmet verdiği kapalı alanını iki katına personel sayısını üç katına çıkararak , artan talebi karşılamak adına büyümeye emin adımlarla devam etmektedir. çelik ve mataller makinede işleme çelik ve metal işleme çelik ve metallerde diş açma çelik ve metallerin dönüştürülmesi otomotiv yedek parça

 8. PROFIL METAL S.R.L.

  İtalya

  PROFIL METAL S.R.L., yılında kurulan ve Laminant kaplamalar ve saclar - Demirsiz metaller sektöründe faaliyet gösteren bir Taşeron şirketidir. Çelik ve metallerin dönüştürülmesi, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metallerin dönüştürülmesi, Çelik ve metaller - Makinede işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gorgonzola, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. ALEJA

  Belçika

  ALEJA, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. metal doğrama işleri, metal, metallerin işlenmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Denderleeuw, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. KB METAL APS

  Danimarka

 3. F.U.M.A. TOOLS

  İtalya

  F.U.M.A. TOOLS, yılında kurulan ve Metaller - makineler ve malzeme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metaller - Makinede işleme, Motorsuz el aletleri, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Motorsuz el aletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rosa', İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. PONTORIERE DAVIDE

  İtalya

 5. FILIUS-METAL

  Almanya

  FILIUS-METAL, yılında kurulan ve Çelikler ve metaller - biçimlendirilmiş ve kesilmiş sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Endüstriyel yapı inşaatı, Hafif metal yapılar, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metaller - yüzey işleme ve kaplama, Endüstriyel yapı inşaatı, Hafif metal yapılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Manschnow, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. T&D S.N.C. DI TAMBURRINO CLAUDIO E D'ADDONA NICOLA

  İtalya

  T&D S.N.C. DI TAMBURRINO CLAUDIO E D'ADDONA NICOLA, yılında kurulan ve Hassas mekanik işleme sektöründe faaliyet gösteren bir. Çelik ve metaller - Makinede işleme, Metaller - makineler ve malzeme, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Metaller - makineler ve malzeme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Foggia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. TZ TOOLS S.R.L.

  İtalya

 8. METAL STEEL S.R.L.

  İtalya

 9. MÉTAL-SYSTEM

  İsviçre

  MÉTAL-SYSTEM, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel yapı inşaatı, Hafif metal yapılar, Pencereler, Kepenkler, Endüstriyel yapı inşaatı, Hafif metal yapılar, Pencereler, Kepenkler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Echandens, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 10. NUOVA GALVANICA EREDI CROPELLI ORAZIO DI CROPELLI L.EC. S.N.C.

  İtalya

  NUOVA GALVANICA EREDI CROPELLI ORAZIO DI CROPELLI L.EC. S.N.C., yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir. Çelik ve metallerin dönüştürülmesi, Metaller - makineler ve malzeme, Çelik ve metallerin dönüştürülmesi, Metaller - makineler ve malzeme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lumezzane, İtalya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz