• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • laminasyon makineleri ve ekipmanları

Sonuçlar

Laminasyon makineleri ve ekipmanları - Ithalat/Ihracat

 1. TETRA İNOVASYON MAKİNE SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

  Türkiye

  2005 yılında faaliyetlerine başlayan firmamız yıllardır bir çok plastik imalatçısına enjeksiyon makinelerinde doğru karışımları sağlayabilmek için volümetrik, gravimetrik ve toz dozajlama makineleri imalatı yapmaktadır. 2020 yılında yenilenen kurumsal kimliği, geliştirilen yeni ürünleri ile faaliyetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Kurulduğu günden bu yana istikrarlı gelişimini sürdürmekte olup, plastik teknolojisindeki gelişmeleri yakından takip ederek, yerli üretim ile ürün yelpazesini genişletmek ve devam eden teknolojik gelişmeleri desteklemek amacıyla plastik sektörüne, kullanım kolaylığı, tasarruf amaçlı ve hızlı yatırım getirisi, hatasız doğruluk oranı yüksek makine, otomasyon sistemleri, yardımcı ekipmanlar ve en önemlisi anında teknik servis hizmeti vermesi ile birlikte döngüsel olarak ekonomiye önemli bir katkı sağlıyor Türkiye ve Uluslararası pazar sahnesinde, teknolojik gelişmiş makineleri ve müşteri ihtiyaçlarına uygun özel çözümler ile otomasyon ihtiyacını karşılayan teknik servis ve hizmet ağı ile üreticilerinin bir üyesi haline gelmiş olup, tüm iş ortaklarımız ve müşterilerimiz için geliştirmesine ve geliştirmeye devam ediyor.

 2. DÜZGÜN LAMINASYON

  Türkiye

  "Firmamız; marka değerlerine önem veren işletmeler için, hızlı, güvenli ve kaliteli bir laminasyon (iki farklı ürünün yapıştırıcı ve ısı yardımı ile tek bir ürün hâline getirilmesi işlemine verilen addır) hizmeti sunmaktadır." Sektör Alanları: Ayakkabı, Çanta, Mobilya, Medikal, Tekstil, Otomotiv

 3. PME SERVICES GBR

  Almanya

  PME SERVICES GBR, yılında kurulan ve Kağıt - işleme makineleri sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Laminasyon makineleri ve ekipmanları, Laminasyon makineleri ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Kammerstein, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. MONOMERO INDÚSTRIA DE PLÁSTICOS LDA

  Portekiz

  Verified by europages badge

  Monómero, 2001 yılında Plastik hammaddelerini her türlü ambalaj ürünlerine dönüştürmek üzere faaliyete başlamıştır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için mümkün olan en iyi ürünü yapmak adına en gelişmiş donanıma sahibiz. Teknik açıdan, Co-ekstrüzyon ekipmanımız, yüksek kaliteli baskı makinesi 8 renk, solventsiz laminasyon ve kontrollü atmosfer ürünleri (MAP), BIO Çözünür TORBA ve çok daha fazlasını üretmek için en gelişmiş torba imalat makinelerine sahibiz. Ayrıca özellikle gıda sektörü başta olmak üzere birincil kullanımlar için termoplastik esnek film ve ambalajlar üretmeyi hedefliyoruz. Bunun yanında, insan açısından bulabileceğimiz en nitelikli kişilere sahibiz. Müşterilerimizle yan yana çalışmak, onların ambalaj ihtiyaçlarına en uygun çözümü bulmak, yeni ürünler bulup geliştirmek ana hedefimizdir. Şirketimiz çevrenin korunmasını desteklemektedir ve bu amaca ulaşmak için çalışmaktadır. Örneğin, üretimimizden kaynaklanan her bir plastik atığa üretim sürecimizde ikinci bir hayat verilmesini sağlamak için geri dönüşümümüzü kapalı mekanlarda yapıyoruz. Ayrıca, biz inovasyonu destekliyoruz; her zaman yeni fikirlere açığız. Sosyal konulara karşı da hassasız. Bu nedenle yerel partilerden çocuk sporlarına kadar uzanan konularda yerel toplumu destekliyoruz. Daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 5. TEKNIK CIZGI KESIM BUKUM METAL SAN VE TIC LTD STI

  Türkiye

  Verified by europages badge

  Teknik Çizgi Kesim Büküm, siz değerli müşterilerine benzersiz hizmet sunmayı hedeflemiştir. Teknik uzmanlık ve güven odaklı işbirliklerine dayanarak, yenilikçi çözümlerle müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Uzun yıllara dayanan zengin deneyimimiz sayesinde, Lazer Kesim, Giyotin Kesim, Abkant Büküm, Kaynak, Montaj ve Boyalı İmalat dahil farklı üretim süreçlerinde performansımızı en üst düzeye taşıdık. Temel ilkelerimiz, zamanında çözümler sunmak ve yüksek kalitede ürünlerin sorunsuz bir şekilde teslimatını sağlamaktır. Teknik Çizgi Kesim Büküm olarak güvenilir ve müşteri odaklı bir kültür geliştirmekten ve müşterilerimize mükemmel hizmetin somut örneğini sunmaktan gurur duyuyoruz. ISO 9001-2015, ISO 14001 ve ISO 45001 sertifikalarımız, kaliteye olan bağlılığımızı vurgulamaktadır. Son teknoloji ile donatılan kalite laboratuvarımızda, kesme, oyma, parlatma ve daha birçok işlem için son teknoloji ekipmanlar kullanılmaktadır! Kalite kontrol standartları üretim süreçlerimiz boyunca titizlikle uygulanmaktadır. Teknik Çizgi Kesim Büküm bünyesinde, sertifikalarımız ve ileri laboratuvar olanaklarımız, en yüksek endüstri standartlarını sürekli olarak aşan ürün ve hizmetler sunma konusundaki sarsılmaz kararlılığımızı yansıtmaktadır. Her yönüyle mükemmellik için bugün bize ulaşın!

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. CCF S.R.L.

  İtalya

  Verified by europages badge

  CCF - Dondurmanın tüm formları. 2007'den beri teknolojiye ve araştırmaya kaynak yatırımı yaparak, en başarılı makinelerden biriyle dikkat çekici sonuçlar elde ederek çubuk dondurma ekipmanı üretiyoruz: Gelato by Ghiacciola, çok düşük sıcaklıklarda el yapımı çubuk dondurma ve sorbetto üretimine olanak tanıyan güçlü, patentli bir soğutma sistemi sayesinde ürünün orijinalliğini koruyabilen, çubuk dondurma üretimi için olağanüstü bir otomatik makine. PAI – Dondurmanın diğer formu! Dondurma konservasyonu için çukur tezgahın kullanımı, hem esnaf dondurma üreticisinin kökenlerine uzanan temsil ettiği tarih, hem de yüksek kaliteli dondurma indeksi ve ürünün iyi muhafaza edilmesi için İtalya'da ve yurtdışında giderek yaygınlaşmaktadır. CCF, bu karakteristik tezgahın yapımını basitleştirdi ve basit ama etkili bir teknoloji uygulayarak ürünün kabul edilmiş olan muhafaza etme kalitesini iyileştirdi.

 2. SHINYOUNG MECHANICS CO.,LTD

  Güney Kore

  Verified by europages badge

  Fırın ve şekerleme sanayiinde "Pirinç Kek Makinesi" SYP Pasta makinesi Ekmek makinesi veya Şekerleme makinesi olarak sınıflandırılabilir. Biz Pasta Haşhaş Pirinç üretimi yapıyoruz. Bu Doğal Hububat Haşhaş Makinesi, sadece pirinç, kahverengi pirinç, mısır, arpa, vb. Gibi% 100 doğal hububat kullanarak hububat yongaları veya kek üretir. Pasta makinesi patates paletini veya soya patates püresi, soya fasulyesi yongası vb. Fasulye paleti. % 100 tahıl atıştırması, besin içeriğinde mükemmel olduğu ve tüketicilerden iyi bir itibar aldığı için, ticarileştirilmesi kolaydır. SYP serimiz kompakt tasarıma ve kullanım için mükemmel kolaylığa sahiptir. Ayrıca zamanı, kalınlığı ve şekli kontrol etmek kolaydır ve bu nedenle dükkanlardan fabrikalara kadar yaygın olarak kullanılır. Ayrıca pirinç kek haşhaş makinesi, poped kek makinesi, pirinç pop makinesi, mısır kek makinesi, şişirme makinesi, kabarık kek makinesi, Kore pirinç kek makinesi, pop makinesi vb denir.

 3. YONGMING MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD

  Çin

  Verified by europages badge
 4. MYSCRAPMACHINE

  Lüksemburg

  Verified by europages badge

  MYSCRAPMACHINE, yılında kurulan ve Metallerin kazanımı ve geri dönüştürülmesi sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Geri dönüşüm/recycling - Sistem ve ekipmanlar, Yıkma makineleri ve ekipmanları, Kullanılmış makine ve ekipmanları, Parçalama/Kırma ve ovalama/öğütme - Sistemler ve makineler, Yük vagonlarına takılan vinçler, Geri dönüşüm/recycling - Sistem ve ekipmanlar, Atık toplama, geri dönüştürme ve eleme, konstrüksiyon çalışmaları, Yıkma makineleri ve ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Luxembourg, Lüksemburg 'de bulunmaktadır.

 5. ATLAS INTERNATIONAL

  Türkiye

  ATLAS INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Gıda - makineler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Gıda üreticisi, Patates cipsleri, Cips ve patates esaslı aperitif ürünler, makineler ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Gaziantep, Türkiye 'de bulunmaktadır.

 1. ERDIL MAKINA

  Türkiye

 2. OLIVETTI UK LTD

  Birleşik Krallık

 1. SOGUKSAN COOLING LTD.

  Türkiye

  1990 Yılında kurulmuş olan Soğuksan Soğutma San. ve Tic. Ltd. Şti. Buzdolabı imalatıyla uzun yıllar deneyimli kadrosuyla sektörde başarısını ispatlamıştır. Endüstriyel mutfak sektöründede çağa uygun yüksek kapasiteli, uygun fiyat politikası, müşteri memnuniyeti, deneyim ve hizmet anlayışı gibi prensipleri ilke edinmiştir. Soğuksanın üretiminden bazıları; depolama, hazırlık, pişirme, bulaşıkhane ekipmanları üretim ve satışı. Yüksek kapasiteli ürün grubu, konveyörlü sebze yıkama makinesi, asansörlü ve konveyörlü fritözler, dondurma üretimi yapan firmalara yedek parça imalatı, taşıyıcı lameller, taşıyıcı tavalar, diğer yedek parça üretimi. Her türlü amaca uygun konveyör imalatı, otomotiv yan sanayii imalat parça yıkama makineleri üretimi. Soğuksan, üretim kalitesi ve çeşitliliğiyle müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla sektöründe başarılı bir şekilde temsil etmeye devam edecektir.

 2. GRAPHICA HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H.

  Avusturya

  GRAPHICA HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H., yılında kurulan ve Elektronik veri işleme - yazılım sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Bilgisayarların ikincil elektronik veri oluşumu, Ofis - Makineler ve ekipmanlar, Belge çoğaltma - Ofis makineleri, Faks ekipmanları, Bilgisayarların ikincil elektronik veri oluşumu, Ofis - Makineler ve ekipmanlar, Belge çoğaltma - Ofis makineleri, Faks ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Baden, Avusturya 'de bulunmaktadır.

 3. KAGNICI MAK.INS.TAR.GIDA.DIS TIC. SAN. VE TIC.LTD.STI

  Türkiye

  1990 yılında pastacılık ve gıda alanında faaliyetlerimize başladık. Ürettiğimiz mamullerle alakalı makineleşme ve sanayileşme olmadığını fark ederek ilk tasarımımız olan ve patenti kendimize ait olan Pişmaniye ve Saray Helvası Çekme Makinasını ürettik ve 1996 yılında Kağnıcıoğulları Ltd. Şti. olarak çalışmalarımıza başladık. Daha sonra pişmaniye üretimiyle alakalı olan bütün makinelerin üretimine geçtik; Çikolata Kaplama Makinası, Şeker Kaynatma Makinası, Hamur Pişirme Makinası, Şeker Ağartma vePişmaniye ve Saray Helvası Çekme Makinası gibi ürettiğimiz makinaların pişmaniyecilik alanında sanayileşmeye yurt içinde ve pek çok yabancı ülkede sektör haline gelmesinde ve bu mesleğe olan ilginin daha da artmasında katkımızın olduğunu gururla ifade ediyoruz, ihraç edilen ülkelerden bazıları; İngiltere, Kanada, Hollanda, Yunanistan, Özbekistan, İran, İsrail, Hindistan, Avustralya, Suudi Arabistan, Rusya, Romanya, Ukrayna, Azerbaycan, Malezya ve Endonezya'dır. Çalışmalarımızı Konya'da bulunan Büsan Özel Organize Sanayi Bölgesindeki fabrikamızda yapmaktayız. Gıda sektörüyle alakalı yeni tasarım ve çalışmalarımız devam etmektedir. Çalışmakta olan bütün esnaf ve işçi kardeşlerimize hayırlı işler dileğiyle.

 4. LABOGRAIN TAHIL ANALIZ SISTEMLERI LTD STI

  Türkiye

 5. INTERPLAST AS

  Türkiye

  1983 yılında kurulmuş olan INTERPLAST uzman kadrosu ile paslanmaz çelik hijyen geçiş sistemi, sanitasyon hattı, hijyenik ıslak hacim ekipmanları konusunda ISO 9001: 2015 normlarında faaliyet gösteren en ciddi kurumlardan birisidir. STELFI ve HINOX markalarıyla da pazarda tanınan INTERPLAST geçmişten gelen tecrübesiyle tüm müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Avrupa Birliği Ülkeleri, İngiltere, Ortadoğu Ülkeleri, Arap Ülkeleri, Asya bölgesi ve Türki Cumhuriyetlerine ihracat yapmaktadır. Firmamız Pandemi öncesi Frankfurt’taki IFFA ve Köln’deki ANUGA fuarlarında dünya pazarındaki değerli müşterileriyle tanışma fırsatı bulmuştur. Üretim yerinizde HAACP kapsamında hijyeni sağlamaya yönelik ihtiyaçlarınızı merak etmekteyiz. Bu konuda sizlere kendi ürünlerimizle ilgili bilgi paylaşımında bulunmak isteriz. Sizlere hangi iletişim yoluyla ulaşmamız ve bu konuda hangi yetkili ile görüşmemizi tavsiye edersiniz? Sizlere ürünlerimizi tanıtmaktan memnuniyet duyarız. Desteğiniz için teşekkür ederiz.

 6. AHLMANN BAUMASCHINEN GMBH

  Almanya

  AHLMANN BAUMASCHINEN GMBH, yılında kurulan ve İnşaat sanayi malzemeleri - Makine ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Yıkma makineleri ve ekipmanları, Şantiyeler - Ekipmanlar, İş makineleri, Yıkma makineleri ve ekipmanları, Şantiyeler - Ekipmanlar, İş makineleri sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Büdelsdorf, Almanya 'de bulunmaktadır.

 7. BTS FIRIN MAKINALARI VE EKIPMANLARI

  Türkiye

  Firmamız; fırın, pastahane ekipmanları ve endüstriyel mutfak sektöründe 1998 yılından itibaren faaliyet göstermektedir. Amacımız, müşterilerimize fırın, pastahane ekipmanları, bunlarda kullanılan makine, ekipman ve sarf malzemeleri, ihtiyaçlarınızı en uygun kalite, fiyat ve hizmette sunmaktır. İmalatımız olan ürünlerde kaliteden asla taviz vermeden, müşteri memnuniyeti öncelikli hedefimizdir!

 8. LF INDUSTRIAL STORE SYSTEMS

  Türkiye

  LF Endüstriyel; 5000 m2 kapalı alan üzerine kurulu üretim tesisi ile pasta dolapları teşhir tezgahları, sıcak tezgahlar, paslanmaz tezgahlar üretimi yapabilmektedir. Bünyemizde ki 1500 metrekare ahşap üretim tesisi ile anahtar teslim projeleriniz çok uygun fiyatlarla gerçekleştirilebilmektedir. LF Endüstriyel olarak, kalite , müşteri odaklılık ve satış sonrası desteği şirket politikası olarak benimsemiş ve bu yolda ilerleyerek her zaman en iyisi için çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Bu doğrultuda hedefimiz; sektörde üretim, satış, kurulum ve satış sonrası hizmetlerimiz ile endüstriyel buzdolapları ve soğutma sistemlerinde en iyisi olabilmek. Geniş ürün yelpazemiz ve tecrübemiz ile birlikte kaliteli, profesyonel ve hızlı çözümler için, teşhir reyonları üretimi, özel projeler, her türlü mekana uygun standart reyonlar ve endüstriyel soğutma sistemleri satışı ile hizmet vermeye devam etmekteyiz.

 1. BARION LUTZ

  Almanya

  BARION LUTZ, yılında kurulan ve Ofis - Makineler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Distribütör şirketidir. Faks ekipmanları, Dizgi, film ile dizgi/fotodizgi ve fotokesme, Baskı, Offset baskı, Faks ekipmanları, Dizgi, film ile dizgi/fotodizgi ve fotokesme, Baskı, Offset baskı sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Euskirchen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. GTU LASER TECHNIK

  Almanya

  GTU LASER TECHNIK, yılında kurulan ve Büro mobilyaları ve rafları sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Optik - Cihazlar, Lazer - Aygıtlar ve cihazlar, Test ekipmanları, Ofis - Makineler ve ekipmanlar, Optik - Cihazlar, Lazer - Aygıtlar ve cihazlar, Test ekipmanları, Ofis - Makineler ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Baden-Baden, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. TUVA PACKAGING MACHINES AND ROBOTIC SYSTEMS

  Türkiye

  Tuva Makine Paketleme Makineleri Tuva Makine; Paketleme Makinaları, Hat Sonu Makineler, Robot ve Ekipmanları,  Paketleme Konveyörü konusunda uzman, yurt içi ve yurt dışında birçok proje ile adından söz ettirmiş olan yönetici ve endüstriyel makineler alanında uzman nitelikli ekipler tarafından kurulmuştur. Tuva Makine, uzman Ar-Ge ve inovasyon kadrosu, imalatta ki deneyimli personelleri ile birlikte, sektörel bazda müşterilerinin sorunlarına özgün çözümler bulma amacı ile 2020 yılında Konya merkezli kurulmuştur. Sektörel tecrübesi ve yaptığı başarılı projeler ile kısa zamanda vizyon ve hedeflerine ulaşma gayreti içerisindedir. Tuva Makine, müşterilerinin isteklerini belirleyerek gerekli süreç analizleri ve incelemeler yaparak teslim süresine kadar, projenin tasarımını, statik ve dinamik analizlerini, hesaplarını yaparak gerekli kalite standartlarına uygun makineler üretip kalite kontrolü yapıldıktan sonra müşterisine teslim etmektedir. Tuva Makine bu özenli ve disiplinli çalışmasıyla birçok sektörde paketleme makineleri ve robotlu otomasyon sistemleri ile kaliteli, sağlıklı ve sürdürülebilir yüksek kapasitede makineler üreterek müşterilerinin hizmetine sunmak istemektedir.

 4. PRINTMARK - KENNZEICHNEN MIT SYSTEM GMBH

  Almanya

  PRINTMARK - KENNZEICHNEN MIT SYSTEM GMBH, yılında kurulan ve Ofis - Makineler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ofis etiketleme makineleri - Makineler, Ofis etiketleme makineleri - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Tuchenbach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. KAISER + KRAFT

  Belçika

  KAISER + KRAFT, yılında kurulan ve Ofis - Makineler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. ofis mobilyası, büro ekipmanları sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Diegem, Belçika 'de bulunmaktadır.

 6. IMAGISTICS INTERNATIONAL

  Birleşik Krallık

  IMAGISTICS INTERNATIONAL, yılında kurulan ve Bilgisayar yazıcıları sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Faks ekipmanları, Belge çoğaltma - Ofis makineleri, Ofis - Makineler ve ekipmanlar, Faks ekipmanları, Belge çoğaltma - Ofis makineleri, Ofis - Makineler ve ekipmanlar sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Brentwood, Birleşik Krallık 'de bulunmaktadır.

 7. MUTLU OTOMASYON DAN.ELK.ELKTR.MAK.IM.SAN.TIC.LTD.ŞTI.

  Türkiye

  Firmamız 2002 yılında Otomasyon Sistemleri ve Danışmanlık konularında faaliyetine başlamış olup, mühendis kadrosunu arttırarak Makina Üretimini faaliyet alanları arasına ekleyerek daha da güçlenmiştir. Makina üretim alanlarımız; Gıda Sektöründe; Pastacılık Ürünleri ve katkı maddeleri ürünlerinin üretim makinaları, Kazanlar, Reaktörler, Endüstriyel Mikserler, Dilimleme ve/veya porsiyonlama makinaları, Salam, Sucuk, Sosis, Kavurma Dolum makinaları, Sıvı Ürün Dolum makinaları, Şeker Hamuru üretim tesisi makinaları, Matbaacılık Sektöründe; Reçetelere uygun karışım sistemleri, Dolum makinaları, Gübre Sektöründe; Toz, Sıvı, Granül gübre üretim tesisleri, Reaktörleri, Dolum Makinaları

 8. JOHNSON ELEKTRIK ELEKTRONIK SANAYI A.Ş

  Türkiye

  HakkımızdaSultanlar Grup’un temelleri 1945 yılında Sultan YILDIZ tarafından Rize’de atıldı. Başlangıç olarak yalnızca satış ve pazarlama fonksiyonlarını grubun ilk şirketi Sultanlar Pazarlama bünyesinde toplayan ve tüketicilere üretici firmaların birbirinden farklı ürün gruplarıyla seslenen Sultan YILDIZ, giderek kuruluşun faaliyet alanlarını genişletti ve oğullarıyla birlikte yönetim merkezini Rize’den İstanbul’a taşıdı.Babaları Sultan YILDIZ’la beraber yoğun bir iş temposu içerisinde çalışan ve Sultanlar Pazarlama’yı Türkiye’nin en önemli distribütörlerinden biri haline getiren Selahattin ve Şeref YILDIZ, Tibet A.Ş.’yi ve Kenton Gıda Sanayi A.Ş.’yi Sultanlar Grup bünyesine katarak kuruma üretim fonksiyonunu da kazandırdı. Etik değerlerden hiçbir zaman ödün vermeyen, büyük bir sabır ve gayretle çalışarak Sultanlar Grup’un bugünkü güçlü konumuna ulaşmasında öncü rol oynayan Sultan YILDIZ’ın 1979 vefat etmesi üzerine şirket yönetimini Selahattin ve Şeref YILDIZ devraldı. Selahattin YILDIZ’ın 2001 yılında hakkın rahmetine kavuşmasıyla birlikte Şeref YILDIZ, Sultanlar Grup Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini devam ettirdi.Bugün Kurtköy’de bulunan 63.000 m2’lik HACCP ve ISO 9001 sertifikalarına sahip modern üretim tesislerinde ve Samandıra’daki 30.000 m2’lik dağıtım deposunda yaklaşık 2.000 çalışanıyla faaliyetlerini sürdüren Sultanlar Grup, yurt içinde birçok sektörde öncü firma olmanın, yurtdışında da 55 ayrı ülkeye ihracat yapmanın haklı gururuyla, bölgesel bir güç olma yönünde

 9. BAZAR 2M DI ROSSI MARIA & C. S.N.C.

  İtalya

 10. PSI SYSTEMS AS

  Norveç

  PSI SYSTEMS AS, yılında kurulan ve Ofis - Makineler ve ekipmanlar sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Ofis etiketleme makineleri - Makineler, Ofis etiketleme makineleri - Makineler sektörlerinde de iş yürütmektedir. Şirket, Strømmen, Norveç 'de bulunmaktadır.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz