• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları

Sonuçlar

Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. GÜTTLER GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Güttler GmbH, 1981 yılında Fritz ve Hans Güttler tarafından kuruldu. Güttler, 40 yılı aşkın süredir tarım makineleri konusunda standartları belirlemektedir. İlk dönemlerde tohum yatağı hazırlığında ve 20 yıldır da profesyonel otlak bakımında. Hedeflerimiz, toprak koruma, buharlaşma ve erozyon koruma önlemleri ve herbisitlere karşı direncin önlenmesidir. Makinelerimizle işlemek, kendi otlaklarınızdan daha yüksek miktarda ve daha iyi yem için optimum bakım, daha sağlıklı hayvanlar ve dolayısıyla ahırda daha fazla başarı anlamına gelir. Makinelerimizi 1, 50 m'den 15, 60 m'ye kadar çalışma genişliklerinde temin edebiliyoruz. Uzun süre dayanacak şekilde tasarlanmış birinci sınıf ürünlerdir. Büyük ölçekli şirketlerde bile yıllarca denenmiş ve test edilmiştir. Tarımsal olarak başarınızın anahtarıdır!

 2. HARVEST TRADING CHAIN COMPANY

  Türkiye

  Verified by europages badge

  "Harvest Trading Chain and Combine Harvester Spare Parts" dünyasına hoş geldiniz. HTC, DONGHUA tarım zincirlerinin birincil distribütörüdür ve OEM kalitesini sağlar. DONGHUA zincir grubunun temel faaliyeti tarım makineleri alanında yatmaktadır. HTC, tarımsal ve endüstriyel ekipmanlara yönelik zincir ve yedek parça çözümleri için 5000'in üzerinde ürün çeşidinden oluşan geniş bir ürün yelpazesi sunmakta ve tüm biçerdöver markalarına hizmet vermektedir. HTC ayrıca Claas, New Holland, John Deere, Laverda, Deutz-Fahr, Sampo Rosenlew biçerdöverlerinin yanı sıra Gallignani, Claas Merkant, Welger, Cicoria ve John Deere balya makineleri için akslar ve aks başlıkları, bıçak kenarlı şanzımanlı motor milleri, şanzımanlar, miller, dişliler, kasnaklar ve diskler, yatak yuvaları, burçlar, hidrostatik miller ve başlıklar, elevatör şanzımanları, dökme şanzımanları ve burgular üretmektedir. Yurtiçi ve yurtdışında kaliteli ve verimli yedek parça tedariğini gururla sağlamaktadır. Ürünlerimiz OEM kalite standartlarına uygundur. Ürün gruplarımız: • Biçerdöver Zincirleri: Besleyici zincirleri, asansör zincirleri, toplama zincirleri, aktarma zincirleri ve taşıma zincirleri. Tüm zincirler kahve, mısır, tahıl, üzüm, pirinç, şeker kamışı, ayçiçeği vb. gibi farklı ürünleri işlemek için tasarlanmıştır. • Balya Makineleri için Zincirler: Yuvarlak balya zincirleri, güçlendirilmiş zincirler, uzun aşınma ömürlü zincirler ve özel zincirler. • Özel Tarım Aletleri: Silolardaki tahılların taşınması için özel zincirler, patates hasat makineleri, taşıma ekipmanları. Bize Ulaşın !

 3. SECA AGRICULTURE MACHINERY

  Türkiye

  Verified by europages badge

  1976'dan beri yüksek kaliteli tarım makinelerinin önde gelen üreticisi olan Türkiye merkezli AGRI SECA Tarım Makinelerine hoş geldiniz. Soğan ve sarımsak ekim makineleri de dahil olmak üzere üst düzey ekim makinelerinden oluşan geniş ürün yelpazemiz, dünya çapındaki çiftçilerin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Son teknoloji ürünlerimizi keşfedebilirsiniz: •Bakla Tohumu Ekme Makinesi •Sarımsak Ekme Makinesi •Soğan Ekme Makinesi •Toprak İşleme Makinesi •Evrensel Tohum Ekme Makinesi •Sebze Ekme Makinesi, AGRI SECA'da, teknoloji ve geleneksel işçiliğin entegrasyonu yoluyla tarımda yeniliği teşvik etmeye kendimizi adadık. Her makine, güvenilirlik, verimlilik ve tarlada maksimum performans sağlamak için titizlikle üretilir. Misyonumuz, çiftçileri günümüzün sürekli değişen tarımsal ortamında başarılı olmak için ihtiyaç duydukları araçlarla güçlendirmektir. İster küçük ölçekli bir çiftçi olun ister büyük tarımsal operasyonları yönetiyor olun, AGRI SECA Tarım Makineleri sürdürülebilir büyüme ve refah için güvenilir ortağınızdır. Mükemmelliğe ve müşteri memnuniyetine olan sarsılmaz bağlılığımızla, tarım uygulamalarında her seferinde bir makine ile devrim yaratıyoruz. AGRI SECA Tarım Makineleri ile iş ortaklığı yapın ve kalite, performans ve güvenilirlik farkını yaşayın. Başarıyı geliştirmek ve tarımın geleceğini şekillendirmek için bize katılın.

 4. GLOBAL COMMODITIES TRADING SOLUTIONS

  Fransa

  Verified by europages badge

  Cergy'de bulunan güvenilir ortağınız GLOBAL COMMODITIES TRADING SOLUTIONS, çok çeşitli emtia için ticaret çözümlerinde uzmanlaşmıştır. Brezilya'dan ICUMSA 45 Şeker, Ayçiçeği, Soya, Kolza, Mısır, Zeytinyağı gibi Bitkisel Yağların yanı sıra Tayland, Vietnam ve Kamboçya'dan Pirinç de dahil olmak üzere çeşitli ürünlerin ticaretinde uzmanız. Portföyümüzde ayrıca buğday, mısır ve talep üzerine diğer birçok ürün de bulunmaktadır. Yıllar boyunca edindiğimiz deneyim ve uzmanlığımız, gıda ürünleri ve diğer ürünler konusunda saygın ve güvenilir tedarikçilerle güçlü ortaklıklar kurmamızı sağladı. Özel emtia ticareti ihtiyaçlarınızı karşılamak için kişisel ve profesyonel bir hizmet sunmaya kararlıyız. Ekiplerimiz tüm sorularınıza ve taleplerinize yanıt vermeye hazırdır.

 5. NINGBO TOWER INDUSTRY CO.,LTD

  Çin

  Verified by europages badge

  Ningbo Tower Machinery Co., Ltd, Çin'de toplam düşük maliyetli ve kaliteli mekanik ürünler için tek elden çözüm sunan 13 yılı aşkın bir süredir üretim yapan tesislerden oluşan bir gruptur. Sac metal imalatı, CNC işleme parçaları, boru bükme parçaları, kaynak parçaları, özellikle montaj parçaları gibi her türlü metal parçayı üretebiliriz. Ürün pazarı çeşitliliği otomobil sanayi, medikal sanayi, tarım makineleri, spor endüstrisi ve benzer sektörleri kapsar.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. NURER MAKINA LTD STI

  Türkiye

  Verified by europages badge

  NURER MAKINA LTD STI, yılında kurulan ve Metal işleme makine aletleri - Parça ve aksesuarlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Demir ve çelik sanayi ve dökümhanelerinin ekipmanlar ve sistemler, Silindirli mikserler - Makineler ve sistemler, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Çelik ve metallerin dövülmesi/öğütülmesi, Çelik ve metaller - Makinede işleme, Çelik ve metallerin bükülmesi, otomatik paketleme, CNC frezeleme, Demir ve çelik sanayi ve dökümhanelerinin ekipmanlar ve sistemler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Izmir, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. S&M AGRICOLE

  Fransa

  Verified by europages badge

  S&M AGRICOLE, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tarımsal üretim, Dikme ve ekme makine ve ekipmanları, Çiftlik makineleri, Toprak hazırlama makine ve ekipmanları, Çikolata endüstrisi için kalıplar, banka mobilyaları, patlama-dirençli köprü vinçleri, Tarımsal üretim, büyük yüzeyler için çalı temizleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ingwiller, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. DANTE MACCHINE AGRICOLE

  İtalya

  Verified by europages badge

  DANTE MACCHINE AGRICOLE, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Çiftlik makineleri, tarım makinaları için yardım hizmetleri, Çiftlik makineleri, arazi iş makineleri, tırmıklar, tırmık diskleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bagnoli Di Sopra, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. INDUSAGRI

  İspanya

  Verified by europages badge

  INDUSAGRI, yılında kurulan ve Çiftlik makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, çalı temizleme makineleri, pratik tırmık, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Ziraat makineleri üreticisi, diskli tırmık, çim ekici, yetiştirici sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Otero De Rey-Lugo, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. START

  İtalya

  Verified by europages badge

  START, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tarım makinesi parçaları, tarım makinelerinin yedek parçaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lugo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. NOBILI SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  NOBILI SPA, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler, ot bıçağı, budama makinaları, Kaldırıcı ekipmanlar- asansörler, tarım için biçme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Molinella, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. MALESANI SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  MALESANI SPA, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Acente/ Temsilci şirketidir. Hidrolik frenler, Mekanik frenler, fren, fren diskleri, Hidrolik frenler, Mekanik frenler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Bonifacio, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. MERITANO SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  MERITANO SRL, yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. tırmık makinası, freze makineleri, tarım için freze makineleri, motorlu çapalama makinaları kazma paletleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Villanova D'asti, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. F.LLI FESTI DI FESTI ROBERTO & C. S.N.C.

  İtalya

  Verified by europages badge

  F.LLI FESTI DI FESTI ROBERTO & C. S.N.C., yılında kurulan ve Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. meyve toplama el arabaları, tarım makinesi satışı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Poggio Renatico, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. DT DEMIRBAS TARIM SANAYI LIMITED SIRKET

  Türkiye

 4. EMNIYET SANAYI IÇ VE DIS TICARET LTD. STI.

  Türkiye

  Emniyet Sanayi’nin yolculuğu, 1958 yılında kurucumuz Halil BAŞTUĞ’un Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek, biçerdöver yedek parça üretimi fikrini hayata geçirmesi ile başlamıştır. Emniyet Sanayi, ülkemizin en büyük biçerdöver yedek parça üreticisi ve ihracatçısı olarak faaliyetlerine günümüzde de devam ettirmektedir. Kurulduğu günden bu yana kalite ve güvenilirlik ilkelerinden aldığı güçle hızla büyüyen Emniyet Sanayi, 30 m2 bir atölyede başladığı yolculuğuna, bugün 7.000 m2’si kapalı alan olmak üzere toplamda 16.000 m2 fabrikasında yıllık 3000 ton üretim kapasitesi ile üretimine hız kesmeden devam etmektedir.

 5. ARS AGRICULTURAL SPRAYERS

  Türkiye

  Kalite ve dürüstlük ilkesi ile çalışan firmamız çiftçimiz için en iyi ürünü en uygun şekilde sunmaya çalışır.Kalite odaklı üretim ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak misyonumuzun temelini oluşturmaktadır.Buna paralel olarak firmamız tse-ce gibi standartlara uygunluk belgelerine sahiptir. Daha geniş bir müşteri kitlesine ulaşmak amacıyla satışlarımız bayilerimiz, tarım kredi kooperatifleri ve pancar ekicileri kooperatifleri aracılığı ile tüm Türkiye’de gerçekleşmektedir.Yurt dışında ise direk ve dolaylı ihraç ile satışlarımız gerçekleşmektedir. ARS TARIM MAKİNELERİ San.Tic.Ltd.Şti. olarak siz değerli çiftçilerimize en az kayıpla en iyi ürünü alabilmeniz için çalışmaktayız

 6. FEDERMETAL

  Türkiye

 7. NOSTED MECHANIKA, UAB

  Litvanya

  Nosted mechanika, UAB şirketi TRYGG kaymayı önleyen tekerlek zincirleri ve IGLAND kar temizleme, hafif ormancılık araçlarının ve kaldırma ekipmanlarının üretimi konusunda deneyimli bir firmadır. 1939'dan beri tanınan TRYGG zincirleri o tarihten beri güvenilirlik ve kalitenin simgesi olmuştur. Çeşitli türler, boyut, kalınlık ve ağırlıklarda ürettiğimiz TRYGG zincirleri otomobiller, ATV'ler, kamyon ve otobüsler, ağır kar temizleme araçları, ormancılık, tarım, balıkçılık endüstrisi ve inşaat araçlarında kullanılmaktadır. En popüler IGLAND ürünleri: kütük yükleme vinçleri, ağaç kesme ve işleme makineleri, kar makineleri, kum dökme makineleri, arazi düzleştirme makineleri, kar küreyiciler, palet liftleri, İngiliz anahtarları, kıskaçlar ve dozer bıçakları. En yeni ürünlerimiz: balya tutucular, kaya kepçeleri, gübre paketleri için liftler ve malzeme dökmek için kepçeler. Nosted mechanika ayrıca şu hizmetleri de sunar: lazerle çelik levha kesimi, CNC kesim, tornalama, frezeleme, bükme; metal yüzeylerin boyama öncesinde kumlamayla hazırlanması ve boyanması.

 8. MAQUINARIA GRUPO NUEVE SAL

  İspanya

  Sektörde 20 yılı aşkın sürelik deneyime sahip şirket. Tüm yarımadada ve Fransa, Portekiz'de, Fas'ta, Rusya'da, Guatemala ve Venezuela'da çalışmaktayız. Ürettiklerimiz: - Ot ve saman hazırlama makineleri - Değirmenler - Karıştırıcılar - Granül yapma makineleri - Aspiratörler - Torbalayıcılar - Taşıyıcı bantlar - Elevatörler - Sonsuz vidalar - Konveyör bantlar - kaldırıcılar - Zincirli konveyörler - Palet konveyörleri - Silolar - Ot ve saman siloları - Boşaltma tank ve siloları - Dozajlama terazileri - Elektronik aksam - Araç lastiği - Sıvı tankı ve deposu.

 1. MONFORT

  Belçika

  Monfort, Sorée merkezli bir Belçika şirketidir. 1981 yılında kurulmuş olan şirket tarım makineleri, inşaat ve hafriyat makineleri ve ayrıca kamyon ithalat ve ihracatı alanında uzmanlaşmıştır. Tarım makineleri satışı da yapar: - Traktörler - Silo dolum makineleri - Biçerdöverler - Römorklar - Teleskopik aktarım sistemleri - Balyalama ve presleme makineleri. İnşaat ve hafriyat makineleri: - Loderler - Dozerler - Yükleyiciler - Elekler - Kırıcılar - Damperli araçlar - Konveyör bantlar - Konteynerler - Römorklar. Ayrıca taşıma araçları ve ticari araçlar: - Normal ve 4x4 araçlar - Kamyonlar.

 2. ALEX LAFFONT SA

  Fransa

  ALEX LAFFONT SA Fleurance Gers'te bulunur, 50 yılı aşkın süredir satmak ve yeniden kullanılabilir orijinal parçaları sevk etmek için zirai veya teleskopik traktörler satın alır. Şahıs ve profesyoneller için her marka ve durumu ne olursa olsun traktörler alıyoruz. Motorlar, deriyajlar, ön aksamlar, vites kutuları, mekanik parçalar, kabinler, kaplinler, aksesuarlar gibi zirai traktörler ve teleskopik traktörler için her türlü orikinal ikin el parça sunuyoruz. Parçaların sevkıyatını Fransa'ya ve uluslararasına yapıyoruz. Genel Merkezimiz Fleurance'ta bulunur, 4 bölgesel markaya sahibiz, Allier'de Villefranche d’Allier'de RAB , Barbezieux Charente'de RAC, Aveyron'da Baraqueville'de RAR ve Gers, Fleurance'ta RAG. ALEX LAFFONT SA depoda 100 000'den fazla yedek parça demektir.

 3. ANIL TARIM MAK. A.S.

  Türkiye

  1980 yılında tarım makineleri üretmek amacıyla kurulan ANIL YATAGANLI A.Ş. Tarımda teknolojinin gelişimine ayak uydurarak sürekli gelişme, verimlilik artırma ve üretim maliyetlerini asgariye düşürme çabalarını, müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde gören yönetim anlayışıyla sürdürmektedir. Firmamız, tarım makineleri sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip eden sağduyulu, katılımcı, yenilikçi ve tecrübeli yönetici ve teknik kadrosu, yaygın dağıtım ağı ve bilinçli müşterileri ile ülke tarımının ilerlemesi için, payına düşen katkıyı başarıyla sağlamaya devam etmektedir.

 4. DI - FAN DIKOFTSIS SOTIRIS

  Yunanistan

  Di - Fan şirketi 1978 yılında kurulmuştur ve merkezi Naoussa'da kendine ait tesisindedir, enjeksiyon parçaları üreten yabancı şirketlerle işbirliği içindedir. Geniş deneyimi ve bilgi birikimiyle, şirketin üretim esnekliği genişlemekte olan pazarların ihtiyaçlarını karşılayabilirken son derece rekabet avantajı sunabilmektedir. Başlıca ürünlerimiz Zırai Püskürtme üniteleri, Atomizer spreyler, Zırai püskürtme tabancası, Kuleler, Pervaneler, Santrifüjlü spreyler, Üfleç yedek parçaları, Su püskürtücüler.

 5. OZDOKEN AGRICULTURAL MACHINERY CO

  Türkiye

  1976 yılında kurulan Özdöken Tarım Makineleri , 30.000 m2 açık alan ve 15.000 m2 kapalı alan da kurulu 4 fabrika, 150 personeli ile, çiftçilerimizin ihtiyaç duyduğu tarım makinelerini, bilgisayar kontrollü ( C.N.C. ) tezgahları, plasma ve lazer kesim teknolojileri, robotlu kaynak işlemleri ve yüksek standartlardaki fırın boyama kabinleri ile modern çağın gerektirdiği hassaslık ve kalite esaslarına uygun olarak üretim yapmaktadır. Müşteri memnuniyetini göz önünde tutarak kalitesini ve Özdöken adının verdiği sorumluluklarını taşıyan firmamızın yönetimi şirket ortakları tarafından yapılmakta olup muhasebe, pazarlama ve satış ve servis bölümleri yine aynı fabrika binası içerisinde hizmet vermektedir. Her yıl ürettiğimiz makinalarımız da mutlak teknolojiye uygun değişiklikler yapıp her zaman daha iyisini üretmek için 40 yıldır olduğu gibi siz değerli çiftçilerimizin güvenilir ortağı olmaya devam edeceğiz.

 6. KÄRCHER MUNICIPAL GMBH

  Almanya

  Faaliyetlerimiz net bir misyon tarafından belirlenir: En zorlu görevler için çok işlevli sistem araçlarının üretimi ve dünya çapında pazarlama, dağıtım ve satışı. Bunları yapmak için de, sürekli olarak şirketimizi daha büyütecek konular üzerinde odaklanmaktayız: Süreçler, ürünler ve hizmetlerde göze çarpan yenilikçilik avantajıyla yüksek kalite, çalışkanlık ve teknik mükemmeliyet. Bu avantajımızı güvence altına almak için, araştırma ve geliştirme çalışmalarının yanı sıra, çalışanlarımızın bilgi birikimine de sürekli yatırım yapmaktayız. 2008 yılından bu yana Holder yeniden Almanların elinde. Baden-Württemberg'li başarılı üç girişimci markayı yeniden eski gücüne kavuşturdu. Max Holder GmbH şirketi büyütecek konular üzerinde odaklandı: yüksek kalite, Suebyalı çalışkanlığı ve yenilikçi fikirler.Araçlar yine eskisi gibi, Suebya'nın Metzingen şehrinde üretilmektedir. Üretim yerimizin Almanya'da bulunması kurumsal felsefemizin bir parçası ve müşterilerimize verdiğimiz bir sözdür.

 7. ORMAKSAN MAKINE KALIP VE YEDEK PARCA SANAYI

  Türkiye

  Firmamız, 1994 yılında İzmir'in Bornova ilçesinde kurulmuştur. Roll-on/off ve Skip konteynerlerin ve Hook-lift taşıma sistemlerinin üretim ve servis safhasında ihtiyaç duyulan tekerlek, tekerlek setleri, menteşe, kapı kilidi ve konteynerler için özel çeşitli parçalar ve bunların yanında ziraat makineleri parçaları, konveyör sistem parçaları ve otomotiv sektörü için çeşitli parçalar üretmekteyiz.İmalat yapabilmek için gerekli makine, teçhizat ve tecrübeye sahip olarak her türlü talaşlı imalat, metal konstrüksiyon, kaynak ve özel imalatı ile konteyner başta olmak üzere, birçok sektöre en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız.Firmamız, standart ebatlara bağlı kalmaksızın müşterinin isteğine uygun imalat yapmaktadır. Satış öncesi ve sonrası doğabilecek problemlere karşı müşteri memnuniyetini ön planda tutarak var gücüyle çalışmaktadır. Kendini devamlı geliştiren, iyileştiren, yeniliklere açık, güvenilir ve başarılı bir ekip ile hizmetinizdeyiz.

 8. JIANGYIN BOWELL MACHINERY TECHNOLOGY CO., LTD

  Çin

  Jiang Yin Bowell makine teknolojisi şirketi olarak, Çin'deki büyük tarımsal uygulama imalatçılarından birisiyiz. Çim biçme makinesi, Kovalı kazıcı, Döner bıçaklı pulluk, Toprak burgusu, Yonga makinesi, Odun yarma makinesi, Raspalı kutulu bıçak ve diğerleri Şangay'dan iki saat uzaklıkta olan Jiang Yin City (Changzhou yakınında) yer alır. Traktör parçaları konusunda uzun yıllara dayanan üretim ve ticaret deneyimine sahibiz ve kalitemiz çok yüksektir. Ürünlerimiz: .

 9. WAGNER PFLANZEN TECHNIK GMBH

  Almanya

  Aile şirketi olan Wagner Pflanzen-Technik GmbH, Friedelsheim, üretim tesisleri, yetiştirme yöntemleri ve bitki makineleri için benzersiz teknikler alanında uzmanlaşmış, dünyada alanındaki lider şirketlerden biridir. Ürünlerimiz: • Şarap üretim cihazları • Bitki makineleri • Fidanlıklar için makineler ve cihazlar • Tarım makineleri • Ekim cihazları • Kullanılmış tarım makineleri • Tarım makineleri için elektronik • Tarım için özel makineler

 10. RUBANGEL

  İspanya

  Rubangel tüm dünyada bitki sabitleme, bağlama ve dalların bir desteğe bağlanması için sistemler üretmekte ve satmaktadır. Sistemlerimiz çiftçiye ve fide, üzüm bağı, zeytin ağacı, kiwi, meyve ağacı, domates fidesi, süsleme amaçlı bitki gibi bitkilere avantajlar sağlamaktadır.Bağ çubuklarının sabitlenmesi ya da üzüm bağlarında, asma çardaklarında ve bağlarda yükleme için çok kullanışlı bir sistem söz konusudur.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

9.974 Şirketler