• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • toprak hazırlama makine ve ekipmanları

Sonuçlar

Toprak hazırlama makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. TOSCANO AGRICULTURAL MACHINERY

  Türkiye

  Verified by europages badge

  TOSCANO AGRICULTURAL MACHINERY, yılında kurulan ve Tarımsal makine ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Çiftlik makineleri, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, tarım malzemeleri, Çiftlik aletleri, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Eskisehir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. S&M AGRICOLE

  Fransa

  Verified by europages badge

  S&M AGRICOLE, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tarımsal üretim, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları, Çiftlik makineleri, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Çikolata endüstrisi için kalıplar, banka mobilyaları, patlama-dirençli köprü vinçleri, Tarımsal üretim, büyük yüzeyler için çalı temizleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ingwiller, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. LENKOMTECH

  Rusya

  Lenkomtech, 2009 yılından bu yana belediye kamu hizmetleri makine pazarında faaliyet göstermektedir ve tarım makineleri, yardımcı ekipman ve yedek parçalar gibi özel araç ve ekipmanları üretmekte, satmakta ve teslim etmektedir. Kataloğumuzda 1000'den fazla özel araç ve ünite bulabilirsiniz: tarım römorkları, yakıt tankerleri, gübre ve gübre tankları, sıvı organik gübre uygulama makineleri ve püskürtücüler, yıkama makineleri, özel atıklar için tesisler ve ekipmanlar, gübre üretimi için tesisler ve ekipmanlar, gübre üretim makinalarının, toprak hazırlama makinalarının ve ekipmanlarının ve yedek parçalarının temini. Biz doğrudan üreticiyiz ve size GAZ, UAZ, KAMAZ, MAZ şasileri ve traktör bazlı yol ve ticari araçlarda üniteler teslim edebiliriz. Japon ve İtalyan ekipmanlarının yedek parça ve makinelerini üretiyoruz. Ürünlerimiz için özel boyama hattımız ve teknik muayene aşamalarımız mevcuttur. Tüm bunlar, münferit tasarım projelerine göre büyük siparişleri tamamlamamızı sağlamaktadır.

 4. KONYA ANADOLU TARIM MAKINE LTD. STI.

  Türkiye

  Anadolu Tarım Makineleri kurulduğu günden bugüne kadar kendisini sürekli olarak yenilemiş, yaptığı makine yatırımlarının haricinde insana ve çalışanlarına da yatırım yaparak daima en iyiyi en kaliteliyi üretmeyi hedeflemiştir. Ürün çeşidi, yüksek kalite ve uygun fiyatları sayesinde geniş bir müşteri potansiyeline sahip olan firmamız 1500 m² kapalı 3500 m açık alanda, profesyonel teknik kadrosu ve kalifiye elemanlarıyla her geçen gün daha iyiye, daha güzele emin adımlarla ilerlemektedir. Ürettiği tüm ürünlerinde TSE ölçülerini ve kalitesini baz alan firmamız ürünlerini müşterilerine sunmaktadır. Türk Sanayisine katkıda bulunmaktan ve ülkemizin itibarini yüksek tutacak mamuller üretmenin haklı gururunu yasamaktayız.

 5. ANKO OTOMOTIV SAN VE TIC LTD STI

  Türkiye

  Şi̇rketi̇mi̇z gübre serpme maki̇nalari i̇çi̇n tekli̇ ve çi̇ftli̇ şanziman üretmektedi̇r. Bu maki̇nalarda kullanilan li̇ftleri̇ i̇stene boyutlarda üreterek tesli̇m edi̇yoruz. Ayrica tüm tarim maki̇nasi parça ve yedek parçalari si̇pari̇şe göre üreti̇lerek tesli̇m edi̇lmektedi̇r.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. MIPE VIVIANI SRL

  İtalya

  MIPE VIVIANI SRL, yılında kurulan ve Toprak hazırlama makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Monteriggioni, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. INGAUNA VAPORE SRL

  İtalya

  INGAUNA VAPORE SRL, yılında kurulan ve Endüstriyel kazanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fosil yakıt enerji santrelleri, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, ısıl tesisat için gaz yakıtlı buhar üreteçleri, Fosil yakıt enerji santrelleri, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, ısıl işlemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Castelbianco, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. DE BRUYCKER

  Belçika

  DE BRUYCKER, yılında kurulan ve İnşaat - makineler ve malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, ikinci el makina alım satımı, bina makinelerinin kiralanması ve satışı, şantiye makinalarını kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Oostende, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. WOLFF-WEYLAND

  Lüksemburg

  WOLFF-WEYLAND, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Tarım - makineler ve malzemeler, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, traktör, Tarım - makineler ve malzemeler, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Noerdange, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 5. SIMA S.R.L.

  İtalya

  SIMA S.R.L., yılında kurulan ve Toprak hazırlama makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. el mühürleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ripa Teatina, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. DI CASA TARIMAS

  İspanya

  DI CASA TARIMAS, yılında kurulan ve Toprak hazırlama makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Lamine döşeme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. PRODIAFIX-LUX

  Lüksemburg

  PRODIAFIX-LUX, yılında kurulan ve Elmas aletleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Metal doğrama makinelerinin aletleri, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Metal doğrama makinelerinin aletleri, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Esch Sur Alzette, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 1. AGROLIMA - COMÉRCIO DE MAQUINAS AGRICOLAS E INDUSTRIAIS, LDA

  Portekiz

  AGROLIMA - COMÉRCIO DE MAQUINAS AGRICOLAS E INDUSTRIAIS, LDA, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Seara, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 2. KUHN HUARD SA

  Fransa

  KUHN HUARD SA, yılında kurulan ve Toprak hazırlama makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Saksıda meyve ağaçları, takılan ve koşulan tarım makineleri, orman makinaları ile çalışmalar, ormancılık işleri için kabuk soyma makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Châteaubriant Cedex, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. MAES

  Belçika

  MAES, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Bahçe aletleri, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Bahçe aletleri, hidrolik malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kasterlee, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. SOCIETE DES ETS LOUIS QUIVOGNE

  Fransa

  SOCIETE DES ETS LOUIS QUIVOGNE, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Ekilebilir tarla hazırlığı, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, tarım malzemeleri, endüstriyel tarım malzemeleri, Ekilebilir tarla hazırlığı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Jussey, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. DE BESTRATER

  Belçika

  DE BESTRATER, yılında kurulan ve Yol yapımı - Malzemeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Beverlo, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. TOMENZOLI S.R.L.

  İtalya

  TOMENZOLI S.R.L., yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, plaj temizleme aletleri, tırpan makinası sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monzambano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. ANDREAS STIHL, S.A.

  Portekiz

  ANDREAS STIHL, S.A., yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sintra, Portekiz 'de bulunmaktadır.

 8. GRAMEGNA S.R.L.

  İtalya

  GRAMEGNA S.R.L., yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, bahçe belleri, yol kazma makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Broni, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. DUCHESNE LOCATION

  Belçika

  DUCHESNE LOCATION, yılında kurulan ve Toprak hazırlama makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. yol çalışmaları için makina kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Huy, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. VELES AGRO LTD.

  Ukrayna

  VELES AGRO LTD., yılında kurulan ve Toprak hazırlama makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mekanik ekim makineleri, Pnömatik ekim makineleri, tırmık diskleri, saban sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Odessa, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. XELAN INTERNATIONAL GMBH

  Almanya

  XELAN INTERNATIONAL GMBH, yılında kurulan ve Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Simmerath, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. EUMOT MASCHINEN- UND MOTORGERÄTE INH. JOSEF RING

  Almanya

  EUMOT MASCHINEN- UND MOTORGERÄTE INH. JOSEF RING, yılında kurulan ve Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Tarımsal Traktörler ve römorklar/çekiciler, Bahçecilik ve Bahçıvanlık - Makineler ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Landau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. UYANIK YATAGANLI TARIM MAK.SAN.TIC.LTD.STI

  Türkiye

  UYANIK YATAGANLI TARIM MAK.SAN.TIC.LTD.STI, yılında kurulan ve Toprak hazırlama makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tarım makine ve ekipmanları, tarım ürünleri, tarım araçları, tarım malzemeleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 6. DOMS - VAN DEN BOSSCHE

  Belçika

  DOMS - VAN DEN BOSSCHE, yılında kurulan ve Taşınabilir aletler sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Motorsuz el aletleri, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Motorsuz el aletleri, bahçe makinelerinin kiralanması ve onarımı, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, elektrikli şaryo ve elevatör kiralama sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lier, Belçika 'de bulunmaktadır.

 7. INNOVATION TECHNOLOGY S.R.L.

  İtalya

  INNOVATION TECHNOLOGY S.R.L., yılında kurulan ve Toprak hazırlama makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Belmonte Calabro, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. FAE GROUP S.P.A. DIVISIONE PRIMETECH

  İtalya

  FAE GROUP S.P.A. DIVISIONE PRIMETECH, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, yol ve otoyol bakımı için makina ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sarnonico, İtalya 'de bulunmaktadır.

 9. ETRAMO

  Belçika

  ETRAMO, yılında kurulan ve Toprak hazırlama makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel Temizleme - Makineler, Pompalar, Endüstriyel Temizleme - Makineler, Pompalar, bahçe makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wijnegem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 10. AGROMET

  İspanya

  AGROMET, yılında kurulan ve Toprak hazırlama makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik makineleri, Çiftlik makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ejea De Los Caballeros, İspanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Toprak hazırlama makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

774 Şirketler