• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yağ çıkarma makine ve ekipmanları

Sonuçlar

Yağ çıkarma makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. GAI MACCHINE IMBOTTIGLIATRICI SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Bugün GAI 200 kişilik bir yapıdır. Personel insan sermayesi, kaynak olarak kabul edilir. Üniversitelerde ve en üst düzey meslek okullarında seçilir. Mühendisler, teknisyenler, test teknisyenleri, montaj teknisyenleri. İnsan kaynaklarına yapılan yatırım, tesis içinde en yüksek teknik bilgiyle tasarlanan makinelere dönüşerek GAI makinelerinin yıllar içinde sürekli olarak gelişmesini sağlamıştır.

 2. BNK MACHINE

  Türkiye

  Soğuk sıkım yağ makinelerimiz, 100'den fazla tohum ve kuruyemiş türünden yağ elde etmenizi sağlar. Küçük ve orta ölçekli işletmelerin ve baharatçıların soğuk sıkım yağ üretim ihtiyaçlarını karşılayan soğuk sıkım yağ makineleri ile mükemmel ürünler üretilebilmektedir.BnkMac Makina'nın üretip dağıtımını yaptığı ürünleri inceleyebilir ve ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamız soğuk yağ pres makineleri üretmektedir. Bu makineler ile; Çörek otu, Fıstık , Fındık , Susam , Hindistan Cevizi, , Ayçiçeği, Aspir, Kanola, Argan Çekirdeği, Dikenli Armut Çekirdeği, Kabak Çekirdeği, Kavun Çekirdeği, Palmiye Çekirdeği, Kimyon Çekirdeği, Üzüm Çekirdeği, Lauri Fructus, Kayısı Çekirdeği, Ceviz, Haşhaş , Keten Tohumu, Badem, Fıstık, Jajoba, Hardal Tohumu, Isırgan Tohumu, Ahududu, Biber Çekirdeği, Domates Çekirdeği, Kuşburnu, Jatropha, Kabak Çekirdeği, Kakao Çekirdeği, Kavun Çekirdeği, Soya Fasulyesi, Yabanmersini Tohumu, Fıstık Yağı vb

 3. CENTRIMAX - WINKELHORST TRENNTECHNIK GMBH

  Almanya

  Centrimax - Winkelhorst Trenntechnik GmbH şirketi, kullanılmış ve yenilenmiş santrifüjlere yönelik tam servis sağlayıcıdır. Centrimax şirketi, santrifüjlü ayırıcı teknolojilere ilişkin geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Bunların arasında ayırıcılar, durultma tankları, itici santrifüjler, soyucu santrifüjler, enversör filtreli santrifüjler ve tüp santrifüjler vardır. Sadece, GEA Westfalia Separator, Alfa Laval, Flottweg, KMPT (Krauss Maffei), Siebtechnik, Heinkel gibi adı duyulmuş imalatçılar tarafından yapılan imal edilmiş sınaî makineler satın alınmakta, yenilenmekte ve satılmaktadır. Münferit ihtiyaçlara göre sipariş üzerine uyarlanmış kumanda birimlerine sahip makineler, garantili olarak teslim edilir veya müşterinin yerinde işletime alınır. Centrimax'ın faaliyetleri kalite, güvenilirlik ve mükemmel fiyat-performans oranları üzerine kuruludur. Şu anda, Centrimax'ın stokunda 700'ün üzerinde santrifüj bulunmaktadır. %70 oranına varan tasarruf ve kalite ile – Made in Germany.

 4. GLOBAL COLDPRESS

  Türkiye

 5. LORUSSO & SCALERA SRL

  İtalya

  Lorusso & Scalera S.r.l. çeşitli markalardaki yağ üretim makineleri tesisat ticaretinde ve aynı zamanda her tür yağ üretim makineleri bileşenlerindeki destek, revizyon ve bakım, montaj, demontaj, balanslama, stellit katkısında çalışan özel bir atölyedir. Ayrıca şirketin tesislere ve yağ makinelerine ait her türlü yedek parçanın bulunabileceği çok geniş bir mağazası da mevcuttur.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. TOK MAKINE

  Türkiye

  firmamın 2005 yılından beri tarım ve gıda teknolojileri sektöründe aynı zamanda ihtiyaca uygun üretime göre tasarlanmış özel tesislerde de çözüm ortağı olabilmektedir. firmamız tarafından üretilen makinelerimizde gıda normlarına uygun malzemeler kullanılmaktadır ve uzun yıllar boyunca çalışabilmesi için özel tasarlanmaktadır. türkiye de öncüsü olduğumuz soğuk pres yağ makineleri ve komplike tesislerimiz türkiye nin ve dünyanın dört bir yanında faliyetlerini sürdürmektedir.

 2. ASFAR HOLDING

  Malezya

  ASFAR HOLDING, yılında kurulan ve Yağ çıkarma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bitkisel gıda sıvı yağları, hurma yağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Selangor, Malezya 'de bulunmaktadır.

 3. NOWACO AS

  Danimarka

  NOWACO AS, yılında kurulan ve Yağ çıkarma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. gıda endüstrisi için aksesuarlar, soya sütü sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aalborg, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 4. ANTON FRIES MASCHINENBAU GMBH

  Almanya

  ANTON FRIES MASCHINENBAU GMBH, yılında kurulan ve Yağ çıkarma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Meitingen-Herbertshofen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. ARSELON NON-STICK KITCHENWARE COMPANY

  Türkiye

  ARSELON NON-STICK KITCHENWARE COMPANY, yılında kurulan ve Yağ çıkarma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kahramanmara?, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. TECNOLIVA S.R.L

  İtalya

  TECNOLIVA S.R.L, yılında kurulan ve Yağ çıkarma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. sürahi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Spello, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. FILTERTEX TUNISIA

  Tunus

  FILTERTEX TUNISIA, yılında kurulan ve Yağ çıkarma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. biyokütle sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ksour Essef, Tunus 'de bulunmaktadır.

 1. PORCELLI MACCHINE OLEARIE

  İtalya

  PORCELLI MACCHINE OLEARIE, yılında kurulan ve Yağ çıkarma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yağ makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Andria, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. HUATAI CEREALS AND OILS MACHINERY

  Amerika Birleşik Devletleri

  HUATAI CEREALS AND OILS MACHINERY, yılında kurulan ve Yağ çıkarma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Zhengzhou China, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 3. SYNERGY GRILL - ACTIVE FOOD SYSTEMS LTD

  Birleşik Krallık

  SYNERGY GRILL - ACTIVE FOOD SYSTEMS LTD, yılında kurulan ve Yağ çıkarma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Offord Cluny, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. QUICKPIZZ

  Fransa

  QUICKPIZZ, yılında kurulan ve Yağ çıkarma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tasarımcılar, Tasarımcılar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pierre Percée, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. PRIMO SOLE PRODOTTI DELLA TERRA S.A.S. DI DI PALMA ARIANNA

  İtalya

  PRIMO SOLE PRODOTTI DELLA TERRA S.A.S. DI DI PALMA ARIANNA, yılında kurulan ve Yağ çıkarma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yağ üretim mekanik montajı, doldurma makinaları, konkasör kenarlıkları, filtrasyon makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Conversano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. ELENCO-PLUS

  Tunus

  ELENCO-PLUS, yılında kurulan ve Yağ çıkarma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Gabes, Tunus 'de bulunmaktadır.

 7. OFFICINE MECCANICHE TOSCANE S.P.A.

  İtalya

  OFFICINE MECCANICHE TOSCANE S.P.A., yılında kurulan ve Yağ çıkarma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yağ fabrikaları için elevatörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bagno a Ripoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. CONTIFRAC

  Belçika

  CONTIFRAC, yılında kurulan ve Yağ çıkarma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Yağların kazanımı ve geri dönüştürülmesi, bitkisel sıvı ve katı gıda yağları rafinasyonu için tesisat ve ekipmanlar, hayvansal sıvı ve katı gıda yağları üretimi için tesisat ve ekipmanlar, Yağların kazanımı ve geri dönüştürülmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Charleroi, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. SIGMAPROLAB

  Tunus

  SIGMAPROLAB, yılında kurulan ve Yağ çıkarma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Bizerte, Tunus 'de bulunmaktadır.

 2. OILLIA LIMITED

  Birleşik Krallık

  OILLIA LIMITED, yılında kurulan ve Bitkisel yağlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Yağ çıkarma makine ve ekipmanları, banka mobilyaları, Şalgam yağı, Yağ çıkarma makine ve ekipmanları, yemeklik gıda toplama hizmeti sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. WOOSHIN NTI

  Güney Kore

  WOOSHIN NTI, yılında kurulan ve Yağ çıkarma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. mutfak ekipmanları, gıda endüstrisi için kızartma tesisat ve ekipmanları, bitkisel sıvı ve katı gıda yağları rafinasyonu için tesisat ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Seoul, Güney Kore 'de bulunmaktadır.

 4. VICTORIA BENOIT S.L

  İspanya

  VICTORIA BENOIT S.L, yılında kurulan ve Yağ çıkarma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Communidad De Valenciana, İspanya 'de bulunmaktadır.

 5. ALLIANCE INDUSTRIA MECANICA LTDA

  Brezilya

  ALLIANCE INDUSTRIA MECANICA LTDA, yılında kurulan ve Yağ çıkarma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. öğütme, eleme makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ourinhos, Brezilya 'de bulunmaktadır.

 6. BRACCO SRL

  İtalya

  BRACCO SRL, yılında kurulan ve Tarımsal sistemler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yağ çıkarma makine ve ekipmanları, Yağ çıkarma makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bagnatica, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. GOYUM SCREW PRESS

  Hindistan

  GOYUM SCREW PRESS, yılında kurulan ve Yağ çıkarma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları, Tarım ve ormancılığın makine ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Ludhiana, Hindistan 'de bulunmaktadır.

 8. SDT (SUSTAINABLE DEVELOPMENT TRADING COMPANY)

  Suudi Arabistan

  SDT (SUSTAINABLE DEVELOPMENT TRADING COMPANY), yılında kurulan ve Yağ çıkarma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Riyadh, Suudi Arabistan 'de bulunmaktadır.

 9. CL OVERSEAS

  Fransa

  CL OVERSEAS, yılında kurulan ve Yağ çıkarma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Şirket, Lamorlaye, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. HENAN VIC MACHINERY CO.,LTD

  Çin

  HENAN VIC MACHINERY CO.,LTD, yılında kurulan ve Yağ çıkarma makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Henan,zhengzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Yağ çıkarma makine ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

200 Şirketler