• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • gübreler ve toprak verimliliği

Sonuçlar

Gübreler ve toprak verimliliği - Ithalat/Ihracat

 1. REKYVA, AB

  Litvanya

  Verified by europages badge

  Rekyva, SC Baltık bölgesindeki en büyük yosun üreticilerinden biridir. Litvanya merkezli şirket, hem hobi hem de profesyonel yetiştiriciler için doğal yosun ve profesyonel yosun maddeleri üretmektedir.Müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu her türlü karışımı üretmeye hazırız. Rekyva AB'nin yosunları, çeşitli tohumların ekilmesinin yanı sıra bitki çimlenmesi ve ana ürünlerimizin yetiştirilmesi için ideal olan yüksek turbiyerli bataklık yosunudur: Doğal beyaz / kahverengi / siyah yosun, pH'si ayarlanmış yosun, döllenmiş yosun, profesyonel maddeler. Ambalajlama: 20 l, 45 l, 70 l, 250 l, 300 l, 3 ile 6 m3 aralığında büyük balyalar. Bunların parçaları: 0-4, 0-7, 0-20, 7-20, 20-40, 0-40, 20-60.Dünyadaki yosun ve yosun malzemeleri üreticilerinin liderlerinden biri olabilmek için makinelerimizi modernize etmeye, yenilikçiliğe, güncellemeye ve yüksek uluslararası yönetim standartlarını kullanmaya devam ediyoruz.Herhangi bir sorunuz varsa web sitemizi ziyaret edin veya bizimle irtibata geçin, size memnuniyetle yardımcı olacağız.

 2. TECHSEALAB

  Fransa

  Verified by europages badge
 3. TECNOBELL SRL

  İtalya

  Verified by europages badge

  Tecnobel, hayatlarını tarım dünyasının gerçek ihtiyaçlarını anlamaya ve kavramaya adayan insanların uzun yıllara dayanan deneyiminin bir sonucu olarak çevre üzerinde düşük etkiye sahip, doğaya ve insan sağlığına saygılı ürünler gerçekleştirir. Mission, tüketiciye daha sağlıklı ve temiz gıda sağlayabilmek için, sürekli araştırma ve geliştirme faaliyetlerinin sonucu olarak geliştirilen özel beslenme ile mahsullerin tüm fenolojik aşamalarını desteklemeyi amaçlamaktadır. Tecnobell ekolojik ürünlerin geliştirilmesi alanında da uzmanlaşmıştır. Yenilikçi laboratuvar ekipmanlarımız ve yüksek saflığa sahip ham maddeler, edindiğimiz bilgi birikimi ile, dünya çapında artan gıda talebini karşılayan, sürekli gelişimini destekleyerek üretim bolluğu ve kalitesi arasında doğru dengeyi bulması gerekenlerin ellerinde hassas aletlere dönüşen ürünlere hayat verir.

 4. SENAPRO GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Vertriebs- und Marketinggesellschaft SeNaPro® GmbH, doğal taş sektöründe 150 yıldan fazla bir süredir faaliyet gösteren Carl Sebald Söhne KG şirketinin bir yan kuruluşudur. SeNaPro® Frankonya Juraları'ndan çıkarılan kaya türlerini, daha sonra en uygun bileşimlerde tarım ve ormancılık alanlarında kullanmak üzere, mümkün olan en yüksek verimlilikle yüksek kaliteli doğal gübrelere dönüştürmeyi hedeflemiştir. Sistematik teknik bilgi ve sadece doğal üretim bileşenlerinin tutarlı bir şekilde kullanılması, gelecekte başarılı bir ürün stratejisi için gerekli temeli oluşturur. Teknik Denetim Derneği tarafından verilmiş olan DIN ISO 9001: 2008 sertifikasına sahibiz. SeNaPro'nun temel yetkinliği, müşterilerinin bireysel ihtiyaçlarına esnek ve hızlı bir şekilde cevap verebilmesinde yatmaktadır.

 5. SCANDINAVIAN CHEMICALS INTERNATIONAL AB

  İsveç

  Verified by europages badge

  Skandikem, çeşitli endüstriler için özel kimyasal çözümler sunan lider bir küresel tedarikçidir. İnovasyon ve sürdürülebilirliğe olan bağlılığımızla, müşterilerimizin benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış kapsamlı bir yüksek kaliteli kimyasallar ve hizmetler yelpazesi sunuyoruz. Şirketimiz uzmanlık, güvenilirlik ve müşteri memnuniyeti temelleri üzerine kurulmuştur. Skandikem olarak, kimyasalların birçok sektörde ilerleme sağlamadaki öneminin farkındayız. Çok çeşitli ürün portföyümüz ilaç, kişisel bakım, endüstriyel üretim, tarım ve daha birçok alanı kapsamaktadır. Süreçlerini geliştiren, verimliliği artıran ve büyümeyi destekleyen özelleştirilmiş çözümler geliştirmek için müşterilerimizle yakın işbirliği içinde çalışıyoruz. İnovasyon, faaliyetlerimizin merkezinde yer almaktadır. Kimyasal ilerlemelerin ön saflarında yer almak için en son araştırma ve geliştirmeye yatırım yapıyoruz. Sürekli olarak yeni olasılıkları araştırarak ve sınırları zorlayarak, hizmet verdiğimiz sektörlerin değişen ihtiyaçlarına uygun sürdürülebilir ve çevre dostu çözümler geliştirmeyi hedefliyoruz. Küresel varlığımız, dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimize hizmet vermemizi sağlıyor. Güçlü tedarik zinciri ağımız ve etkin dağıtım kanallarımızla ürünlerimizi coğrafi sınırlardan bağımsız olarak hızlı ve güvenilir bir şekilde teslim ediyoruz. Skandikem, hem yerel hem de uluslararası düzeyde müşterilerimizin başarısına ve büyümesine katkıda bulunmaktan gurur duymaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. AJ AGRO APS

  Danimarka

  Verified by europages badge

  AJ Agro ApS, küresel tarım pazarında en kaliteli tarım ürünlerinin güvenilir bir distribütörü olarak uzun süredir devam eden bir üne sahiptir. Mükemmellik ve dürüstlüğe olan bağlılığımız, tarım sektöründe güvenilir bir isim olarak yer edinmemize yardımcı oldu. Bizi diğerlerinden ayıran şey, tarımsal ürünlere olan köklü tutkumuzdur. Üretim, lojistik ve dağıtım da dahil olmak üzere tarımsal ihracat işinin her yönünü anlamak için önemli çaba sarf ettik. Bu kapsamlı bilgi birikimi bizi ihracat sektöründe zorlu bir güç haline getirdi. Özümüzde, müşterilerimize hizmet etmek için sürekli olarak ekstra yol kat eden uzmanlardan oluşan özel bir ekibiz. İhracat pazarlarında uzun yıllara dayanan deneyimimizle, kalite ve güvenilirlik konusunda çıtayı yükselterek alanımızda lider olarak ortaya çıktık. Danimarka'da, birinci sınıf tarım ürünlerinin lider tedarikçisi olmaktan gurur duyuyoruz. Sunduğumuz ürünler arasında fındık, gübre ve hayvan yemi gibi çok çeşitli ürünler yer almaktadır. Bu ürünlerin çeşitli endüstrilerdeki önemini anlıyoruz ve müşterilerimize yalnızca en iyi kaliteyi sunmayı taahhüt ediyoruz. Misyonumuz, en üst düzey tarımsal ürünlere ihtiyaç duyan işletmeler için güvenilir bir ortak olarak hizmet vermeye devam etmektir. Mükemmellik, dürüstlük ve müşteri memnuniyetine odaklanan AJ Agro ApS, tarım ürünleri endüstrisinin ön saflarında yer almaya devam etmeye hazırdır.

 2. TIME FOR LIME- GRANULATED LIME FERTILIZERS

  Polanya

  Verified by europages badge
 3. BIOCOMPIG BV

  Hollanda

  Verified by europages badge

  BIOCOMPIG, Avrupa ve dünya pazarında organik granül gübre konusunda destek ve danışmanlık konusunda faaliyet gösteren bir şirkettir. Pazardaki tarım ve bahçe işletmelerini ve biyolojik sektörü tedarik ediyoruz. Organik granül gübreler, yasal standart ve değerlere uygun olarak üretilir ve teslim edilir, çuvallar, torbalı ürünler [25 kg] veya ambalajsız [üfleme/dökme] yoluyla tüm yıl boyunca homojen ürünler teslim edebiliriz.

 4. GT MATERIALS GMBH

  Avusturya

  Verified by europages badge

  GT MATERIALS GMBH, yılında kurulan ve Gübreler ve toprak verimliliği sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Graz, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 5. ALTAS GUBRE MADENCILIK TARIM INSAAT EMLAK SAN

  Türkiye

  Merhaba, Altaş Gübre Madencilik İnşaat Emlak San. ve Dış Tic. Ltd.Şti.Merkezi İstanbul/Türkiye'dir.Türkiyede Hammaddesi Bazalt olan Tek gübre satıcısıyız organik ve organomineral gübre olmak üzere iki ürün yelpazemiz var. Bazaltın toprak ve ürün üzerindeki faydalarını https: //www.remineralize.org/? s=basalt dan bakabilirsiniz. Bazalt gübrede Defne Kombi ürünümüz üç çeşit uygulamaya sahiptir: toprak uygulaması, yaprak uygulaması, damla sulama. Defne Combi, yaprak üzerinde bir tabaka oluşturur ve her türlü haşere ürüne zarar veremez.Toprak uygulaması toprak üzerindeki kimyasalları içine hapseder ve emer. Defne granülü, Defne Nitro çeşidinin yanı sıra çeşitli katı sıvı ürünlerimiz mevcuttur. Ürünlerimizin avantajları, içeriği , faydaları hangi ürünlerde kullanıldığını web sitemizden gözden geçirebilirsiniz https: //www.altasgubre.com.tr ikinci bir ürün yelpazesi olarak, Türkiye'nin en büyük kalite sertifikalı bazalt ocağında üretilen Bazalt Porfir Granit Plakalar ve bir çok ürünü pazarlamaktayız. Hem kalite hem de fiyat açısından çok iyiyiz. Ürünlerimizi web sitemizden inceleyebilirsiniz https: //www.altasmaden.com.tr Uzun yıllardır ürünlerimizden Almanya'ya bazalt taş elemanları satıyoruz, satış ağımızı geliştirmek ve sizinle tanışmak ve çalışmak istiyoruz. Sizi Türkiye'deki üretim fabrikasına ürünleri yakından tanımanız için bekliyoruz.

 1. VERIM GÜBRE ANONIM ŞIRKETI

  Türkiye

  VERİM GÜBRE Anonim Şirketi 2017'de kurulmuş olup, Ar-Ge çalışmalarını, yatırımlarını ve hazırlıklarını 2020'de tamamlamış, organik, organo-mineral ve mineral gübre üretimlerine başlamıştır. VERİM GÜBRE A.Ş olarak öncelikli ilkelerimiz; daha iyi toprak, bitki ve insan sağlığıdır. Daha yüksek mahsul verimini ve daha besleyici gıdaları desteklemek için en kaliteli gübreleri üretip, gübre kullanımında en iyi uygulamaları teşvik ediyoruz. Biz Verim Gübre markası olarak, yeni ürünlerimizi geliştirirken ve üretirken; su verimliliğini yükseltebilen, toprağı koruyan, değerli bitkilerinizi en zor şartlarda dahi besleyebilen, gıda güvenliğini ön plana çıkaran, iklim değişikliklerine dayanabilecek, yüksek ve düşük sıcaklıkta çalışan, her türlü toprak koşulunda maksimum düzeyde verimlilik sağlayan bitki besleme ürünleri sunuyoruz. Ürünlerimiz organik, organomineral sıvı-toz gübre, organomineral granül gübre, mineral NP ve NPK gübre gruplarından oluşmaktadır. Bu üretimlerimiz haricinde şirketimizin ithal ettiği mineral gübrelerinde pazarlama ve dağıtımını yapmaktayız. Verim Gübre, arazide ve online tarımsal danışmanlık hizmetlerinde; toprak analizi eğitimi ve bitki besleme reçetelendirmeleri, üretici bilinçlendirme toplantıları, model tarla uygulamalarıyla ve yenilikçi ürünlerle tarım sektörüne katma değer sağlamaktayız.

 2. GÜRSOY TARIM GÜBRE ÜRETIMI

  Türkiye

  Topraktaki organik madde miktarının azlığından dolayı kullanılan gübreleri alamayan bitkilerin gelişimini tamamlaması ve tohumun genetik potansiyelinin maximuma çıkması için, %100 doğal element ve madenler kullanarak ürettiğimiz SIVI HÜMİK ASİT, SIVI ORGANİK GÜBRE, ORGANOMİNERAL VE NPK'lı SIVI GÜBRE çeşitleri üreterek ihracat yapıyoruz. T.C. Tarım bakanlığı tescilli ve lisanslı ürünlerimiz 9 Avrupa ve Afrika ülkesinde kabul görmüştür. Daha az girdi ile daha fazla verim alarak çiftçilerin gelirini arttırmak ve gelecek nesillere ekilebilir ve sürdürülebilir tarım bırakmak hedefinde olan misyonumuz, sağlıklı yaşamak için de sağlıklı beslenmek, sağlıklı beslenmek için de sağlıklı ürünler yetiştirmek olan vizyonumuz, gelişmekte olan ülkelerin tarım sektörlerinde kabul görmüştür. Yerli sermaye ve öz kaynaklarımız ile ürettiğimiz gübreler, dağıtıcıdan nihai kullanıcıya kadar güvenle ulaşan bir ağ ile korunmakta ve takip edilmektedir. Müşteri memnuniyetini en ön planda tuttuğumuz çalışmalarımızda, çiftçilerimizin yüzünün gülmesi, en büyük kazancımızdır.

 1. IBT AGRO TARIM ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Türkiye

  Plant nutrition products, which play a significant role in modern agricultural practices, are considered a key element of the agriculture industry today. The quality, rapid, and uninterrupted supply of fertilizers and agricultural chemicals is of critical importance for agricultural production processes. Founded in Antalya in 2021, after a very long Research/Development and detailed process, IBT AGRO operates in the field of production and marketing of plant nutrition products that form the basis of agriculture. The company continues its activities in state-of-the-art production facilities in Antalya Organized Industrial Zone, with an area of 6, 000 m², equipped with state-of-the-art powder and liquid production lines and machines, and an annual production capacity of 30, 000, 000 kg/year. “IBT Agro” and “IBT Group of Companies” continue their operations with a broad field/operations team, in collaboration with business partners across Europe, the Middle East, Asia, Africa, and South America, expanding their trade portfolio day by day in line with long-term, sustainable goals. For a colorful, more productive harvest. Welcome to IBT AGRO; we are ready to lay the foundation for sustainable agriculture, growing together.

 2. LAKTO DAIRY TECHNOLOGIES

  Türkiye

  LAKTO Dairy Technologies belongs to a family that has been in animal husbandry sector for the last 45 years, academically and as corporate identity. LAKTO provides complete solutions for animal husbandry-namely cattle, sheep and goat farming establishments. Quality equipment, know-how and operating systems are the three necessary conditions for a competitive and profitable operation in farming and animal husbandry. What makes LAKTO unique is our ability to integrate these elements to produce the best possible results for each customer. LAKTO is a successful partnership of proven experts in the field of animal breeding. Our experts have advanced academic backgrounds, specializing in the field of cattle breeding and agricultural mechanization. LAKTO serves the sector with its expert staff, exclusive service quality and with the professional solutions for dairy farming. Our technical team is the most-capable and highest-trained in Türkiye and carries “solution bringing” concept by all means. In addition, we act as a representative for some of the world’s top manufacturers of agricultural equipment. Our clients include major animal breeding farms and plants in Türkiye. For the past 27 years LAKTO and sister corporations serve knowledge and know-how to our clients as well as all parties of agricultural sector to further advance the agricultural industry in Türkiye.

 3. ASANTA TARIM

  Türkiye

  Asanta Tarım, deneyimli ve profesyonel teknik kadrosuyla, bitkisel üretimde toplam verim ve kaliteyi yükseltmek için araştırma ve geliştirme faaliyetlerine ara vermeden devam etmektedir. Aynı zamanda, en son teknolojileri ve bilimsel araştırmaları takip ederek geliştirdiği yüksek kalite standartlarında, yenilikçi, çevreye duyarlı, organik, organamineral ve kimyasal “Bitki Besleme Ürünleri”nin artan yurt içi ve yurt dışı taleplerini karşılamak için üretim imkân ve kabiliyetlerini ihtiyaçlar doğrultusunda geliştirmektedir.

 4. KUŞBABA TARIM A.S.

  Türkiye

  Türkiye Antalya ilinde sıvı organik ve kimyasal gübre üretimi ve pazarlamasını yapıyoruz. bünyemizde 6 adet pazarlamacı arkadaş saha da çalışmaktadır. 3 dekar kapalı alanda üretimimizi yapmaktayız. aynı zamanda NPK damlama gübre üretimi de yapmaktayız. Firmamız Antalya da bulunan ADO GRUP firmasının tarım kolu olarak faaliyetini yürütmektedir. Ülkemizde ve bazı yurt dışı ülkelere satışlarımız devam etmektedir. har yıl başarılarımız arttırarak faaliyetlerimiz devam ettirmekteyiz. bu başarımızı ürettiğimiz ürünlerden memnun kalan müşterilerimize borçluyuz. aynı zamanda ph düşürücü ve organik şelatlı ürünlerimizde mevcuttur. ürünlerimizi www.kusbaba.com.tr adresimizden inceleyebilirsiniz. ayrıca gelen talepler üzerine ikinci bir firma daha kurduk ve onu ismi de Ado Tarım oldu. bu firmamızda faaliyetine devam etmektedir. bu firmamızı da www.adotarim.com.tr adresinden inceleyebilirsiniz. biz ürünlerimizi üretime başlamadan önce araştırarak nasıl bir ürün gerekli ve neler yapılabilir ki daha faydalı olsun mantığı ile başlıyoruz. ürünlerimizi önce kendi seralarımızda kullanıyor ve memnun kalırsak sahaya sunuyoruz. bugüne kadar kaliteden ödün vermedik ve vermeyeceğiz. bizim için müşteri memnuniyeti her şeyden önce gelir. önemli olan ürünümüzü satın alan müşteri aynı ürünü tekrar talep etsin. başarı bence budur. biz her zaman ürünlerimizin arkasındayız. hem kalite ve hem de güven olmazsa olmazımız. ürünlerimizi kullanan çiftçilerimiz memnun.

 5. YARASA GÜBRESI

  Türkiye

  Hakkımızda Konya Selçuklu bölgesinde kurulan şirketimiz, TAM TARIM GIDA markamızla başta Avrupa olmak üzere dünya çapında yapmış olduğumuz araştırma ve AR GE ler sonucunda, kendi buluşlarımız olan sepesifik ürünlerimizi (Yarasa Gübresi, Solucan Gübresi , Organik gübreler, Mikrobiyal Gübreler, Organomineral Taban gübreleri Granül formda ve biyolojik bitki koruma ürünleri) Teknolojik ve Modern Fabrikamızda üreterek Tarım Sektörüne hizmet vermekteyiz. Şirket ortaklarımız ve yeni buluşlarımızda bize destek veren yerli ve yabancı profösör ve mühendislerimizle birlikte iyi bir geçmişe sahip olup, bitki Besleme ve Bitki Koruma ürünleri konusundaki tecrübelerimiz ve zengin bilgi birikimlerimiz ile tarım sektöründe Organik bir Marka olmayı hedefliyoruz.Kısa süreli geçmişimize rağmen; 25 çeşit ürünlerimizden oluşan geniş bir ürün yelpazesi ile Türk ve Dünya çiftçisinin hizmetinde olup, Türkiyede ve Dünyada Tarım sektöründe Biyolojik ve kalıcı yeniliklere imza atmayı kendimize ilke edindik. Ürünlerimiz çevreye ve insana zarar vermeyen, organik üretime yönelik girdilerdir. TAM TARIM GIDA Markamız ile ; üretim ve pazarlama anlayışının en önemli unsurları olan, piyasa ihtiyaçlarını iyi analiz etmek, kaliteli ürünler üretmek, hızlı bir servis hizmeti sağlamak ve çiftçilerimizin vazgeçemediği Organik bir marka olmaktır. TAM TARIM GIDA San.Tic.Şti.

 6. ORGAPELL

  Türkiye

  Our company produces organic and organomineral special base fertilizers, leaf fertilizers and drip irrigation fertilizers, special plant nutrition products and soil conditioners. Our company, which is established in Bursa Turkey, make production to meet customer demands and expectations with our expert staff and present them to the domestic and international markets with the ORGAPELL brand with our experienced sales team. Our patented product, our special formulas that we developed with our customers, our crop-specific products, and our new products that we are constantly trying to develop add strength to our ORGAPELL brand day by day. Our Mission ; “Strong root, Healthy plant, Efficient harvest, Natural product, Real taste and Real smell, Soil ready for replanting” Our goal is a clean future by protecting the soil for the highest satisfaction and sustainable agriculture from the producer to the seller, from the seller to the consumer. Our vision ; To continuously increase the synergy we have created with our customers, suppliers and employees, To provide continuous training, information and support to our farmers for Conscious Agriculture, Respecting nature and the environment, leaving a clean and arable nature to our future, To be a reliable, solution partner, a strong brand that is growing day by day, serving globally.

 7. ORGANIC VERMICOMPOST LIQUID WORM

  Türkiye

  SİVAS SOLUCAN GÜBRESİ +90 530 159 34 38 KONSANTRE LİQUİT VORM vermikompost Organik tarımın vaz geçilmez unsuru olan Solucan gübresi kulanılan meyve sebze tahıl arazilerinde verim artışı dar alanlarda yapılan Tarım da doğal ve lezzet erken hasat ve Lezzetli aromalı besinler elde edersiniz Bu nedenle dünya hızla organik tarıma Geçiş yapıyor biz de SİVAS SOLUCAN GÜBRESİ olarak organik solucan gübresi Üretimi yapmaktayız katı formda ve sıvı formda yardımcı olmak isteriz Sıvı Solucan Gübremiz, tamamen kaliteli Kırmızı Kaliforniya Solucanın Katı Gübresinden üretilmektedir. Özel yöntemler kullanılarak üretilen sıvı Gübremiz uzun raf ömrüne sahiptir. Sıvı Gübremizin içinde, herhangi bir katkı maddesi yoktur. İçinde sadece faydalı bakteriler vardır, aktiftirler ve canlıdırlar, sıvı Solucan Gübrelerimiz 1- 5- 10- 20 Litre bidonlarda sevk edilir. Kullanım 30 300 litre suya /200 cc sıvı solucan gübresi yapraktan ve damlama sulamadan uygulama yapılır. Organik Solucan Gübresi sayesinde dirençli, kaliteli ürünler elde edilir. Sıvı Solucan Gübresi İçerdiği mikro organizmalar, enzimler, bitki besin elementleri sayesinde * Toprağı organik maddece zenginleştirir http: // www.solucangubresivas.com

 8. KUNERGENE TARIM

  Türkiye

 1. ORGANIKSA TURKEY

  Türkiye

  İşimizi sevgi ile yapıyoruz. Firmamız gübre imalatçısı olarak bitki besleme alanında faaliyet göstermektedir; Organik Madensel Gübreler, Humik&Fulvik Asitli Gübreler, Su da Eriyen Gübreler. Organiksa A.Ş., 1991 yılında Duman Grubuna üye olarak gübre sektöründe faaliyetine başladı Organiksa olarak minimum kaynak ile dünyanın ihtiyacı olan en yüksek verimi ve en iyi kaliteyi yakalamak. Yani daha az su, daha az toprak ve daha az teknik araç kullanarak üreticilerin gübre ihtiyaçlarını karşılamak. Bu ihtiyaçları karşılamak için Organiksa, bilimsel yenilik ve araştırmalara önem vererek doğa ya hizmet etmeyi hedefler. Bunu yaparken de geleceğimizi göz önünde bulundurur ve çevreye saygı çerçevesinde yaklaşır. 1991 yılından bu yana üreticilerimizin güvenini kazanarak ürün ağımızı hızla genişlettik. Dinamik kadromuz ve girişimci ruhumuz ile dünya çapında bilinen bir marka haline gelmeye adım adım yaklaşıyoruz.

 2. EKOBIGSOL

  Türkiye

  Ekobigsol, 2017 yılının Ocak ayında organik solucan gübresi üretimi ve organik tarım uygulamaları geliştirmek amacıyla kuruldu. Ekobigsol üretim tesisimiz ve merkez ofisimiz Çanakkale’nin Biga ilçesine bağlı Kaldırımbaşı Köyünde 1000m2’si kapalı alan olmak üzere toplam 7000m2’de faaliyet göstermektedir. Üretim tesisimizde Ekobigsol Katı Solucan Gübresi, Sıvı Solucan Gübresi, Kırmızı Kaliforniya Solucanı (Eisenia Foetida) ve Solucan Mamasından oluşan bir ürün gurubumuz bulunmaktadır. Kosgeb desteğiyle kurmuş olduğumuz tesisimiz ithalat ve ihracatı hedef alarak hem ülkemiz için hem de yurtdışı için yüksek kalitede üretim ve hizmet vermeyi hedeflenmiştir.

 3. SDP SOCIETE DE DISTRIBUTION ET DE PRESTATION DE SERVICES

  Fransa

  SDP, tarım ürünleri formülasyon, imalat ve dağıtımında uzman bir Fransız şirketidir. Ürün çeşidi kooperatif ve pazarlama ağı yoluyla dağıtılıyor ve dört ürün familyasından oluşuyor: yardımcı maddeler, bitki besleyici ürünler, toprak canlandırıcı ürünler ve servis ürünleri. İşletme tüm bitki kültürlerine yönelik ürünler sunuyor. Araştırma ve geliştirme çalışmaları temelde yeşil, çevreci kimyaya dayanıyor. Her sene SDP laboratuarlarından birçok yenilikçi ürün çıkıyor. SDP ürünlerini Fransız pazarında satışa sunuyor ve tüm kıtalara ihracat yapmaya da hazır durumda. SDP, taleplere hızlı cevap vermesi ve müşterilerinin sorunlarına göre uyarlama yapabilme yeteneği sayesinde bilgi ve deneyim birikimiyle ün kazanmış bir işletmedir. SDP bitki besleyici ürünler ve yardımcı maddeler alanında önde gelen şirketler arasındadır.

 4. BIOERA-MOSCOW, LLC

  Rusya

  BioEra şirketi, solucan gübresi, biyogübreler, mantar ve bakteri bazlı bitki koruma ürünleri, saf amino asitlerin yanı sıra bakteriyel gübreler ve toprak düzenleyiciler dahil olmak üzere mahsul çiftçiliği için biyo ürünler üretir ve satar. 2016 yılından itibaren Rusya pazarına ürün tedarik eden firma, 2022 yılından itibaren komşu ülkelere (Sırbistan, Beyaz Rusya, Gürcistan, Kazakistan, Özbekistan, Kırgızistan) satış alanını genişletmiştir. Şirket ayrıca Afrika ülkelerine sevkiyat başlatmak için aktif olarak müzakere ediyor. Şirket aşağıdaki ürünleri üretir ve tedarik eder: Tohum ilaçlama; -Bitki besleme; - Toprak verimliliğini artırmak ve sürdürmek için hazırlıklar (arazi rehabilitasyonu dahil); - Atık işleme ve biohumus üretimi için solucanlar; - Vermikompostlama ve biohumus üretimi için ekipman; - Katı biohumus; Bakteriyel formülasyonlar (biyofungisit, nitrojen, fosfor ve potasyum fiksasyonu için formülasyonlar). BioEra, yüksek kaliteli formülasyonlar sağlayarak tarımsal kalkınmayı teşvik etmek için bir dizi hizmet sunar. Şirketin uzmanları, uygulama planlarını geliştirir, sonuçları izler ve tedarik edilen formülasyonların tüm uygulama süreçlerini kontrol eder..

 5. TANHAN MADENCILIK TARIM LTD

  Türkiye

 6. PLANTAGRO

  Türkiye

  2016 yılında Manisa’da kurulan Plantagro tarım, kurucularının sektördeki 20 yıllık tecrübesiyle organik ve kimyasal gübre üretiminde önder olmak amacıyla kurulmuştur. Bu bağlamda üstün teknoloji ver AR-GE çalışmalarıyla, toprağın ihtiyaç duyduğu tüm gübre teknolojilerini siz müşterilerimizin hizmetine sunmuştur. Bölgesel ayrıcalıklar sebebiyle faaliyetlerini İzmir Aliağa’da sürdürmektedir. Plantagro tarım son kullanıcı memnuniyetini esas alan iş anlayışı ile yurtdışında ve yurtiçinde hem bölge bayilerinin hem bayilerin hem de çiftçinin güvenini kazanmayı hedeflemektedir. Bu hedef doğrultusunda güveninizi boşa çıkarmayacağımızı temin eder, teşekkürlerimizi sunarız. Firmamızın belirlenmiş ilkelerine bağlı kalarak, hem toprak düzenleme hem bitkisel üretimde çağdaş ve teknolojik ürünler geliştirmek. Bu ürünleri Türkiye ve dünya çiftçilerinin kullanımına sunmak. Bunu yaparken de müşterilerimizden tedarikçilerimize, çalışanlarımızdan topluma kadar tüm paydaşlarımız için değer yaratmaktır.

 7. KLIMAKS TARIM KIMYA SAN. TIC. LTD ŞTI.

  Türkiye

  HAKKIMIZDAKLİMAKS yaklaşık20 yıldır tarım sektörüne yönelik faaliyet gösteren, 15 yıldır da bitki besleme ürünleri(gübre) ve tohum üretimi yapan bir kuruluştur. Sıvı ve toz olmak üzere hem organik hem de kimyasal bitki besleme ürünleri (gübre) üretmektir. KLİMAKS NEYİ HEDEFLER? KLİMAKS Limited Şirketi yaklaşık onbeş yıldır tarım sektörüne yönelik faaliyet göstermektedir. Bu uzun zamanda bitki besleme ve tohum sektörlerinde kazandığı bilgi, tecrübe ve ar-ge çalışmalarında elde edilen yenilikleri maksimum düzeyde ürünlerinde kullanmaktadır.Üretilmek istenen bir ürünün, ilk önce kimyasal çalışmaları laboratuvar ekibimiz tarafından, laboratuvar ortamında yapılmakta, elde edilen bitki besin maddesi daha sonra ar-ge bahçemizde ziraat mühendislerimiz tarafından bitkiler üzerinde denenmektedir. Bitkilerden elde edilen sonuçlar mükemmel ise, o ürüne tescil alınmakta ve Dünya tarımının hizmetine sunulmaktadır.Bir bitkiden yüksek verim ve kaliteli ürün alabilmek için o bitkide ilk önce şunlar gereklidir: Sağlıklı ve güçlü bir kök sistemi, güçlü bir gövde, gayet yeşil ve büyük yaprak, yeteri kadar ve sağlıklı çiçek...Ayrıca, oluşan meyve, sebze veya sanayi bitkisi istenen renkte, istenen büyüklükte ve arzu edilen kalitede olmalıdır.KLİMAKS Limited Şirketi ürünleri bu hedefler için hazırlanmıştır.Kaliteli bitki besleme ürünleri ve kaliteli tohum (mükemmel çimlenme, sağlıklı büyüme, yüksek verim ve kaliteli ürün) üretmek için gerekli ar-ge çalışmaları şirketimizin kendi kadroları tarafından

 8. BRIMSTONE

  Türkiye

  La oficina central de la compañía Brimstone Chemical se encuentra en Menemen, İzmir. También tenemos una oficina en Hungría. Brimstone es una empresa que tiene la capacidad de producir 3000 toneladas de azufre en polvo y 4000 toneladas de bentonita por mes. Trabajamos con muchas empresas de fertilizantes, productores de semillas oleaginosas (como productores de girasol, productores de soja, productores de alfalfa) en Europa. Fabricamos productos a base de azufre. Producimos fertilizante orgánico llamado Brimsol 90. Brimsol 90 se puede utilizar tanto para fertilizantes como para la salud de las plantas. Mostró un efecto positivo especialmente en semillas oleaginosas.

 9. EDAGUM SM RUS LLC

  Rusya

  Edagum SM Rus LLC, yüksek kalitesi ve verimliliği 30'un üzerinde Rus ve yabancı araştırma enstitüsünün yaptığı araştırmalar sonucunda onaylanmış EDAGUM® markası altında organik gübre ve yem katkı maddesi imal eden bir firmadır. EDAGUM®SM gübre, çevre dostu bitki materyallerinden üretilmiş doğal bir bitki büyüme stimülatörü ve toprak kondisyonlayıcıdır. Humik (40-50 g / l) ve biyogübredir (15 çeşit bakteri), şu konularda yüksek verimlilik sağlar: %50'ye varan verim artışı, mineral gübre ve tarım ilaçlarında %40'a varan tasarruf. EDAGUM®SM yem katkı maddesi, çeşitli doğal hammaddelerin karışımından üretilir ve büyükbaş ile küçükbaş hayvanlarda, kümes hayvanlarında ve su ürünleri yetiştiriciliğinde verimliliğin artırılmasına ve hastalıkların görülme sıklığının azaltılmasına yönelik kullanılır. Ürünlerin kalitesini ve çevreye uyumunu yükseltir. Antibiyotiklere mükemmel bir alternatiftir.

 10. TOPTAN GÜBRE TOPTANGUBRE.COM

  Türkiye

  Toptan Gübre çevrimiçi olarak toptan gübre fiyatları ile tüm çiftçilere hizmet vermek adına faaliyetlerine başlamıştır. Öncelikle sosyal medya ile iletişim kurarak, birebir ziraat mühendisi danışmanlar tarafından destek verilerek, tarımsal ihtiyaca uygun gübreler toptan fiyatına sunulmaktadır. Toptan gübre fiyatları ile alım yapan çiftçiler ile karşılıklı fayda sağlanmış olması sayesinde 2020 yılında faaliyetlerimizi daha da hızlandırarak danışman kadrosunu daha da güçlendirip, toptan gübre ihtiyacı olan çiftçilere katı gübreler, sıvı gübreler, hümik asit, fülvik asit, azotlu gübreler, sülfatlı gübreler, ve sayamadığımız organomineral gübre çeşitleri toptan fiyatları ile adrese teslim ve kapıda ödeme seçeneği ile ülkenin her bir köşesindeki çiftçiye ulaştırılması hedefiyle yola çıkılan bu girişimde büyüme çalışmaları devam etmektedir. Toprak analizi raporu olan çiftçilere bu analizlere göre uygun gübreler toptan fiyatına sunulmakta, bitki sorunları olan, ister bağ, ister sera ister bahçe isterse diğer üretim tiplerinde çalışan üreticiler olsun, sorunlarını görüntülü olarak danışmalara iletip, gerekli gübreleri toptan fiyatına ulaşabilir hale gelmektedir.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Gübreler ve toprak verimliliği - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

1.802 Şirketler