• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • ağaç işleri- makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. PAUL OTT GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  Paul OTT GesmbH şirketi makine mühendisliği alanında uzun yıllara dayanan teknik bilgi birikimine sahip bir aile işletmesidir. Şirket bünyesinde ağaç işleme için özel makineler geliştirilmekte ve üretilmektedir. Çelik konstrüksiyondan nihaî montaja ve ayarlamaya kadar tüm üretim aşamaları Lambach'taki iki fabrikada gerçekleştirilmektedir. OTT kenar yapıştırma alanında hassas çözümler sunmaktadır. Müşterilerimiz hem Almanya içi ve dışında bulunan marangozluk ve mobilya şirketleridir. Üstün kalitedeki kenar bantlama makinelerinin önde gelen üreticilerinden biriyiz.

 2. WEGOMA GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  1970 yılından beri, WEGOMA® markası ahşap işleme ve pencere yapımı için güvenilir, hassas ve yenilikçi makineler ve elektrikli el aletleri için bir simge olmuştur. İkinci jenerasyon aile şirketi olarak, müşterilerimize yüksek kaliteli ürünlerin yanı sıra en iyi danışmanlığı ve mükemmel bir hizmeti sunma konusundaki sorumluluğumuzu taşıyoruz. Planlamadan yedek parça teminine kadar, müşterilerimizi değer yaratma sürecinin her aşamasında destekliyoruz. Sizin uzun vadeli başarınıza katkıda bulunmak istiyoruz - ancak bu şekilde gelecekteki rekabet içinde var olabiliriz. WEGOMA, ahşap işleme ve pencere montajı teknolojilerinde hassasiyet ve yenilik anlamına gelir. WEGOMA GmbH, ahşap işleme için özel çözümler ve standart makineler geliştirir ve üretir.

 3. EMME-ELLE SAS

  İtalya

  Verified by europages badge

  Emme-Elle, tek veya iki bıçaklı kontrplak kesim makineleri üretiminde faaliyet gösterir ; kenar kesme makinesi, yapışkanlı ek birleştirme makineleri ; poliyester, poliüretan ve sulu boyalar için panel parlatma için otomatik cilalama ve parlatma makineleri. 1981’de kurulan şirketimiz, yirmi yıldan fazla bir süredir hem İtalya pazarında hem yurtdışında, ahşap işleme makineleri sektöründe faaliyet gösterir.

 4. RIVER LAB S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  Ahşap kenarlar, ön kompozit ve kaplama levhaların üretimi. Duvarlar ve zeminler için mobilya, dekoratif ve yalıtım kaplamaları üretimi gerçekleştiriyoruz. PATENTLİ KAFA KENARIMIZ sayesinde, masif ahşabın dokusunu yeniden üretmek mümkün olup hem modern tasarımlar hem de daha geleneksel çizgiler için kullanılabilmektedir. River Lab, ahşap kenarlar, kaplama ve ön kompozit levhaların tasarımı ve üretimi için referans bir şirket olması ile rakiplerinden ayrılır.

 5. SCHÊNE

  Belçika

  Verified by europages badge

  SCHÊNE, yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Tahta zımparalama/parlatma makineler, Marangozluk - Makine ve ekipmanlar, Tahta zımparalama/parlatma makineler, Marangozluk - Makine ve ekipmanlar, Tahta makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chaineux, Belçika 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. 123 LAMES

  Fransa

  Verified by europages badge

  123 LAMES, yılında kurulan ve Hızar/Bıçkı fabrikaları - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar, lamalar, kesim bıçakları, şerit lama testereler, Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Allieres, Fransa 'de bulunmaktadır.

 2. ABDAX KLAUS BECKMANN HOLZBEARBEITUNGSMASCHINEN GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ABDAX KLAUS BECKMANN HOLZBEARBEITUNGSMASCHINEN GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Barntrup, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. BRAUN® SPEZIALMASCHINEN HIGHTECH FÜR HOLZBEARBEITUNG

  Almanya

  Verified by europages badge

  BRAUN® SPEZIALMASCHINEN HIGHTECH FÜR HOLZBEARBEITUNG, yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Buchbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. SKS MACHINES

  Belçika

  Verified by europages badge

  SKS MACHINES, yılında kurulan ve Kullanılmış makine ve ekipmanları sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Kullanılmış makine ve ekipmanlar, Metal doğramacılık, dövme demir- makine ve ekipmanları, Metalurji - makine ve tesisatlar, Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar, Tuğla yapma makine ve ekipmanları, Cam ve seramik sanayi - Makine ve ekipmanlar, Metaller - makineler ve malzeme, Cam ürünleri - Makine ve ekipmanlar, Kullanılmış makine ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Willebroek, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. LEDINEK MASCHINEN UND ANLAGEN GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  LEDINEK MASCHINEN UND ANLAGEN GMBH, yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Bleiburg, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 1. ACROTECH MAKINA A.S

  Türkiye

  Acrotech, dünya çapında elektrostatik toz boya, yaş boya, yüzey temizleme ve konveyör hatları alanında lider bir tedarikçidir. Manuel ve tam otomatik toz boya hatları konusunda Acrotech, çok çeşitli endüstriyel sektörlerde dünyanın dört bir yanındaki müşterilerin yüksek talep ve gereksinimlerini karşılayan çözümler sunmaktadır. Acrotech, 1998 yılından bu yana, endüstriyel boyama hatları alanında, dünya çapında hizmet vermektedir. Teknolojik olarak gelişmiş, yüksek kaliteli cihazlar ve sistemler üretmektedir. Elektrostatik toz boya ve yaş boya kaplama sistemlerinin tasarımı her bir müşteriye özel olarak yapılır. Acrotech Makina A.Ş, her zaman ve her yerde profesyonel teknik desteği garanti eder. Acrotech, yüzey teknolojisinin teknik olarak geliştirilmesinde aşağıdaki yenilikçi çözümlerle karakterize edilmiştir: Elektrostatik toz boya tabancaları Tam otomatik toz boya tabancaları Anti-statik hızlı renk değiştirme sistemleri MagicCenter toz boya yönetim sistemleri Tam otomatik toz boya geri dönüşüm sistemi Elektrostatik toz boya fırınları Alüminyum sertleştirme fırınları Kuru tip yaş boya ve sulu tip yaş boya kabinleri Yaş boya kurutma fırınları ve pozitif basınç odaları Yüzey kaplama hatları MDF üzerine toz boya prosesleri Tam otomatik konveyör hatları Alüminyum ahşap desen hatları Acrotech, dünya çapında toz boya ve yaş boya verimliliğini artırmak amacıyla yüzey kaplama endüstrisinde kullanılan yenilikçi teknolojileri sizlere sunmaya devam edecektir.

 2. TEKNAMOTOR SP. Z O.O.

  Polanya

  Üretim gamımızın içerisinde şunlar yer almaktadır: ormanda, kereste makinelerinde, parkların, yol kenarlarının ve meyve bahçelerinin korunmasına dair işlerde, ağaç tepelerinin ve ağaçsıların düzenlenmesinde ağaç kesme işleminin ardından kalanların doğranmasında, kırık dalların ortadan kaldırılmasında kullanılan disk ve silindir ağaç yonga makinası; hızla büyüyen sepetçi söğüdü vb. odun yongası ve saman çöpü, freze makineleri (stumperler), ağaç kesme işleminin ardından kalan ağaç gövdeleri için çekiçli değirmenler, bantlı ve vibrasyon yükleyici ve taşıyıcı sistemler

 1. BILTEKS MAKINA

  Türkiye

  Our company was established in 1992 in order to produce and manufacture vertical milling and hand milling knives. Since the day it was founded, our company has improved itself with increasing quality every day thanks to its professionalism and work ethic. In recent years we have also added Diamond Saw Circular Saw, Carbide Milling Cutters and Dia (PCD) Cutter Sets to our range of products made of wood, PVC joinery and Aluminum blades, and we have become the leading company in Turkey in the sector where all cutting tools are produced in its own right. Nowadays we are working with companies that have a significant place in the Turkish market and we are proud of this. With our employees who have knowledge and experience about the domestic market, we see our reputation as a most important target to have a reputable, reliable identity and accept ourselves in the foreign market.

 2. BOYGA MAKINA SANAYI DIS TICARET LTD. STI.

  Türkiye

  Boyga Makina Sanayi Dış Ticaret Ltd. Şti. makine sektöründe temelleri 2000'li yılların başında atılmıştır. Mobilya ve ahşap kapı makinalarının üretimi ve ihracatında üstün başarılar gösteren firmamız 50'den fazla ülkeye doğrudan satış, teknik servis hizmetleri vermektedir. Bünyesinde; kenar bantlama makineleri, panel ebatlama, CNC router, çizicili yatar daire, CNC delik delme, profil sarma, boya, sıcak ve soğuk presler, vakum pres, kapı ebatlama, kasa profili çekme, 45 derece kasa kesme ve delme, pervaz yapıştırma, mdf çoklu dilimleme, kapı kol kilit menteşe yeri açma ve diğer ağaç işleme makinelerini bulundurmaktadır. Anahtar teslim kapı ve mobilya fabrikaları projelendirmelerinde de Boyga Makina çözüm ortaklığı sunmaktadır. Hizmet verdiği tüm alanlarda değer katma misyonuyla hareket eden Boyga Makina, yaptığı işlerde her zaman kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Dünya’daki ve Türkiye’deki teknolojileri yakından takip ederken, dinamik yapısı, genç ve nitelikli çalışanları ile Boyga Makina, ülkemizde ihracatı artırma politikasının öncüleri arasındaki yerini almaktadır.

 3. OBAMA GROUP FOREIGN TRADE LTD

  Türkiye

  Obama Group is a consulting firm specialized in international expansion. The in operation for more than 15 years, we now have three offices in Turkey, Cameroon, and Somalia. We are experts in market entry strategies, business development, incubation and subsidiary management, international acquisitions and investments, and the promotion of international trade fairs. We are known to offer operational solutions to produce practical results. We have helped more than 300 customers find new markets or consolidate market share where they were already present. We are your right hand in foreign markets, helping you operate on the ground. We are also your eyes and ears, keeping up with the latest in your industry. We are often asked to carry out market research, prospect new clients, recruit employees and to structure the activities in the local market, represent companies commercially, and manage local offices. We constantly aim to produce concrete and measurable results. Rightly said by the great Benjamin Franklin “if you fail to plan you are planning to fail”. Planning is important if you want to see your business thriving in your target market. You need to hold a pen in your fingers, pick paper sheets, put them on table, and pull your chair and the start writing your business plan. If you can’t write it by your own, then seek help from an expert and draft your business plan down.

 4. OSA MAKINA SAN. VE TIC. A.S.

  Türkiye

  AYDINMAKSAN Tarım Makina ve Ekipmanları imalatı konusunda uzmanlaşmıştır. 1983 yılında Tarım Römorkları ile imalata başladık. Bugün, Fındık Hasat Makinalarından Pulverizatörlere, Ağaç Öğütme Makinalarından Çapa makinalarına kadar her geçen gün artan Makinalarımız ile sektörün lider Üreticisi olmayı başardık. Makinelerimizde mühendislik mükemmelliği ve sürekli iyileştirmeler sunuyoruz. Yenilikçi araştırma ve tasarım süreci ile yüksek performans ve kaliteye sahip yeni makineler geliştirerek, müşterilerimizin Bireysel ve Endüstriyel Makine taleplerini (yurt içi ve yurt dışı) başarı ile karşılıyor ve global olarak büyümeye devam ediyoruz. İmalatını ve ihracatını yaptığımız makinalar: 1- DAL ÖĞÜTME GRUBU 2- HASAT MAKİNALARI (FINDIK, CEVİZ, BADEM, KESTANE TOPLAMA MAKİNALARI) 3- TOPRAK İŞLEME MAKİNALARI A- Çapa Motorları B- Rotovatorler 4- İLAÇLAMA MAKİNALARI 5- TARIM REMORKLARI 6- SAP/SAMAN PARÇALAMA MAKİNALARI 7- MASA ÜSTÜ AHŞAP KESME DAİRE TESTERE MAKİNALARI 8- SAP/KÖK/ÇALI BİÇME MAKİNALARI 9- OT/ÇİMEN BİÇME MAKİNALARI 10- Ve diğer Yardımcı Ürünler

 5. PATENT MÜHENDISLIK MAKINA

  Türkiye

  Patent Engineering and Machinery is the leading manufacturing company in the wood industry in Turkey. Deals with the design and production of conveyor systems, MDF-particle board production lines, sanding lines for MDF-particle board, package-plate turning systems, feeding and stacking systems, MDF press production lines and field works, MDF press exhaust gas suction systems manufacturing, exhaust gas filtering systems, exhaust gas dust separation and filtering systems. Also, the Company is capable of producing packaging machines, robotic systems, cartesian robot systems, lifting equipment and special projects up to customers needs. Ağırlık olarak plaka bazlı ağaç sektörünün imalat makinaları ihtiyacını karşılayan Patent Mühendislik ve Makina ana makine üretimleri dışında Mdf, Yonga Levha, Kapı, Kontrplak gibi plakalar için; Taşıma-Ebatlama-İstifleme, Zımpara Hatları, Pres Sonrası Soğutma Sistemleri, Melamin Hatları, Hygloss ve Akrilik Hatları, Kapı Üre­tim Hatları, Kapak Üretim Hatları, Yonga Levha, Mdf Presleri Montaj Demontajı, Melamin, Kontrplak, Kapı Presleri Montaj Demon­tajı, Anahtar Teslimi Tutkal Tesisleri, Pres Egsoz Gaz Filtre Sistemleri, Borulama Hatları, Hidrolik Yük Kaldırma Platformları ve benzer tesisler için özel çözümler sunmaktadır.Patent Mühendislik ve Makina ayrıca; Yonga Levha / Mdf Presi - Melamin Presi - Kontrplak Presi - Kapı Presi - Kapı Üretim Hattı alanlarında Türkiye bayilikleri alarak sektörde ilk sıraya yerleşmiş durumdadır.

 6. YILDIRIM MAKINA SAN.TIC.LTD.STI

  Türkiye

  Firmamız marangoz ve sanayi makinaları alanında çalışmakla beraber, çok sayıda yerli ve ithal üretici firmaların temsilciliğini yapmaktadır. Firmamız, Türkiye'nin önde gelen ağaç işleme makinaları üreticilerinden, Mızrak Ahşap İşleme Makinaları A.Ş, Netmak Endüstri Makinaları A.Ş, Aydın Trafo Hava Kompresörleri A.Ş, Öz Konyalılar Grup, Yön-Mak vb bir çok firmanın yetkili satıcısıdır. 1976 yılına uzanan mağazacılık geçmişimizle mesleğini seven profesyonel kadrosuyla siz müşterilerimize kaliteli ürünler ve satış sonrası servis hizmetlerimizi ANKARA SİTELERDE sürdürmekteyiz. 40 yıla yakın iş tecrübemize dayanarak, ilerleyen teknolojinin getirdiği yenilikleri sizlere daha iyi tanıtmak için bu sektörde hizmet vermekteyiz. Daima atılımcı ve yenilikçi kişiliği ile YILDIRIM MAKİNA teşhir merkezinde bütün çeşitlerimiz gösterime sunulmaktadır.

 7. SERHAT MAKINA

  Türkiye

  Serhat Makine 1996 yılından bu yana makine üretimi konusunda faaliyet göstermektedir. Üretmekte olduğu ağaç işleme makinelerinden bazıları Türkiye'de tek olup benzerleri bulunmamaktadır. Özellikle ahşap palet üretimi ile ilgili proses sırasında kullanılacak bütün makine ve ekipmanları üretmektedir. Tomruk soyma ve ebatlama makinesi ile kalite ve hizmet farkını ön plana çıkarmıştır.

 8. CEMIL YILDIRIM MAKINA LTD.ŞTI

  Türkiye

  firmamamız ağaç işleme makineleri ve yan ürünleri alım ve satımı yapmaktadır.sıcak pres kenar bantlama delik makineleri gibi bir çok çeşit mevcuttur.aynı zamanda 2.el makine alım satımı yapılmaktadır.el takımlarında ise MAKİTA markasının bayiliğini yapmaktayız.kaliteli ürün sınırsız müşteri memnuniyeti doğru fiyat temel ilkemizdir.

 1. GÜLTEKIN WOOD WORKING MACHINERY

  Türkiye

  We are Gultekin Wood Working Machinery company. We are producing woodworking machines. Our machines for kitchen, door, bedroom, living room etc. Our machines; Door Press, CNC Machine, Edge Banding, Panel Saw, Door Unlocking Machine, Door Frame Sizing Machine etc.

 2. SAK ORMAN URUNLERI MAKINELERI

  Türkiye

  Orman ürünleri̇ i̇çi̇n gerekli̇ maki̇neleri̇ sifir, i̇ki̇nci̇el olarak temi̇n edi̇li̇r. Lütfen web sayfamizi zi̇yaret edi̇ni̇z.

 3. SARPEDON GLOBAL TRADE

  Türkiye

  SARPEDON GLOBAL TRADE, yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. özel ağaç işleme makineleri, ahşap fasonaj makineleri, ahşap çalışmaları ve üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 4. LINTERA TECHSERVICE, OOO

  Beyaz Rusya

  LINTERA TECHSERVICE, OOO, yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Minsk, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 5. POUWELS MB TECHNOLOGY

  Belçika

  POUWELS MB TECHNOLOGY, yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Marangozluk - Makine ve ekipmanlar, Marangozluk - Makine ve ekipmanlar, Merdiven frezesi, El frezesi, CNC freze sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Thimister-B, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. FIMAL SRL

  İtalya

  FIMAL SRL, yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. pano kesimi, çok fonksiyonlu ağaç işleme makineleri, ağaç işleme makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. BELMASH FACTORY JLLC

  Beyaz Rusya

  BELMASH FACTORY JLLC, yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ahşap fasonaj makineleri, binalar için blok kesme makinaları, ağaç çatlaması sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mogilev, Beyaz Rusya 'de bulunmaktadır.

 8. DR. CHRISTOPH HESSLER MASCHINENSYSTEME

  Almanya

  DR. CHRISTOPH HESSLER MASCHINENSYSTEME, yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Lübbecke, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. LEISSE & SÖHNE GMBH & CO KG

  Almanya

  LEISSE & SÖHNE GMBH & CO KG, yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Winterberg, Almanya 'de bulunmaktadır.

 10. MULTIAX INTERNATIONAL CNC S.R.L - GERMANY

  Almanya

  MULTIAX INTERNATIONAL CNC S.R.L - GERMANY, yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Şirket, Seßlach, Almanya 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

5.971 Şirketler