• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • gıda jölesi

Sonuçlar

Gıda jölesi - Ithalat/Ihracat

 1. KASAG SWISS AG

  İsviçre

  Verified by europages badge

  KASAG, İsviçre Emmental'daki Langnau'da bulunan orta ölçekli bir sanayi kuruluşudur. Şirket 1929 yılından bu yana kalifiye uzman personel istihdamı yapmaktadır. Bern Kantonu'ndaki bu doğal dağlık bölgede sadece dünyaca ünlü Emmentaler peyniri üretilmez, burada küresel olarak mükemmel şöhrete sahip birçok yenilikçi şirket de faaliyette bulunur. KASAG da bunlardan biridir. Kimya ve ilaç sanayisinin yanı sıra organik, gıda ve çevre teknolojilerinde kullanılan cihazlar, kaplar, basınçlı kaplar, ısı eşanjörleri, kolonlar, bileşenler, vb. malzemelerin tasarım ve imalatı. Meyve nektarları, reçeller, kompostolar, reçeller, soslar, sebzeler ve diğer gıdalar üretiminde kullanılan toplu pişirme tesisleri için mühendislik ve kurulum. Atık su sistemlerinden ısı geri kazanım tesislerinin mühendisliğinin yanı sıra çeşitli kanal şekilleri için kanal ısı eşanjörleri üretimi ve montajı.

 2. UD CHEMIE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Firma UD CHEMIE GmbH, 1984 yılında Uwe L.F. Dubberke tarafından kuruldu. Ana merkezi Rheinhessen Wörrstadt'ta bulunan kaliteli ham maddelerin sözleşme olan aile şirketi piyasanın taleplerine uyarak fonksiyonel, hassas şekilde uyarlanmış ve özelliklere uygun ilaç, inşaat, gıda ve içecek endüstrisi için sıvı ve kuru karışımlara değerlendirme imalatçısı olmak üzere uluslararası üretici olarak gelişti. Yönetim kurulu şirketin kurulmasından itibaren özellikle faaliyetlerde görev almaktadır. LECKER’S Bio Manufaktur GmbH şirketinin %100 yan kuruluşu olan Headquarter UD CHEMIE GmbH, partner işletme UD CHEMIE Moskau ve UD CHEMIE Tallinn şirketlerinden oluşan şirketler grubu toplam 85 çalışanı ile yıllık 60.000.000 € kazanç elde ediyor.

 3. FOODCOM S.A.

  Polanya

  Verified by europages badge

  Gıda endüstrisinde faaliyet gösteren bir ticaret şirketi. Biz süt ürünleri ticareti konusunda uzmanız; bitkisel proteinler; gıda ve yem katkı maddeleri. Teklif, B2B sektöründeki şirketlere yöneliktir.Ekibimiz sayesinde şirket birçok sadık İş Ortağı kazandı ve daha da genişliyor. 2019 yılında, Polonya'da gıda sektöründe en hızlı büyüyen şirketi prestijli ödülü kazandık. Şu anda, şirket, Polonya, Almanya, Hollanda ve İtalya olmak üzere dört Avrupa ülkesinde kayıtlıdır.

 4. SHOOTING SWEETS

  Belçika

  Verified by europages badge

  SHOOTING SWEETS, yılında kurulan ve ŞEKERLEMELER sektöründe faaliyet gösteren bir Multi-Category şirketidir. Gıda jölesi, bonbonlar, Gıda jölesi, küçük bonbonlar, jelatinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Vilvoorde, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. APM

  Türkiye

  APM Gıda 22 seneden beri Pastacılık katkı maddeleri üretimi, tedariği ve ihracatçısı olarak rol almaktadır. Firmamız İstanbulda yerleşik olup, ağırlıklı olarak pastacılık ve şekerleme sektörlerine katkı maddeleri ve hammadde temin etmektedir. İç piyasa ile birlikte, ihracatımız da yıllar içerisinde etkin tedarik zinciri ile artış göstermiş olup, bir çok ülkeye ihracat operasyonlarımız sürmaktedir.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. GEREDE JELATIN SAN TIC A.Ş.

  Türkiye

  GEREDE JELATIN SAN TIC A.Ş., yılında kurulan ve Gıda jölesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gıda jöleleri, farmasötik kullanım için jelatinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Istanbul, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 2. KOS. PPHU

  Polanya

  KOS. PPHU, yılında kurulan ve Diyetik ve organik yiyecekler sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda jölesi, Organik - gıda, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Şarküteri, Gıda jölesi, Organik - gıda, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Şarküteri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, DEBICA, Polanya 'de bulunmaktadır.

 3. ODO "LISICHANSKIY GELATIN FACTORY"

  Ukrayna

  ODO "LISICHANSKIY GELATIN FACTORY", yılında kurulan ve Gıda jölesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lisichansk, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 4. ROUSSELOT

  Belçika

  ROUSSELOT, yılında kurulan ve Gıda jölesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. gıda jöleleri, jelatinler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gent, Belçika 'de bulunmaktadır.

 5. GELATINES WEISHARDT

  Fransa

  GELATINES WEISHARDT, yılında kurulan ve Gıda jölesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. farmasötik kullanım için jelatinler, salamuralar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Graulhet, Fransa 'de bulunmaktadır.

 1. PB GELATINS

  Belçika

  PB GELATINS, yılında kurulan ve Gıda jölesi sektöründe faaliyet gösteren bir. jelatinler, gıda jöleleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brussels, Belçika 'de bulunmaktadır.

 2. YOGOLD FRANCHISING

  İtalya

  YOGOLD FRANCHISING, yılında kurulan ve Gıda jölesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Campobasso, İtalya 'de bulunmaktadır.

 1. POLYNT UK LTD

  Birleşik Krallık

  POLYNT UK LTD, yılında kurulan ve Gıda jölesi sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kimyasal katalizörler, Kimyasal katalizörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Leek, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. HORNETT BROS & CO LTD

  Birleşik Krallık

  HORNETT BROS & CO LTD, yılında kurulan ve Gıda jölesi sektöründe faaliyet gösteren bir. Kimyasal katalizörler, Kimyasal katalizörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Rainham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. HART MATERIALS LTD

  Birleşik Krallık

  HART MATERIALS LTD, yılında kurulan ve Gıda jölesi sektöründe faaliyet gösteren bir. Kimyasal katalizörler, Kimyasal katalizörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wolverhampton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. INTERTEK CAPCIS

  Birleşik Krallık

  INTERTEK CAPCIS, yılında kurulan ve Gıda jölesi sektöründe faaliyet gösteren bir. Kimyasal katalizörler, Kimyasal katalizörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Manchester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. DOBSON

  Birleşik Krallık

  DOBSON, yılında kurulan ve Gıda jölesi sektöründe faaliyet gösteren bir. Kimyasal katalizörler, Kimyasal katalizörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Milnthorpe, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. JAMES M BROWN LTD

  Birleşik Krallık

  JAMES M BROWN LTD, yılında kurulan ve Gıda jölesi sektöründe faaliyet gösteren bir. Kimyasal katalizörler, Kimyasal katalizörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Stoke-On-Trent, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. LANCASHIRE CHEMICALS

  Birleşik Krallık

  LANCASHIRE CHEMICALS, yılında kurulan ve Gıda jölesi sektöründe faaliyet gösteren bir. Kimyasal katalizörler, Kimyasal katalizörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Glossop, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. NORTHERN CANDLES

  Birleşik Krallık

  NORTHERN CANDLES, yılında kurulan ve Gıda jölesi sektöründe faaliyet gösteren bir. Kimyasal katalizörler, Kimyasal katalizörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Newry, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 1. LEESON POLYURETHANES LTD

  Birleşik Krallık

  LEESON POLYURETHANES LTD, yılında kurulan ve Gıda jölesi sektöründe faaliyet gösteren bir. Kimyasal katalizörler, Kimyasal katalizörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Warwick, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 2. CEIMIG LTD

  Birleşik Krallık

  CEIMIG LTD, yılında kurulan ve Gıda jölesi sektöründe faaliyet gösteren bir. Kimyasal katalizörler, Kimyasal katalizörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Dundee, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 3. MCGEAN ROHCO (UK) LTD

  Birleşik Krallık

  MCGEAN ROHCO (UK) LTD, yılında kurulan ve Gıda jölesi sektöründe faaliyet gösteren bir. Kimyasal katalizörler, Kimyasal katalizörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Wolverhampton, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 4. CANDLE MAKERS SUPPLIES

  Birleşik Krallık

  CANDLE MAKERS SUPPLIES, yılında kurulan ve Gıda jölesi sektöründe faaliyet gösteren bir. Kimyasal katalizörler, Kimyasal katalizörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 5. PEM PLANT & CHEMICALS INTERNATIONAL LTD

  Birleşik Krallık

  PEM PLANT & CHEMICALS INTERNATIONAL LTD, yılında kurulan ve Gıda jölesi sektöründe faaliyet gösteren bir. Kimyasal katalizörler, Kimyasal katalizörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Clacton-On-Sea, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 6. EUROPEAN O G D LTD

  Birleşik Krallık

  EUROPEAN O G D LTD, yılında kurulan ve Gıda jölesi sektöründe faaliyet gösteren bir. Kimyasal katalizörler, Kimyasal katalizörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Huddersfield, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. RACHEL VOSPER LTD

  Birleşik Krallık

  RACHEL VOSPER LTD, yılında kurulan ve Gıda jölesi sektöründe faaliyet gösteren bir. Kimyasal katalizörler, Kimyasal katalizörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, London, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 8. FORTIS TECHNOLOGIES LTD

  Birleşik Krallık

  FORTIS TECHNOLOGIES LTD, yılında kurulan ve Gıda jölesi sektöründe faaliyet gösteren bir. Kimyasal katalizörler, Kimyasal katalizörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Neston, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. MEL CHEMICALS

  Birleşik Krallık

  MEL CHEMICALS, yılında kurulan ve Gıda jölesi sektöründe faaliyet gösteren bir. Kimyasal katalizörler, Kimyasal katalizörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Manchester, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 10. AEROSOL SOLUTIONS LTD

  Birleşik Krallık

  AEROSOL SOLUTIONS LTD, yılında kurulan ve Gıda jölesi sektöründe faaliyet gösteren bir. Kimyasal katalizörler, Kimyasal katalizörler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Derby, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz