• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • kahvaltılık hububatlar

Sonuçlar

Kahvaltılık hububatlar - Ithalat/Ihracat

 1. SCHAAF TECHNOLOGIE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  Schaaf tüm çabalarını her zaman gıda ekstrüzyonunun tüm yönlerine harcamıştır. Firmamız iki temel yetkinliğe sahiptir: Bir yandan, gıda ekstrüzyon teknolojisi için yenilikçi uygulamalar ve bunlara dayanan komple ürünler geliştirmekteyiz. Öte yandan da, ekstrüde aperatifler, kahvaltılık tahıllar, birlikte ekstrüde ürünler, yassı ekmek, hazır karışım unların üretimi için gerekli olan gıda ekstrüderlerini ve ilgili makineleri tasarlamakta ve üretmekteyiz. Ekstrüde gıdalar için doğrudan genleşme sürecine dayanan tamamen anahtar teslim sistem çözümleri sunmaktayız. Ayrıca, patentli TURBO ekstrüzyon teknolojisindeki son gelişmeler münhasıran Schaaf'tan gelmektedir. Geleneksel olarak ... yemek pişirme ekstrüzyonu konusunda uzmanlaşmış, müşterilerin hedefleri ile dünya çapında tanınan, yenilikçi, kişisel olarak müşterilere, çalışanlara ve aileye bağlı, esnek ve henüz ... karmaşık ve şeffaf!

 2. HEALTHY GENERATION LLC UKRAINE

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  HEALTHY GENERATION LLC UKRAINE, yılında kurulan ve Beslenme - gıda sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kahvaltılık hububatlar, Zeytinyağı, Çikolata olmayan şekerleme, Hububat ve tahıllar, çölyak hastaları için ekmek, glutensiz bisküviler, glütensiz yemekler, glutensiz pastalar, glutensiz gıda sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Novomoskovsk, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. NERANO GROUP

  Polanya

  Verified by europages badge

  NERANO GROUP, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kahvaltılık hububatlar, Hububat ve tahıllar, Diyetik ve organik yiyecekler, Organik - gıda, toptan diyet gıdaları, diyet ürünleri, Diyet - Gıdalar, Kahvaltılık hububatlar, Hububat ve tahıllar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Marki, Polanya 'de bulunmaktadır.

 4. LES FRUITS DETENDUS - JOODY

  Fransa

  Verified by europages badge

  LES FRUITS DETENDUS - JOODY, yılında kurulan ve Kahvaltılık hububatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. müsli, krakker, aperatifler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 5. TERRA LLC

  Ukrayna

  Verified by europages badge

  TERRA LLC, yılında kurulan ve Yumuşak buğday sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Hububat ve tahıllar, İrmik, Un ve irmik, Çorbalar, Kahvaltılık hububatlar, Hububat ve tahıllar, hububat, tahıl irmikleri, yulaf taneleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Pervomaysky, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CALIKOGLU GIDA

  Türkiye

  Çalıkoğlu Paz. Gıda Tar. Hay. Nak. Tur. İnş. San. İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. 1997 yılında Karadeniz’in incisi Ordu ilinin şirin Ünye ilçesinde Adem ÇALIK ve Resul ÇALIK tarafından kurulmuştur. Başlangıçta gıda toptancılığı ile ticarete adım atan, yelpazesini gün geçtikçe genişleten bir firma olarak bölgesinde Çalıkoğlu ve mytat markası ve birçok markanın distribütörlüğünü yapmaktadır. İlk olarak Bursa Gemlik’te zeytin üretimine başlamış ardından üretimini Orhangazi’de 1200 m2 kapalı alana taşıyarak kapasitesini artırmıştır. İlkelerine ve geleneklerine bağlı olarak 1997’den bu yana geliştirdiği ürün çeşitliliği, dinamik ve profesyonel kadrosuyla, güçlü araç filosu ve yaygın dağıtım ağıyla istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir. Bünyesinde bulunan İçim, Namet, Aytaç, Filiz, Barilla gibi birçok markaya ait ürününlerin temsiliyetini başarılı bir şekilde sürdürmektedir. İş hacmi her geçen zaman artan firmamız 2015 yılında 3500 m2 depolama alanına sahip yeni şirket binasına taşınmıştır. Çalıkoğlu gıda edindiği bilgi birikimi ve saha tecrübesini 2018 yılında EDT ( Ev Dışı Tüketim ) alanına taşıyarak; tüm restoran, kafe, yemekhane, pastane, otel ve iş merkezlerine tedarikler yapmaktadır. Zeytinle başlayan serüvenini zamanla muhteşem bir lezzet dünyasına dönüştürmüştür. Çalıkoğlu ve MYTAT ürün ailesinde kuru üzüm, kuru incir, kuru kayısı, reçel, lokum çeşitleri ile 112 aktif barkod sayısına ulaşmıştır. Kalite, istikrar ve güvenle yeniliklerimiz devam edecektir.

 2. OPTINATUREL

  Türkiye

  Son yıllarda ülkemizde ve dünyada da genel olarak yaşam koşulları itibariyle Doğal, Organik, Glutensiz, Vegan, bitkisel ve yöresel/gelenekselürünlere olan ilgi her geçen gün doğal olarak artmaktadır. Optinaturel İlaç & Gıda San.Yirmi yılı aşan insan sağlığına yönelik ürünsel deneyimleriyle tescilli "Naturel yaşam sağlıklı yaşam” sloganı ile faaliyet alanlarında Akademisyen Doktor, Eczacı, Biyolog ve kimyagerlerimizin araştırmaları sonucunda ürünlerin içerik, form ve etkinliklerine yönelik görüşleri alınarak Ulusal ve uluslararası yapılmış bir çok klinik çalışmalarca ve bilim insanlarınca insan sağlığına naturel olarak faydaları kanıtlanmış hammaddelerden İnnovatif ürünleri ARGE çalışmalarıyla geliştirip "önce insan” ilkesiyle insanların daha doğal, sağlıklı yaşam standartlarına ulaşması için tescilli Naturpy, Dr.Gluten, Gluteneks ve şirket bünyesinde yer alan farklı markalarıyla insan sağlığı için gerekli tüm parametrelerde laboratuvar analizlerini uluslararası akrediteli laboratuvarlarda yaptırarak ve uluslararası gıda üretim standartların da olan tesislerimiz de üreterek yurtiçi ve yurtdışı pazarlara sunan bir şirkettir. Optinaturel; 2017 yılında aldığı Altın marka ödülü, Avrasya kalite ödülü, Tüketicilere tavsiye edilme ödülü ve 2018 yılında yılın önerilen markası ödülleriyle, faydalı modelleri ve devam eden patent süreçleriyle, ARGE çalışmalarıyla her zaman yenilikçi yaklaşımını Türkiye de ilklerle ve Türkiye de ilk dünya da tek innovatif ürünlerle sürdürecektir.

 3. ESTO TRADE CO.

  Türkiye

  Esto Trade Company was founded in 1988 as the exporter company of Topbay Halicilik San. ve Tic. Ltd. Sti. Topbay Halicilik has been specialized in the production and wholesaling of home textile products such as floor coverings, blankets, towels etc. for the last four decades. Drawing on its wide experiences, Esto Trade Co. was established and the company has expanded its businesses into many areas essentially in FMCG sector and international trade.Esto Trade is mainly an exporter and trading company, which supplies foodstuff and beverages. In little over 30 years, Esto Trade have become a pioneer and a leading company in exporting confectionaries, fruit juices, cereals, fresh fruits and vegetables. The company is also acting as an agent, broker and consultant at international markets targeting to provide the best solutions for its business partners.Apart from Esto Trade Company’s direct sales and export operations, the company assists Turkish manufacturers in exporting their goods to its customer portfolio. Esto Trade Co. cooperates with reliable Turkish companies seeking customers in targeted markets and offers them the company’s broad expertise in marketing their goods. The company helps Turkish companies to adapt their products to the targeted markets and guides them in unfamiliar market environment in order to take full advantage of opportunities. Esto Trade Co. is additionally open to be an agent of foreign manufacturers targeting to penetrate Turkish market.

 4. KARDEŞLER IHRACAT

  Türkiye

  Dünyanın her yerine uygun fiyatla Türkiyenin güzide lezzetlerini tanıtmak için kurduğumuz şirketimiz ülkemizin en özel ve en güzel ürünlerini sizin için seçer paketler ve güvenilir şekilde gönderir. Şirket vizyonumuz tüm dünyada bulunan Türk vatandaşlarımızın özlediği tüm lezzetlere her zaman taze bir şekilde ulaşmasını sağlamak. Kars kaşarı ve balı olmak üzere tulum peyniri zeytin sucuk pastırma gibi çeşitli ürünlerin en güzelleri tedarik edilerek dünyanın her yerine gönderilir . Ayrıca ulaşmakta zorluk çektiğiniz bütün ürünleri sizin için araştırıp en kaliteli ve uygun şekilde bulup size ulaştırabiliriz . Türkiyeden almak istediğiniz talebin yoğun olduğu her türlü ürün sizin için tedarik edilir .

 5. PRIME GROUP LLC

  Türkiye

  PRIME GROUP COMPANIES & Trua International – Ukraine . working Jewelry, Food, Energy manufacturing and general supplier & importing - exporting more then 30 countries, based Turkey over 20 years experience we manufacturer as - Sunflower oil - Olive Oil - Corn Oil - Wheat Flour - Pasta and Semolina - Corn Flakes - Chicken - Wood Charcoal (oak Hardwood) Supply As Pulses (Lentis, Chick pea, rice etc.) Wheat Milk Powder All Type Food and Agro Products

 1. TPK VARNA, LLC

  Rusya

  "TPK" Varna "LLC, aşağıdaki ticari markalara ait gıda ürünlerinin tedarikinde uzmanlaşmış bir gıda şirketidir: "Tsar" (Makarna, Un, Kabuğu çıkarılmış taneler, Çok tahıllı gevrek, Hazır gevrek, Yulaf lapası, Yulaf gevreği, Dondurulmuş hamur, yemeklik yağ); "Soyuzpischeprom" (makarna), "Healty Menu" (TAHIL GEVREĞİ, MAKARNA ÜRÜNLERİ, GEVREKLER, YEMEKLİK YAĞ, TAM TAHILLI GEVREKLER, BİTKİ BAZLI İÇECEKLER). Şirketin ürün yelpazesi, yalnızca Rusya Federasyonu ve Gümrük Birliği ülkelerinde değil, aynı zamanda ABD, Çin, Kanada, İsrail ve Güney Kore'de de müşteriler tarafından sevilen ve bilinen yüzden fazla ürün adını içermektedir. Ürünlerin üreticisi, Rusya Doğal ve Çevreye Duyarlı Ürün Üreticileri ve Tedarikçileri Siciline kayıtlıdır ve Uluslararası Ekoloji Fonunun en yüksek ödüllerine layık görülmüştür. Üretimde modern ekipmanların kullanılması, en yüksek dünya standartlarını karşılayan ürün kalitesinin elde edilmesini sağlamaktadır.

 2. TERRA LTD

  Ukrayna

  "Terra " işletmesi tahıllar ve tahıl gevrekleri, katkı maddeli tahıllar, sağlığa yararlı ürünler imal ediyor ve satıyor. Ürünlerimiz: - Genetiği değiştirilmiş organizmalar (GDO), Genetiği değiştirilmiş ürünler ve türevlerini içermiyor. - Kimyasal, sentetik koruyucu, renklendirici, tatlandırıcı ve stabilizatörler (düzenleyiciler) içermiyor. - Üretimimizde zararlı teknolojiler (ultrasonik işlem, kimyasal koruma, fenolik bileşik ve yüzey etkin madde işlemleri, nükleer parçalanma ve radyasyon işlemleri) kullanılmıyor).

 1. MERKAY GRUP GIDA SAN. VE TIC. LTD.

  Türkiye

  Merkay Grup Gıda, 7500 m2 kapalı alana kurulmuş olan fabrikasında kahvaltılık gevrek üretimi yapmaktadır. Ürünlerini hem market kanalında hem de otel, restoran gibi toplu tüketim kanallarında tüketiciyle buluşturan firma, iç ve dış pazardaki firmalar için özel markalı (Private label) üretimler gerçekleştirmekte, bunun yanı sıra birçok gıda firmasının özellikle çikolata ve tatlı sektöründe ara mamul ve işlenmiş hammadde ihtiyacını da karşılamaktadır.Ürün portföyünde mısır gevreklerinden müslilere, çikolatalı toplardan ballı halkalara geniş bir yelpazede kahvaltılık gevrekler bulunduran Merkay Grup Gıda aynı zamanda çikolata sektörüne draje ve çikolata kaplama için pirinç patlakları ve diğer tahıl bazları tedarik etmektedir.

 2. MEPAL GIDA SAN. VE TI.C LTD. STI.

  Türkiye

  2006 yılından beri Gaziantep ilinde faaliyet gösteren fabrikamız, kahvaltılık gevrek, draje şekerleme ve çukulatalı pirinç patlağı imal etmektedir.our firm was founded in Gaziantep City Turkey, we have manufactured rice choco, corn flakes, breakfast cereal and all cereal products since 2006, our firm became leader manufecturer in sector in time

 3. LAMI ITHALAT IHRACAT GIDA TIC. LTD. STI.

  Türkiye

 4. ALIKRIS LTD

  Bulgaristan

  ALIKRIS LTD, yılında kurulan ve Tarımsal üretim sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Kahvaltılık hububatlar, Kahvaltılık hububatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Sofia, Bulgaristan 'de bulunmaktadır.

 5. THE YUMMY COMPANY

  Belçika

  THE YUMMY COMPANY, yılında kurulan ve Kahvaltılık hububatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Diyet ve spor için entegre beslenme, hububat, Diyet ve spor için entegre beslenme, sağlıklı ve doğal yiyecek, doğal ürün satışı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Bruxelles, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. GLOBAL INTER ARGENTINA

  Arjantin

  GLOBAL INTER ARGENTINA, yılında kurulan ve Yiyecek ithalat - ihracatı sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler, Bisküviler, Kahvaltılık hububatlar, Aperatif tuzlu krakerler/bisküviler, Bisküviler, Kahvaltılık hububatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Buenos Aires, Arjantin 'de bulunmaktadır.

 7. NOALLES Y BALANZA SA

  İspanya

  NOALLES Y BALANZA SA, yılında kurulan ve Kahvaltılık hububatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Carrascosa Del Campo-Cuenca, İspanya 'de bulunmaktadır.

 8. SILMARK SK S.R.O.

  Slovakya

  SILMARK SK S.R.O., yılında kurulan ve Kahvaltılık hububatlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. yanmaz dolaplar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Veľký Krtíš, Slovakya 'de bulunmaktadır.

 1. EATMYTRIP MADRID

  İspanya

  EATMYTRIP MADRID, yılında kurulan ve Kahvaltılık hububatlar sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. brunch organizasyonu, kahvaltı için pastalar, aperitif, kahvaltı ve ihtiyatlık yiyecek için tahıllar, tadımlık üretimi sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Madrid, İspanya 'de bulunmaktadır.

 2. DOBRODIYA FOODS LLC

  Ukrayna

  DOBRODIYA FOODS LLC, yılında kurulan ve Kahvaltılık hububatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Diyetik ve organik yiyecekler, Hububat ve tahıllar, Diyetik ve organik yiyecekler, hububat, Hububat ve tahıllar, yulaf taneleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Mykhailo-Kotsyubynske Township, Ukrayna 'de bulunmaktadır.

 3. MASELIS

  Belçika

  MASELIS, yılında kurulan ve Yumuşak buğday sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kahvaltılık hububatlar, tahıl ezmeleri, Kahvaltılık hububatlar, tahıl irmikleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roeselare, Belçika 'de bulunmaktadır.

 4. NORDGETREIDE GMBH & CO. KG

  Almanya

  NORDGETREIDE GMBH & CO. KG, yılında kurulan ve Kahvaltılık hububatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Lübeck, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. STEFFEN'S GMBH FOOD PRODUCTS

  İsviçre

  STEFFEN'S GMBH FOOD PRODUCTS, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Diyetik ve organik yiyecekler, Kahvaltılık hububatlar, Un ve irmik, Hazır yiyecekler ve ağız tadı, Diyetik ve organik yiyecekler, Kahvaltılık hububatlar, Un ve irmik, Hazır yiyecekler ve ağız tadı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Grünenmatt, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 6. HARIVENASA S.L

  İspanya

  HARIVENASA S.L, yılında kurulan ve Kahvaltılık hububatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Noain, İspanya 'de bulunmaktadır.

 7. BOSSY CÉRÉALES SA

  İsviçre

  BOSSY CÉRÉALES SA, yılında kurulan ve Hububat ve tahıllar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Kuru yemişler, Diyetik ve organik yiyecekler, Bisküviler, Kahvaltılık hububatlar, Kuru yemişler, Diyetik ve organik yiyecekler, Bisküviler, Kahvaltılık hububatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Cousset, İsviçre 'de bulunmaktadır.

 8. SWEETS-7 LLC

  Birleşik Krallık

  SWEETS-7 LLC, yılında kurulan ve Kahvaltılık hububatlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. promosyon amaçlı plastik, ahşap, metal sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Fareham, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 9. CAFES SAN-RIVO

  Fransa

  CAFES SAN-RIVO, yılında kurulan ve Kahve, çay ve bitkisel çaylar sektöründe faaliyet gösteren bir. Kahvaltılık hububatlar, Kahvaltılık hububatlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Paris, Fransa 'de bulunmaktadır.

 10. MULDER NATURAL FOODS

  Belçika

  MULDER NATURAL FOODS, yılında kurulan ve Kahvaltılık hububatlar sektöründe faaliyet gösteren bir. müsli, corn flakes sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Roeselare, Belçika 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz