• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • sebze konserveleri

Sonuçlar

Sebze konserveleri - Ithalat/Ihracat

 1. SOMEXPORT

  Fransa

  Verified by europages badge

  SOMEXPORT 1994 yılında kurulmuştur. Satın alma merkezlerine, ikmal merkezlerine, ve hepsinden öte Afrika, Batı Hint Adaları, Hint ve Pasifik Okyanusu'ndaki müşterilere ve son olarak Orta Doğu'ya tedarik sağlıyoruz. Kuru, taze ve dondurulmuş ürünlerin ithalat-ihracat firmasıyız, 300'den fazla Fransız ve Avrupalı ​​tedarikçiyle çalışıyoruz. Şu tarımsal gıda ürünlerinde uzmanız: - Süt ürünleri (peynir, yoğurt, süt, krema vb.), - Şarküteri ve tütsülenmiş etler, - Hamur işleri ve kekler, - Helal ürünler, - Baharatlar, - Deniz ürünleri, - Dondurulmuş gıdalar. Size farklı gıda ürünleri yelpazesi sunabiliriz. SOMEXPORT, ihracat ortağınızdır. Bu çerçevede, dünyanın her bölgesinden ihtiyaçlarınızı ve müşterilerinizin taleplerini karşılayan en iyi ürünleri keşfetmenize yardımcı olmak için size eşlik ediyoruz. 20 yılı aşkın bir süredir bölgesel ürünler, yerel spesiyaliteler ve geleneksel tarifler aramak için dünyayı dolaştık. Ayrıca müşterilerimizden gelen talep üzerine özel içerik ve ürünler de tedarik ediyoruz. Bütün bunlar, tarım ve tarımsal gıda sektörlerindeki üreticiler, yetiştiriciler, şefler, distribütörler, tüketiciler ve diğer birçok aktörle yapılan toplantılar sayesinde sağlandı. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. EDEN SPEED NEGOCE

  Tunus

  Verified by europages badge

  EDEN FARMER, bitkisel yağlar, ayçiçeği, mısır, hurma ve konserve meyve ve sebzeler, kuru meyveler, süt tozu, soslar ve makarna üretiminde uzmanlaşmış lider bir üretim ve ihracat şirketidir. Sürdürülebilir ve çevre dostu bir şekilde özenle yetiştirilmiş çok çeşitli en kaliteli taze ve dondurulmuş ürünleri size sunmaktan gurur duyuyoruz. Zeytinyağı, ayçiçek yağı, mısırözü yağı gibi üstün kaliteli yağlarımız, kalitesi ve olağanüstü lezzeti nedeniyle özenle seçilir. Yerel çiftçiler ve uluslararası tedarikçilerle çalışıyoruz. Kendini işine adamış ihracat ve dağıtım profesyonelleri ekibimiz bu alanda derinlemesine uzmanlığa sahiptir ve her müşterinin (ithalatçılar, ihracatçılar, toptancılar, merkezi satın alma, gıda endüstrisi vb.) benzersiz ihtiyaçlarını karşılayabilir. Yerel ve uluslararası tedarikçilerimizi destekleyerek Fransa'daki ve yurtdışındaki tüm müşterilerimiz için en iyi ürünleri, sağlıklı ve lezzetli yiyecekleri müşterilerimizle buluşturuyoruz.

 3. IMPORT-EXPORT ALTUN LEBENSMITTEL-GROSSHANDEL E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  1990 yılından beri Berlin toptan satış pazarının yakınlarındaki en başarılı gıda toptancılarından biriyiz. 5.500 metrekarenin üzerindeki büyük bir satış alanında geniş bir seçenek yelpazesi sunulur: Meyve ve sebzeler. Zengin gıda çeşitliliği. Gurmelerin şefi. Uluslararası spesiyaller. En iyi gastronomi hizmetleri için uygun fiyatlarla ambalaj ve hijyen malzemeleri! Kaliteye, tazeliğe ve güvenliğe değer veriyor musunuz? Öyleyse Berlin'deki gıda toptancısı ALTUN sizin için doğru adres. Bilinen üretici ve tedarikçilerden Asya ve Akdeniz dahil olmak üzere çok çeşitli taze gıdalar alıyoruz. Adil bir fiyat-performans oranında sunduğumuz ürünlerimizde tazelik, kalite ve güvenlik için bilinçli bir şekilde yüksek standartlar belirliyoruz. İşte tam da bu bizim şirket felsefemizi yansıtıyor – ayrıca bunların arasında tasarruf etmenizi sağlayan düzenli kampanyalar da yer alıyor.

 4. GROUPE RIVIERE

  Fransa

  Verified by europages badge

  Fransa'nın güneyinde güçlü yerel köklere sahip olan Rivière Group, 3 nesildir geleneksel Fransız tariflerine dayalı gurme ve yenilikçi hazır yemekler hayal ediyor ve geliştiriyor. Doğal malzemelerden yapılmış tarifleri renklendirici, koruyucu ve yapay aroma içermez. Groupe Rivière, markaları aracılığıyla ürünlerinin kalitesine olan bağlılığını ve bir RSE yaklaşımına olan bağlılığını göstermektedir. Maison Rivière, Güney-Batı'dan et bazlı yemekler için geleneksel Fransız tariflerini ortaya koyuyor. Mets de Provence, mutfak yardımcıları, çeşniler, sürülebilir mezeler ve Provençal notalarla pişirilmiş yemekler ve sebzelerle tabağı aydınlatıyor. Aroma One, pratik ve lezzetli pişirme için tüplerde bitki ve baharat pürelerinde uzmandır. Solvia çeşniler, soslar ve organik pişmiş sebzelerle damak tadınızı ve 5 duyunuzu dünyanın farklı yörelerine götürür. Kaliteli ürünler için taahhütlerimiz: - Fransa'da üretilm - Fransa menşeli et ve sebzeler - Temiz etiket ve besin açısından dengeli tarifler - Üretim tesislerimizin KOBİ+ etiketlemesi (RSE) - Yüksek performanslı üretim araçları ve uluslararası standartlara göre akreditasyon (IFS, BRC, Bio)

 5. GERVASIO CONSERVE D'AUTORE

  İtalya

  Verified by europages badge

  Hikayemiz 60'lı yılların sonlarında, büyükanne ve büyükbabamızın enginar yetiştirme konusunda uzmanlaşmış küçük bir çiftlik firması kurmasıyla başlıyor. Onlarca yıldır ana ürünümüz enfes doğal, salamura veya yağda olarak ürettiğimiz enginardır. Yıllar içinde tutkuyla başka ürünler üretmeye de karar verdik: kabak, patlıcan, domates, mantar, zeytin ve diğer yeşil yapraklı sebzeler. Konserve ürünlerimiz, hasattan sonraki 24 saat içinde işlenen, her zaman taze sebzelerin lezzetini bir kavanozda size nasıl ulaştıracağını iyi bilen köylü ellerinin bilgeliğinin ve bu ellerin tarlalardaki tutkulu çalışmasının sonucudur. Bugün, sektördeki önemli firmalara, nesilden nesile aktarılan eski tariflerin tadını çıkarabileceğiniz, sadece kaliteli ürünler vererek hizmet verme ayrıcalığına sahibiz. Tarlalara ve güzel yemeklere olan sevgimizi yeniden yaşatan tarifler.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GRECO ALIMENTARE - CONSERVE ALIMENTARI DAL 1950

  İtalya

  Verified by europages badge

  300 hektardan fazla alanı kapsayan bir arazide her türlü sebzeyi ekiyor, işliyor ve dönüştürüyoruz. En önemli ürünümüz, her yıl milyonlarca parça işlenen enginardır; ancak bunun yanı sıra domates, patlıcan, kabak, biber ve soğan da aynı öneme sahip diğer ürünlerimizdir. Doğal veya yağda ürettiğimiz konservelerimiz farklı ambalaj türlerine sahip olabilir: müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre torba, 1kg'lık, 3kg'lık bidon ve lakton. Firmamız, 200'ün üzerindeki çalışanının profesyonelliğinden ve sahip olduğu konserve sektöründeki en ileri teknolojilerden faydalanmaktadır. Bu, sebzeleri sadece bir kaç adımda ve her zaman hasattan sonraki birkaç saat içinde doğrudan taze halinden dönüştürmemize olanak tanır. Aralarında BRC food, ISO 9001: 2008 ve ICEA Biyolojik Ürün Sertifikası olmak üzere gıda sektöründeki en önemli sertifikaları almayı başardık. Son yıllarda Slow Food ile işbirliğimiz sayesinde Fiaschetto di Torre Guaceto domatesi sosunu üretiyoruz.

 2. LA CASARECCIA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Merkezi Via Stabia a Sant' Antonio Abate (NA) adresinde bulunan La Casareccia, azami özen ile seçilen ve ambalajlanan domatesten baklagillere ve sebzelere kadar çeşitli gıdaların muhafaza edilmesi alaında faaliyet gösteren bir firmadır. Firma UNI EN ISO 9001 – ACCREDIA – CERMET – BRC FOOD belgeleri için gerekli standartları yerine getirir.

 3. TRENDY FOODS

  Belçika

  Verified by europages badge

  TRENDY FOODS, yılında kurulan ve İthalat/İhracat - Gıda ve Tarım sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dondurulmuş yemekler, Baharatlar, Un ve irmik, İçecek ithalat - ihracatı, Viyana usulü ekmek ve çörekler, Sebze konserveleri, Çikolata şekerleme, Dondurulmuş yemekler, Baharatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vottem (z.i. De Milmort), Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. MAISON ANETH

  Fransa

  Verified by europages badge

  MAISON ANETH, yılında kurulan ve Sebze konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konserveler, Şarküteri, Salçalar, soslar, Konserveler, Şarküteri, Salçalar, soslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vincennes, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. IDEAL TARIM

  Türkiye

  20.000 m² alan üzerine kurulu olan firma, gıda sanayinde kullanılan her tür ambalajda, geniş bir ürün yelpazesinde konserve üretme olanaklarına sahiptir. İDEAL Tarım, Türkiye’nin en çok sofralık zeytin üretimi yapılan Akhisar bölgesindeki tesislerinde en leziz zeytin çeşitlerini sizler için özenle üretmektedir. Yıllık zeytin üretim kapasitesi 5000 ton’dur.Akdeniz mutfağının özel tatlarından olan bamya yemeği, İdeal bamya yemeği, İdeal bamya konserve ile hazırlandığında tazelik ve lezzeti sofralarınıza getirir. Yıllık bamya üretim kapasitesi 500 ton’dur. İDEAL Tarım Ürünlerinin çok büyük bir bölümü, Danimarka, Fransa, Almanya, Amerika, Kanada, Avustralya, İtalya, Irak, İran’a ihraç edilmektedir. İdeal Tarım Süreçlerini ISO 9001: 2000 Kalite Yönetim Sistemi ile belgelendirmiştir. Gıda güvenliğinde kalitesini ve güvenilirliğini BRC ve IFS gıda güvenliği sistemi ile belgelemiştir.. Bamyadan közlenmiş patlıcana değişik ürünler, değişik tatlarla mutfaklarınıza konuk oluyor. İdeal Tarım, sofralık zeytin kültürünün merkezi sayılan Akhisar yöresinin ve kendi çiftliklerinin en seçme zeytinlerini özenle işleyerek sofralarınıza taşıyor. Dünyanın birçok ülkesinde mutfakların vazgeçilmez tatlarından biri olan biber, salatadan makarnaya her yemeğe girmiş, baharat ve salça yapımında kullanılmıştır. İDEAL Tarım yıllık 5000 ton üretim kapasitesiyle şerit-küp kesim, közlenmiş biber, acı biber sosu işleme kapasitesine sahiptir.

 1. ALIMENTATION FINE DE FRANCE

  Fransa

  Alimentation Fine de France, çok sıkı kalite politikası sayesinde ince bakkaliye konusunda Fransa'da bir referanstır : yüksek lezzet ve kalite kriterlerine göre ürün seçimi, renklendiriciler, Fransız mutfak geleneğine uygun şekilde koruyucular en az kullanılır ve kullanım ve yenilik kolaylığı sunulur. Daha iyi gıda güvenliği için ürünlerin (HACCP standartı) tamamen izlenme sisteminin kurulması. Sürekli ticari çabaya ve serilerin derinleştirilmesi ile birleştirilen bu kalite politikası, prestijli büyük mağazalara ve ihracata bir genişleme sağlamıştır. Alimentation Fine de France bugün, M. de Turenne, Atelier Turenne ve Lou Bersac markaları altında Selovin gibi özel ve orijinal yenilikler ile birlikte her dönem yenilenen, tanınmış bir kaliteye sahip 1200'den fazla ürün serisi sunar.

 2. THE GOURMET CORP

  İspanya

  İspanya'da üretilen ürünlerin kalitesine inanıyoruz, bu yüzden onları dünyanın diğer köşelerindekilerle paylaşmak istiyoruz. Asturyalılar keçi peynirleriyle, Valensiyalılar paella'larıyla, Riojans'llılar şaraplarıyla gurur duyuyorlar, ancak ürünlerimiz ve tariflerimiz sınırlarımızdan daha ileri gittiğinde tüm İspanya seviniyor. İspanyollar olarak gastronomimiz ve ülkemizde yapılan ürün çeşitliliğimizden gurur duyuyoruz. Gourmet Corporation, çeşitli İspanyol ürünlerini uluslararası pazarlara yaymak için bir girişim olarak kuruldu. Bu şekilde üreticilerimizi destekliyoruz ve müşterilerimize ülkemizin en iyilerinin geniş bir kataloğunu sunuyoruz.

 1. AGROBAYS

  Türkiye

  Agrobays Trade Mark produces a wide spectrum of products manufactured with modern systems, such as tomato paste, canned products (vegetables, delicatessen, pulses, ready meals), pickled vegetables, jams, sauces (ketchup, mayonnaise, hot pepper sauce, breakfeast souce) and frozen products. Agrobays products are manufactured with a consumer satisfaction principle under the quality assurance systems such as TSE-EN-ISO 22000. Agrobays, has also acquired BRC (British Retail Consortium) and IFS (International Food Standard) certificates. Setting out with the motto “food safety starts on the field”, Agrobays has been a strong food brand providing delicious, healthy and quality goods to consumers since our establishment. Agrobays obtains raw groceries by “controlled agriculture system”.

 2. EGE HAZIR YIYECEK

  Türkiye

  Ege Hazır Yiyecek Ltd.Izmir Torbali'da 27000 m2 alan üzerinde 500 den fazla çalışanıyla 22 yıldır ulusal pazarda sektörün önde gelen perakende market zincirlerine 80 den fazla çeşitte meze( humus, muhammara, acuka, yogurlu, etli mezeler vb) , yaprak ve lahana sarma, içli köfte, çiğ köfte , konserve sebze(fasulye, barbunya) , zeytinyağlı hazır yemek (pilaki, karışık sebze kızartma ve yemek) ve konserve turşu satışı yapmaktadır. Üretim tesisinin yüksek kapasitesi ve uluslararsı standartlara uygun üretimiyle ihraç kayıtlı ürün üretmeye başlayarak ihracata hazır hale gelmiştir. Halen ISO: EN22000 ve BRC, KOSHER ve HELAL belgelerine bağlı üretim yapılmaktadır.

 3. CONSERVAS SERRANO S.L.

  İspanya

  1880'den beri konserve meyve ve sebze üretimi yapıyoruz. Amacımız restoranlar, süpermarketler, gurme dükkanları ve şarküterilere La Rioja ve Navarra'nın bahçelerinden gelen en kaliteli ürünlere ait gurme konserveler sunmaktır. Bölge ürünlerinin karakteristik özelliğini oluşturan doğal tadı korumak üzere tüm süreç boyunca her ayrıntıya özen gösteriyoruz. Ürünlerimiz en sıkı kalite ve güvenlik kontrollerine tabi tutulur ve IFS Food standardına uygun olarak sertifikalandırılmıştır.

 4. LAS MARISMAS DE LÉBRIJA

  İspanya

  Tüm yıl boyunca, fidan yetiştiriciliğine yönelik bitki ve aşı kalemi üretimi. Domates salçası imalat ve satışı. Pamuk ipliğimiz sektördeki 25 yılı aşkın deneyimimizin garantisini taşır. Ürünlerimiz: pamuk, domates salçası, şakayık, brokoli, havuç, tahıllar, ayçiçeği. Ürünlerimiz: Kurutulmuş sebze ve bostan ürünleri konserveleri. Bitki yetiştiriciliği. Aşı kalemleri. Ayçiçeği. Pamuk. Şakayık. Brokoli. Brokoli. Domates salçası. Havuç. Tahıllar.

 5. GÖKNUR BIO AGRICULTURE AND FOOD PRODUCTS IMPORT & EXPORT INC.

  Türkiye

  1993 yılında kurulan GOKNUR BİO TARIM A.Ş., başta Avrupa  olmak üzere, dünyanın çeşitli ülkelerine kuru tahıl, bal, konserve, bakliyat, yağ, sebze, meyve, meyve suyu ve  konsantre  ithalat ve ihracatını gerçekleştirerek hem yurt içinde hem yurt dışında bir çok kurumsal firmaya hizmet sunmaktadır.

 6. MEDITERRANEA BELFIORE SRL

  İtalya

  Mediterranea Belfiore şirketi, Livorna (İtalya) şehrinin banliyösünde Cecina bölgesinde yer alan tarım çiftliği.

 7. TRANSA

  İspanya

  Badajoz (İspanya) şehrinde tarımsal dönüşüm işlemleri. Sebze konserveleri. Toz domates. Domates salçası.

 8. CONSERVAS MEDRANO

  İspanya

  CONSERVAS MEDRANO, yılında kurulan ve Meyve konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sebze konserveleri, Sebze konserveleri, pirinç esaslı ya da hamurişi hazır yemekleri, yerel ve özel yemekler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tudela, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. AGRAR KO

  Kuzey Makedonya

  AGRAR KO, yılında kurulan ve Sebze turşusu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sarı biber, sebze konserveleri, yakar biber sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kocani, Kuzey Makedonya 'de bulunmaktadır.

 2. FINAKO PRODUKCJA MUSZTARDY OCTU KETCHUPU I PRZETWORÓW OWOCOWO WARZYWNYCH

  Polanya

  FINAKO PRODUKCJA MUSZTARDY OCTU KETCHUPU I PRZETWORÓW OWOCOWO WARZYWNYCH, yılında kurulan ve Hardal sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sebze konserveleri, Gıda dönüşümü, salatalar, ketçap, Sebze konserveleri, Gıda dönüşümü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bydgoszcz, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. LUXURY SICILY FOOD DI SANTORELLI G.

  İtalya

  LUXURY SICILY FOOD DI SANTORELLI G., yılında kurulan ve Sebze konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Hi-fi televizyon ve video aksesuarları, Hi-fi televizyon ve video aksesuarları, tencereler, mutfak bıçakları, ot ve bitki kökü likörleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ragusa, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. OTTO FRANCK IMPORT GMBH & CO. KG

  Almanya

  OTTO FRANCK IMPORT GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Sebze konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Balık konservesi, Meyve konserveleri, Dondurulmuş besinler, Balık konservesi, Meyve konserveleri, Espresso kahve, Dondurulmuş besinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Augsburg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. BARHOUM FOOD INH. ABSI BARHOUM

  Almanya

  BARHOUM FOOD INH. ABSI BARHOUM, yılında kurulan ve Sebze konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Münster, Almanya 'de bulunmaktadır.

 6. VINNYTSIA FOOD & GUSTATORY FACTORY, PR. JSC

  Ukrayna

  VINNYTSIA FOOD & GUSTATORY FACTORY, PR. JSC, yılında kurulan ve Konserve sebzeler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Sebze konserveleri, Sebze konserveleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vinnytsia, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 7. GEALLO

  Slovenya

  GEALLO, yılında kurulan ve Sebze konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. domates ezmesi, kutuda domates, domates püresi, Domates sosu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Maribor, Slovenya 'de bulunmaktadır.

 8. VIVECTA BG EOOD

  Bulgaristan

  VIVECTA BG EOOD, yılında kurulan ve Dondurulmuş etler sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Dondurulmuş sebzeler, Dondurulmuş sebzeler, dondurulmuş deniz ürünleri, sebze konserveleri, süt ve süt ürünleri ve peynir toptancı pazarları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sofia, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 9. LE BONHEUR EST DANS LE POT

  Fransa

  LE BONHEUR EST DANS LE POT, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Diyetik ve organik yiyecekler, Organik - gıda, Sebze konserveleri, Diyetik ve organik yiyecekler, Organik - gıda, Sebze konserveleri, biyolojik ürün sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Revel, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. DANIEL ALLAIRE SAS

  Fransa

  DANIEL ALLAIRE SAS, yılında kurulan ve Sebze konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hazır sebze yemeği konserveleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Aignan-Des-Gués, Fransa 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz