• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • parçalama kırma ve ovalama öğütme - sistemler ve makineler

Sonuçlar

Parçalama kırma ve ovalama öğütme - sistemler ve makineler - Ithalat/Ihracat

 1. UGUR MAKINA CRUSHING & SCREENING

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Uğur Makina, maden makinaları, yol ve inşaat makinaları alanında ülkemize ve 40'ın üzerinde farklı ülkeye hizmet veren lider bir firmadır. Kuruluşumuzdan bu yana, kendimizi yüksek kaliteli taş kırma, eleme ve yıkama ekipmanları üretmeye adadık. Misyonumuz, sürdürülebilir alanların yaratılmasını destekleyen yenilikçi çözümler sunmaktır. Tanınmış Uğurmak® markası altında, kırma-eleme sektörü için çok çeşitli ekipmanların üretiminde uzmanız. Kapsamlı ürün yelpazemiz şunları içermektedir: •Kırıcılar: çeneli kırıcılar, darbeli kırıcılar, dikey milli darbeli kırıcılar, ikincil kırıcılar ve üçüncül kırıcılar. •Ekranlar: titreşimli yatay elekler, eğimli elekler ve grizzly elekler, •Besleyiciler: titreşimli ızgaralı besleyiciler, tünel besleyiciler, bantlı besleyiciler, wobbler besleyiciler ve apron besleyiciler •Yıkama: susuzlaştırma eleği, vidalı sınıflandırıcı •Konveyörler: bantlı konveyör ve radyal konveyör •Mobil Kırma Eleme Tesisi •Mekanik Stabilizasyon Tesisleri Makinelerimiz ve tesislerimiz, optimum performans ve uzun ömürlülük sağlamak için hassasiyet ve güvenilirlikle tasarlanmış ve üretilmiştir. Tüm müşteri yolculuğu boyunca olağanüstü hizmet sunmaya kararlıyız. Kendini işine adamış ekibimiz, ekipmanlarımızın sorunsuz çalışmasını sağlamak için kapsamlı satış öncesi, satış sonrası ve yedek parça desteği sunmaktadır. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz!

  Tüm ürünler arasında "parçalama kırma ve ovalama öğütme - sistemler ve makineler"

 2. BAUERMEISTER ZERKLEINERUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Bauermeister - Yenilik ve geleneği birleştirir. Dünyanın her yerindeki müşterilerine özelleştirilmiş makineler ve sistemler sağlayabilmek için, Bauermeister, yenilikçi gücü, makine mühendisliğindeki uzun bir geleneğe bağlamaktadır. 135 yılı aşkın deneyime sahip Bauermeister, gıda, maden ve kimya endüstrileri için dünyanın önde gelen öğütme ve havalı elek üreticilerinden biridir. Merkezi Hamburg'un kuzeyindeki Norderstedt'te bulunan Bauermeister, kahve ve gıda sanayisi makine ve sistemlerinde dünya pazar lideri olan Probat Group'un bir üyesidir. Bauermeister, makine ve sistemlerinin yüksek kalite standardı, çalışanlarının nitelikleri, dünya çapındaki bağlantıları ve Hamburg yakınlarındaki elverişli konumu sayesinde müşterileri için yetkin bir iş ortağı ve problem çözücüdür. İyi donanımlı teknoloji merkezimizde Bauermeister, ekonomik açıdan en avantajlı çözümü bulmak için müşteriye özel gereksinimleri kontrol etmektedir.

 3. NARA MACHINERY CO. LTD. ZWEIGNIEDERLASSUNG EUROPA

  Almanya

  Verified by europages badge

  Nara Machinery CO., LTD. Avrupa şubesine hoş geldiniz! Ürünlerimize göstermiş olduğunuz ilgiye çok teşekkür ederiz. Tüm sorularınıza memnuniyetle yanıt vereceğiz. Bizimle iletişime geçin! Öğütme, kurutma ve nanoteknoloji alanlarında, sizlere yeni ve optimize edilmiş süreçler sunabilmek için, araştırmalarımızı her gün bir adım daha ileri götürmekteyiz.

 4. WILLY A. BACHOFEN AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  Willy A. Bachofen GmbH şirketi, (Frankfurt a.Main yakınlarındaki) Nidderau kentinde bulunmaktadır; dolayısıyla Almanya'da merkezî bir konumdadır. Bu yerleşkede WAB-GROUP'un büyük bir yedek parça ve aşınmaya tabi parçaları deposu bulunmaktadır. Tecrübeli mühendis ve teknisyenler müşterilerimizin her zaman optimum danışmanlık ve destek almasını sağlamaktadır. Müşterilerimiz, doğrudan Almanya sınırında bulunan Muttenz'deki (İsviçre) WAB-GROUP şirketinin teknoloji merkezinde istedikleri testleri her zaman yapabilirler. Birbirleriyle uyum içinde çalışan, müşteri odaklı ekibimiz, rutin iş akışlarını kullanarak en kısa servis ve onarım sürelerini sağlar ve bir gün içinde aşınmaya tabi parçaların teslimatını gerçekleştirir.

 5. GEBR. JEHMLICH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Öğütme tekniği alanında JEHMLICH kimya, farmakoloji, gıda, plastik ve arıtım alanlarında müşteriye özel çözümler sunan bir uzmandır. Mühendislik alanındaki yetkinliğimiz sayesinde modern imalat cGMP'miz ile şu ürünleri geliştiriyor ve üretiyoruz: Uygun endüstriyel öğütme tesisleri, özel öğütücüler, ön ufalama tesisleri, kırıcılar ve homojenleştirme ve ayırma tekniği ürünleri. Kompakt boydan endüstriyel ölçekteki ürünlere kadar. 100 yılından bu yana tüm dünyadaki müşterilerimize kapsamlı ve zorlu projeleri başarıyla teslim ediyoruz. Hizmetlerimiz: Proses tekniği analizi ve danışmanlığı, teknik alanda kapsamlı deneme olanakları, tesis çözümleri planlama, projelendirme ve tasarım, imalat, kurulum, işletime alma, eğitim, tüm dünyada servis, bakım ve yedek parçalar. Gerçekleştirdiğimiz projeler: GMP ve endüstriyel modelde öğütücüler, kullanıma hazır ince öğütme tesisleri, bileşen olarak münferit makineler,

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MAKENAS GRAIN MILLING TECHNOLOGY

  Türkiye

  Verified by europages badge

  2000 yılında kurulan Makenas Grain Milling Technology, Türkiye'den anahtar teslim un, irmik, mısır ve çelik silo tesisleri değirmen makineleri üreticisidir. 28.000m2 alana sahip (10.000m2 kapalı ve 18.000m2 açık alan) üretim tesisimiz ile dinamik ve büyüyen bir firmayız. Geniş bir ürün portföyüne sahibiz: •Tahıl Ayırıcılar, •Yatay Ovucular•Kuru Taşlayıcılar, •Nem Alma Makineleri•Valsli Değirmen Makineleri•Plansifterler •Kova Asansörler •Zincirli Konveyörler, •Pnömatik Siklon •Ürün Depolama Siloları •Çekiçli Değirmenler, •Davul Elek ve daha fazlası web sitemizde keşfedilecek! Ana misyonumuz, müşterilerimiz için en iyi kalite ve uygun fiyatlarla makine ve yedek parça ile tüketim malzemeleri üretmek ve satmaktır. Yeni teknolojideki en yeni trendleri takip ederek ürünlerimizi geliştiriyor, yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda lider firma olmayı hedefliyoruz. Ayrıca tesis kurulumu da sağlıyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin!

 2. LESSINE

  Belçika

  Verified by europages badge

  Lessine Tailored Bulk Technology ambalajsız ve tozlu ürün sektöründe aktiftir, Lessine sanayi makine yapımı, kurulumunda, geliştirmesinde, tasarımında ve sanayi çözümleri konusunda uzman bir donanım ve mühendislik şirketidir. Lessine, beş ana teknolojide uzmanlıktan yararlanıyor ; parçalama ve öğütme, karıştırma, kurutma, ayırma ve işleme. Bu donanımlar birkaç faaliyet sektörünün ihtiyaçlarını karşılamaktadır

 3. BCCM

  Fransa

  Verified by europages badge

  BCCM, yılında kurulan ve Parçalama/Kırma ve ovalama/öğütme - Sistemler ve makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çeneli kırıcı , konveyörler, mekanik konveyörler, Kırıcı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, La Machine, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. TRIA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  TRIA GMBH, yılında kurulan ve Parçalama/Kırma ve ovalama/öğütme - Sistemler ve makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. paletli öğütücüler, metal sac kabartma, metal levha işleme, ezme değirmenleri, kesim makineleri, Enjeksiyon kalıpları, çakıllı kum kırma makinesi, ısıyla şekillendirme, plastik madde dönüştürme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Willich, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. MYSCRAPMACHINE

  Lüksemburg

  Verified by europages badge

  MYSCRAPMACHINE, yılında kurulan ve Metallerin kazanımı ve geri dönüştürülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Geri dönüşüm/recycling - Sistem ve ekipmanlar, Yıkma makineleri ve ekipmanları, Kullanılmış makine ve ekipmanları, Parçalama/Kırma ve ovalama/öğütme - Sistemler ve makineler, Yük vagonlarına takılan vinçler, Geri dönüşüm/recycling - Sistem ve ekipmanlar, Atık toplama, geri dönüştürme ve eleme, konstrüksiyon çalışmaları, Yıkma makineleri ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Luxembourg, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 1. MERZ AUFBEREITUNGSTECHNIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  MERZ AUFBEREITUNGSTECHNIK GMBH, yılında kurulan ve Parçalama/Kırma ve ovalama/öğütme - Sistemler ve makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lauchringen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. CRIFI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  CRIFI SRL, yılında kurulan ve Parçalama/Kırma ve ovalama/öğütme - Sistemler ve makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ezme karıştırma ve pülverizasyon işlemler için tesisat ve ekipmanlar, taş ocağı durağan kırma işlemleri için tesisatlar, taş ocağı durağan kırıklar için tesisatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mondolfo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. EKVITA SPOL. S R.O.

  Çek Cum.

  Verified by europages badge

  EKVITA SPOL. S R.O., yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler, Parçalama/Kırma ve ovalama/öğütme - Sistemler ve makineler, 3 ve 5 eksenli dijital kumandalı makine programlama, Kontratlı CNC imalat ve makine üretimi, CNC freze tezgahı, CNC çevrilmiş parçalar, CNC çelik işleme, CNC alüminyum işleme, CN silindirik rektifikasyon sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Trutnov , Çek Cum. 'de bulunmaktadır.

 2. OZ KOKSALLAR MAKINA SAN. TIC.LTD.STI

  Türkiye

  Taş Kırma Tesisi: Taş Kırma Tesisleri kok, kurşun, çinko ve gözenekli agrega madenlerinde kullanılmaktadır. Bir taş kırma tesisinde kullanılan üç ana kırıcı kategorisi vardır ve bunlar Konik Kırıcı, Darbeli Kırıcı ve Çeneli Kırıcı olarak bilinir ve yedek parçalarının imalatını yapmaktayız. Ayrıca dağlardan ve nehirlerden malzeme üretiminde de geniş bir kullanım alanı ile kırıcı, granülasyon ve kum yıkama makinaları yapılmakta ve çalıştırılmaktadır.ÖZ KÖKSALLAR MAKİNAtarafından üretilen , sadece uzun ömürlü sistemler değil, aynı zamanda uzun süreli üretime de uygun özel tekniklerin kullanılması için çalışmak ve zorlu çalışma koşullarına uyum sağlamak için üretilmiştir.Parça değiştirme mekanizmasının desteklenmesi ve optimize edilmesi, durma süresini minimuma indirir. Alanın cinsine ve malzemeye göre uygun kırma tesisini ÖZ KÖKSALLAR MAKİNA ‘YI profesyonel mühendisleri yardımıyla seçebilirsiniz. Sesa Yedek Parça gün geçtikçe katlanarak, artan üretim ve satış grafiğini sürekli geliştirme ve çeşitlendirmeninsonucunda sektörde önde gelen bir kuruluş olmuştur.Üretimin süreçlerinin tamamında gerekli olan hassasiyeti ve müşteri odaklılığını tüm çalışanlarımıza yayarak, taşıyarak ve beklentilerini önceden tahmin ederek istenilen zamanda beklenen kalitenin ötesine geçiyoruz.Şirketimizin var oluşundan bu yana başarımızı korumak ve siz değerli müşterilerimize yeni ürünler sunabilmekadına mevcut ürünlerini geliştirmek amacıyla AR-GE ve tasarıma büyük önem vermiştir.Bütün bu unsurları gerçe

  Tüm ürünler arasında "parçalama kırma ve ovalama öğütme - sistemler ve makineler"

 3. INAN PLASTIK MAKINALARI

  Türkiye

  İnan Plastik Makinaları, plastik geri dönüşüm ekipmanları sektöründe ülkemizde lider üretici olmanın getirdiği sorumluluk ve çeyrek yüzyılı aşan tecrübesi ile faaliyet göstermektedir. https: //www.inanplastics.com/ https: //www.inanplastics.com/en/ https: //www.inanplastics.com/iletisim

  Tüm ürünler arasında "parçalama kırma ve ovalama öğütme - sistemler ve makineler"

 4. ACENKO CO. LTD.

  Türkiye

  Our Company was established for manufacturing of assemblies and parts, machining of cast parts, steel construction, stainless steel construction, machining, molding and supplying of ferrous and non ferrous castings and fittings. We are working with the companies which are well-known in construction, dairy, railway, electric, machinery, defense, crushing, cement, mining, steel, construction, and spare part industries. We can meet your serial production inquiries in addition to partial shipments (small batches). Acenko is the right candidate to be your key solution partner in best quality product supply with competitive prices with our engineering, design and inspection expertise.

  Tüm ürünler arasında "parçalama kırma ve ovalama öğütme - sistemler ve makineler"

 5. KORFEZ FOUNDRY-KÖRFEZ DÖKÜM

  Türkiye

  Korfez Foundry creates effective business solutions for the cement and mining industry. The main operation area of Korfez Foundry is alloyed steel castings, with a focus on heat resistant, and wear and impact resistant steel castings. Körfez Döküm, çimento ve madencilik sektörleri için etkin çözümler üretir. Körfez’in ana faaliyet alanı; başta ısıya, aşınmaya ve darbeye dayanıklı çelikler olmak üzere alaşımlı döküm çeliklerdir.

 6. IZA MAKINA

  Türkiye

  İZA Makina was founded by İzzet AKILLI in Çorum, İskilip province and it has always been a company aiming to do better in the sector with its knowledge and experience accumulated for three generations. ​ İZA Makina always increased the range of its products and has always tried to produce environment friendly machines. IZA Makina, which meets your needs in the best and fastest manner with the experience gained from our establishment until today and the investments we make, will be at your side with you.

 7. KLEEMANN GMBH

  Almanya

  KLEEMANN GmbH yaklaşık 100 yıldır doğal taş ve geri dönüş endüstrisi için kırma ve elek tesisleri geliştirmekte ve kurmaktadır. Onlarca yıldır sabit tesis inşaatında mevcut proses uzmanlığı KLEEMANN'ı mobil tesis pazarında kusursuz bir konuma getirmektedir. KLEEMANN kendisini yenilikçi gücü ile vurgular ve çeneli kırıcı, konik kırıcı, darbeli kırıcı ve elek tesislerinde yüksek kalite, en yeni teknolojiler ve mükemmel uygulama bilgi-birikimi ile etkileyicidir. Ayrıca profesyonel kullanıcılar için ekonomik kullanım her zaman ön plandadır. KLEEMANN GmbH, uluslararası alanda faaliyet gösteren inşat makineleri endüstrisi şirketleri birliği olan WIRTGEN GROUP'un bir parçasıdır. Beş öncü marka buna aittir: WIRTGEN, VÖGELE, HAMM, KLEEMANN ve BENNINGHOVEN. WIRTGEN GROUP satış ağı üzerinden 55 bağımsız satış ve servis şirketi aracılığıyla dünya çapında bir müşterilere hizmet verilebilir.

 8. MAREŞAL ENGINEERING, CONSULTING AND SOFTWARE CO. LTD.

  Türkiye

  Mareşal, mühendislik temelleri üzerine kurulmuş, mühendisliğin en önemli noktaları olan detaycılık, disiplin ve üstün kaliteyi, bunu en çok değer verdiği unsur olan müşteri memnuniyeti ile birleştirerek profesyonel hizmet veren en yeni ve en güvenli limanlardandır. Mareşal Mühendislik geniş mavi yaka, tecrübeli ve bilgili üst kadrosu ile üretim, imalat ve inşaat alanında faaliyet gösteren işletmelere kaynaklı imalat altında makine imalatları, revizyonları ve çelik konstrüksiyon konularında alt yüklenicilik yapmaktadır. Çehresini geliştirmek ve ortalama şirketlerle arasındaki farkı ispatlamak, müşterilerine daha iyisini sunmak adına bilgisayar ortamında 3 boyutlu tasarımlar, statik ve dinamik analizler ile Ar- Ge hizmeti de sunarak kusursuz işler ortaya koymaktadır. Uluslararası müşterileri için Alman disiplini ile profesyonel alt yüklenici hizmeti verebilecek sisteme sahiptir. Profesyonel kadrosu ve mühendislik bilgisi ile yüklenici firmanın bütün sorumluluklarını kaldırabilecek kadar güçlü bilgi ve birikime, yaptığı çalışmalar ve bitirdiği projeler ile üstün tecrübelere sahiptir. Garantili ve ispatlanmış hizmet anlayışı sayesinde Mareşal, Türkiye’nin en elit şirketleri ile çalışmakta, başarılarında en büyük aktör olarak güçlerine güç katmakla gururluyuz. Müşteri memnuniyetini en temel ilkemiz olarak siz değerli uluslararası müşterilerimize sunuyoruz. En iyiler Mareşal ile çalışır. Birlikte çalışabilmek dileği ile...

  Tüm ürünler arasında "parçalama kırma ve ovalama öğütme - sistemler ve makineler"

 1. EMSAMAK MAKINA

  Türkiye

  EMSAMAK Makina İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. maden ve inşaat sektörünün uluslararası standartlarda malzeme ihtiyacını karşılamak amacıyla 1991 yılında İstanbul’da kurulmuş olup; kuruluşundan bu yana en kaliteli ürünleri sektörün yararına sunabilmenin uğraşını vermiştir. Gelecekte de, her geçen gün bir adım ileriye giderek, bu yeniliklere devam edecektir. EMSAMAK Makina; 101 yıllık deneyimi ve kesintisiz süren araştırma, geliştirme çalışmalarının bir ürünü olan üstün kaliteli kaya delme ekipmanları üreticisi ve bir dünya markası olan PADLEY AND VENABLES (P&V, İNGİLTERE )’in, En zorlu Kaya koşullarının üstesinden gelen Hidrolik Yüzey Delici Makina üreticisi JUNJIN (G.KORE)’in, Kazıyıcı Uçlar konusunda tartışmasız lider marka olan KENNAMETAL (ABD)’nin, Delik dibi tabanca ve bit üretiminde 45 yılı aşkın deneyimi sonucu, konusunda Dünya’nın en önde gelen markalarından BULROC (İNGİLTERE) ‘un, Dünya’da bir ilk olan Vibro Riper Kırıcı nın geliştiricisi ve üreticisi DAEDONG (G.KORE)’un , Güçlü ve güvenilir yer altı maden ve tünel makinaları üreticisi FADROMA (POLONYA) ‘nın , Türkiye Genel Distribütörlüklerini yürütmekte; Satışını gerçekleştirmekte olduğu makinalar için , Satış Sonrası Yedek Parça Temini ve Servis Hizmetlerini yüksek başarıyla sunmaktadır.

  Tüm ürünler arasında "parçalama kırma ve ovalama öğütme - sistemler ve makineler"

 2. CITA ULUSLARARASI TICARET LIMITED SIRKET

  Türkiye

  cita uluslararası ticaret limited şirketi bir ithalat ihracat şirketidir. her turlu yasal ticarete açigiz .ozellikle irandan temin edilebilecek urunleri rahatlikla ve en uygun fiyatla temin edebiliriz. kimyasal hammade - kırma eleme makineleri- petrokimya urunleri- plastik hammade- safran ve benzeri urunler ithalat ihracati yapiyoruz. ozellikle kirma eleme makineleri çok uygun fiyatla iranda uretilir ve turkiyeden satiyoruz.

  Tüm ürünler arasında "parçalama kırma ve ovalama öğütme - sistemler ve makineler"

 3. CETINERLER DEGIRMEN MAKINALARI SANAYI VE TICARET LTD.ŞTI.

  Türkiye

  1972 yılında 20m2 atölyede dik vals-mekanik vals imalatı ile faaliyetine başlayan ÇETİNERLER, değirmen makinaları imalatına 11, 000m2’lik fabrikası ile devam etmektedir. Kompak sistemler , duble vals , pnomatik vals , kare elek , kabuk soyucu , çöp sasörü , blower , rotoflow , irmik sasörü , hava kilidi , aspratör fan , pnomatik fan , elevatör , kepek fırçası , taş ayırıcı , radyal tarar , hava kanalı , triyör , cebri tav , açılı cebri tav , dik yıkama , vibro besleyici , randuman kantarı , torbalama kantarı , irmik kırıcı , süpersonic filtre , kontrol eleği imalatı yapmaktadır. Ülkemizde göstermiş olduğumuz kaliteli hizmeti uluslararası pazarlarda 16 ülkede sergilemekteyiz.Satış öncesi ve satış sonrası aynı samimiyet ve güvenle devam ettirdiğimiz ilişkilerimizle müşterilerimize ÇETİNERLER kalitesini gururla tanıtmaktayız.

 4. PAUL HEDFELD GMBH

  Almanya

  Paul Hedfeld GmbH! Tek bir kaynaktan danışmanlık ve üretim. Çünkü kalite tesadüf değildir. 1949 yılında Paul Hedfeld, tahıl ve un için konveyörleri ile değirmenler ve karma yem fabrikaları için aşınan parçaları üretecek bir şirket kurmuştur. Bugün şirket, tüm sanayi kolları için Almanya ve Avrupa sınırlarının ötesine bile kepçeli elevatörler, vidalı ve zincirli konveyörler sağlamaktadır. Planlama ve imalat müşterinin bireysel isteklerine göre yapılır ve yerel şartlara uyarlanır. Bu da üretim süreleri ve kalitesi bakımından azami emniyet sağlamaktadır.

 5. IMAJ KALIP

  Türkiye

  İmaj Kalıp 50 kişilik uzman kadrosu ile gerek AR-GE gerek son model makine parkuru ile müşterilerinin her zaman en uygun fiyat ve en kaliteli sonucu elde etmek için çalışacaktır. Sektör farkı gözetmeksizin her türlü kalıp - makine - yedek parça konusunda değerli müşterilerimizin takdirini kazanmak için çalışmış. Bu noktada kazandığı tecrübelerini müşterileri ile paylaşmak için elinden geleni yapmıştır. Biz İmaj Kalıp ailesi olarak çok iyi biliyoruz ki Kalite ve Memnuniyet ticari anlayışımızın temelidir

 6. MT KALIP MAKINE SAN. TIC.

  Türkiye

  Katı Atık Öğütücüler pek çok sanayide kullanılabilir. Katı atık parçalayıcı, hastanelerde, tıbbi atık imha tesislerinde ve geri dönüşümü mümkün olan tüm sektörlerde kullanılabilir. Katı Atık Parçalayıcı Makinesi ile daha tutarlı bir hacim elde ederek atıkların büyüklüğünü en aza indirerek nakliye ve depolama maliyetlerini azaltmak mümkündür. Üstün kaliteli bir Katı Atık Parçalama Makinesine yatırım yaparak düşük kaliteli ya da tehlikeli maddelerin güvenle bertaraf edilmesini sağlayabilirsiniz.Yüksek torklu, düşük devirli, çift şaftlı parçalayıcılar hacim azaltılması gerektiren malzemeleri en iyi şekilde parçalayan makinelerdir.Hemen hemen her türlü katı atık yönetimi çerçevesinde kullanılabilir. Bıçakların düşük devirle dönmesinden ötürü yüksek döndürme etkisi elde edilir. MT olarak, Katı Atık Parçalayıcı Makinelerimiz aracılığıyla, atıklarınızın bertarafını kolaylaştırıp yeniden kullanmak için daha yenilikçi yollar bularak çevre kurallarında üzerimize düşeni yapıyoruz.

 7. BIOMAKSAN ENERJI MAKINELERI SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  BİOMAKSAN ENERJİ olarak biz; Kurumsal kimliğimizle müşteri odaklı çalışırız. Müşteri beklentilerini eksiksiz algılar, bu beklentileri çalışmalarımızda esas alırız. Ülke ekonomisine katma değer kazandırırken aynı zamanda çevreci çözümler üretiriz. Gelişime açık, tam bir ekip çalışmasıyla modern bir anlayış benimseriz.

 8. SERMAT S.R.L.

  İtalya

  Sermat öğütme tesisleri, metal aksesuar ve çerçeveler tasarlamakta ve üretmektedir. Etkili ve verimli bir bakım, destek ve yedek parça hizmeti sunmaktadır. Sermat öğütme, eleme ve dozlama tesisleri için ikinci el makine yenileme ve onarım faaliyetlerinde bulunmaktadır.

 9. PLASTIK KIRMA BICAKLARI

  Türkiye

  Plastik kırma bıçakları üretimini 2000 senesinde başlattık ve uzun yıllardan beri uzman ekip ile yapmaktayız. Firmamız kırma bıçakları üretimi ve satışında Türkiye de geri dönüşüm sanayine önemli bir katkı sunmaktadır. Hardox kırma bıçakları, shredder bıçakları, granül bıçakları, zerma bıçakları ve diğer geri dönüşüm bıçaklarını firmamızdan tedarik edebilirsiniz.

 10. OFFICINE CONTERNO SRL

  İtalya

  Agrega ayırma tesisleri tasarımı, yapımı, uygulaması ve bakımı, ocak için konveyörler için pilonlar, mal taşımacılığı için tekerlekli konveyörler; agrega ayırma ve depolama için döner elek, depolama siloları ve şaryolu besleyiciler. Yeni ve ikinci el makine revizyon ve ticareti: titreşimli, döner elekler, süzme rafı; taş öğütücü ve kırıcı, şaryolu ve paletli besleyiciler, bantlı konveyörler ve kazıyıcı.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Parçalama kırma ve ovalama öğütme - sistemler ve makineler - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

294 Şirketler