• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • sahil bakım makine ve ekipmanları

Sonuçlar

Sahil bakım makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. JC TEC

  Hollanda

  JC TEC, yılında kurulan ve Sahil bakım makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. makine onarımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Zevenaar, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. KEYMACO

  Belçika

  KEYMACO, yılında kurulan ve Sahil bakım makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar, İş makineleri, Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar, İş makineleri, bina makineleri, şantiye makinalarını kiralanması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Genk, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. VANHOUTTE INDUSTRIAL

  Belçika

  VANHOUTTE INDUSTRIAL, yılında kurulan ve Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Sahil bakım makine ve ekipmanları, Endüstriyel Temizleme - Makineler, Halı temizleme makineleri, Sahil bakım makine ve ekipmanları, Endüstriyel Temizleme - Makineler, Halı temizleme makineleri, motorlu süpürgeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pittem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. SAFE & SAND

  Sırbistan

  SAFE & SAND, yılında kurulan ve Sahil bakım makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Belgrade, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 5. RENK ÖLÇÜM CIHAZI ODAK KIMYA

  Türkiye

  RENK ÖLÇÜM CIHAZI ODAK KIMYA, yılında kurulan ve Sahil bakım makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. FIORENTINI-SANDREINIGUNGSMASCHINEN

  Almanya

  FIORENTINI-SANDREINIGUNGSMASCHINEN, yılında kurulan ve Sahil bakım makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kressberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. QUELLTECH GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  QuellTech bir aile işletmesidir. Nesnelerin temassız 2D/3D ölçümü için lazer sensörleri geliştiriyor ve üretiyoruz. Hem ser, üretim hem de müşteriye özel modifikasyonlardaki geniş çözüm portföyümüzle, bu ölçüm yönteminde bir uzman olduğumuz görüşündeyiz. Müşterilerimiz, güvenilir ve kararlı uygulamalar sağlayan QuellTech lazer sensörlerinin işlevselliği ve kalitesini takdir etmektedirler. Mekanik özelliklerde ve bellenimlerde (firmware) müşteriye özel uyarlamalar sunmaktayız. Çözümlerimiz aşağıdaki sektörlerde kullanılmaktadır: Otomotiv, makine mühendisliği, kaynak teknolojisi, robotik ve tüketici elektroniği. Sistem ortaklarıyla şu alanlarda çalışıyoruz: QuellTech lazer sensörlerini makinelerine ve endüstriyel çözümlerine entegre eden Almanya, İspanya, Türkiye, ABD, Güney Kore ve Çin.

 3. KLÜPPELBERG GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  KLÜPPELBERG GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Çelik ve metaller - Makinede işleme sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Metallerin şekillendirilmesi/kalıp hazırlanması için makine aletleri, Metal kesme makine aletleri, Makine aletleri - Metal İşleme, Metal şekillendirme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar, Etiketleme ve markalama - Makineler, Baskı ve kompozisyon - Makine ve ekipmanlar, Kitap ciltleme (işleri/şirketleri) - Makine ve ekipmanlar, Genel mekanik ürünler - Sipariş üzerine işler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kerpen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. CA TRAFFIC LIMITED

  Birleşik Krallık

 5. BOSS AUTO IMPORT S.A.

  İspanya

 1. SOUTH WEST HIGHWAYS LIMITED

  Birleşik Krallık

  SOUTH WEST HIGHWAYS LIMITED, yılında kurulan ve Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar, Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Crawley, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. SUMINISTROS URBANOS Y MANTENIMIENTOS SA

  İspanya

 1. COSTAIN PROCESS CONSTRUCTION LTD

  Birleşik Krallık

  COSTAIN PROCESS CONSTRUCTION LTD, yılında kurulan ve Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar, Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maidenhead, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. VAN HOOF W

  Belçika

  VAN HOOF W, yılında kurulan ve Katranlar ve bitumenler - İnşaat malzemeleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Yol döşeme makine ekipmanları, Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar, asfalt kesme makineleri, Yol döşeme makine ekipmanları, Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar, yol ve otoyol inşaatı için makina ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hove, Belçika 'de bulunmaktadır.

 3. TOKHEIM KOPPENS IBERICA S.A.

  İspanya

 4. ULEFOS NV A/S

  Danimarka

 5. EXEDRA MIDI PYRENEES

  Fransa

  EXEDRA MIDI PYRENEES, yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar, koniler, makine ve ekipman imalatı, Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Montrabe, Fransa 'de bulunmaktadır.

 6. BRO MERIDIONALE DE VOIRIE

  Fransa

  BRO MERIDIONALE DE VOIRIE, yılında kurulan ve Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar, Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Avignon, Fransa 'de bulunmaktadır.

 7. W D M (ROAD SERVICES) LTD

  Birleşik Krallık

  W D M (ROAD SERVICES) LTD, yılında kurulan ve Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar, Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bristol, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. OTOYOL SANAYI A S

  Türkiye

 1. KOBIT HUNGARIA KFT

  Macaristan

  KOBIT HUNGARIA KFT, yılında kurulan ve Yol döşeme makine ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar, Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gyor, Macaristan 'de bulunmaktadır.

 2. CONSTRUCTIONS MECANIQUES ET AUTOMATISATIONS RIVARD

  Fransa

  CONSTRUCTIONS MECANIQUES ET AUTOMATISATIONS RIVARD, yılında kurulan ve Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Endüstriyel Temizleme - Makineler, Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar, Endüstriyel Temizleme - Makineler, Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Durtal, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. MADRO PRZEDS. BUDOWY MASZYN DROGOWYCH W BIALYMSTOKU

  Polanya

  MADRO PRZEDS. BUDOWY MASZYN DROGOWYCH W BIALYMSTOKU, yılında kurulan ve Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar, Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bialystok, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. HSP HIGHWAY SAFETY PRODUCTS LTD

  Kıbrıs (Güney)

  HSP HIGHWAY SAFETY PRODUCTS LTD, yılında kurulan ve Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar, Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lefkosia, Kıbrıs (Güney) 'de bulunmaktadır.

 5. HOLBAEK MASKIN CENTER A/S

  Danimarka

  HOLBAEK MASKIN CENTER A/S, yılında kurulan ve Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Holbaek, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 6. IAN WOOLDRIDGE

  Birleşik Krallık

  IAN WOOLDRIDGE, yılında kurulan ve Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar, Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bagshot, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. ASVESTAS D.-GEORGAKAS CH. LTD TRAKTOR

  Yunanistan

  ASVESTAS D.-GEORGAKAS CH. LTD TRAKTOR, yılında kurulan ve Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir. Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar, Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thessaloniki, Yunanistan 'de bulunmaktadır.

 8. AFACAN MAKINE METAL SAN. TIC. LTD. STI.

  Türkiye

  Afacan machinery 1978 yılında Balıkesir Ağır Sanayi Bölgesinde kurulan AFACAN, kollu inşaat demiri kesme makasları ile başladığı sektördeki faaliyetlerine istikrarlı ve emin adımlarla ilerleyerek günümüze kadar gelmiştir. Geçen 45 sene içerisindeki imalat tecrübesiyle Balıkesir Organize Sanayi Bölgesinde 4000 m2 si kapalı toplam 10000 m2 alanda imalat kalitesini sürekli geliştirdiği son teknoloji uygulamalarla inşaat demiri kesme ve bükme sektöründe gerek el aletleri gerekse makineler konusunda güven yaratmış olan AFACAN yurtiçi piyasalarda olduğu kadar yurtdışı piyasalarda da müşterilerine en iyi hizmet ve kaliteyi hedeflemiştir. AFACAN'ın 45 yıllık deneyimini yansıtan ürün yelpazesinde el aletleri grubu ; kollu demir kesme makasları (Bolt cutter), oturak demir kesme makasları (Rebar cutter), etriye kıvırma kolları ( stirrup bender ), demir bükme anahtarından ( bar bending keys ), makine grubu ; portatif demir kesme makineleri ( portable rebar cutting machine), portatif demir bükme makineleri (portable rebar bending machine), mekanik demir kesme makineleri ( mechanic rebar cutting machine ), hidrolik demir kesme makineleri, demir bükme makineleri ve yardımcı aparatlardan oluşmaktadır.

 9. MATISA MATERIEL INDUSTRIEL SA SUCURSAL EN ESPANA

  İspanya

  MATISA MATERIEL INDUSTRIEL SA SUCURSAL EN ESPANA, yılında kurulan ve Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar, Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grinon, İspanya 'de bulunmaktadır.

 10. ARCHWAY PRODUCTS LIMITED

  İrlanda

  ARCHWAY PRODUCTS LIMITED, yılında kurulan ve Yol bakım, kumsal ve kayak pistleri- Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar, Yol bakımı - Makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carrick-On-Shannon, İrlanda 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz