• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • yağlı sebze konserveleri

Sonuçlar

Yağlı sebze konserveleri - Ithalat/Ihracat

 1. LA CARLA ITALIA SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  LA CARLA ITALIA SRL, yılında kurulan ve Sebze turşusu sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yağlı sebze konserveleri, Özel gıdalar, konserve ve bitki özleri, LACARLA SOTTOLI CAMPANI, enginar, Yağlı sebze konserveleri, kurutulmuş domates, Özel gıdalar, işlenmiş tarım ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, San Vitaliano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. SOCOMED (SIALA FOOD HOLDING)

  Tunus

  SOCOMED (SIALA FOOD HOLDING), yılında kurulan ve Yağlı sebze konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. paketlenmiş dolmalık biber, baharatlı kurutulmuş domates, özel çerçeve yapı şekilleri, salamura yağları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Manouba, Tunus 'de bulunmaktadır.

 3. AVEIRO MAROC

  Fas

  AVEIRO MAROC, yılında kurulan ve Reçeller sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yağlı sebze konserveleri, zeytinyağda ton balığı, Yağlı sebze konserveleri, balık konservesi üretimi, salamura hamsi filetosu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, AGADIR, Fas 'de bulunmaktadır.

 4. VEC CHAMP

  Hollanda

  VEC CHAMP, yılında kurulan ve Yağlı sebze konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Meijel, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 5. L'ARTIGIANA DEL FUNGO

  İtalya

  L'ARTIGIANA DEL FUNGO, yılında kurulan ve Yağlı sebze konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mantarlar, Mantarlar, sos ve çeşniler, yer mantarı ezmesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sassello, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CORADI CONSERVE ITALIA SRLS

  İtalya

  CORADI CONSERVE ITALIA SRLS, yılında kurulan ve Yağlı sebze konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Ospitaletto, Brescia, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. OLEIFICIO F.LLI RUATA SPA

  İtalya

  OLEIFICIO F.LLI RUATA SPA, yılında kurulan ve Yağlı sebze konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir. Besleyici yağlar ve yağlılar, Zeytin küspesi yağı, işlenmemiş ekstra zeytinyağı, Besleyici yağlar ve yağlılar, zeytin yağları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Baldissero D'Alba (Cn), İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. CONSERVAS JUKER,S.L.

  İspanya

  CONSERVAS JUKER,S.L., yılında kurulan ve Yağlı sebze konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Pradejon La Rioja, İspanya 'de bulunmaktadır.

 4. SARDES GIDA SANAYI VE TARIM URUNLERI TICARET ITHALAT IHR LTD STI

  Türkiye

  SARDES GIDA SANAYI VE TARIM URUNLERI TICARET ITHALAT IHR LTD STI, yılında kurulan ve Yağlı sebze konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. kurutulmuş domates, zeytinyağında kurutulmuş domates sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Manisa, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 5. AKRANI MOGADOR

  Fas

  AKRANI MOGADOR, yılında kurulan ve Yağlı sebze konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Essaouira, Fas 'de bulunmaktadır.

 1. ESHIP GINSENG CO.,LTD

  Vietnam

  ESHIP GINSENG CO.,LTD, yılında kurulan ve Yağlı sebze konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Ha Noi, Vietnam 'de bulunmaktadır.

 2. LARCIMBOLDO

  İtalya

  LARCIMBOLDO, yılında kurulan ve Yağlı sebze konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir. yağda sebzeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Prato (po), İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. LA REINESE S.R.L.

  İtalya

  LA REINESE S.R.L., yılında kurulan ve Yağlı sebze konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yağda konserveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Reino, İtalya 'de bulunmaktadır.

 2. AZIENDA AGRICOLA ANNESE

  İtalya

  AZIENDA AGRICOLA ANNESE, yılında kurulan ve Yağlı sebze konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir Perakendeci şirketidir. yağda konserveler, işlenmemiş ekstra zeytinyağı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Monopoli, İtalya 'de bulunmaktadır.

 3. S.A.VI. SOCIETÀ AGRCIOLA SRL

  İtalya

  S.A.VI. SOCIETÀ AGRCIOLA SRL, yılında kurulan ve Yağlı sebze konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Mavileme fırınları, sebze içerikli soslar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vigevano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 4. LE TRE TERRE DI SICILIA

  İtalya

  LE TRE TERRE DI SICILIA, yılında kurulan ve Yağlı sebze konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. konserve sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Moio Alcantara, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. LA CONTEA CONSERVE

  İtalya

  LA CONTEA CONSERVE, yılında kurulan ve Yağlı sebze konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Modica, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. CAOXIAN ZISHAN XINDE CANNED FOOD CO.,LTD

  Çin

  CAOXIAN ZISHAN XINDE CANNED FOOD CO.,LTD, yılında kurulan ve Yağlı sebze konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konserve gıda ve sebzeler, kutuda meyveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Development Zone, Çin 'de bulunmaktadır.

 7. ALU MIXER SRL

  İtalya

  ALU MIXER SRL, yılında kurulan ve Çiçekler ve sera tohumlukları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Saksı çiçekleri ekipmanları, Yağlı sebze konserveleri, Saksı çiçekleri ekipmanları, Yağlı sebze konserveleri, toptan mantar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Aaaaaaaaaaaaaaa, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. CONSERVAS SAURA, S.L

  İspanya

  CONSERVAS SAURA, S.L, yılında kurulan ve Yağlı sebze konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. hazır sebze yemeği konserveleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Almoradí, İspanya 'de bulunmaktadır.

 1. LATO AS

  Kuzey Makedonya

  LATO AS, yılında kurulan ve Yağlı sebze konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yakar biber sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gorni Podlog, Kocani, Kuzey Makedonya 'de bulunmaktadır.

 2. LAPERICANA DE MURO COOP. VAL.

  İspanya

  LAPERICANA DE MURO COOP. VAL., yılında kurulan ve Yağlı sebze konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir. sanat ürünleri zanaatçısı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Muro Del Alcoy, İspanya 'de bulunmaktadır.

 3. HANGZHOU YOZEN IMPORT AND EXPORT CO., LTD

  Çin

  HANGZHOU YOZEN IMPORT AND EXPORT CO., LTD, yılında kurulan ve Yağlı sebze konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Konserve gıda ve sebzeler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hangzhou, Çin 'de bulunmaktadır.

 4. LA SERRA S.A.S.

  İtalya

  LA SERRA S.A.S., yılında kurulan ve Yağlı sebze konserveleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. yağlı konserveler, konserve gıdalar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Crotone, İtalya 'de bulunmaktadır.

 5. EDEN SPEED NEGOCE

  Tunus

  Verified by europages badge

  EDEN FARMER, bitkisel yağlar, ayçiçeği, mısır, hurma ve konserve meyve ve sebzeler, kuru meyveler, süt tozu, soslar ve makarna üretiminde uzmanlaşmış lider bir üretim ve ihracat şirketidir. Sürdürülebilir ve çevre dostu bir şekilde özenle yetiştirilmiş çok çeşitli en kaliteli taze ve dondurulmuş ürünleri size sunmaktan gurur duyuyoruz. Zeytinyağı, ayçiçek yağı, mısırözü yağı gibi üstün kaliteli yağlarımız, kalitesi ve olağanüstü lezzeti nedeniyle özenle seçilir. Yerel çiftçiler ve uluslararası tedarikçilerle çalışıyoruz. Kendini işine adamış ihracat ve dağıtım profesyonelleri ekibimiz bu alanda derinlemesine uzmanlığa sahiptir ve her müşterinin (ithalatçılar, ihracatçılar, toptancılar, merkezi satın alma, gıda endüstrisi vb.) benzersiz ihtiyaçlarını karşılayabilir. Yerel ve uluslararası tedarikçilerimizi destekleyerek Fransa'daki ve yurtdışındaki tüm müşterilerimiz için en iyi ürünleri, sağlıklı ve lezzetli yiyecekleri müşterilerimizle buluşturuyoruz.

 6. SIRION SEAFOOD APS

  Danimarka

  Verified by europages badge

  SIRION SEAFOOD APS, yılında kurulan ve Tuzlu su balığı (Deniz balığı) sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri, Dondurulmuş deniz mahsulleri, Balık, Dondurulmuş balık, Tarım ürünleri ithalat-ihracatı, Taze sebze, Sığır eti, Balık, deniz ürünleri ve salyangoz konserveleri, dondurulmuş deniz ürünleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kobenhavn, Danimarka 'de bulunmaktadır.

 7. FEMIA INDUSTRIE

  Fransa

  Verified by europages badge

  FEMIA, sebze, tatlı mısır ve meyvelerin hazırlanması ve sürekli ısıl işlemeye alınması için makine ve ekipman tasarlamakta ve üretmektedir. FEMIA, neredeyse 60 yıldır her kıtada konserve, derin dondurma ve taze ürün endüstrilerine hizmet vermektedir. Fabrikada ürün alımından, paketleme veya dondurma hattına kadar, saatte 20 tona kadar geniş kapasiteyle her ihtiyacınıza cevap veriyoruz: Mal kabul ve hat besleme, temizleme, yıkama, ayırma, sınıflandırma, istifleme, kırpma, kesme, taşıma ve aktarma. Sürekli ısıl işleme: ağartma, soğutma, rehidrasyon, dehidrasyon, kurutma. İhtiyaçlarınızı karşılamak için makinelerimizi sürekli olarak yeniliyor ve geliştiriyoruz: Hatlarınızın verimini artırmak, ürünlerinizin kalitesini korumak, su ve enerji tüketimini azaltmak, bakım maliyetlerini basitleştirmek ve azaltmak, makinenizin ömrünü uzatmak.

 8. MADAR

  Polanya

  Verified by europages badge

  MaDar, yaklaşık 30 yıllık bir geleneğe sahip, Polonyalı bir gıda toptancısıdır. Ürünlerimizi marketler, restoranlar, farklı profildeki şirketler, kurumlar ve özel şahıslar gibi çok çeşitli sektörlere tedarik etmekteyiz. %100 müşteri memnuniyetine ulaşmak için ürünlerimizi en yüksek kalitede en iyi fiyata ulaştırmayı hedefliyoruz. Bu nedenle, bizde çok çeşitli mükemmel gıda ürünleri bulacaksınız. Geniş bir ürün portföyüne sahibiz: •Makarna, •İşlenmiş ve konserve etler •Tahıllar, •Farklı unlar, •Süt ürünleri, •Şeker, •Baharatlar, ürün portföyümüz hakkında daha fazla bilgiyi web sitemizden bulabilirsiniz! Garanti ediyoruz: •Hızlı sipariş karşılama, •Cazip fiyatlar, •Geniş ürün yelpazesi, •Dünya çapında teslimat. Ürünlerimiz, mükemmel lezzetle en iyi kaliteye ulaşmak için güvenilir tedarikçilerden ve yerel çiftliklerden ithal edilmektedir. Eşsiz lezzetleri bizimle sofralarınızda bulabilirsiniz. Lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 9. IMPORT-EXPORT ALTUN LEBENSMITTEL-GROSSHANDEL E.K.

  Almanya

  Verified by europages badge

  1990 yılından beri Berlin toptan satış pazarının yakınlarındaki en başarılı gıda toptancılarından biriyiz. 5.500 metrekarenin üzerindeki büyük bir satış alanında geniş bir seçenek yelpazesi sunulur: Meyve ve sebzeler. Zengin gıda çeşitliliği. Gurmelerin şefi. Uluslararası spesiyaller. En iyi gastronomi hizmetleri için uygun fiyatlarla ambalaj ve hijyen malzemeleri! Kaliteye, tazeliğe ve güvenliğe değer veriyor musunuz? Öyleyse Berlin'deki gıda toptancısı ALTUN sizin için doğru adres. Bilinen üretici ve tedarikçilerden Asya ve Akdeniz dahil olmak üzere çok çeşitli taze gıdalar alıyoruz. Adil bir fiyat-performans oranında sunduğumuz ürünlerimizde tazelik, kalite ve güvenlik için bilinçli bir şekilde yüksek standartlar belirliyoruz. İşte tam da bu bizim şirket felsefemizi yansıtıyor – ayrıca bunların arasında tasarruf etmenizi sağlayan düzenli kampanyalar da yer alıyor.

 10. ING. A. ROSSI IMPIANTI INDUSTRIALI SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Dünya çapındaki temel domates ve meyve dönüştürme alanlarında faaliyet gösteriyoruz. Domates sosu ve ketçap hazırlamak için komple hatları sunuyoruz. Meyve suyu üretimi için komple hat ve makineleri bilhassa elma, armut, şeftali ve kayısı olmak üzere meyve püresi üretimi için işlem hatları ve makineler gerçekleştiriyoruz. Marmelat ve konserve üretim makineleri üretimi. Domates işleme ve dönüştürme makineleri. Yapraklı bitkilerin taşınması ve işlenmesi için yeni ürün hattımız kum ve iri taneli kirlerin temizlenmesi için bilhassa tasarlanmıştır. Hurma işlemesinde kullanılan özel teknoloji ve dönüştürme prosesleri şurup (arındırılmış ve arındırılmamış) üretiminin alt ürünleri olan kabartma tozu, alkol ve sirke elde etmeye de izin verir. Ing. A. Rossi süt ve süt ürünleri sektörünün makine gereksinimini karşılamak için gerekli tüm teknik bilgiye sahiptir.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz