• europages
 • >
 • ŞİRKETLER - TEDARİKÇİLER - YÜKÜMLÜLER
 • >
 • tuz

Sonuçlar

Tuz - Ithalat/Ihracat

 1. MADAR

  Polanya

  Verified by europages badge

  MaDar, yaklaşık 30 yıllık bir geleneğe sahip, Polonyalı bir gıda toptancısıdır. Ürünlerimizi marketler, restoranlar, farklı profildeki şirketler, kurumlar ve özel şahıslar gibi çok çeşitli sektörlere tedarik etmekteyiz. %100 müşteri memnuniyetine ulaşmak için ürünlerimizi en yüksek kalitede en iyi fiyata ulaştırmayı hedefliyoruz. Bu nedenle, bizde çok çeşitli mükemmel gıda ürünleri bulacaksınız. Geniş bir ürün portföyüne sahibiz: •Makarna, •İşlenmiş ve konserve etler •Tahıllar, •Farklı unlar, •Süt ürünleri, •Şeker, •Baharatlar, ürün portföyümüz hakkında daha fazla bilgiyi web sitemizden bulabilirsiniz! Garanti ediyoruz: •Hızlı sipariş karşılama, •Cazip fiyatlar, •Geniş ürün yelpazesi, •Dünya çapında teslimat. Ürünlerimiz, mükemmel lezzetle en iyi kaliteye ulaşmak için güvenilir tedarikçilerden ve yerel çiftliklerden ithal edilmektedir. Eşsiz lezzetleri bizimle sofralarınızda bulabilirsiniz. Lütfen daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin!

 2. EG ORGANIC HERBS

  Mısır

  Verified by europages badge

  2000 yılında, artan talepler doğrultusunda büyük miktarlarda tedarik edebilmek için yeni üretim hatları geliştirip ekledikten sonra ürünlerimizi doğrudan dış pazarlara ihraç etmeye başladık. 2001 yılında yüksek kaliteli ürünlerimiz ve rekabetçi tekliflerimiz sayesinde ürünlerimizi birçok Avrupa ülkesine ihraç ettik. Fabrikamız, Mısır'da Otlar, Baharat Tohumları ve Sebzelerin bulunduğu EFAYOUM'da (üretim alanı) yerleşiktir ve bu bize makul fiyatlarla satmak için en iyi hammaddeleri sağlar. Fabrikamız ve depolarımız 4000 metrekareden büyük olup, 2006 yılında bir kerede beşten fazla ürün üretmemize izin vererek, ürünlerimizi Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, Latin Amerika ve Afrika pazarlarına ihraç etmeyi başardık. Günümüzde ürünlerimiz dünya çapında 28 ülkede bulunmaktadır. Üretimlerimiz: -Baharat yaprakları -Ot tohumları -Bitkisel kurutulmuş demetler -Kuru otlar ve sebzeler -Tuz. İşletmemiz, yüksek kaliteli ürün ve güvenilir müşteri hizmeti sunmayı amaçlamaktadır. Web sitemizi ziyaret etmekten ve ürünlerimizi kullanmaktan, bizim onları sunmaktan keyif aldığımız kadar keyif alacağınızı umuyoruz. Tüm şirket eylemlerimiz doğaya saygılıdır. Doğaya bağlılık, kaynaklara özen göstererek ve plantasyonları uygun şekilde ele alarak çevreyi korumamızı sağlar. Müşterimiz, ister ziyaret ederek, ister yazarak, ister arayarak iletişim kursun, şirketimiz için en önemli kişidir. Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında diğer bilgiler için, size her zaman hizmet vermek üzere buradayız, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

 3. DR. SPIESS CHEM. FABRIK GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  'Dr. Spiess Chemische Fabrik GmbH' ismi uluslararası alanda yüksek uzmanlıkta gelenekçi uzmanları ve serviste iş ortaklığı anlamına gelmektedir. 1987 yılında şirketimiz tiyo kimyasal aktivitelerin 'C. E.F. Spiess & Sohn GmbH & Co'dan tasfiye edilmesi nedeniyle bağımsız şirket olarak kurulmuştur. Öncelikle – ikinci dünya savaşından sonra – araştırma projesi olarak başlayan şirket, 1954 yılında bağımsız bir firma bölümü halini almıştır. 2006 yılında Hamburg'daki 'Spiess- Urania Chemicals GmbH'nin hisselerini satın alarak 'GECHEM GmbH & Co KG'nin %100 kardeş şirketi olduk. 1950'li yıllardan beri kimya endüstrisinde ara ürün olarak kullanılan hassas kimyasalların üretimi ve satışı konusunda uzmanlaştık.

 4. SO.G.I.S. INDUSTRIA CHIMICA SPA

  İtalya

  Verified by europages badge

  SO.G.I.S a 1962'de üç İtalyalı aile tarafından kurulmuştur. Mühendislik şirketi kısa süre içinde, önce stearat sonra da gliserin daha sonra da yağ asitleri ve gliserin türevleri üretim alanına dönüşmüştür. 1990 yılında, SO.G.I.S, Baerlocher GmbH PVC için katlı üretiminde dünya lideridir. Tüm dünyada pazarlarda müdahale eder.

 5. FOODCOM S.A.

  Polanya

  Verified by europages badge

  Gıda endüstrisinde faaliyet gösteren bir ticaret şirketi. Biz süt ürünleri ticareti konusunda uzmanız; bitkisel proteinler; gıda ve yem katkı maddeleri. Teklif, B2B sektöründeki şirketlere yöneliktir.Ekibimiz sayesinde şirket birçok sadık İş Ortağı kazandı ve daha da genişliyor. 2019 yılında, Polonya'da gıda sektöründe en hızlı büyüyen şirketi prestijli ödülü kazandık. Şu anda, şirket, Polonya, Almanya, Hollanda ve İtalya olmak üzere dört Avrupa ülkesinde kayıtlıdır.

Office Building Outline icon
İşletmeniz için bir sayfa
Bunu görüyor musunuz? Potansiyel müşterileriniz de görüyor. europages sitesinde görünür olabilmek için bize katılın.
 1. ETG ENTSORGUNG + TRANSPORT GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  ETG ENTSORGUNG + TRANSPORT GMBH, yılında kurulan ve Tuz sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Göppingen, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. SAPHO GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SAPHO GMBH, yılında kurulan ve Tuz sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Ostrach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 3. SALZ WITTE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SALZ WITTE GMBH, yılında kurulan ve Tuz sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Versmold, Almanya 'de bulunmaktadır.

 4. BILGRAM CHEMIE GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  BILGRAM CHEMIE GMBH, yılında kurulan ve Tuz sektöründe faaliyet gösteren bir Servis Sağlayıcı şirketidir. Şirket, Ostrach, Almanya 'de bulunmaktadır.

 5. SALINE STADTILM GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SALINE STADTILM GMBH, yılında kurulan ve Tuz sektöründe faaliyet gösteren bir Toptancı şirketidir. Şirket, Stadtilm, Almanya 'de bulunmaktadır.

 1. SALZKONTOR KURPFALZ GMBH

  Almanya

  Verified by europages badge

  SALZKONTOR KURPFALZ GMBH, yılında kurulan ve Tuz sektöründe faaliyet gösteren bir İmalatçı/ Üretici şirketidir. Şirket, Kronau, Almanya 'de bulunmaktadır.

 2. MAYI TUZ

  Türkiye

  Mayi Tuz, İç Anadolu bölgesi Kırıkkale Delice ilçesinde Çorum Sungurlu sınırında yer altında kaynayan doğal kaynak tuzudur. Mayi Tuz’un elde edildiği yer, Türkiye’nin en büyük doğal kaynak suyu tuzlasıdır. Mayi Tuz, doğal kaynak sularından elde edilen tuzlar sınıfına dahil olduğundan rafine işlemine gerek kalmaksızın kristalize olmaktadır. Doğanın elverdiği koşullarda üretim yapıldığı için üretimimiz sınırlıdır, yıllık kapasitemiz yaklaşık 20.000 ton tuzdur. Üretim aşamasında hiç bir kimyasal ve katkı maddesi kullanılmaz. Sera tipi havuzlarda hijyenik koşullarda üretilen Mayi Tuz, sağlıklı kutularda paketlenerek doğallığından bir şey kaybetmeden en saf haliyle kullanıcılara ulaştırılır. • Mayi Tuz, yer altında kaynayan doğal kaynak tuzu olduğu için rafine işlemine gerek kalmaksızın kristalize olmaktadır. Bu yüzden Mayi Tuz tamamen % 100 doğaldır. • Mayi Tuz’un kalitesi yüksektir. Çünkü yeryüzünün en kaliteli tuzlar doğal kaynak sularından elde edilmektedir. • Mayi Tuz’un kaynağı Türkiye’nin en büyük doğal kaynak tuzlasıdır. • Mayi Tuz, 84 minerali taşıdığı gibi diğer tuzlarda bulunmayan demir, lityum ve vanadyum bakımından çok zengindir. • Mayi Tuz, eriyik halde olduğundan sağlığımıza zarar veren erimeyen madde oranı sıfırdır. Mayi Tuz kullanıldığında tansiyonu yükseltmez. • Mayi Tuz’un içeriğinde zararlı alüminyum silikat, potasyum ferrosiyanür gibi hiçbir katkı maddesi yoktur. Doğal kaynak tuzu olduğu için herhangi bir kimyasal işleme maruz kalmadan elde edilir.

 1. PENDIK SALT

  Türkiye

  1982 Den beri rafi̇ne tuz , i̇yotlu , i̇yotsuz mutfak tuzlari, firinci ve di̇ger gida sanayi̇ tuzlari, buz çözücü yol tuzu, , medi̇cal rafi̇nets tablets salt, su aritma ve yumuşatma tablet tuzlari, kaya tuzu, deni̇z tuzu, göl tuzu deri̇, texti̇l, deterjan, yem, et ve balik tuzlari: kali̇teden tavi̇z vermeden uygun fi̇yata adresi̇ni̇ze tesli̇m si̇stemi̇ i̇le hi̇zmet vermeye devam edi̇yoruz. Önemli̇ not: global loji̇sti̇k ağimizla ülkeni̇ze, li̇maniniza, şehri̇ni̇ze, adresi̇ni̇ze tesli̇mat yapiyoruz . We have been deali̇ng si̇nce 1982 wi̇th the salt products. Hi̇gh quali̇ty = refi̇ned salt , iodi̇c and not i̇odi̇c ki̇tchen salts , baker and other food industry salts , di̇e-i̇cer road salts , medi̇cal refi̇ned tablette salt . Refi̇ned water puri̇fi̇cati̇on and softeni̇ng tablet salts , rock salt , sea salt , lake salt. Leather , texti̇le , detergent , feed , meat and fi̇sh salt. We dont non-compromi̇se from hi̇gh quali̇ty and we deli̇very the products wi̇th suitable pri̇ce to your adresse. İmportant note: the prod

 2. IBIS TAHHUT INSAAT IHRACAT LIMITED SIRKETI

  Türkiye

 3. CIHANBEYLI TUZ

  Türkiye

  Güçlü bir ortaklık yapısı ile kurulmuş olan CİHANBEYLİ Madencilik Tuz Nakliyat Kimya San. Tic. A.Ş. olarak %100 doğal ham tuz üretimi yapmaktayız. Vizyonumuz, teknolojimiz ve sürekli yenilenen tesis yatırımlarımız ile Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen firmaları arasındayız. Gıda tuzu, havuz tuzu, yol temizleme tuzu, sondaj katkı maddesi, hayvan besleme tuzu ve endüstriyel tuz üretimlerimizle sanayi sektörünün ihtiyaçlarını karşılamak üzere hizmet vermekteyiz1500 km2 alanı ile dünyanın en büyük 2. tuz kaynağı olan Tuz Gölü’nün Yavşan Tuzlası'nda bulunan tesislerimizde dünyanın en kaliteli ve en zengin mineral yapısına sahip tuzu üretilmektedir. Dünyanın en tuzlu gölleri arasında olan Tuz Gölü’ nün tuz oranı % 32.4 ve su yoğunluğu 1 - 22.5 cm3 / gr.’dır.Modern üretim yöntemlerimiz sayesinde kapasitemiz 1.500.000 tona ulaşmıştır. Rusya, Avrupa ve Ortadoğu’ya ihracat yapan ve istikrarlı bir yükseliş grafiğine sahip olan şirketimizin bugüne kadarki yatırım tutarı 100.000.000.-$ civarındadır.Gıda sektörünün bütün kollarında endüstriyel ve gıda katkı maddesi olarak üretim aşamasında tuz kullanılır. Ayrıca mutfaklarımızın vazgeçilmezidir. ( Zeytin, turşu, salamura v.b. tuzu olarak kullanılmaktadır. ) Deri tuzlama ve saklamada çok önemli bir yere sahiptir. Bir çok kimya kurulusunda, deterjan sektöründe; sıvı deterjan inceltmede ve bulaşık makinelerinde kullanıldığı gibi, büyük kimya kuruluşlarında da ayrıştırmada kullanılabilir.Su arıtma sistemlerinde kullanılır.

  Tüm ürünler arasında "tuz"
 4. SALINAS CORREDOR DO SOL

  Portekiz

  SALINAS CORREDOR DO SOL, LDA tuzlalarında geleneksel yöntemlerle yılda 800 ile 1000 ton arası sofra tuzu üretilmektedir. Bu “beyaz altın” tüm Avrupa ülkelerine ve Afrika'ya 1, 5, 10 ve 20 Kg'lık torbalar içinde veya bir tonluk big-bag çuvallarda ihraç edilmektedir. Özel yöntemlerle ve % 100 doğal olarak üretilen deniz tuzu (fleur de sel) tamamen geleneksel şekilde toplanmakta ve herhangi bir işlemden geçirilmeden sunulmaktadır. Deniz tuzu (Fleur de sel) veya Atlantik tuzu SATIVA (Ürün kontrol ve sertifikalandırma Kuruluşu) onaylıdır, ayrıca ürünlerimiz HACCP normlarına da uygundur.

 5. SCHÜSSLER NOVACHEM GMBH

  Almanya

  Tuzlar hayatımızın ayrılmaz bir parçasıdır. Onlar her yerde karşımıza çıkarlar: Zemin kaplamalarını sert, tekstilleri yumuşak, yolları güvenli, mahzenleri kuru ve ekşiyen midemizi tekrar eski haline getirirler. Onları bira mayasında, peynirde ve magnezyum tabletleri ve spor içecekleri gibi besin takviyelerinde giderek daha fazla bulmaktasınız. Zira vücut ağırlığımızın yaklaşık %5 kadarı, örn. terleme sırasında kaybedilen ve tekrar tekrar telafi edilmesi gereken tuzlardan oluşur. Gelecekte de günlük çalışmalarımızdan yararlanabilmeniz için, araştırma ve geliştirmeye büyük yatırım yapmaktayız. Yeni süreçler ve patentler, kalsiyum, magnezyum ve sodyum bazlı ürünleri daha yüksek kalitede, daha az enerji tüketerek üretmemize, daha iyi kullanabilmemize ve daha kolay bir şekilde taşımamıza yardımcı olmaktadır. Bu faaliyetlere verdikleri destekler için Saksonya-Anhalt eyaletine, Federal Almanya ve Avrupa Birliği'ne teşekkür ediyoruz.

 6. PAG 91 D.O.O.

  Hırvatistan

  Bütün tuz çeşitlerini sunuyoruz: gıda ve tekstil endüstrisi için; alışveriş merkezlerine özel markalı ürünler üretmek için; büyükbaş hayvan yemleri için; suları yumuşatmak için; karayollarındaki, otoyollardaki, caddelerdeki, vb. buzları temizlemek için. Üretim tesislerimiz tuz üretim sürecinin tümünü gerçekleştiren en son sistem makinelerle donatılmıştır. Şirketimizin üretim ve depolama tesislerinde, yıkama, kurutma, öğütme, eleme, katkı maddeleri ekleme ve paketleme dahil, komple tuz üretim ve işleme işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

 7. TURKMENOGLU TUZ NAKLIYE

  Türkiye

  20 yılı aşkın tecrübesi ve kalitesiyle; -Tekstil, İplik, kumaş boyama kısmında, -Buzlanmaya Karşı, -Deri tuzlamada, -Deterjan sektöründe, -Diyaliz üniteleri ve ilaç yapımında, -Su arıtma sistemlerinde, -Yem Sanayisinde, -Sabun, Zeytin Peynir, Salça Üretiminde -Susamı kabuğundan ayırma işlemlerinde -Kimya ve Gıda sektörlerinde kullanılmak üzere; Ham Tuz: İri, İnce Yıkanmış Tuz: İri İnce, Düşük sertlikde Fırınlanmış Tuz: Yemeklil E1 E2 E3 E4 E5 Tablet Tuz: Arıtma Kireç önlemede, Paketleme: Dökme veya 25-50-1000 kğ ambalajlarda

 8. EUROSALT SALT INDUSTRY FOREIGN TRADE CO.LTD

  Türkiye

  Eurosalt is the one of the independent leading salt supplier & producer and move around million tons of salt per year. We specialize in the production and processing of sea salt, rock salt. We adjust all of the significant parameters such as production grain size, moisture content, packaging (including private labels), etc. according to our customers’s requests and demands. Our plant and warehouse covers 7.000 m2 total area and take the advantages located at the point at the same close distance to Aliaga and Alsancak ports which operates internationally.Eurosalt declares our aim of improving environment friendly and cost-effective water treatment products and services. Besides superior product quality, we assure our partners a quick and reliable delivery at any time, and always warmly and productive service.

 1. MAYI TUZ

  Türkiye

  Salatalar için ya da tuzun eşit dağılmasını, yemekle anında bütünleşmesini istediğiniz zamanlarda son dokunuş için mükemmeldir. Sprey ambalajda bulunan sıvı tuzlar salata ve soslar için son derece pratiktir. Sprey ambalajının sağladığı kullanım kolaylığı ile sofralarınızda sofra tuzu olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bir bardak suya 2 - 3 fıs sıvı tuz sıkarak veya 1 litre suya 1 yemek kaşığı sıvı tuz ekleyerek kendi alkali suyunuzu yapabilirsiniz. Alkali su sabahları aç karnına içildiğinde gün boyu enerji sağlar. Akşam yatmadan önce içildiğinde ise uykunuzu destekler. El ve ayaklarda oluşan mantar, kaşıntı vb. rahatsızlıkları tedavi etmek için kullanabilirsiniz. Soğuk algınlığı ve enfeksiyon gibi durumlarda aynı zamanda ağız ve diş sağlığı için ağzınıza sıkıp su ile gargara yapabilirsiniz. Sprey tuzları yanınızda taşıyarak Mayi Sıvı Tuz lezzetini her yerde yaşayabilirsiniz.

 2. KOYUNCU A.S.

  Türkiye

  The name of our Saline which is known to have started its salt production in the beginning of the 18th century during the era of Selim III -28th Sultan of Ottoman - was given as Kaldırım Saline during the era of Sultan Abdulaziz - the 32nd Ottoman Sultan - in 1862 and a state monopoly was started to be implemented in Salt by a “Salt Ordinance” enacted in the same year. . Where the name "Kaldırım (Pavement) Saline" comes from: A road was constructed on both sides (Şereflikoçhisar-Kulu) of the Salt Lake using pavement stones in the lake to facilitate the passage of the people living there and then the name of our saline has been given as “Kaldırım Saline”. Today, it continues its business life as "Koyuncu Kaldırım Salt Enterprise" combining its experience coming from the past with the technology of today successfully and as the leader of the Turkish market. Salt was only being used as the nutrient and additive until the chemical industry was developed in the 19th century. Now it constitutes one of the major raw materials of chemical industry. Salt is now used in all the fields of agriculture, animal feed, animal health, tree cares and weeding, snow and ice removing in the traffic. In the industry, the salt is an indispensable input of many sectors from conserve making to fertilizer production, from leather making to cosmetics, from enamel making to textile, from paint industry to drug making and food.

 3. PAK GIDA VE TARIM URÜNLERI SAN. VE TIC. LTD. STI

  Türkiye

  Halkımızın doğal ve sağlıklı tuz tedarikçisi olarak bizi seçmesi bizlere onur ve gurur vermiştir. Ürünlerimiz hiç bir Rafinasyon yada kimyasal işlem görmeden madenden el ile toplanan %100 doğal kristal kaya tuzu parçalarından öğütülerek, sofralık, granül ya da kaya halinde müşterilerimize sunulmaktadır. Tonlarca doğal tuzu binlerce insanımıza 1. elden internet sitemiz aracılığı ile ulaşmıştır. Pak Gıda ve Tarım Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti. lojistik hizmetlerinin iyileştirilmesi, insanların ürünlerimizi bire bir görerek almasını sağlamak ve perakende hizmetlerimizi kolaylaştırmak amacı ile İstanbul şubemizi açmıştır. Hizmet kalitemizi arttırmak adına üretim sistemimizi iyileştirdik ve saatte 2 ton öğütme kapasiteli Çekiçli Krom değirmenimizi faaliyete geçirdik. El ile dolumda yaşanan olumsuzlukların önüne geçebilmek amacı ile günlük 5 ton paketleme kapasiteli, el değmeden ürünleri paketleyen otomatik ambalaj ünitesini hizmetinize sunduk. Sektörde toptan ve perakende guruplarına doğal kaya tuzu tedarikçisi olarak lider konumda olan firmamız hizmet kalitesini her geçen gün arttırarak yoluna devam etmektedir. Hedefimiz , %100 doğal ve işlem görmemiş kaya tuzumuzun, Türkiye’deki bütün sağlıklı yaşamayı tercih eden insanlarımıza ekonomik şekilde ulaşmasını sağlamaktır.

 4. YENI AK TUZ KIREÇ VE INŞ.MLZ.SAN.TIC.LTD.ŞTI.

  Türkiye

  Hakkımızda Ak Tuz firması, 1979'da ‘Dursun Ali Arıcı ve Ortakları’ adı altında DENİZ TUZU işlemek için ilk tesisini İzmir Çınarlı’da kurmuştur. 1995'te ‘YENİ AK TUZ’ unvanını almış, sonrasında üretim kapasitesini günbegün artırmıştır. 2000 senesinde artan talebe karşılık verebilmek için İzmir Işıkkent bölgesindeki yıllık 100.000 ton kapasiteli fabrikasını kurmuştur. 2014'te ‘EGE TUZ’ markasını bünyesine katmıştır. 2020 yılında büyüyen pazarına en iyi hizmeti verebilmek için Manisa Muradiye Organize Sanayi Bölgesi'nde ikinci fabrikasını faaliyete geçirmiş, üretim kapasitesini iki katına çıkarmıştır. Bugün gelinen noktada kendi araç filosuyla Ege Bölgesi’nin çeşitli noktalarındaki müşterilerine sevk sağlayarak sektörün demirbaşlarından olmuştur.

 5. AYKE MADENCILIK DIS TIC. LTD.STI

  Türkiye

  As we are Pure Salt team, we are dedicated to supplying a wide range of salt types from our salt sources in our network. Our experts are fully capable to collect the finest evaporated salt & pure dried vacuum salt products to meet all our customers’ requirements. We play a significant role in many industries to sustain a reliable supply chain at a high-quality level, with our excellent customer service, continued support-delivering salt, product reliability and understanding of market dynamics perspective. Salt Products Water Softening Tablet Salt Granular Salt Dishwasher Salt Block Salt Food Salt Fine Sea Salt Coarse Sea Salt Iodised & Non-Iodised Refined Rock Salt With Shaker 125 gr. / 500 gr. Iodised Table Salt 250 gr Non-Iodised Table Salt Iodised & Non-Iodised Refined Rock Salt 750 gr./1.500 gr./ 3.000 gr Iodised Table Salt Other Salt Types Industrial Salt De-Icing Salt Animal Feed Salt We look forward to receiving your inquiries with our pleasure.

 6. LAPACE INTERNATIONAL TRADE & MINING

  Mısır

  La pace Group Company aşağıda belirtildiği şekilde birkaç sektöre ayrılmıştır: Mineraller: 1995 yılından beri maden sektöründe çalışmaktayız. Aşağıdaki mineralleri üretmekteyiz: silis kumu - potas Feldspat - kireçlendirilmiş kaolin (Şamot) - talk pudrası: Biz buz çözme ve endüstriyel kullanım için Mısır salina deniz tuzu üretmekteyiz : Çimento: Beyaz çimento için yüksek kalite doğal kalsiyum florür (fluorspar) üretmekteyiz; Gri çimento sektörü

 7. MERCURY GLOBAL DIS TIC LTD

  Türkiye

  Our company is successfully engaged in import and export of various groups of goods, raw materials, industrial equipment. We are also the official representative of the European manufacturer of sulfur, sulfur fertilizers, urea. We successfully find goods with the best price for you, we have our own reliable brokers and carriers.

 8. TAHSIN CAN KAYA TUZU ISLETMECILIGI

  Türkiye

 9. SALDOSA

  İspanya

  Gıda endüstrisi, hayvan yetiştiriciliği, konserve üretimi, evsel tüketim, gıda üretim zinciri ve endüstriyel süreçler, elektrokimya ve elektroliz, su arıtma, bulaşık makinelerinde kullanıma yönelik her türlü tuz. Kurutulmuş tuz, nemli tuz, iyotlu tuz, salamura.

 10. OLISOLIVA.COM

  İspanya

  Santa Caterina çarşısının merkezinde yer alır. Yağa ve diğer mutfak lezzetlerine bağlı geniş bir ürün yelpazesi bulacaksınız. Aralarında en iyi lezzetleri 200'den fazla çeşit, en iyi kalite ve en iyi imalathanelerin ürünleri. Aynı zamanda, zeytin yağı özlü sirke, tuz ve kozmetik ürünler konusunda uzmanız.

Fiyat Teklifi Talebi

Tek bir talep oluşturun ve doğrulanmış tedarikçilerden birden fazla teklif alın.

 • Yalnızca ilgili tedarikçiler
 • Veri gizliliği uyumlu
 • 100% ücretsiz
Filtreler

Sonuçlar

Tuz - Ithalat/Ihracat

Sonuç sayısı

794 Şirketler