• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • pirinç işleme makine ve ekipmanları

Sonuçlar

Pirinç işleme makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. MULTIGRAIN ÇELTIK VE PIRINÇ

  Türkiye

  Türkiye de ve Tüm Orta Doğu ve Balkanlarda, Rusya da anahtar teslimi Fabrikalar kurmak, Projelendirmek , Kurutmadan , Siloya , İşlemeye ve Paketlemeye kadar tüm safhalarda Danışmanlık , Fabrika Kurulumu, En son Teknoloji ile yapılır.

 2. TERLET B.V.

  Hollanda

  TERLET B.V., yılında kurulan ve Gıda hülâsası - makinalar ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kakao ve çikolata - makinalar ve donanım, Balıklar - işlem için makinalar ve donanım, Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler, Pirinç işleme makine ve ekipmanları, Kakao ve çikolata - makinalar ve donanım, Balıklar - işlem için makinalar ve donanım, Katıştırıcı ve emülsiyonlaştırıcı makineler - Gıda sanayi için makineler, Pirinç işleme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zutphen, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 3. YAŞAR MAKINA SANAYI VE TIC.LTD.ŞTI.

  Türkiye

  YAŞAR MAKINA SANAYI VE TIC.LTD.ŞTI., yılında kurulan ve Pirinç işleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Terme, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. ANHUI JIEXUN OPTOELECTRONIC TECHNOLOGY CO., LTD

  Çin

  ANHUI JIEXUN OPTOELECTRONIC TECHNOLOGY CO., LTD, yılında kurulan ve Sebze ve meyve için sıralama ve düzenleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Pirinç işleme makine ve ekipmanları, Pirinç işleme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hefei, Çin 'de bulunmaktadır.

 5. EURL BRIXTON IMPORT EXPORT

  Cezayir

  EURL BRIXTON IMPORT EXPORT, yılında kurulan ve Pirinç işleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Alger, Cezayir 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. BUHLER YIJIETE COLOR SORTING(HEFEI) CO., LTD.

  Çin

  BUHLER YIJIETE COLOR SORTING(HEFEI) CO., LTD., yılında kurulan ve Pirinç işleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Özel çelikler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hefei, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. JINAN ARROW MACHINERY

  Çin

  JINAN ARROW MACHINERY, yılında kurulan ve Pirinç işleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gıda endüstrisi için ekstruderler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jinan, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. BÜHLER SORTEX LTD.

  Birleşik Krallık

  BÜHLER SORTEX LTD., yılında kurulan ve Pirinç işleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gıda işleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. SZT CORPORATION

  Pakistan

  SZT CORPORATION, yılında kurulan ve Pirinç işleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Karachi, Pakistan 'de bulunmaktadır.

 5. ORIVARZEA-ORIZICULTORES DO RIBATEJO, S.A.

  Portekiz

  ORIVARZEA-ORIZICULTORES DO RIBATEJO, S.A., yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pirinç işleme makine ve ekipmanları, Pirinç işleme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Salvaterra De Magos, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 1. MAFRIGARLO S.L.

  İspanya

  MAFRIGARLO S.L., yılında kurulan ve Pirinç işleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Humanes De Madri ( Madrid 9, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. ZHENGZHOU VOS MACHINERY EQUIPMENT CO., LTD

  Japonya

  ZHENGZHOU VOS MACHINERY EQUIPMENT CO., LTD, yılında kurulan ve Pirinç işleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zhengzhou City, Japonya 'de bulunmaktadır.

 1. BIOCERT INDIA PVT.LTD.

  Hindistan

  BIOCERT INDIA PVT.LTD., yılında kurulan ve Pirinç işleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Indore, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 2. BIL HOUDA

  Togo

  BIL HOUDA, yılında kurulan ve Pirinç işleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Lome, Togo 'de bulunmaktadır.

 3. SPECTRUM INDUSTRIES

  Hindistan

  SPECTRUM INDUSTRIES, yılında kurulan ve Pirinç işleme makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Mangalore, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 4. MKE PIRINC FABRIKASI

  Türkiye

  MKE PIRINC FABRIKASI, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pirinç işleme makine ve ekipmanları, Pirinç işleme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kirikkale, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. SERI-IS METAL SANAYI

  Türkiye

  SERI-IS METAL SANAYI, yılında kurulan ve Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Pirinç işleme makine ve ekipmanları, Pirinç işleme makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gaziantep, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. ERICH BERG E.K.

  Almanya

 7. SILVAS, S.A.

  Portekiz

 8. INGLEMAY LTD

  Birleşik Krallık

 1. MONTAJES Y CONSERVACIONES IBERMAN SA

  İspanya

 2. F. H. SCHULE MÜHLENBAU GMBH

  Almanya

 3. SHENZHEN PROMOSTAR HARDWARE CO.,LTD

  Almanya

  Verified by europages badge

  ShenZhen PromoStar Hardware Co., Ltd şirketi her tür sanayiye yönelik Metal CNC işleme, tornalama, damgalama ürünleri konusunda uzmandır. Malzemeler paslanmaz çelik, alüminyum, titanyum, pirinç, karbon çeliği vb. Tüm endüstri gereksinimlerini karşılayabiliriz : Elektrikli cihaz, elektronik, otomobil parçaları, LED aydınlatma, mobilya, makine ve ekipmanları, temizlik veya tıbbi ekipmanları, plastik ve kalıp hatları ve benzeri. Promostar, ABD, Avrupa, Güney Asya ülkelerine ihracat konusunda tam deneyime sahiptir. +/-0.002mm seviyesinde toleransa ulaşabiliyoruz. ROHS, REACH standart sertifikaları temin edilebilmektedir. Materyaller ASTM, UNI niteliği taşıyabilmektedir. ISO 9001: 2008 ve ISO TS16949. Özelliğimiz: İyi yönetim fabrikası ile orta büyüklüğe sahip olmamız. Makinelere ve işçi teknolojilerine çok yatırım yapıyoruz ve güçlü bir insan kaynakları departmanına sahibiz. Tüm ekibimizin 8 yıldan fazla bir ilişkisi var. Ekip olarak çalışıyoruz. PromoStar dünya çapında iyi bir krediye sahiptir. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten lütfen çekinmeyin!

 4. BELGOMILK IA SA

  Yunanistan

  Verified by europages badge

  Belgo-Milk Şirketi, tarım ve hayvancılık alanında lider bir kuruluştur. 1996 yılında kurulan şirket, ticari faaliyetlerde 25 yılı aşkın deneyime sahiptir. 2005 yılında geleceğe yatırım yapan şirket, geniş bir kategori yelpazesinde uzmanlaşan yeni bir üretim birimi geliştirmek üzere yöneticilerden oluşan özel bir ekip kurdu. Şirket uygun fiyatlı hayvancılık üniteleri, geleneksel binalar, depolar, sağım odaları, tuzaklar, besleme bantları, öğütücüler, silolar, peynir mandıraları ve soğutma tankları sunmaktadır. Belgo-Milk Şirketi, mümkün olan en iyi süt ürünlerini sağlamak için Lacaune Koyunu, ASSAF ve Friesland gibi çeşitli yüksek kaliteli hayvan ırklarıyla çalışmaktadır. Şirket ayrıca ürünlerinin kalite ve güvenliğini sağlamaya yardımcı olan gelişmiş bir sistem olan TYROBOX® kullanmaktadır. Belgo-Milk Company, mükemmellik ve yeniliğe olan bağlılığıyla müşterilerine yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunmaya devam etmektedir.

 5. QUELLTECH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  QuellTech bir aile işletmesidir. Nesnelerin temassız 2D/3D ölçümü için lazer sensörleri geliştiriyor ve üretiyoruz. Hem ser, üretim hem de müşteriye özel modifikasyonlardaki geniş çözüm portföyümüzle, bu ölçüm yönteminde bir uzman olduğumuz görüşündeyiz. Müşterilerimiz, güvenilir ve kararlı uygulamalar sağlayan QuellTech lazer sensörlerinin işlevselliği ve kalitesini takdir etmektedirler. Mekanik özelliklerde ve bellenimlerde (firmware) müşteriye özel uyarlamalar sunmaktayız. Çözümlerimiz aşağıdaki sektörlerde kullanılmaktadır: Otomotiv, makine mühendisliği, kaynak teknolojisi, robotik ve tüketici elektroniği. Sistem ortaklarıyla şu alanlarda çalışıyoruz: QuellTech lazer sensörlerini makinelerine ve endüstriyel çözümlerine entegre eden Almanya, İspanya, Türkiye, ABD, Güney Kore ve Çin.

 6. GRAZIOLI CESARE GROUP

  İtalya

  Verified by europages badge

  Grazioli Cesare srl firması, zırai ürünleri sektöründe ve otomasyon alanında dünya çapında faaliet gösteren bir İtalyan aile şirketidir. Kurulduğu ilk zamanlardan itibaren firmamızın temellerini güvenilirlik, esneklik, dakiklik prensipleri oluşturur ve bu prensipleri gururla korumaya devam ediyoruz. Grazioli Group markasının destek hizmetleri, müşterilerimize tedarik edilen üretim tesisatlarının karlılığını temin ederek tüm üretim süreci boyunca personelimizin daimi varlığını ve sürekli güven garanti etmeyi başarır. Makinelerimiz ile gerçekleştirilebilecek işlemler arasında şekillendirme, kesim, rulolama ve malzeme çıkarma olmadan diş açma işlemlerini sayabiliriz. 50 yılı aşkın süredir paslanmaz çelik ve demir içermeyen metal malzemelerden boruların işlenmesi için yenilikçi makineler ve tesisatların yanı sıra, geçmişten bugüne piyasadaki bireysel talepler için "kişiye özel" çözümler arandığından kişiselleştirilmiş makineler üretiyoruz.

 7. WEBER FOOD TECHNOLOGY GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Hassas ağırlıkta kesimden, salam, sucuk, pastırma, et ve peynirin hassas şekilde yüklenmesi ve paketlenmesine kadar: Weber Maschinenbau şirketi, dilimleme uygulamaları için önde gelen sistem sağlayıcılarından ve gıda işleme endüstrisi için en önemli adreslerden biridir. Ürün yelpazemiz çok geniştir ve tüm gereksinimler ve uygulama alanları için mükemmel çözümler sunmaktadır. Dünya çapında yaklaşık 1.500 çalışanımızla dünya pazar lideri ve en iyi işvereniz! Weber Maschinenbau 35 yılı aşkın süredir salam, sucuk, pastırma, et, peynir ve diğer yiyeceklerin işlenmesi ve rafine edilmesi için öncü sistemler üretmektedir. Merkezi Almanya'nın Hessen eyaletindeki Breidenbach kentinde bulunan Weber şirketler grubu, ve 18 ülkedeki 22 tesisiyle, son derece çeşitlilik gösteren benzersiz bir ürün yelpazesi sunmaktadır - dünyanın her yerindeki memnun müşterilerimiz, bu kalite ve teknik bilgi bileşimini takdir etmektedir.

 8. RVG MBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Ticaret - Değerlendirme - İmha Ocak 2001'de Dinslaken'de kurulan RVG mbH, katı ve sıvı yan ürünlerin, enerji taşıyıcıların, ikame redüksiyon maddelerinin, kimyasalların ve atıkların ticareti konusunda uzmanlaşmış ve uluslararası olarak faaliyet gösteren bir şirkettir. Özellikle günümüzde dünyada mevcut olan ve maliyeti yüksek hammaddelerin kullanımında sorumlu davranmak büyük önem arz etmektedir. Endüstri ile sıkı bir işbirliği içerisinde çalışarak endüstriyel yan ürünlerin ve atıkların etkin biçimde kullanımı ve bu alandaki olanakların geliştirilmesi konusunda sürekli çaba harcıyoruz. Bulduğumuz çözümler hem çevreye faydalı hem de ekonomik olarak verimli bir imha veya örn. yeniden değerlendirme ile müşterilerimize artı değer sağlamaktadır.

 9. TVI GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Biftek, şnitzel, et sarma, pirzola, şişe sarılı et ya da şiş kebabı fark etmez, dünya çapından müşterilerimiz porsiyonlarını güçlü çözümlerimizle verimli, ekonomik, hijyenik ve güvenli şekilde yaparlar. Hem perakende satış hem de gastronomide. Gün be gün ve tavizsiz iyi. Kurulduğumuz 2004 yılından beri et porsiyonlama alanında uzmanlaştık ve et porsiyonlama makinelerinin ve komple porsiyonlama hatlarının lider üreticisiyiz. Ürün yelpazemiz doğru sıcaklık seçimi ve dondurma, presleme, posiyonlama, otomasyon, şişe ızgara eti sarma ayrıca şiş kebapların üretilmesine yönelik verimli, gereksinimlere uygun çözümler sunar. TVI'nin yüksek teknolojili tesisleri ana ürünün etlerinin sıcaklığının belirlenmesinden her türlü porsiyonlamaya, kaplara nihai ağırlık kontrolünden bitmiş ürünün ambalaj makinesine aktarılmasına kadar manuel veya otomatik yerleştirme.

 10. PRESSTA EISELE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Bullay'da bulunan Pressta Eisele GmbH şirketi alüminyum veya demir haricindeki metallerden mamul profillerin uzunlamasına kesilmesi, delinmesi, frezelenmesi ve zımbayla şekillendirilmesi için dairesel testereler, otomatik testereler ve özel çözümler üretmektedir. Otomatik testerelerden, testere bıçağı kalınlığı 1 mm olan ince kesim makinelerinden 18, 5 kW gücündeki performans testere sistemlerine kadar 5 farklı model serisi üretmekteyiz. Testere hatları müşteri isteğine göre geliştirilmekte olup, tam otomatik işleme tesislerine entegre edilebilir. Testere bıçaklarının çapı 800 mm'ye kadar olan yarı otomatik dairesel testereler ile 13 kW'a kadar güçteki testere sistemleri de teslimat kapsamındadır. Daha fazla bilgi için lütfen www.pressta-eisele.de adresini ziyaret ediniz

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Pirinç işleme makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.221 Şirketler