• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar

Sonuçlar

Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

 1. ÖZKA MACHINE AUTOMATION

  Türkiye

  Verified by europages badge

  ÖZKA-İSTANBUL, OTOMATİK STREÇ SARMA, OTOMATİK STREÇ DİLİMLEME, OTOMATİK GÖBEKSİZ STREÇ SARMA VE OTOMATİK ÖN STREÇ SARMA MAKİNALARI ÜRETMEK VE GELİŞTİRMEK AMACIYLA 2015 YILINDA İSTANBUL'DA KURULMUŞTUR. ÖZKA-İSTANBUL, KURULUŞUNDAN İTİBAREN, YURT İÇİNDE PE/PVC STREÇ FİLMLER İÇİN ULUSLARARASI ALANDA KABUL GÖRMÜŞ STANDARTLARA SAHİP VERİMLİ VE YÜKSEK HIZLI SARMA MAKİNELERİNİN TASARIMI VE ÜRETİMİNDE ÖNCÜ BİR ŞİRKET ROLÜ ÜSTLENMEYE BAŞLAMIŞTIR. İLERLEYEN YILLARDA ÖZKA-İSTANBUL, YABANCI MÜŞTERİLERİNİN DE İHTİYAÇLARINI KARŞILAMAK ÜZERE ULUSLARARASI PAZARLARDA YER ALMAYA BAŞLAMIŞTIR. ÖZKA-İSTANBUL'UN BİR DİĞER ÜRETİM ALANI, ARAŞTIRMA VE GELİŞTİRME GEREKTİREN DOLDURMA VE PAKETLEME MAKİNELERİNİN ÜRETİMİ OLMUŞTUR. SON OLARAK ÖZKA-İSTANBUL, PİŞİRME KAĞITLARININ SARILMASI VE BOYUTLANDIRILMASI İÇİN BİR MAKİNE GELİŞTİRMİŞTİR. ÖZKA-İSTANBUL, ÜRETİM KAYIPLARININ ORTADAN KALDIRILMASI VE ÖNLENMESİ İÇİN MÜŞTERİLERİNE TAM ZAMANLI TEKNİK DESTEK VERMEKTEDİR.

 2. BESER KIMYA SAN. VE TIC. LTD.STI.

  Türkiye

  Verified by europages badge

  BESER KİMYA, özel kimyasallar alanında üretim yapan ve hizmet veren firma olarak; yağlayıcı katkılar(mineral yağ katkıları), metal işleme sıvıları, özel emülgatör paketleri, nişasta tutkalı reoloji değiştiricileri, otomotiv kimyasalları, mineral yağ ve silikon yağı emülgatörleri, silikonlu ve silikonlu olmayan ve mineral yağlı köpük kesiciler, oleokimyasallar, tekstil proses yağları ve katkıları, ahşap koruma ve küf önleyiciler, antifriz ve ısı transfer sıvıları için OAT ve IAT korozyon inhibitörleri, hidrolik fren sıvısı, aşınma önleyici katkılar, özel ve genel esterler üretmekteyiz. Özellikle aşağıdaki ürünlerde uzmanız; - Bor yağı emülgatör paketi, - Harman yağı ve kone yağı emülgatör paketi, - Pamuk toplama solventi emülgatör paketi, - Örgü yağı emülgatör paketi, - Antifriz ve ısı transfer sıvıları için inhibitörler, - Dot 3 ve dot 4 hidrolik fren sıvısı inhibitör paketi, - Yarı sentetik metal işleme sıvıları, - Defoamer ve antifoam ürünleri çeşitli sektörler için, - Ahşap koruma, küf önleme ürünleri...

 3. KEYMAC PACKAGING SYSTEMS LTD

  Birleşik Krallık

  Verified by europages badge

  2005 Yılında kurulan Keymac, paketleme makineleri üreticisi olarak ün kazanmıştır. Ürün yelpazemizin sürekli gelişimi, müşterilerimize paketleme makineleri ve montaj hizmetleri sunmamızı sağlamakta.Ürün yelpazemiz aşağıdaki makineleri içermektedir: PLASTİKSİZ ambalajlarda taze ürünlerin ambalajlanması için makineler.Montajcılar: Bir kilitleme ucu mekanizması veya tutkal kullanarak düz boşluklardan karton oluşturmak için paketleme makineleri. Şekillendirme kafası başına dakikada 60 devire kadar hız.Kapatıcılar: Dolu kartonların otomatik kapanması için paketleme makinesi.Üç kanat veya tek kanat stili.Dakikada 200 kartona kadar hız.Kartonerler. Yarı ve Tam Otomatik Yatay Kartoner: Dakikada 120 kartona kadar oran.Kaplayıcılar: Machines for inserting a tray or a pot into a pre-glued sleeve. Dakikada 80 pakete kadar hızda kullanılabilir.Ürün Ambalajlama: Besleme sistemleri, konveyörler ve döner tablalar. Tüm ambalaj projelerinizi incelemek için hizmetinizdeyiz.

 4. CUPASO DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Sektörde 20 yılı aşkın bir deneyime sahibiz. Lettershop, paketleme ve ambalajlama alanlarındaki bilgi birikimimizi sizin yararınız için Mail-SysTec GmbH'de bir araya getirdik. Birçok memnun müşteri bizi yıllardır, daha önceki taahhütlerimizden de tanıyor ve o zamandan beri verimliliğimize güveniyor. Sizin ihtiyaçlarınız için de mümkün olan en iyi çözümü bulmayı dört gözle bekliyoruz. Her an yeniden yapılandırma veya genel revizyon altında olan çok sayıda komple sistemimiz ve münferit bileşenimiz bulunmaktadır. Ayrıca kendi üretimimizden ve dünya çapındaki ortaklarımızdan geniş bir yeni ekipman yelpazesine sahibiz. Bu sayede posta veya ambalaj gereksinimleriniz için kısa sürede özel bir çözüm oluşturabiliyoruz. İster yeni makinelerimizden biriyle, ister kullanılmış makinelerimizle veya mevcut tesislerinizin genel revizyonuna kadar bakım, servis yoluyla olsun - sadece üretiminiz tekrar sorunsuz çalıştığında işimiz biter! Ayrıca süreçlerinize eşlik etmekten, çalışanlarınızı sistemler konusunda eğitmekten ve koçluk yapmaktan ve böylece süreçlerinizin verimliliğini artırmaktan mutluluk duyuyoruz.

 5. ESSEGI 2 SRL - PACKAGING MACHINES

  İtalya

  Verified by europages badge

  Daha çok satmak için iyi paketleme ve ambalajlama. ESSEGI, endüstriyel boyutlu paketleme ve ambalajlama hatlarının ve özellikle de dikey ambalajlama makinelerinin (VFFS), yatay ve dikey paketleme ve ambalajlama preslerinin ve malzeme harmanlama hatlarının tasarımı ve üretimi alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Ayrıca ürünlerin tartılması ve dozajlamasına, ayrıca ürünlerin yüklenmesine ve taşınmasına yönelik komple sistemler tasarlamakta ve kurmaktayız. Çok yönlülük: Maksimum esneklikle tüm gereksinim ve beklentileri karşılayabilecek kapasitedeyiz. Güvenilirlik: Ürünlerimiz tüm standart ve normlara uygundur ve sürekli olarak güvenliği daha üst noktaya taşımak için araştırma halindeyiz. Temin edilebilirlik: Üretimin tüm aşamalarında müşterilerimizle iş birliği içinde çalışıyoruz ve onlara her zaman yüksek kaliteli teknik ve ticari destek sağlıyoruz; Zaman para demektir: Sunumlarımızda, teslimatlarımızda ve arıza giderme çalışmalarımızda duruma anında müdahale ediyor ve kısa sürede kesin sonuçlara ulaşıyoruz, bu da müşterilerimize bir dizi avantaj sağlıyor.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ACCRAPLY EUROPE LTD

  Birleşik Krallık

  Verified by europages badge

  Ürününüzün paketi nasıl olursa olsun (şişeler, tenekeler, kutular, esnek ambalajlar vb.) Accraply sizin için endüstriyel bir etiketleme makinesine sahiptir. Biz, basınca duyarlı etiketleyiciler, rulo beslemeli etiketleme sistemleri ve shrink kaplamalı etiket uygulama teknolojisinde uzmanlaşmış, etiketleme ve shrink kaplama dönüştürme ekipmanı sağlayan Barry-Wehmiller Packaging Systems şirketiyiz. Güvenilir etiketleme makineleri markalarımız (Accraply, Harland, Trine ve Graham & Sleevit), yiyecek ve içecek, ilaç, ev ve tüketim malları veya sağlık ve güzellik dahil çok çeşitli sektöre hizmet vermektedir. Stanford shrink kaplama dönüştürme ekipmanımız bize, müşterilerimize shrink kaplama etiketleme teknolojisinin tüm yönlerinde güvenle rehberlik etme yeteneği sağlıyor. Accraply çözümleri, URS Uyumluluğu, Serileştirme özelliği, Doğrulama/Dokümantasyon, CFR21 uyumluluğu sunarak farklı pazarların özel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır ve izleme ve ıskarta/takip uyumlu çözümlerdir.

 2. LOESCH VERPACKUNGSTECHNIK GMBH + CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  Çikolata, çiklet, şekerleme, bisküvi, gıda ve gıda dışı malzemelerin ambalajlanması için komple tesisler ve paketleme makineleri söz konusu olduğunda LoeschPack uzmandır. Son derece profesyonel esnek bir şekilde, yenilikçi ambalaj konseptleri, sistem ve servis çözümleri geliştirmekte ve üretmekteyiz. Teknoloji ve yenilikçi ürünler konusunda bir lider ve stratejik olarak önemli bir iş ortağı olarak, müşterilerimiz için katma değer yaratmak görevimizdir.

 3. TGM - TECNOMACHINES S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  TGM - TECNOMACHINES kozmetik, ilaç, kimya ve gıda sektörlerine yönelik otomatik paketleme makineleri üretiminde lider firmadır. 40 yılı aşkın tecrübesiyle, tüp dolum hatları, kartonlama makineleri, şrink ambalajlar, kutu paketleyiciler, tüp ve şişeleri doldurmak için monobloklar ve tek doz kartuşlar, dispenserler, şırıngalar ve maskara şişeleri ya da silikonlar ve tutkallar gibi özel ürünlerin işlenmesi için özel paketleme makineleri üretmektedir.

 4. GAI MACCHINE IMBOTTIGLIATRICI SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  Bugün GAI 200 kişilik bir yapıdır. Personel insan sermayesi, kaynak olarak kabul edilir. Üniversitelerde ve en üst düzey meslek okullarında seçilir. Mühendisler, teknisyenler, test teknisyenleri, montaj teknisyenleri. İnsan kaynaklarına yapılan yatırım, tesis içinde en yüksek teknik bilgiyle tasarlanan makinelere dönüşerek GAI makinelerinin yıllar içinde sürekli olarak gelişmesini sağlamıştır.

 5. SARONG SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  SARONG, İtalya'nIn kuzeyindeki Reggiolo (RE) bölgesinde bulunan bir şirkettir. Şirket 1972 yılında eczacılıkta kullanılan fitillerin üretimi için ilk otomatik ambalaj makinesini (Mod. SG-12) piyasaya sürmek amacıyla kurulmuştur. SARONG yıllar içinde ambalaj gamını genişletmiş ve fitil makineleri tasarlamaya ve üretmete başlamıştır (Mod. SAAS). Lam Sarong'un merkezi Reggiolo (RE) ilindedir.

 1. GUANGZHOU WORLDE PACKAGING MACHINERY CO.,LTD

  Çin

  Verified by europages badge

  Guangzhou Worlde Packaging Machinery Co., Ltd şirketi 2003 yılında kurulmuştur. Entegre Ar&Ge, üretim, satış ve servis departmanları, dünya çapında paketleme makinesi, dolum makinesi, yapıştırma makinesi, sarma makinesi, vakum paketleme makinesi, kahve için tartı makinesi, şeker, çay, toz, sos, ketçap, atıştırmalık, cips, vida, alet, somun, cıvata paketleme, ayrıca yaygın gıda, ilaç, ilaç, kimya, donanım, mobilya, oyuncak endüstrisinde yaygın şekilde kullanılan her tür poşet çanta stickbag doy-pack kutu karton şişe kavanoz.

 2. ERGOPACK DEUTSCHLAND GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ERGOPACK DEUTSCHLAND GMBH, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ciltleme makineleri, Endüstriyel danışmanlar, Ciltleme makineleri, Endüstriyel danışmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Lauingen/donau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. LANTECH

  Hollanda

  Verified by europages badge

  LANTECH, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. otomatik film sarma makinesi, Deri dikiş makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Malden, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 2. KOROZO EMBALLAGES

  Fransa

  Verified by europages badge

  KOROZO EMBALLAGES, yılında kurulan ve İnce plastik tabakalar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Plastik malzemeden film ve saclar ( levhalar ), selofan, Streç film, ısıyla büzüşen film, şeffaf film paketleme, büzülebilir plastik malzemeden filmler, Polietilen filmler, ısı büzüşmeli film ile paketleme sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Saint-Denis, Fransa 'de bulunmaktadır.

 3. ARODO - PREMIUM POWDER PACKAGING

  Belçika

  Verified by europages badge

  ARODO - PREMIUM POWDER PACKAGING, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. toz ürün doldurma makinaları, Paketleme makineleri, Ön şekillendirilmiş poşet makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Arendonk, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. GAMMA-WOPLA / SMART FLOW

  Belçika

  Verified by europages badge

  GAMMA-WOPLA / SMART FLOW, yılında kurulan ve Paletler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Plastik ambalaj, plastik kutular, ambalaj paletleri, Halılar için eğrilmiş kumaş, Temiz odalar, özel konteyner ve paletler, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Konteynerler ve plastik paletler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mouscron, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. FERPLAST SNC

  İtalya

  Verified by europages badge

  FERPLAST SNC, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. paketleme makinaları, FERPLAST, vakumlu ambalajlar için makineler, ambalaj için esnek film kaplama makineleri, dikiş makinası, ambalajlar için halka takma makineleri, ambalaj için kaynak makineleri, ambalaj için dozaj makineleri, ambalajlar için yapıştırma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Guarene, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. IDH-INDUSTRIEAUTOMATION DIRK HÄHNER

  Almanya

  Verified by europages badge

  IDH-INDUSTRIEAUTOMATION DIRK HÄHNER, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Netphen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. ALFAPACK SRL MATERIALI PER L'IMBALLAGGIO

  İtalya

  Verified by europages badge

  ALFAPACK SRL MATERIALI PER L'IMBALLAGGIO, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Plastik çantalar, polietilen poşetler, Plastik çantalar, sipariş üzerine plastik torba üretimi, ısıyla daralan filmli ambalaj makineleri, paletleme makineleri, ambalaj ve kondisyon için makine ve ekipmanlar, ambalaj ve kondisyon konteynerleri, plastik poşetler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Seveso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. SEREM SOCOREM

  Fransa

  Verified by europages badge

  SEREM SOCOREM, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Peynir, peynircilik ambalaj hatları, Peynir, alpma ambalaj, peynir ambalajları, peynircilik için makineler, ambalaj makineleri yeniden paketleme, peynir ambalajlama makineleri revizyonu, peynircilik ambalaj uygunluğu sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Chambray Les Tours, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. HERFRAGA

  İspanya

  Verified by europages badge

  HERFRAGA, yılında kurulan ve Konserve sanayisi - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, Kafesli sandık ambalaj makineleri, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Şişeleme ve doldurma - Makine ve ekipmanlar, konserve makineleri, mekanik imalat, Gıda sanayi - Makine ve ekipmanlar, konserve sanayisi için makineler, Kafesli sandık ambalaj makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Carballo-A Coruña, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. SIGNODE PACKAGING SYSTEMS GMBH - BUSINESS UNIT SMB SCHWEDE MASCHINENBAU

  Almanya

  Verified by europages badge

  SIGNODE PACKAGING SYSTEMS GMBH - BUSINESS UNIT SMB SCHWEDE MASCHINENBAU, yılında kurulan ve Şeritli/bandlı koruyucu kaplama - Makineler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Kullanılmış makine ve ekipmanları, Plastik ambalaj, Sürekli dahili taşıma işlemleri - Sistemler, Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar, Kullanılmış makine ve ekipmanları, kağıt germe aleti, otomatik streç film sarma makinesi, denk çemberleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Goldkronach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. BEHN + BATES MASCHINENFABRIK GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  BEHN + BATES MASCHINENFABRIK GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. palet üretim robotu, Dondurulmuş meyveler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Münster, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. ZAPPE PACKAGING TECHNOLOGY GMBH & CO. KG

  Almanya

  Verified by europages badge

  ZAPPE PACKAGING TECHNOLOGY GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şeritli/bandlı koruyucu kaplama - Makineler, Kıvrım ve kıvırma makineleri, Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici, Şeritli/bandlı koruyucu kaplama - Makineler, Kıvrım ve kıvırma makineleri, Birleştirilmiş şişe kapak makineleri, laminasyon makinesi, ısıyla kalıplama, Kimyasal ve ilaç ürünleri - Confezionatrici sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Witten, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. CONTIMETA

  Hollanda

  Verified by europages badge

  CONTIMETA, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. palet streç film sarma makinesi, paketleme makineleri, paketleme makineleri, Streç film sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Utrecht, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 6. TOSA SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  TOSA SPA, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ambalaj için kapsül makineleri, sarma makinaları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Santo Stefano Belbo, İtalya 'de bulunmaktadır.

 7. BOCEDI OFFICINA SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  BOCEDI OFFICINA SRL, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ambalajlama cihazları, file doldurucular, ambalaj için esnek film kaplama makineleri, ambalaj için kondisyon makineleri, ısıyla daralan filmli ambalaj makineleri, otomatik çemberleme makinaları, palet çeviriciler, ambalaj malzemeleri, ambalaj için keseye koyma makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Scandiano, İtalya 'de bulunmaktadır.

 8. CARPENTIER PACKAGING GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  CARPENTIER PACKAGING GMBH, yılında kurulan ve Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. paketleme sistemleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Schornsheim, Almanya 'de bulunmaktadır.

 9. L'ALBATROS

  Türkiye

  Welcome to our company, a leading exporter based in the vibrant city of Gaziantep, Turkey. With years of experience in the industry, we have established ourselves as a trusted name in the global market, providing high-quality products at competitive prices. Strategically headquartered in Turkey and recognizing the region's potential as an alternative to traditional far east sourcing, the company's commitment to excellence is evident in its robust quality control system, ensuring a seamless importation process with reliability and efficiency at its core. With a strategic presence in Togo, L'Albatros is not just a global player; it's a local partner fostering fructuous partnerships. Boasting an expert team of 20 professionals in Trade and quality management, the company ensures precision and care in addressing a diverse range of client needs. L'Albatros stands at the forefront of innovation and reliability in global commerce, setting new standards for excellence and specialization in Turkey's thriving products landscape. L'albatros where every successful deal is a wing flap to the Future.

 10. SAMPLUS MAKINE VE DIŞ TICARET LTD STI

  Türkiye

  Türkiyede atıştırmalık ürünler kategorisinde anahtar teslimi çözümler üreten en büyük grup firmalarından biriyiz. Çikolata Kaplama Makineleri, Çikolata soğutma tünelleri, bisküvi paketleme makineleri ve hamur mikseri gibi makineleri üreten firmayız. Özellikle gıda hazırlık ekipmanları ve çikolata kaplama hatlarında çok güçlü referanslarımız ve tecrübemiz mevcuttur. Birbirinden güçlü ve teknolojik makinelerimizden bazıları; Çikolata Bilyalı Değirmen (Chocolate Ball Mill) Çikolata ve Karamel Kaplama (Chocolate and Caramel Enrobing/Coating) Marshmallow Hazırlık Ekipmanları (Marshmallow Preparing Equipments) Bisküvi Paketleme (On-Edge Flowpack Biscuit Packaging) Kek hazırlık ekipmanları (Cake Preparing Equipments) Komple Kek Hatları (Cake Manufacturing Turnkey Lines) Sıgma Hamur Mikserleri (Double Arm Sigma Mixer) Sizin için en uygun makineleri birlikte seçebilmek için mutlaka bizimle iletişeme geçin.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Ambalaj ve paketleme -makine ve ekipmanlar - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

2.340 Şirketler