• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • gıda jölesi

Sonuçlar

Gıda jölesi - Ithalat/Ihracat

 1. KASAG SWISS AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  KASAG, İsviçre Emmental'daki Langnau'da bulunan orta ölçekli bir sanayi kuruluşudur. Şirket 1929 yılından bu yana kalifiye uzman personel istihdamı yapmaktadır. Bern Kantonu'ndaki bu doğal dağlık bölgede sadece dünyaca ünlü Emmentaler peyniri üretilmez, burada küresel olarak mükemmel şöhrete sahip birçok yenilikçi şirket de faaliyette bulunur. KASAG da bunlardan biridir. Kimya ve ilaç sanayisinin yanı sıra organik, gıda ve çevre teknolojilerinde kullanılan cihazlar, kaplar, basınçlı kaplar, ısı eşanjörleri, kolonlar, bileşenler, vb. malzemelerin tasarım ve imalatı. Meyve nektarları, reçeller, kompostolar, reçeller, soslar, sebzeler ve diğer gıdalar üretiminde kullanılan toplu pişirme tesisleri için mühendislik ve kurulum. Atık su sistemlerinden ısı geri kazanım tesislerinin mühendisliğinin yanı sıra çeşitli kanal şekilleri için kanal ısı eşanjörleri üretimi ve montajı.

 2. UD CHEMIE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Firma UD CHEMIE GmbH, 1984 yılında Uwe L.F. Dubberke tarafından kuruldu. Ana merkezi Rheinhessen Wörrstadt'ta bulunan kaliteli ham maddelerin sözleşme olan aile şirketi piyasanın taleplerine uyarak fonksiyonel, hassas şekilde uyarlanmış ve özelliklere uygun ilaç, inşaat, gıda ve içecek endüstrisi için sıvı ve kuru karışımlara değerlendirme imalatçısı olmak üzere uluslararası üretici olarak gelişti. Yönetim kurulu şirketin kurulmasından itibaren özellikle faaliyetlerde görev almaktadır. LECKER’S Bio Manufaktur GmbH şirketinin %100 yan kuruluşu olan Headquarter UD CHEMIE GmbH, partner işletme UD CHEMIE Moskau ve UD CHEMIE Tallinn şirketlerinden oluşan şirketler grubu toplam 85 çalışanı ile yıllık 60.000.000 € kazanç elde ediyor.

 3. FOODCOM S.A.

  Polanya

  Verified by europages badge

  Gıda endüstrisinde faaliyet gösteren bir ticaret şirketi. Biz süt ürünleri ticareti konusunda uzmanız; bitkisel proteinler; gıda ve yem katkı maddeleri. Teklif, B2B sektöründeki şirketlere yöneliktir.Ekibimiz sayesinde şirket birçok sadık İş Ortağı kazandı ve daha da genişliyor. 2019 yılında, Polonya'da gıda sektöründe en hızlı büyüyen şirketi prestijli ödülü kazandık. Şu anda, şirket, Polonya, Almanya, Hollanda ve İtalya olmak üzere dört Avrupa ülkesinde kayıtlıdır.

 4. SHOOTING SWEETS

  Belçika

  Verified by europages badge

  SHOOTING SWEETS, yılında kurulan ve ŞEKERLEMELER sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Gıda jölesi, bonbonlar, Gıda jölesi, küçük bonbonlar, jelatinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vilvoorde, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. APM

  Türkiye

  APM Gıda 22 seneden beri Pastacılık katkı maddeleri üretimi, tedariği ve ihracatçısı olarak rol almaktadır. Firmamız İstanbulda yerleşik olup, ağırlıklı olarak pastacılık ve şekerleme sektörlerine katkı maddeleri ve hammadde temin etmektedir. İç piyasa ile birlikte, ihracatımız da yıllar içerisinde etkin tedarik zinciri ile artış göstermiş olup, bir çok ülkeye ihracat operasyonlarımız sürmaktedir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GEREDE JELATIN SAN TIC A.Ş.

  Türkiye

  GEREDE JELATIN SAN TIC A.Ş., yılında kurulan ve Gıda jölesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gıda jöleleri, farmasötik kullanım için jelatinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. KOS. PPHU

  Polanya

  KOS. PPHU, yılında kurulan ve Diyetik ve organik yiyecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda jölesi, Organik - gıda, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Şarküteri, Gıda jölesi, Organik - gıda, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Şarküteri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, DEBICA, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. GELATINES WEISHARDT

  Fransa

  GELATINES WEISHARDT, yılında kurulan ve Gıda jölesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. farmasötik kullanım için jelatinler, salamuralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Graulhet, Fransa 'de bulunmaktadır.

 4. ODO "LISICHANSKIY GELATIN FACTORY"

  Ukrayna

  ODO "LISICHANSKIY GELATIN FACTORY", yılında kurulan ve Gıda jölesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lisichansk, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 5. GELCO S.A.S

  Kolombiya

  GELCO S.A.S, yılında kurulan ve Gıda jölesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Barranquilla, Kolombiya 'de bulunmaktadır.

 1. EVERSOURCE GELATIN

  Çin

  EVERSOURCE GELATIN, yılında kurulan ve Ağaç işleri- makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda jölesi, Gıda jölesi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Weihai, Çin 'de bulunmaktadır.

 2. PB GELATINS

  Belçika

  PB GELATINS, yılında kurulan ve Gıda jölesi sektöründe faaliyet gösteren bir. jelatinler, gıda jöleleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brussels, Belçika 'de bulunmaktadır.

 1. ROUSSELOT

  Belçika

  ROUSSELOT, yılında kurulan ve Gıda jölesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gıda jöleleri, jelatinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gent, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. ROUSSELOT (CHINA)

  Çin

  ROUSSELOT (CHINA), yılında kurulan ve Gıda jölesi sektöründe faaliyet gösteren bir. gıda jöleleri, farmasötik kullanım için jelatinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Shanghai, Çin 'de bulunmaktadır.

 3. MMSC

  Kamerun

  MMSC, yılında kurulan ve Gıda jölesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. hayvan yiyecekleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Douala, Kamerun 'de bulunmaktadır.

 4. HAODONG BIOLOGICAL TECHNOLOGY CO., LTD.

  Amerika Birleşik Devletleri

  HAODONG BIOLOGICAL TECHNOLOGY CO., LTD., yılında kurulan ve Gıda jölesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gıda jöleleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hengshui, Amerika Birleşik Devletleri 'de bulunmaktadır.

 5. YOGOLD FRANCHISING

  İtalya

  YOGOLD FRANCHISING, yılında kurulan ve Gıda jölesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Campobasso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 6. POLYNT UK LTD

  Birleşik Krallık

  POLYNT UK LTD, yılında kurulan ve Gıda jölesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kimyasal katalizörler, Kimyasal katalizörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leek, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. AMITY LTD

  Birleşik Krallık

  AMITY LTD, yılında kurulan ve Gıda jölesi sektöründe faaliyet gösteren bir. Kimyasal katalizörler, Kimyasal katalizörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barnsley, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. CORWEN MANOR CRAFT CENTRE

  Birleşik Krallık

  CORWEN MANOR CRAFT CENTRE, yılında kurulan ve Gıda jölesi sektöründe faaliyet gösteren bir. Kimyasal katalizörler, Kimyasal katalizörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Corwen, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. SIGMA ALDRICH CO LTD

  Birleşik Krallık

  SIGMA ALDRICH CO LTD, yılında kurulan ve Gıda jölesi sektöründe faaliyet gösteren bir. Kimyasal katalizörler, Kimyasal katalizörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gillingham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. PRICE'S PATENT CANDLES LTD

  Birleşik Krallık

  PRICE'S PATENT CANDLES LTD, yılında kurulan ve Gıda jölesi sektöründe faaliyet gösteren bir. Kimyasal katalizörler, Kimyasal katalizörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bedford, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. WIRRAL FOSPRAY LTD

  Birleşik Krallık

  WIRRAL FOSPRAY LTD, yılında kurulan ve Gıda jölesi sektöründe faaliyet gösteren bir. Kimyasal katalizörler, Kimyasal katalizörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Deeside, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. JOHN LENNON

  Birleşik Krallık

  JOHN LENNON, yılında kurulan ve Gıda jölesi sektöründe faaliyet gösteren bir. Kimyasal katalizörler, Kimyasal katalizörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Liverpool, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. ISLE OF SKYE CANDLE CO

  Birleşik Krallık

  ISLE OF SKYE CANDLE CO, yılında kurulan ve Gıda jölesi sektöründe faaliyet gösteren bir. Kimyasal katalizörler, Kimyasal katalizörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Isle Of Skye, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. C R C INDUSTRIES (UK) LTD

  Birleşik Krallık

  C R C INDUSTRIES (UK) LTD, yılında kurulan ve Gıda jölesi sektöründe faaliyet gösteren bir. Kimyasal katalizörler, Kimyasal katalizörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bridgwater, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. SPECIALISED AEROSOLS CO LTD

  Birleşik Krallık

  SPECIALISED AEROSOLS CO LTD, yılında kurulan ve Gıda jölesi sektöründe faaliyet gösteren bir. Kimyasal katalizörler, Kimyasal katalizörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Barnsley, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. B & M LONGWORTH (EDGWORTH) LTD

  Birleşik Krallık

  B & M LONGWORTH (EDGWORTH) LTD, yılında kurulan ve Gıda jölesi sektöründe faaliyet gösteren bir. Kimyasal katalizörler, Kimyasal katalizörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Blackburn, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. NEW ENGLAND BIOLABS LTD

  Birleşik Krallık

  NEW ENGLAND BIOLABS LTD, yılında kurulan ve Gıda jölesi sektöründe faaliyet gösteren bir. Kimyasal katalizörler, Kimyasal katalizörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Hitchin, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. PHOSPHONICS LTD

  Birleşik Krallık

  PHOSPHONICS LTD, yılında kurulan ve Gıda jölesi sektöründe faaliyet gösteren bir. Kimyasal katalizörler, Kimyasal katalizörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Abingdon, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz