• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • fidanlık bitkileri

Sonuçlar

Fidanlık bitkileri - Ithalat/Ihracat

 1. MILIS FRUIT NUT NURSERY

  Yunanistan

  Verified by europages badge

  Milis Nurseries, meyve ve kabuklu yemiş bitkilerinin üretimi ve ticareti konusunda uzmanlaşmıştır. 1960'lı yılların ortalarında, Yunan arboretumunun sağlıklı üreme sağlayan malzemelere olan ihtiyaçlarına kulak veren Konstantinos Milis, bölgedeki daha önce bilinen uygulamaları kullanarak ve dönemin jeoteknik mühendisleri ile işbirliği yaparak ilk meyve ağacı fidanlığının (şeftali, kiraz, kayısı, erik, elma, armut, badem, ceviz, fındık vb.) oluşturulması konusunda çalışmalara başlar. Birkaç yıl sonra, oğlu ve şu anki sahibi Vassilios Milis, şirketin yönetimini devralarak sunulan tür, tema ve çeşit yelpazesini zenginleştirecek adımlar atar. Hem ülkedeki üniversite enstitüleri hem de Avrupa enstitüleri ile işbirliği yaparak, üreticilerin artan taleplerini karşılayabilecek ağaçlar geliştirirken meyveli bitkilerimiz için yüksek kalite standartlarını korumaya çalışıyoruz. Aynı zamanda satış sonrası hizmetleri hedefleyen ziraat mühendisleri ile insan kaynaklarına yatırım yapıyoruz. Modern dünya trendlerine ayak uydururken, çiftçiler ile işbirliği yapıyor ve gerektiğinde tarım bilgisi (bitki koruma, gübreleme, budama vb.) sağlıyoruz. Şirketin Avrupa bölgesinde iyi bilinmesi nedeniyle, giderek artan miktarda bilgi ve yeni çeşitler elde etmekteyiz. Uzun yıllara dayanan deneyim ve sürekli araştırma, yeni teknolojilere hakim olmamızı, böylece yurt dışı dahil daha büyük projelerde yer almamızı sağladı. Ekimden hasada kadar üretimin tüm aşamalarında yer almaktayız. Bize danışın!

 2. HYDRO-PROFI-LINE® BY GKR GERMANY

  Almanya

  Verified by europages badge

  Tüm sızdırmaz yüzeylerde, topraksız yüzeylerde ve binalarda sürdürülebilir ve işlevsel yeşillendirme için Hydro Profi Line® yeşillendirme sistemlerinin geliştirilmesi, üretimi ve satışı. Hydro Profi Line® bitki sistemlerinin avantajları: • Yeşillendirme için su tüketiminin %80'e kadar sürdürülebilir bir şekilde azaltılması • Mükemmel kök havalandırması için hava ve su ile benzersiz kök bitki örtüsü • Yetiştirme kabının etrafında dolgu malzemesi olmadığından, toprak alanında kök sıkıştırması ve kök çürümesi ortaya çıkmaz • Bitki substratları tarafından yer değiştirme olmadığından, büyük su rezervuarı • Hızlı, sorunsuz bitki değişimi için benzersiz Quick Exchange sistemi • Toprak ve hidroponikteki tüm bitkiler için uygundur • Açık ve kapalı mekânlarda her yer için uygun • Daima doğru ve zamanında sulama, aşırı sulama neredeyse mümkün değil

 3. ECONOMIC COOPERATIVE DOO

  Sırbistan

  Verified by europages badge

  Meyve ağaçları, süs bitkileri, fideler & çoğaltma malzemeleri üretimi yapan deneyimli profesyonellerden oluşan bir ekibiz. Müşterilerimize talep edilen özelliklere göre ürünleri, gerekli belgeleri, yetenekli bir hizmet & kişiselleştirilmiş bir yaklaşımla birlikte sunuyoruz. Üretimimizde en yüksek kaliteyi, standartlaştırılmış, bitki yetiştiriciliğinde en son teknoloji & bilgi birikimini uyguluyoruz. Alıcılarımız uluslararası yönetmeliklere göre en kaliteli ürünleri alırlar.

 4. KALEM DJORDJEVIC NURSERY

  Sırbistan

  Verified by europages badge

  KALEM DJORDJEVIC NURSERY, yılında kurulan ve Fidanlık bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Meyveli bitkiler, Meyve ağaçları, dekorasyon bitkileri, küçük güller, armut ağacı, fındık ağacı, Meyveli bitkiler, Meyve ağaçları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milutovac, Sırbistan 'de bulunmaktadır.

 5. COOPERATIVA AGRICOLA BELVEDERE

  İtalya

  Verified by europages badge

  COOPERATIVA AGRICOLA BELVEDERE, yılında kurulan ve Fidanlık bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Tohumluklar, toptan bitkiler, Tohumluklar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Piedimonte Etneo, İtalya 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. INVEST IN ANATOLIA

  Türkiye

  Invest in Anatolia Our investment consultancy company, established in 2020 aims to revitalize the fertile lands of Anatolia by bringing it together with a quality service and advanced technology and bring it to investors. Our company has expanded its field of work as of 2021, in addition to its consultancy and investment services on walnut and almond garden investments, it has also included the sale of high-quality saplings in the country and abroad. Although establishing a walnut/almond garden in a commercial sense seems like a land where only trees are planted in the whole, the functionality and perfection of the whole garden depend on the quality of the parts and the delicacy and care of the work. Therefore, establishing a quality walnut/almond orchard is a costly but highly profitable investment that requires the right combination of many different resources from planning to implementing your investment strategy, from finding the most suitable and advantageous land to making all the necessary preparations for planting, from establishing irrigation systems to determining your harvesting pattern. Choosing quality and perfect trees is the most important point here, so your garden can offer you the highest yield and quality. At this point, our company is subjected to all necessary laboratory processes and provides high-quality service with the saplings produced with the highest efficiency and quality.

 2. SAKARYA BOTANIK SAN. VE TIC. A.Ş.

  Türkiye

  Sakarya Botanik A.Ş. Sakarya Fidancılık A.Ş. tarafından üretilmiş olan bitkileri teknolojik ekipmanlarla saksılayarak kullanıma hazır hale getirmekle birlikte, Türkiye ve Yurt dışına bitki pazarlamaktadır. 17 hektar alana kurulmuş olan Türkiye’nin en modern ve en büyük fidanlık tesisini işletmektedir. Şirket bünyesinde 10.000m2 Sera alanı, 1.500 m2 kapalı bitki saksılama hangarı, 5.000m2 Gölgelik ve Otomatik sulama sistemleri ile bitki sağlığının gerektirdiği her türlü donanım bulunmaktadır. Fidanlıkta Yıllık 1.500.000 adetin üzerinde saksılı bitki üretip pazarlayarak Türkiye’nin en büyük bitki ihracat firması olma özelliğini sürdürmektedir.

 3. KRISTAL MERKEZI YAPI PEYZAJ A.S

  Türkiye

  Kristal Landscape was established in 2002 with an understanding that is inspired by nature and adapts the power of nature to urban life. We continue to sign successful projects with our expert and experienced technical staff, our understanding of aesthetics in harmony with nature, and our powerful and modern machinery equipment. • PRODUCTION OF TREE, SEEDLING AND SEEDLING • SEASONAL FLOWERS • IRRIGATION SYSTEMS • PLANT NUTRITION • MULTI-STOREY PARKING SYSTEMS • WOODEN CITY FURNITURE PRODUCTION • WOODEN HOUSE PRODUCTION We are honored to work together

 4. NARLI BOTANIK

  Türkiye

  It is to provide the best and quality to our customers, as well as customer satisfaction. As Narlı Botanik, we maintain this determination and we are proud to offer the quality at the most affordable price.In the coming period, our company will continue to develop products range and maintain quality and self-confidence. We will continue to produce and sell certified and suitable for its type. It was like this before, it will be like this after that. Why Narlı Botanik? Fast shipping Narlı Botonik is delivered to the cargo with the guarantee. In bulk purchases, it is delivered to your garden with our own vehicle. Quality Seedling We produce the best quality saplings for you. Together with our teams, we maintain our saplings 24 hours a day, 7 days a week, and produce them with the guarantee of yield as you wish. Certified Walnut Seedling With our certificates, we are gaining more and more the trust of both our domestic customers and our customers abroad.

 5. AKTFOOD FRUIT AND VEGETABLES

  Türkiye

 1. FIKIR FIDANCILIK WALNUT NURSERY

  Türkiye

  Our grafted walnut sapling production, started at 1990 in Sahil Yenice/Bandırma, officially institued as Fikir Fidancılık with a view of a quality and trustful service in 1996 after our continuously enlarging production Fikir Fidancılık has increased its production to 200.000 grated walnut saplings per year and our aim is to increase this quantity and give appropriate and sufficient service to our customers. We also started producing blue certificate saplings and aim to develope this number. We realise our production for the original walnut saplings grown in our region according to our contracts. Healthy and trustful service. 100% original walnut types. Quality grafted saplings from our experience and honesty. We are the leader producer in the region. With our experience, discipline and moral work system, we are honoured to serve you the best Our varieties are Chandler, Fernor, Franquette. Fernette. Lara. Tülara, Howard.

 2. VIVAIO MATTEUCCI GREEN CENTER

  İtalya

  Green Center, merkezi İtalya'da sektörünün en büyük kuruluşlarından biridir ve her türden bitki talebini karşılayabilecek kapasitedir ayrıca mükemmel ve yüksek kaliteli ürünler sağlamakta ve özenli hizmetler sunmaktadır. Oradan her türden bitkiyi (meyve fidanları, su bitkileri, iç - dış ortam, yağlı, etobur bitkiler, palmiye, zeytin, aşılı ve kaynaştırılmış fidanlar ve daha birçokları) ayrıca fıçı saksılar, metal bahçe mobilyaları, sanatsal saksı ve vazolar, çeşitli gübreler, funda toprağı, yapay çiçekler ve zemin üstü süs havuzlarını satın alabilirsiniz.

 1. CENGIZ FIDANCILIK

  Türkiye

  sminde ve anacında doğru, hastalıklardan arı, sertifikalı ve garantili fidan üretimi yapmak için yola çıkmış ve müşterilerine FİDANDA MEYVE GARANTİSİ veren bir firmadır.Cengiz Fidancılığı diğer firmalardan ayıran en büyük özelliklerden birisi fidanlarımızın kesinlikle isminde doğru olması ve üretenlerimizin tamamı Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı yetkilileri tarafından denetlenmiş olup, ürünlerimizin tamamı Garantili ve Sertifikalıdır.Diğer taraftan üretilen ürünlerin zamanında ve sağlıklı bir şekilde teslimatı firmamızın en önemli kurallarından birisidir.Cengiz Fidancılık kaliteli ve müşteri memnuniyeti esaslı bir hizmet anlayışı benimsemiştir.Bu anlayış, müşteri memnuniyetini sadece kaliteli üründe değil, satış ve hizmet sürecini içerisine alan kurumsal boyutlarda gerçekleştirmeyi hedeflemektedir.Kalite ve hizmet kadar önemli bir değer, onu uygun fiyata sunmaktır.Bu kendimizden çok müşterilerimiz için duyduğumuz bir sorumluluk duygusudur.Cengiz Fidancılık Ltd. Şti. İsminde ve anacında doğru, hastalıklardan arı, sertifikalı ve garantili fidan üretimi yapmak için yola çıkmış ve müşterilerine FİDANDA MEYVE GARANTİSİ veren bir firmadır. Cengiz Fidancılığı diğer firmalardan ayıran en büyük özelliklerden birisi fidanlarımızın kesinlikle isminde doğru olması ve üretenlerimizin tamamı Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı yetkilileri tarafından denetlenmiş olup, ürünlerimizin tamamı Garantili ve Sertifikalıdır.

 2. SEBZE FIDESI

  Türkiye

  Tüm sebze fidesi üretimlerini yaptığımız seralarımızda, zirai ilaç ve gübre kullanmadan organik ürünler ile sağlıklı, kaliteli ve doğal sebze fideleri yetiştirmekteyiz. Standart ve hibrit tohumlardan ürettiğimiz sebze fideleri nin yanı sıra 30.000 m2 lik üretim sahamızda, iyi tarım uygulamaları çerçevesinde yetiştirdiğimiz naturel sebzelerden kaliteli tohumlar elde ederek doğal sebze fidesi üretmekteyiz. Ürettiğimiz doğal sebze fidelerini toprakta kendiliğinden eriyen organik kaplar içersinde satışa sunmaktayız. Mevsimine göre sürekli ürettiğimiz sebze fideleri yanında talepleriniz doğrultusunda istediğiniz çeşidi, istediğiniz miktarda yetiştirerek teslim etmekteyiz. TÜRKİYENİN HER YERİNE KARGO İLE GÖNDERİM YAPILIR ANKARA İÇİ SİPARİŞLERİNİZ ADRESE TESLİM EDİLİR Tel: +90 312 2213584 - GSM: +90 531 2905145

 3. CUBICULUM INFANTIUM YAVUZ

  Türkiye

 4. NISA FIDANCILIK

  Türkiye

  Her yıl alanında uzman aşı ekibimiz tarafından %100 ismine doğru aşılanan ceviz fidanı çeşitlerimiz; chandler, fernor, fernette ve franquette olup yıllardır "kendi bahçemize uygun görmediğimiz fidanı size asla göndermeyiz" misyonumuz ile hareket etmekteyiz. %100 çeşidine uygun aşılı ve sertifikalı ceviz fidanı çeşitlerimiz ile sağlıklı ceviz fidanı bahçeleri artık hayal değil. İlk yılda meyve vermeye başlayan chandler ve fernor ceviz fidanı çeşitlerimizin üretim ve satışı ile yanınızdayız. Nisa Fidancılık olarak sadece satış esnasında değil satış öncesi ve sonrası da destek ekibimiz ile yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

 5. FIDAN SEÇ

  Türkiye

  Fidansec.com, 1988 yılından günümüze fidanda güvenilir adres Güneş Fidancılık tarafından kurulmuştur. Tüm fidan çeşitlerimizde toptan fiyatına perakende satış ilkesini benimseyen online fidan satış sitemizden güvenle fidan satın alabilirsiniz. Bandırma'da kurulu açık alanlarımızda 150.000 adet açık köklü ceviz fidanı üretim kapasitemiz vardır. 10 ayrı kapalı seralarımızda ise her yıl 20.000'den fazla tüplü ceviz, badem fidanı üretip satmaktayız. Kestane fidanlarımız ise bölgemizde alanında uzman üreticilerden tedarik edilerek sizlere ulaştırılmaktadır. Şirketimiz Füab (Fidan Üreticileri Alt Birliği), Todab (Tohum Dağıtıcıları Alt Birliği), Bandırma Ticaret Odası, Bandırma Ticaret Borsası, Doğu Anadolu İhracatçılar Birliği üyesidir.

 6. BAKIMCI GLOBAL FIDANCILIK

  Türkiye

  1970 yılında Aile büyüğümüz Suphi Bakimci'nin başlatmış olduğu fidan yetiştiriciliğini gelişmiş ekipman ve üretimde yer alan yüksek motivasyonlu çalışanlarımız ile tam bir aile ortamına sahip bir şirket olarak daha geniş bir üretim alanına sahibiz. Yıllık ortalama 450.000 adet farkli türde fidan yetiştirmekteyiz. Ayrıca bizden özel talep edilen türlere de aşı yapmaktayız. Bu işe ilk koyulduğumuzda '' Yeşilin büyüsünü dünyana taşı'' sloganı ile sizin de dünyanızda renk katmak istiyoruz.

 7. ÖZGÜR FIDANCILIK

  Türkiye

  Aşılı ceviz fidanı üretimi yapan Özgür Fidancılık Ayhan Taka yönetiminde 2001 yılında Bandırma'nın Sahil Yenice Köyü'nde faaliyete girmiştir. S.S.Yenice Köyü Tarımsal Kalkınma Koop. üyesi olarak faaliyet gösteren firmamız sektörümüzün zorunlu kıldığı iş etiklerini sonuna kadar benimsemiş olup siz ceviz fidanı yetiştirmek ve chandler ceviz fidanı bahçesi kurmak isteyen kişi ve kuruluşlara dürüst bir şekilde hizmet vermeyi misyon edinmiştir. Bu zaman dilimine dek Türkiye geneline gerçekleştirdiğimiz yüzbinlerce chandler(çetnır) ceviz fidanı satışı ile birlikte kurulan ceviz bahçelerinde alınan yüzde 99.9'luk verimin sebebi tabiki de yüzde yüz cinsine doğru aşılı chandler ceviz fidanlarımız ve siz yetiştiricileri satış sırası ve sonrasında bilinçlendirmektir.

 8. FIDANSEC

  Türkiye

  Fidansec.com; ceviz fidanı, badem fidanı, kestane fidanı çeşitlerini üreticiden tüketiciye satan yerel e-ticaret platformudur. Bandırma Balıkesir bölgesinde üretilen ceviz, badem ve kestane fidanı çeşitlerini satan fidansec.com güvenilir ödeme yöntemleri ile de güvenilir satış yapmaktadır.

 1. BIRGI BOTANIK

  Türkiye

  Firmamız 2005 yılında üretim ve pazarlama alanındaki faaliyetlerine başlamıştır. Dış mekan süs bitkileri üreticisi olarak ağaç , çalı, ibreli ve sarmaşık grubundan oluşan çok çeşitli bitki portföyümüz bulunmaktadır.Yurtiçi ve yurtdışı binlerce ürün çeşidiyle hizmet vermeye devam etmekteyiz.

 2. TEKINOGLU PLANTAE DECENTIUS SEMINARIUM

  Türkiye

  2005 yılında kurulan firmamız sektörde edindiği tecrübeler ile müşteri taleplerine en doğru şekilde dönüş sağlamaktadır Tekinoğlu Fidancılık-Süs Bitkileri olarak faaliyetlerine devam etmektedir Çiçek, Çiçekçilik, Fidancılık, Süs Bitkileri, Peyzaj alanında Güven, Memnuniyet, Kalite standartını korumaktadır

 3. PRODUDELTA 2000 SL

  İspanya

  Yerel ve uluslar arası pazarda Akdeniz ağaçları ve palmiyeler konusunda üne sahibiz. 50 hektarlık bir alanda binlerce palmiye üretip satıyoruz.

 4. VIVAI E PIANTE DEI F.LLI PANTE' FRANCESCO, SALVATORE E STEFANO M

  İtalya

  Spirale cinsi zeytin fidanlarının ve dekoratif turunçgiller fidanlarının üretimi.

 5. ERGENE FIDANCILIK

  Türkiye

  ergene fidancılık cinsine güvenilir kaliteli meyve fidanları ithalat ihracat satıtş

 6. ESTEL KOREKT LTD

  Bulgaristan

  ESTEL KOREKT LTD, yılında kurulan ve Fidanlık bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. bahçecilik, periyodik bahçe bakımı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Durankulak, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 7. ANGIER INTERNATIONAL

  Fransa

  ANGIER INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Meyveli bitkiler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Fidanlık bitkileri, Fidanlık bitkileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Soings En Sologne, Fransa 'de bulunmaktadır.

 8. FLORA WERELD

  Hollanda

  FLORA WERELD, yılında kurulan ve Fidanlık bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. aşılı fideler, kancalar, zambak soğanları, sümbül soğanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rotterdam, Hollanda 'de bulunmaktadır.

 9. GLI ACERI DI OMATE

  İtalya

  GLI ACERI DI OMATE, yılında kurulan ve Fidanlık bitkileri sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Agrate Brianza, İtalya 'de bulunmaktadır.

 10. JPV MIDDENDORF LTD.

  Bulgaristan

  JPV MIDDENDORF LTD., yılında kurulan ve Meyve ağaçları sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Fidanlık bitkileri, ceviz ağacı, Fidanlık bitkileri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Nikolovo, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Fidanlık bitkileri - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

10.325 Şirketler