• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • süt sağma makine ve ekipmanları

Sonuçlar

Süt sağma makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. BELGOMILK IA SA

  Yunanistan

  Verified by europages badge

  Belgo-Milk Şirketi, tarım ve hayvancılık alanında lider bir kuruluştur. 1996 yılında kurulan şirket, ticari faaliyetlerde 25 yılı aşkın deneyime sahiptir. 2005 yılında geleceğe yatırım yapan şirket, geniş bir kategori yelpazesinde uzmanlaşan yeni bir üretim birimi geliştirmek üzere yöneticilerden oluşan özel bir ekip kurdu. Şirket uygun fiyatlı hayvancılık üniteleri, geleneksel binalar, depolar, sağım odaları, tuzaklar, besleme bantları, öğütücüler, silolar, peynir mandıraları ve soğutma tankları sunmaktadır. Belgo-Milk Şirketi, mümkün olan en iyi süt ürünlerini sağlamak için Lacaune Koyunu, ASSAF ve Friesland gibi çeşitli yüksek kaliteli hayvan ırklarıyla çalışmaktadır. Şirket ayrıca ürünlerinin kalite ve güvenliğini sağlamaya yardımcı olan gelişmiş bir sistem olan TYROBOX® kullanmaktadır. Belgo-Milk Company, mükemmellik ve yeniliğe olan bağlılığıyla müşterilerine yüksek kaliteli ürün ve hizmetler sunmaya devam etmektedir.

 2. ADEN TARIM HAYVANCILIK EKIP. SAN. TIC. LTD. ŞTI.

  Türkiye

  ADEN TARIM HAYVANCILIK EKİPMANLARI Aden Tarım Hayvancılık Ekipmanları, Konya Da 2010 Yılında Kuruldu. Kuruluşundan İtibaren Öncelikle; Güvenli, Doğru Ve Dürüst Hizmet Vermeyi İlke Edinmiştir. Müşteri Memnuniyeti Devamlı Ön Planda Tutulmuş, Zamanında Iş Teslimine Özen Gösterilmiş, Kaliteli Ve Güvenli Çalışmadan Taviz Vermeksizin Tarım Ve Hayvancılık Sektöründe Kesintisiz Hizmet Sunulmuştur. AR-GE Çalışmaları Doğrultusunda Hizmet Ve Ürün Portföyünü Sürekli Geliştiren Firmamız. Bugün İtibariyle Sektörde; Hayvan Suluğu (Fonksiyonel), Otomatik yalaklar, Yatak Durak Demir Seti, Yemlik Kilit Seti, Hayvan Kaşıma Fırçası, Buzağı Kulübesi, Gübre Karıştırma Makinesi, Otomatik Gübre Sıyırıcı, Gübre Pompası, Travay, Seperatör Gibi Ekipmanlarının Tamamını İmal Etmekte Ve Bunları Türkiye’nin Ve Dünyanın Dört Bir Yanından Gelen Talepler Doğrultusunda Satışını Gerçekleştirmektedir.

 3. LAKTO DAIRY TECHNOLOGIES

  Türkiye

  LAKTO Dairy Technologies belongs to a family that has been in animal husbandry sector for the last 45 years, academically and as corporate identity. LAKTO provides complete solutions for animal husbandry-namely cattle, sheep and goat farming establishments. Quality equipment, know-how and operating systems are the three necessary conditions for a competitive and profitable operation in farming and animal husbandry. What makes LAKTO unique is our ability to integrate these elements to produce the best possible results for each customer. LAKTO is a successful partnership of proven experts in the field of animal breeding. Our experts have advanced academic backgrounds, specializing in the field of cattle breeding and agricultural mechanization. LAKTO serves the sector with its expert staff, exclusive service quality and with the professional solutions for dairy farming. Our technical team is the most-capable and highest-trained in Türkiye and carries “solution bringing” concept by all means. In addition, we act as a representative for some of the world’s top manufacturers of agricultural equipment. Our clients include major animal breeding farms and plants in Türkiye. For the past 27 years LAKTO and sister corporations serve knowledge and know-how to our clients as well as all parties of agricultural sector to further advance the agricultural industry in Türkiye.

 4. ASIL FARM TECHNOLOGIES

  Türkiye

 5. KPS OTOMOTIV

  Türkiye

  Ağır araç ile Makine imalatı yapan firmalara yüzün üzerinde plastik kauçuk takoz, conta ve vidalı sıktırma dediğimiz ürün üretiyoruz. Yeni ve seri kullanılan ürünlerde kalıp tarafımızdan yapılıp müşterimize direkt ürün veriyoruz. Müşterimizin elinde mevcut olan kalıbından alınacak ürünü hammadde sini kendisi karşılayıp fason üretim yapıyoruz. Müşterimizin elinde mevcut olan kalıbından alınacak ürünün hammadde side tarafımızdan karşılanıp ürün olarak veriyoruz. Az adetli ürünlerde kalıp tarafımızdan yapılıp ücreti müşteri tarafından karşılanarak plastik veya kauçuk ürün üretiyoruz. Müşterilerimizin bünyesinde plastik veya kauçuk kendi üretimi olanlara sadece kalıp yapıyoruz. Extrüdör makinesi ile her türlü fitil kuşak benzeri ürünler üretebiliyoruz.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. VEPEMIR ITH.IHR.VE TIC.LTD.ŞTI.

  Türkiye

 2. AS METAL KALIP

  Türkiye

  As Metal 1973 yılında Konya'da kuruldu. 1973 yılından bu yana plastik parça ve plastik kalıp, enjeksiyon ve enjeksiyon kalıpları üretimi gerçekleştirmektedir. Şirketimiz zaman içinde gelişen teknolojiyi başarı ile takip etmiş ve üretim de dâhil olmak üzere bünyesindeki her birimde yeni teknolojileri uygulayarak kalitesini arttırmış, müşterilerinin memnuniyetini kazanmıştır. Gelişen teknolojiyi takip etmemiz üretim kalitemizi ve hızımızı arttırmak dışında plastiğin ihtiyaç duyulduğu yeni pazarları da keşfetmemizi sağladı. Gelişen teknoloji birçok alanda plastiğe olan ihtiyacı arttırdı. Bu ihtiyaçları en iyi şekilde karşılamak için 1973'den günümüze kendimizi durmadan geliştirerek müşterilerimize hizmet sunmaktayız. As Metal'in en büyük varlığı 50 senelik tecrübesi ile bu tecrübe sayesinde kazandığı müşteri memnuniyetidir. Günümüzde hâlen sektöründe ve dış sektördeki teknoloji gelişmelerini takip eden firmamız bu varlığı korumak adına çalışmalarını hız kesmeden devam ettirecektir.

 3. ŞANMAK

  Türkiye

  Firmamız, ERŞAN TARIM ZİRAİ VE SANAYİ ÜRÜNLER SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.1988 yılından bu yana TARIM ve HAYVANCILIK sektöründe imalat vesatış yaparak hizmet vermektedir.Üretimini yaptığımız SÜT SAĞIM MAKİNALARI, YEM KARMAMAKİNALARI, OTOMATİK HAYVAN SULUKLARI, ÇOKLU SAĞIMSİSTEMLERİ VE SÜT SOĞUTMA TANKLARI gibi bütün ürünlerimizdekalite en önemli ilkemizdir. Şirketimiz üstün hizmet anlayışı ile kalitelive kalıcı ürünler sunmaya devam etmektedir. Bölge Bayii, Bayii veYetkili Satıcılarımız yetkili servis teknik ekiplerimiz ile BİZ KOCAMANBİR AİLEYİZ ve siz sayın müşterilerimizin MEMNUNİYETİ için HİZMETİNİZDEYİZ.Bugün YURTDIŞI TEMSİLCİLERİMİZ ile Dünyanın birkaç kıtasınaönemli miktarda Süt Makineleri ve Ekipmanları satarak ülkemize dövizkazandırmaya devam etmekteyiz. AR-GE Çalışmaları yaparak hemürün yelpazemizi genişletmek, hem de müşteri beklentisinin üzerindeürünler sunarak Pazar payımızı arttırmak hedefindeyiz.Üretmiş olduğumuz ürünler CE AVRUPA KALİTE STANDARTLARIUYGUNLUK BELGESİ ile Avrupa kalite standartlarına uygun olaraküretilmektedir. Uludağ Üniversitesi Ziraat Fakültesi MakinaBölümü’nde test edilerek kalitesi onaylanmıştır. ERŞAN TARIM 2000m2 lik fabrikasında; Uluslararası KaliteYönetim Sistemi ISO 9001: 2000 belgeli, eğitimli personeli ile, teknolojiyitakip etmekte ve sektörünün LİDER FİRMALARI arasındayerini almaktadır. Kendi kalıplarımızla dışarıya bağımlı olmadan makinelerimizin tüm parçalarını mühendislerimiz kontrolünde kendi fabrikamızda üretiyoruz.

 4. ALCHEMIST TECHNOLOGIES

  Türkiye

  2016 yılında kurulan Alchemist Technologies, Türkiye'de tarım makineleri üretmektedir. ALCHEMIST TRAILER markasıyla ağırlıklı olarak çiftçilerin ihtiyaçları ve konforları için balya römorkları, geleneksel römorklar ve monokok römorklar gibi tarımsal römorklar üretiyoruz. Aynı çatı altında profesyonel satış ve teknik ekibimizle müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak ve memnun etmek için iş ortaklarımıza pazarlama hizmetlerimizi sunuyoruz. Sunduğumuz tarımsal çözümler: •Toprak işleme ekipmanları, •Ekim ekipmanları, •Yükleyici ve aksesuarları, •Saman yapma ekipmanları, •Gübreler ve gübre serpme makineleri, •Enerji çözümleri, •Paketleme makineleri, •Püskürtme ekipmanları ve hayvancılık ekipmanları, daha fazlasını web sitemizi ziyaret ederek görebilirsiniz! Ana ortağımız KOMSİLAJ Sarıcı Yuvarlak balya makineleri, alanında Türkiye'nin gerçek lideri olup, gücü ve gelişmiş özellikleriyle tanınmaktadır (Bu makineler domates posası ve pamuk gibi kuru malzemeleri paketleyebilmektedir). İkinci lider ortağımız, tarımsal sulama ihtiyaçları için yüksek performanslı sprinkler ve dişli kutusu üretiminin yanı sıra Center, Lineer ve Universal Lineer pivotlarıyla tanınan OPAL PIVOT'tur. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 5. MILKTEN

  Türkiye

  Firmamız 1980 yılında sakary ada kurulmuştur.40 yıldır sektörde faaliyet göstermekteyiz .43 ülkeye ihracat yapmaktayız.Ürün gruplarımız süt ve peynir işleme hatları ve tesisleridir.Our company was established in Sakarya in 1980. We have been operating in the sector for 40 years .43 we export to export. Our product groups are milk and cheese processing lines and facilities.milk machine reviewsmilk machine for cowsmilk machine for goatsmilk machine shirtmilk machine fallout 7milk machine for babymilk machine partsmilk machine hoodiemilk machine amazonmilk machine accessoriesmilk machine ahmedabadmilk machine attachmentsmilk machine automaticmilk machine and cowmilk atm machine pricemilk atm machine price lista soy milk machinemilkshake machinecoffee and milk machinenespresso and milk machinemilk a cow machinemilk machine babymilk machine buymilk machine buffalomilk machine blandfordmilk machine bandmilk machine bangaloremilk machine buffalo nymilk machine bob odenkirkmilk machine capsulesmilk machine cowmilk machine cleanermilk machine costmilk machine coimbatoremilk machine cow pricemilk machine cost in indiamilk machine companymilk machine dispensermilk machine dealersmilk machine diagrammilk machine detergentmilk machine designmilk machine dealers in kolkatamilk dehydrator machinemilk drawing machined level milk machinemilk machine euphoric herbalsmilk machine euphoric herbals reviewsmilk machine electricelectric milk machinemilk machine equipmentmilk extraction machinemil

 1. ŞAHBAZ ISI SAN.TIC.A.Ş.

  Türkiye

  TEREYAĞI MAKİNESİ Evde Tereyağı Yapmak Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı... Sizi yeni ürünümüzle tanıştıralım ŞAHBAZ KAHVALTILIK… Artık kahvaltılarınızda doğal tereyağı yemenin keyfini çıkarabileceksiniz TEKNOLOJİYE ODAKLANIN Gelişen Teknolojiyi yakından takip ediyoruz Yeniliği, üreticiliği ön planda tutan anlayışı ile gelişmeye ve de hedeflere doğru hızla ilerleyen Şahbaz A.Ş modern işletmeciliği ilke edinerek ürünlerimizde güvence ve pazar taleplerinin karşılanması için kaliteyi birinci planda tutmaktadır. Kalitede en üst seviyeyi yakalamak tüm ürün ve hizmetlerimiz için temel şarttır. Ürünlerimizin güvence ve performansı ile birlikte tüm ilgili standartlara uygunluğunun sağlanması, müşteri beklenti ve taleplerini eksiksiz olarak karşılamak ve bunu firmamız için hedef belirtmek, firmamızın politikasıdır.

 2. NIZEY EXPORT AND IMPORT COMPANY

  Türkiye

  According to the quality principles, continuous control at every stage of production in our production areas in the general understanding of our company. While all our suppliers work with İSO, OHSAS 18001, TSE, TSEK, SASO certificates, we also provide the necessary support to business that do not have these certificates and contribute to global production. Spectral analysis of our ready parts for machining after the casting stage, brinell hardness test, tensile test, compression test, notch (impact) test XRD and corrosion test are done in detail. Ni-Zey ithalat ve ihracat şirketi olarak kalitemiz, iş disiplinimiz ve geniş ticaret ağımızla dünya ihracatını ve ekonomisini destekliyoruz ve her zaman dünya ekonomisini takip ediyoruz. 24 yıllık geçmişimiz, küresel ihracat tecrübemiz ve Belçika, Hollanda, Bursa , Kayseri’de bulunan profesyonel ekibimizle firmalara destek oluyoruz. Bunun yanında uluslararası ticaret yapmak isteyen şirketlere Avrupa’nın ve dünya üreticilerinin kapılarını açıyoruz.

 1. DUTCH MILK FILTERS

  Hollanda

  Dutch Milk filters, Avrupa Birliği içinde süt filtreleri satışına odaklanmış genç ve dinamik bir şirkettir. Halihazırda süt filtrelerimizi 8 farklı Avrupa ülkesine gönderiyoruz. Çevrimiçi olarak sipariş verebileceğiniz yüksek kaliteli süt filtresi torbaları ve disklerinden oluşan geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. (web mağazası, e-posta veya telefon). İhtiyaç duyduğunuz filtre boyutları mevcut değilse, bir çözüm bulmamız için bizimle her zaman iletişime geçebilirsiniz. Dutch milk filters ürünleriyle tanışmak için ücretsiz bir deneme paketi sipariş edebilirsiniz. Böylece sipariş etmeden önce süt filtrelerimizi yoğun biçimde test edebilirsiniz. Eğer sorularınız varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

 2. ARDEN MILKING TECHNOLOGIES

  Türkiye

  "Profesyonelliğin adresi" Tarım alet, makina ve ekipmanlarına ilişkin 10 yıllık birikimimiz sayesinde ve yılların vermiş olduğu tecrübe, bilgi birikimi ve profesyonel kadromuz ile Ulusal ve Uluslarası piyasada yerimizi almış bulunuyoruz. Daha önceden Ankara ve Sinop illerindeki tarım makinalarına ilişkin üretimimize artık BURSA ilinde devam ekmekteyiz. 5 yıldır süren ihracatın yanı sıra yoğun talepten dolayı Türkiye içi satışlarımıza da başlamış bulunmaktayız. ARDEN TRADE olarak çeşitli sektörlerde hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bursa’ da tarım alet ve makinaları imalatı yapmaktayız. Başlıca ürünlerimiz, süt sağım makinaları, yedek parçaları, yem kırma, sap parçalama makinaları, çapalama makinalarının römork ve pulluk imalatı bulunmaktadır.

 3. HAKKAR MAKINA EKIPMANLARI SAN. TIC. LTD. STI

  Türkiye

 4. OMSA SUT SAGIM MAKINALARI VE YEDEK PARCA

  Türkiye

  Öm-sa süt sağim maki̇neleri̇ ve yedek parça olarak 2009 yilinda plasti̇k kalip i̇malati i̇le başladiğimiz i̇ş hayatimiza yeni̇ plasti̇k enjeksi̇yon maki̇neleri̇, cnc, vb benzeri̇ maki̇neleri̇ni̇ arttirarak üreti̇m hacmi̇mi̇zi̇ geni̇şletti̇k. 2011 Yilinda bünyemi̇zde yapmiş olduğumuz plasti̇k enjeksi̇yon kaliplari i̇le ürün çeşi̇tli̇li̇ği̇ni̇ arttirarak, üreti̇mi̇mi̇zi̇ 1.000 M² alanda yapmaya devam etmekteyi̇z. Üreti̇mi̇ yapilan ürünler süt sağim maki̇neleri̇ ve yedek parçalari sağim si̇stemi̇-sağim odasi tüm yedek parçalari kaliphanemi̇zde plasti̇k kalip i̇malati

 5. VESA MILKING MACHINES

  Türkiye

  Vesa kauçuk süt sağım makinaları ve yedek parçalarını 1993 yılında, çeşitli sanayi alanları ve uygulamaları için yüksek kalitede kurulmuş olup, faaliyetlerini Bursa’da 600 m² kapalı alana sahip tesislerinde, deneyimli personeli ile sürdürmektedir. Firmamız , geniş bir ürün yelpazesine sahip olmakla birlikte, özellikle süt sağım makinaları ve yedek parçaları kullanılan kauçuk ve plastik parçaların tasarımı ve üretiminde uzmanlaşmıştır. Bu sektörlerdeki nitelikli müşteriler ile işbirliğimiz, deneyimimizin ve kalitemizin gelişmesini sağlamış ve bizi sektörün önde gelen kuruluşlarından biri yapmıştır. Özellikle Süt Sağım Makineleri ve Sağım Sistemleri’ ne yönelik kaliteli ve geniş ürün yelpazesiyle iç pazarın %80 ‘ini kapsayarak lider konumuna gelmiştir ve birçok ülkeye de ihracat faaliyetini sürdürmektedir - VESA MILKING MACHINES We are manufacturing Milking machines and spare parts were established in 1993 with high quality for various industrial areas and applications, and continues its activities with its experienced staff in its facilities with 600 m² closed area in Bursa. Our company has a wide range of products and specializes in the design and production of rubber, silicone and plastic parts, especially milking machines and spare parts. Our cooperation with qualified customers in these sectors has improved our experience and quality and made us one of the leading companies in the sector. It has become a leader by covering 80% of the domestic market with its quality an

 6. FELIX INTERNATIONAL

  Türkiye

  Felix International olarak genel ticaret yapmaktayız. info@felixinternational.ae adresinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 7. GAPMAKSAN

  Türkiye

  Dünya nın 20 ülkesine ihracat yapan her daim yenilik ve inovasyonla çalışan firmamızın aylık üretim hacmi 10 000 bin makineyi aşmaktadır sizde Sütmaksan sütsağım makinelerine ulaşın ve win win mantiğiyla devam edelim

 8. INDUSTRIAS DE BERANGO

  İspanya

  Sağma makinesi için yedek parça üretimi ve ticareti, sütçülük için makine ve donanımlar, süt makineleri, sütçülük sistemleri, otomatik süt sağma donanımları, sağma makineleri, süt dozaj makinesi, vs.

 1. SÜTKAR

  Türkiye

 2. AYSUTMAK TARIM MAK.IML.TIC.

  Türkiye

  Milkay Süt Sağma Makineleri ve Ekipmanları, Yem Kırma ve Yem Ezme Makineleri, Hayvan Sulukları,

 3. AYAZ KAUCUK PLASTIK VE KALIP MAKINA SAN. VE TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  AYAZ KAUCUK PLASTIK VE KALIP MAKINA SAN. VE TIC. LTD. STI., yılında kurulan ve Süt sağma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Süt sağma makineleri, süt sağma tesisatları, süt sağma makineleri aksesuarları, otomatik süt sağma tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nilüfer, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. ONCEL MILKING MACHINES&SPARE PARTS

  Türkiye

  ONCEL MILKING MACHINES&SPARE PARTS, yılında kurulan ve Süt sağma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Süt sağma makineleri, süt sağma makineleri aksesuarları, otomatik süt sağma makinaları, süt sağma tesisatları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bursa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. THEOHARIDIS S.A.

  Yunanistan

  THEOHARIDIS S.A., yılında kurulan ve Tarımsal makine ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Süt sağma makine ve ekipmanları, kardan milleri, tarım için biçme makineleri, Süt sağma makine ve ekipmanları, zemin çalışması için el arabaları ve malzeme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kalochori, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 6. AGROMASTERS LTD

  Yunanistan

  AGROMASTERS LTD, yılında kurulan ve Süt sağma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Soğutma tankları, süt sağma tesisatları, Soğutma tankları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thessaloniki, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 7. AGRI SERVICE, INH. HARTMUT GEBERT

  Almanya

  AGRI SERVICE, INH. HARTMUT GEBERT, yılında kurulan ve Süt sağma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Su kanalları, Stabilizasyon için lokal hazırlama takımları, Su kanalları, Hasır çit, Stabilizasyon için lokal hazırlama takımları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lübben, Almanya 'de bulunmaktadır.

 8. EGE SUT TEKNOLOJILERI

  Türkiye

  EGE SUT TEKNOLOJILERI, yılında kurulan ve Süt sağma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 9. MERTSAN PUMPS & AGRICULTURE

  Türkiye

  MERTSAN PUMPS & AGRICULTURE, yılında kurulan ve Pompalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Süt sağma makine ve ekipmanları, gübre serpme makineleri, Süt sağma makine ve ekipmanları, tarım makineleri için atomizörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Konya, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 10. SUPEREX CLAMPS

  Hindistan

  SUPEREX CLAMPS, yılında kurulan ve Plastik halka kıskaçlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Süt sağma makine ve ekipmanları, kutup uçları, Süt sağma makine ve ekipmanları, Hortum kelepçeleri, çinko kelepçeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, New Delhi, Hindistan 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Süt sağma makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

828 Şirketler